رونمایی از کتاب «مثبت۳» با حضور حجت الاسلام پناهیان

30 مرداد 1400 | تهران

رونمایی از کتاب «مثبت۳» با حضور حجت الاسلام پناهیان

همزمان با برپایی هفتمین شب ماه محرم الحرام و عزاداری هیات میثاق با شهدا از کتاب ارزشمند «مثبت۳» به دستان حجت الاسلام پناهیان پرده برداری شد.

رونمایی از کتاب «مثبت۳» با حضور حجت الاسلام پناهیان

به گزارش روابط عمومی جامعه ایمانی مشعر، همزمان با برپایی هفتمین شب ماه محرم الحرام و عزاداری سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین علیه السلام  به یاد روضه های  جانسوز حضرت علی اصغر علیه السلام، هیات میثاق با شهدا در راستای اعتلای فرهنگی و علمی مخاطبان خود اقدام به رونمایی از یک کتاب ارزشمند کرد.

بنابراین گزارش  هیات میثاق با شهدا با نوای میثم مطیعی و سخنرانی خطیب ارزشمند حجت الاسلام علیرضا پناهیان، همچون شب های گذشته ماه محرم برنامه عزاداری خود را پیگیری کرد اما در ابتدای این مراسم از کتاب ارزشمند «مثبت 3» که به واقعیت‌های پیرامون جمعیت  می پردازد، رونمایی شد.

گفتنی است کتاب «مثبت 3» ضمن پاسخ به سوالاتی پیرامون جمعیت کشور پرده از حقایقی برمیدارید که تبعات آن می تواند تهدیدات اقتصادی، نظامی، سیاسی و امنیتی برای کشور  داشته باشد.

این کتاب ارزشمند به همت سید حسین موسوی تألیف شده که در بخش هایی از آن با دلایل کنترل جمعیت در ایران،  ضرورت فرزندآوری، فرزندآوری در اسلام، آثار و برکات فرزند آوری، عوامل فرزند آوری، موانع فرزندآوری، و در بخش پیوست ها با توصیه های مقام معظم رهبری پیرامون فرزندآوری، ابلاغ سیاست های کلی جمعیت در جمهوری اسلامی ایران، راهبردها و اقدامات ملی مصوب شورای عالی انقلاب فرهنگی  آشنا خواهید شد.

یکی از نکات جالب در رونمایی از کتاب «مثبت 3»،  پرده برداری از این مجلد ارزشمند به دست حجت الاسلام و المسلمین علیرضا پناهیان خطیب و واعظ برجسته کشور بود. همچنین در هفتمین شب عزاداری هیات میثاق با شهدا اعلام شد تا علاقه‌مندان برای خرید و  مطالعه این کتاب  به غرفه های فروش محصولات فرهنگی واقع در محل برگزاری هیات مراجعه کنند.

 

شایان ذکر است کتاب «مثبت 3 » با همکاری «نشرهیات امروز» و «جامعه ایمانی  مشعر» کاری از نهضت ملی  کتابخوانی رضای مهر است که به صورت بدیع واقعیت ها و  تهدیدات تراز منفی رشد جمعیت ایران را  گوشزد می کند.

/انتهای خبر


برچسب

کتاب

نظرات


استانی
برگزیده ها
سی روز، سی گفتار

سی روز، سی گفتار

هشت: ماه فرصت‌ها
26 تیر، 1392

کمیسیون های تخصصی همایش مدیران هیأت‌های...

کمیسیون های تخصصی همایش مدیران هیأت‌های محوری و برگزیده کشور برگزار شد

نشست کمیسیون های تخصصی پانزدهمین همایش مدیران هیات های محوری و برگزیده کشور عصر پنجشنبه در مجتمع یاوران مهدی(عج) قم برگزار شد.
09 تیر، 1401

بهمن مشکینی: مداحان مردم را به تقویت ارت...

بهمن مشکینی: مداحان مردم را به تقویت ارتباطات اجتماعی دعوت کنند/رفع مشکلات نیازمند پیوستگی مردم است

مداحان مردم را به تقویت ارتباطات اجتماعی دعوت کنند/رفع مشکلات نیازمند پیوستگی مردم است
17 اسفند، 1397

تحلیل اساتید حوزه و دانشگاه از اقتصاد ار...

تحلیل اساتید حوزه و دانشگاه از اقتصاد اربعین(بخش دوم)

برخی از اساتید حوزه و دانشگاه به بیان دیدگاه خود پیرامون «اقتصاد اربعین» پرداختند.
30 شهریور، 1401

علی منصوری: انقلابیون از منطق انقلابی خو...

علی منصوری: انقلابیون از منطق انقلابی خود دفاع کنند

مسؤول کارگروه چهل سالگی جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی با تاکید بر اینکه انقلابیون باید از منطق انقلابی بودن خود دفاع کنند
06 دی، 1397

copyright

تمامی حقوق مادی و معنوی این وبسایت برای جامعه ایمانی مشعر محفوظ است و هر گونه کپی برداری بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد