حاج خدایار بهرامی: فرهنگ‌سازی باید به‌عنوان اولویت هیأت‌های مذهبی دنبال شود

18 مرداد 1398 | قم

حاج خدایار بهرامی: فرهنگ‌سازی باید به‌عنوان اولویت هیأت‌های مذهبی دنبال شود

مؤسس هیأت عاشقان ولایت با تاکید بر اینکه هیأت‌های مذهبی باید در حوزه رفع آسیب‌های اجتماعی و فرهنگی ورود کنند، گفت: اگر فعالیت‌های فرهنگی دنبال نشود داشته‌های فعلی خود را نیز از دست خواهیم داد

حاج خدایار بهرامی: فرهنگ‌سازی باید به‌عنوان اولویت هیأت‌های مذهبی دنبال شود

وی افزود:به همین علت موضوع فرهنگ‌سازی باید در مرحله نخست به‌عنوان اولویت دنبال شود.به گزارش جامعه ایمانی مشعر، خدایار بهرامی ظهر امروز در دومین روز یازدهمین همایش هیأت‌های محوری و برگزیده کشور که در سالن همایش‌های مجتمع یاوران مهدی(عج) برگزار شد، با بیان اینکه مسئولان کمتر به موضوع فرزندآوری توجه دارند، اظهار کرد: امروز جمعیت ایران اسلامی باید بالغ بر بیش از 100 میلیون نفر باشد اما 83  میلیون نفر است و این نشان از توطئه دشمن است که به عبارتی موجب کشته شدن بیش از 20 میلیون ایرانی شده است.
وی با تاکید بر اینکه شیعه نقش مهمی در ماندگاری آموزه‌های اسلام دارد، اضافه کرد: دشمن از مکتب تشیع هراسان است و قرأت و قدرت مقابله شدن با این قدرت را ندارد به همین علت زمانی که صحبت از شیعه می‌شود بدن آن‌ها به لرزه می‌افتد.
این فعال فرهنگی بر لزوم افزایش فرزندآوری در میان خانواده‌های مذهبی تاکید کرد و گفت: اگر برای رضای خداوند متعال رویکرد افزایش جمعیت خانواده خود را دنبال کنیم خداوند متعال نیز به تامین نیازهای این خانواده کمک خواهد کرد.وی از تاکید رهبر معظم انقلاب اسلامی در مورد مبارزه با دشمن در حوزه فرهنگی یاد کرد و ادامه داد: مسئولان فرهنگی کشور نسبت به بسیاری از تهدیدها بی‌توجه بوده و در خواب سنگین فرو رفته‌اند اما ما تصمیم گرفتیم بیدار عمل کرده و در این شبیه خون فرهنگی مقابل دشمن ایستادگی کنیم.
بهرامی با تاکید بر اینکه هیأت‌های مذهبی باید در حوزه رفع آسیب‌های اجتماعی و فرهنگی ورود کنند، گفت: اگر فعالیت‌های فرهنگی دنبال نشود داشته‌های فعلی خود را نیز از دست خواهیم داد به همین علت موضوع فرهنگ‌سازی باید در مرحله نخست به‌عنوان اولویت دنبال شود.
مؤسس هیأت عاشقان ولایت با اشاره به اینکه افزایش امنیت اجتماعی فرهنگی منطقه موجب افزایش مخاطبان هیأت شد، خاطرنشان کرد: دشمن برای مزرعه خالی وجود نوجوان و جوان برنامه‌ریزی کرده است و به دنبال کشت است به همین علت ما کارهای ویژه‌ای را برای نوجوانان و جوانان دنبال کردیم که یکی از دستاوردهای این فعالیت‌ها، تربیت 150 پاسدار برای سپاه است که امروز در نقاط مختلف ایران اسلامی در حال خدمت به مردم هستند.

نظرات


استانی
برگزیده ها
مستند و یادنامه حاج علی خورشیدی در قم رو...

مستند و یادنامه حاج علی خورشیدی در قم رونمایی می‌شود

یادنامه و مستند زندگی حاج علی خورشیدی طی مراسمی به همت کارگروه تاریخ شفاهی دفتر ستایشگری جامعه ایمانی مشعر با حضور نمایندگان بیوت مراجع، سخنرانان، مداحان، مسئولین هیآت مذهبی، خانواده و دوستان این مداح قمی در مسجد مقدس جمکران رونمایی می‌شود.
28 بهمن، 1400

هیأتی که پلاستیک‌ها را بازیافت می‌کند

هیأتی که پلاستیک‌ها را بازیافت می‌کند

هیأت بصائر حسینی شهرستان میاندوآب در بخش اقتصادی خود، سراغ راه‌اندازی کارگاه بازیافت پلاستیک رفته تا هم ضمن کمک به محیط زیست، درآمدزایی و اشتغال‌زایی هم داشته باشد. در این کارگاه 26 نفر مستقیم و غیرمستقیم شاغل هستند.
28 خرداد، 1401

در جمع هیأت‌های شاخص جبهه فرهنگی انقلاب...

در جمع هیأت‌های شاخص جبهه فرهنگی انقلاب مطرح شد

در جمع هیأت‌های شاخص جبهه فرهنگی انقلاب مطرح شد لزوم تلاش هیأت‌های مذهبی برای فعال‌سازی ظرفیت مردم در شناسایی و رفع تهدیدهای نرم
07 اردیبهشت، 1398

حجت‌الاسلام قاسمیان: برخی به دنبال جلوگی...

حجت‌الاسلام قاسمیان: برخی به دنبال جلوگیری از ترویج فرزندآوری هستند

مشاور بنیاد ملی نخبگان با اشاره به اینکه برخی همچنان در کشور به دنبال جلوگیری از ترویج فرزندآوری هستند، گفت: تاکنون هیچ حرکت خاصی در حوزه فرزندآوری رخ نداده و ما 18 سال است که زیر نرخ جایگزینی 1/2 قرار گرفته‌ایم.
07 دی، 1398 | قم

copyright

تمامی حقوق مادی و معنوی این وبسایت برای جامعه ایمانی مشعر محفوظ است و هر گونه کپی برداری بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد