حاج مهدی سلحشور: خون سردار سلیمانی باید نقطه بیداری تمام مومنین باشد

13 دی 1398 | قم

حاج مهدی سلحشور: خون سردار سلیمانی باید نقطه بیداری تمام مومنین باشد

یکی از مداحان برجسته کشور گفت: خداوند در قرآن کریم به مومنین فرمان بیداربودن می‌دهد در نتیجه باید خون سردار سلیمانی بیداری در بیداری اسلامی و انقلابی در انقلاب اسلامی باشد.

حاج مهدی سلحشور: خون سردار سلیمانی باید نقطه بیداری تمام مومنین باشد

 

به گزارش روابط عمومی جامعه ایمانی مشعر، مهدی سلحشور بعد از ظهر امروز در پنجمین نشست صمیمانه جمعی از ستایشگران جوان آستان اهل بیت(ع) که در مجموعه فرهنگی یادمان شهدای هفتم تیر(سرچشمه) برگزار شد، با اشاره به اینکه یک سرباز باید از تمام جان و زندگی خود برای انجام تکالیف خود گذشت کند، اظهار کرد: سردار سلیمانی در طول فعالیت خود در سوریه با حداقل استراحت در روز عملیات‌ها و نیروها را هدایت می‌کردند.

وی افزود: سردار سلیمانی و امثال ایشان توانستند مسیر خود را به خوبی پیدا کنند و در این راه قدم‌های موثری بردارند، امیدواریم ما نیز با پیروی از آن‌ها از این کاروان عاشقی جا نمانیم.

این مداح برجسته کشور با بیان اینکه امیدواریم با تکلیف به وظایفی که رهبر انقلاب برای ما مشخص کرده است، شرمنده شهدا نشویم، مطرح کرد: سردار سلیمانی در خصوص فعالیت جبهه فرهنگی انقلاب تاکید داشتند که فضای بسته ایجاد نشود چراکه ایجاد چنین فضایی نیروها را از جبهه انقلاب و نظام دور خواهد کرد.

وی تاکید کرد: باید فضا برای جبهه انقلاب را باز نگه داریم و افراد مختلف و به ویژه نسل جوان را به این جبهه بکشانیم؛ ما وظیفه روشنگری و باز نگه‌داشتم آغوش امام حسینی(ع) انقلاب اسلامی را به عهده داریم. 

سلحشور ادامه داد: سردار سلیمانی در ادامه بیان کردند که نباید انقلاب اسلامی را به مرزهای ایران محدود کنیم بلکه باید جبهه انقلاب را فراتر از مرزها و تا دور دست‌ها امتداد دهیم.

وی با اشاره به اینکه امیدواریم خون سردار سلیمانی نقطه بیداری تمام مومنین باشد، خاطرنشان کرد: خداوند در قرآن کریم به مومنین فرمان بیدار بودن می‌دهد در نتیجه باید خون سردار سلیمانی بیداری در بیداری اسلامی و انقلابی در انقلاب اسلامی باشد.

این مداح برجسته کشور با بیان اینکه هیأت‌ها باید در مسیر شهیدپروری گام بردارند، عنوان کرد: هر هیأتی باید یک شی بی را در راستای اهداف نظام جمهوری اسلامی در پیش بگیرد و اگر نتوانیم از این شیب استفاده کنیم و حرکت خنثی داشته باشیم قطعا در سال‌های آینده شرمنده شهدا خواهیم شد.

نظرات


استانی
برگزیده ها
کشکولی: لزوم تعیین کرسی مردمی در ستاد مل...

کشکولی: لزوم تعیین کرسی مردمی در ستاد ملی اربعین

عضو هیئت امنای جامعه فعالان اربعین بر لزوم تعیین کرسی مردمی در ستاد ملی اربعین تاکید کرد.
04 شهریور، 1401

حاج‌ قاسم‌ ساختن کار مداحان است / ما با...

حاج‌ قاسم‌ ساختن کار مداحان است / ما با قدرت نوکری می‌توانیم انقلابی در دنیا به پا کنیم

به گزارش جامعه ایمانی مشعر، حاج منصور ارضی در نشست صمیمی جمعی از ستایش‌گران جوان آستان اهل‌بیت(ع) که در مجموعه سرچشمه تهران برگزار شد
11 بهمن، 1399 | قم

حجت الاسلام ماندگاری: نباید از وضعیت کشو...

حجت الاسلام ماندگاری: نباید از وضعیت کشور دلسرد شویم؛ ایمان و تقوا ما را قوی می کند.

کارشناس مذهبی در جمع مسئولان هیئات مذهبی کشور گفت: انتقاد خوب است؛ اما نباید دلسرد شویم؛ نباید دیگران را دلسرد کنیم؛ البته دیکته نانوشته غلط ندارد و قطعا مشکلاتی در کار بوده است؛ اما به این کارها باید شاکر باشیم.
09 تیر، 1401

سردار معروفی: ترویج فرهنگ عاشورا و اهل‌ب...

سردار معروفی: ترویج فرهنگ عاشورا و اهل‌بیت (ع) مصونیت‌آور است و مکتب حاج قاسم مکتب عاشورا و امامین انقلاب اسلامی است.

مکتب شهید سلیمانی باید تولیدکننده حاج قاسم‌ها باشد و گام دوم انقلاب اسلامی به حاج قاسم‌ها نیاز دارد.
11 آذر، 1400

ابتکار یک هنرمند در روایت حاج قاسم با سه...

ابتکار یک هنرمند در روایت حاج قاسم با سه نوع خطاطی

پورزارعی: زندگی حاج قاسم ابعاد مختلفی دارد لذا وقتی حاج قاسم در جنگ و میدان مبارزه است باید با خط ثلث ایشان را بنویسم؛ یا خط شکسته مخصوص زمان نمازشان است و معاشرت‌شان با کودکان را باید نستعلیق کرد.
03 دی، 1401

copyright

تمامی حقوق مادی و معنوی این وبسایت برای جامعه ایمانی مشعر محفوظ است و هر گونه کپی برداری بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد