عبودتیان: عزم رفع مشکلات زیرساختی اربعین در دولت وجود دارد

03 شهریور 1401

عبودتیان: عزم رفع مشکلات زیرساختی اربعین در دولت وجود دارد

دستیار ویژه رئیس جمهور در امر مردمی‌سازی دولت گفت: دولت به دنبال افزایش زیرساخت‌های اربعین است.

عبودتیان: عزم رفع مشکلات زیرساختی اربعین در دولت وجود دارد

به گزارش روابط عمومی جامعه ایمانی مشعر، سیداحمد عبودتیان در هفتمین گردهمایی فعالان مردمی اربعین که در شبستان بقیع مسجد مقدس جمکران برگزار شد، با اشاره به اینکه دولت به دنبال افزایش زیرساخت‌های اربعین است، اظهار کرد: اگرچه اقداماتی درحال انجام است اما سطح نیاز بسیار بیش‌تر از اینها است.


وی با بیان اینکه امید داریم بخشی از مشکلات در اربعین امسال رفع شود، مطرح کرد: باید بحث گفتمانی موکب‌ها تقویت شود تا بتوانیم حرکت اربعین را در مقیاس جهانی و بین المللی ببینیم.


دستیار ویژه رئیس جمهور در امر مردمی‌سازی دولت با اشاره به اینکه جبهه فعالان مردمی باید در افق بین المللی مبارزه کند، عنوان کرد: زیرساخت‌های بلند مدت باتوجه به دوره جدید اربعین در فصل گرما، زیرساخت کاروان‌سراهای مستمر و مطالبه‌گری از دولت ازجمله موضوعاتی هستند که باید توسط فعالان مردمی دنبال شوند.


وی با بیان اینکه موضوع زیارت سیدالشهدا(ع) باید تسهیل شود، خاطرنشان کرد: برداشتن ویزاها نیز در همین راستا بوده و به امید خداوند یک مسیر بلندمدت ایجاد خواهد شد.


عبودتیان با اشاره به اینکه اقدامات فرهنگی و گفتمان‌سازی انقلاب اسلامی باید در عراق با جدیت دنبال شود، تصریح کرد: حرکت عظیم مردم در اربعین ، دشمن را به لرزه می‌اندازد و ما نیز وظیفه داریم شور این حرکت را هر سال بیش‌تر کنیم.


وی ادامه داد: نیازمند نوحه‌های واحد هستیم تا در اربعین که میدان عرصه بین الملل است تمام مردم جهان بتوانند از نوحه‌ها و خدمات استفاده کنند.

نظرات


استانی
برگزیده ها
نشست خبری رویداد ملی هنری «جان فدا»

نشست خبری رویداد ملی هنری «جان فدا»

نشست خبری رویداد ملی هنری «جان فدا» به پاسداشت مقام شهید حاج قاسم سلیمانی و روایت بخشی از ابعاد شخصیتی این شهید والامقام با زبان هنر اختصاص دارد.
28 آذر، 1401

سخنرانی حاج آقا ابوترابی

سخنرانی حاج آقا ابوترابی

متن سخنرانى حاج آقا سيدعلى اكبر ابوترابى (ره) در دوران اسارت در شب نوزدهم ماه مبارک رمضان سال 68
26 مرداد، 1392

با تجلیل از صادق آهنگران؛ همایش ملی ستای...

با تجلیل از صادق آهنگران؛ همایش ملی ستایشگران جوان به کار خود پایان داد

همایش ملی جمعی از ستایشگران جوان هیأت‌‌های مذهبی کشور ظهر امروز با تجلیل از صادق آهنگران و سخنرانی حجت‌الاسلام والمسملین پناهیان و منصور ارضی در شهر مقدس قم به کار خود پایان داد.
05 خرداد، 1400 | قم

منصور ارضی: مردم در کنار دوای مادی به دو...

منصور ارضی: مردم در کنار دوای مادی به دوای معنوی هم نیاز دارند

مداح پیشکسوت اهل‌بیت(ع) با تاکید بر اینکه مجلس و حرم امام حسین(ع) شفاخانه است، گفت: رعایت نکات بهداشتی لازم است و ما در مجالس خود به‌خوبی این نکات را رعایت می‌کنیم اما همانطور که مردم به دوای پزشکان نیاز دارند به دوای معنوی هم نیازمند هستند.
04 خرداد، 1400 | قم

copyright

تمامی حقوق مادی و معنوی این وبسایت برای جامعه ایمانی مشعر محفوظ است و هر گونه کپی برداری بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد