ارجمند: آشنایی با مزایای دوره آموزشی بازیافت ویژه هیآت مذهبی

21 بهمن 1401

ارجمند: آشنایی با مزایای دوره آموزشی بازیافت ویژه هیآت مذهبی

دبیر نخستین دوره آموزشی بازیافت با محوریت مواد پلیمری مزایای دوره آموزشی بازیافت ویژه هیآت مذهبی را تشریح کرد.

ارجمند: آشنایی با مزایای دوره آموزشی بازیافت ویژه هیآت مذهبی

به گزارش روابط عمومی جامعه ایمانی مشعر، مهندس امین ارجمند مدیر هیات ملی بازیافت  امروز در نخستین دوره آموزشی بازیافت ویژه هیآت مذهبی که توسط دفتر اقتصاد جامعه ایمانی مشعر برگزار شد، اظهار کرد: این دوره به درخواست فعالان هیأتی در عرصه بازیافت برگزار شده است.
وی با اشاره به اینکه هزینه پایین دوره برای هیأتی‌ها ازجمله نکات مثبت این دوره است، مطرح کرد: دوره‌های مربوط به بازیافت در سه مرحله مقدماتی، تکمیلی و تخصصی برگزار خواهد شد که دو دوره مقدماتی و تکمیلی آن تئوری است.


دبیر نخستین دوره آموزشی بازیافت ادامه داد: کلیات بازیافت، ماشین آلات، اپلیکیشن‌ها، قوانین مربوط به شهرداری و محیط زیست، بازار، طرح نویسی و تعریف مدل کسب و کار ازجمله سرفصل‌های این دوره‌ها است.
وی با بیان اینکه در دوره سوم، تور توان افزایی خواهیم داشت، عنوان کرد: این تور شامل حضور در محل کارخانه و ارائه آموزش‌های عملی و آشنایی با فضای کارخانه‌ای تولید گرانول است.


مدیرعامل کارخانه صنایع پلیمری مدرن مزایای دوره را مدنظر قرارداد و افزود: فعالان هیأتی  حاضر در این دوره عضو هیئت ملی بازیافت دفتر اقتصاد جامعه ایمانی مشعر خواهند بود.
وی با اشاره به اینکه برای حاضرین دوره پرونده تخصصی تشکیل و سپس مشاوره‌های فنی،حقوقی و تجاری به آن‌ها ارائه خواهد شد، خاطرنشان کرد: در این دوره تلاش داریم فعالین عرصه بازیافت را برای توسعه بیش‌تر و نزدیک شدن به بهره‌وری کمک کنیم.


دبیر نخستین دوره آموزشی بازیافت با بیان اینکه البته خیرین هیأتی نیز در این مسیر تاثیر بسیاری دارند، تصریح کرد: برای فعالین این دوره سه وام 50 میلیون تومانی با کارمزد 4 درصد نیز اختصاص داده‌ایم.

نظرات


استانی
برگزیده ها
فراخوان هیأت‌های مذهبی برای آب‌رسانی به...

فراخوان هیأت‌های مذهبی برای آب‌رسانی به روستاهای بحران‌زده‌ي آبادان

بحران کم‌آبی که مدتهاست شهرها و روستاهای خوزستان را در برگرفته، در روزهای اخیر به اوج خود رسیده است. آب مصرفی مردم، قابل شرب نیست.
26 تیر، 1397

حاج‌ قاسم‌ ساختن کار مداحان است / ما با...

حاج‌ قاسم‌ ساختن کار مداحان است / ما با قدرت نوکری می‌توانیم انقلابی در دنیا به پا کنیم

به گزارش جامعه ایمانی مشعر، حاج منصور ارضی در نشست صمیمی جمعی از ستایش‌گران جوان آستان اهل‌بیت(ع) که در مجموعه سرچشمه تهران برگزار شد
11 بهمن، 1399 | قم

تشییع پیکر آیت الله مجتبی تهرانی

تشییع پیکر آیت الله مجتبی تهرانی

مراسم تشییع پیکر حضرت آیت‌الله مجتبی تهرانی فردا صبح همزمان با روز اربعین از مدرسه عالی شهید مطهری واقع در میدان بهارستان ساعت ۹ صبح برگزار خواهد شد.
13 دی، 1391

نماینده رهبری در عراق: اربعین رمز استمرا...

نماینده رهبری در عراق: اربعین رمز استمرار حرکت امام حسین(ع) است

مغرضان به دنبال خدشه‌دار کردن اربعین هستند
28 شهریور، 1398 | قم

محسن شنبه: صنعت نساجی بسیار اشتغال‌زا و...

محسن شنبه: صنعت نساجی بسیار اشتغال‌زا و بهره‌ور است

عضو هیات علمی دانشکده مهندسی نساجی دانشگاه صنعتی اصفهان گفت: در این صنعت باید بدانیم در چه مرحله‌ای می‌خواهیم فعالیت کنیم و دانش لازم در این عرصه را کسب کنیم.
18 خرداد، 1402

copyright

تمامی حقوق مادی و معنوی این وبسایت برای جامعه ایمانی مشعر محفوظ است و هر گونه کپی برداری بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد