ارجمند: آشنایی با مزایای دوره آموزشی بازیافت ویژه هیآت مذهبی

21 بهمن 1401

ارجمند: آشنایی با مزایای دوره آموزشی بازیافت ویژه هیآت مذهبی

دبیر نخستین دوره آموزشی بازیافت با محوریت مواد پلیمری مزایای دوره آموزشی بازیافت ویژه هیآت مذهبی را تشریح کرد.

ارجمند: آشنایی با مزایای دوره آموزشی بازیافت ویژه هیآت مذهبی

به گزارش روابط عمومی جامعه ایمانی مشعر، مهندس امین ارجمند مدیر هیات ملی بازیافت  امروز در نخستین دوره آموزشی بازیافت ویژه هیآت مذهبی که توسط دفتر اقتصاد جامعه ایمانی مشعر برگزار شد، اظهار کرد: این دوره به درخواست فعالان هیأتی در عرصه بازیافت برگزار شده است.
وی با اشاره به اینکه هزینه پایین دوره برای هیأتی‌ها ازجمله نکات مثبت این دوره است، مطرح کرد: دوره‌های مربوط به بازیافت در سه مرحله مقدماتی، تکمیلی و تخصصی برگزار خواهد شد که دو دوره مقدماتی و تکمیلی آن تئوری است.


دبیر نخستین دوره آموزشی بازیافت ادامه داد: کلیات بازیافت، ماشین آلات، اپلیکیشن‌ها، قوانین مربوط به شهرداری و محیط زیست، بازار، طرح نویسی و تعریف مدل کسب و کار ازجمله سرفصل‌های این دوره‌ها است.
وی با بیان اینکه در دوره سوم، تور توان افزایی خواهیم داشت، عنوان کرد: این تور شامل حضور در محل کارخانه و ارائه آموزش‌های عملی و آشنایی با فضای کارخانه‌ای تولید گرانول است.


مدیرعامل کارخانه صنایع پلیمری مدرن مزایای دوره را مدنظر قرارداد و افزود: فعالان هیأتی  حاضر در این دوره عضو هیئت ملی بازیافت دفتر اقتصاد جامعه ایمانی مشعر خواهند بود.
وی با اشاره به اینکه برای حاضرین دوره پرونده تخصصی تشکیل و سپس مشاوره‌های فنی،حقوقی و تجاری به آن‌ها ارائه خواهد شد، خاطرنشان کرد: در این دوره تلاش داریم فعالین عرصه بازیافت را برای توسعه بیش‌تر و نزدیک شدن به بهره‌وری کمک کنیم.


دبیر نخستین دوره آموزشی بازیافت با بیان اینکه البته خیرین هیأتی نیز در این مسیر تاثیر بسیاری دارند، تصریح کرد: برای فعالین این دوره سه وام 50 میلیون تومانی با کارمزد 4 درصد نیز اختصاص داده‌ایم.

نظرات


استانی
برگزیده ها
راهپیمایی عظیم اربعین حسینی باید وحدت را...

راهپیمایی عظیم اربعین حسینی باید وحدت را تقویت کند

حجت الاسلام والمسلمین محمد مهدی ماندگاری روز پنجشنبه در گردهمایی مردمی جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی در عرصه اربعین در شبستان امام علی (ع) مسجد مقدس جمکران قم اظهار داشت: دراین راستا مراسم اربعین حسینی محل تسویه حساب سیاسی با دولت نیست.
19 مهر، 1397

این مسجد با راه‌اندازی کارگاه پوشاک، 50...

این مسجد با راه‌اندازی کارگاه پوشاک، 50 نفر را شاغل کرد

مسجد نورباران اصفهان از سال ۹۶ با راه‌اندازی یک کارگاه، به تولید پوشاک سالم پرداخته است. آن‌ها مجموعه کاملی از لباس زیر مردانه و زنانه و نوزاد به علاوه حوله و جوراب را با جنس پنبه‌ تولید می‌کنند و 50 نفر را شاغل کردند.
18 مهر، 1401

منصور ارضی: مردم در کنار دوای مادی به دو...

منصور ارضی: مردم در کنار دوای مادی به دوای معنوی هم نیاز دارند

مداح پیشکسوت اهل‌بیت(ع) با تاکید بر اینکه مجلس و حرم امام حسین(ع) شفاخانه است، گفت: رعایت نکات بهداشتی لازم است و ما در مجالس خود به‌خوبی این نکات را رعایت می‌کنیم اما همانطور که مردم به دوای پزشکان نیاز دارند به دوای معنوی هم نیازمند هستند.
05 خرداد، 1400 | قم

عظیم ابراهیم پور: خادمی شهدا توفیق بزرگی...

عظیم ابراهیم پور: خادمی شهدا توفیق بزرگی است و آنچه که از معنویت خادمی شهدا گیرتان می آید را با هیچ چیز عوض نکنید.

وی با بیان اینکه دنیا در حال یک تحول عظیم بوده و این سرعت تحول هم بسیار بالا است گفت: کرونا را به دنیا آورند که معادلات جهانی را به نفع خودشان رقم بزنند و عقب ماندگی خود را در سالهای گذشته جبران کنند اما به خودشان برگشت.
12 آذر، 1400

سومین همایش ملی جمعی‌ از ستایشگران جوان...

سومین همایش ملی جمعی‌ از ستایشگران جوان هیأت‌های کشور برگزار شد.

در سومین همایش ملی جمعی‌ از ستایشگران جوان هیأت‌های کشور مطرح شد؛ بایدها و نبایدها، چالش‌ها و فرصت‌های مداحی
06 خرداد، 1402

copyright

تمامی حقوق مادی و معنوی این وبسایت برای جامعه ایمانی مشعر محفوظ است و هر گونه کپی برداری بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد