«الی‌الحبیب» به جای بیان مشکل به دنبال راهکار است

09 بهمن 1400

«الی‌الحبیب» به جای بیان مشکل به دنبال راهکار است

حاج مهدی سلحشور با اشاره به اینکه روند برخی از جلسات این است که دغدغه‌ها و دردها بیان شود، اظهار کرد: اگر جلسات به بیان دردها متوقف شود حتما باختیم و نیاز است که به سمت راهکارها برویم

«الی‌الحبیب» به جای بیان مشکل به دنبال راهکار است

حاج مهدی سلحشور از ستایشگران اهلبیت علیهم‌السلام با اشاره به اینکه روند برخی از جلسات این است که دغدغه‌ها و دردها بیان شود، اظهار کرد: اگر جلسات به بیان دردها متوقف شود حتما باختیم و نیاز است که به سمت راهکارها برویم؛ اگر به دنبال عملیاتی کردن منویات رهبری هستیم باید هر کسی گوشه‌ای از کار را عهده‌دار شود و ماهیانه عملکرد خود را در جلسات حضوری و غیرحضوری در قالب کارگروه‌های تخصصی و ماموریت های مشخص در حوزه ستایشگری گزارش دهد.
سلحشور با بیان اینکه ما نیازمند یک سند بالادستی به نام فرمایشات امامین انقلاب نیازمند هستیم، اظهار کرد: این دو بزرگوار مهم‌ترین مسائل را بیان کردند و هیچ تردیدی نیست که این سند بالادستی نقشه راه ما است اما گروهی باید این مباحث را تفسیر و تبیین کنند تا با تبعیت از این گروه تفسیر و تبیین های متفاوت از فرمایشات رهبری ارائه نشود.
این مداح پیشکسوت اهل‌بیت(ع) خاطرنشان کرد: جمله هیأت، هیأت بماند و تعریف  افراد در مورد موسیقی پاپ از جمله مصادیقی است که در مورد آن می‌توان تفسیرهای متفاوتی ارائه کرد.
وی با بیان اینکه تعیین جبهه خودی و دشمن هم نیازمند یک کارشناسی دقیق است، تصریح کرد: زمانی که به یک تعریف مشترک برسیم باید اقتضائات یک کار جمعی و مشترک را نیز تعیین کنیم و وارد عرصه‌های عملیاتی شویم و بعد از آن تصمیم‌ها را به گفتمان فراگیر تبدیل کنیم.


برچسب

سلحشور ، مداحان ، الی الحبیب ، نشست الی الحبیب ، مشعر ، جامعه ایمانی مشعر

نظرات


استانی
برگزیده ها
پیام استاد محمدعلی کشاورز در پی ارتحال ه...

پیام استاد محمدعلی کشاورز در پی ارتحال هنرمندمتعهد استاد احمدرضا دالوند

من هم دلم سوخت؛ از ارتحال هنرمندی که ولایت را شنیده و لذت ولایی‌بودن را چشیده بود.
22 آذر، 1397

تصاویر دیده‌نشده از حرمین‌عسكریین(ع)

تصاویر دیده‌نشده از حرمین‌عسكریین(ع)

هفت سال پیش در بیست و سومین روز از ماه محرم، اشغالگران و تروریستهای مزدور آنان، در جنایتی هولناك، در شهر سامره، حرم مطهر حضرت امام هادی(ع) و امام حسن عسكری(ع) را تخریب كردند و لعن و ننگ و نفرین ابدی را برای خویش خریدند.
01 بهمن، 1391

هیأتی‌هایی که با 10 میلیون تومان سرمایه،...

هیأتی‌هایی که با 10 میلیون تومان سرمایه، 55 نفر را شاغل کردند

جمعی از هیأتی‌های اصفهان که پای ثابت مجالس هیأت رزمندگان اسلام محبان اهل بیت (ع) بودند، در سال 1385 تجربه و سرمایه خود را روی هم گذاشتند و کارگاهی اقتصادی راه انداختند که امروز توسعه یافته است و از کنار آن ۵۵ خانواده نان می‌خورند.
02 اسفند، 1401

کشکولی: لزوم تعیین کرسی مردمی در ستاد مل...

کشکولی: لزوم تعیین کرسی مردمی در ستاد ملی اربعین

عضو هیئت امنای جامعه فعالان اربعین بر لزوم تعیین کرسی مردمی در ستاد ملی اربعین تاکید کرد.
04 شهریور، 1401

ایمان رشیدی خبرداد؛ برپایی کارگاه تولید...

ایمان رشیدی خبرداد؛ برپایی کارگاه تولید آثار گرافیکی در قالب دهمین سوگواره عاشورایی پوستر هیأت

مدیر روابط‌عمومی جامعه ایمانی مشعر از برگزاری کارگاه تولید آثار هنری با حضور ۲۵ هنرمند گرافیست خبرداد و گفت: در این کارگاه برای ترویج روضه‌های خانگی و معرفی این سنت دینی آثار هنری تولید و در سراسر کشور منعکس می‌شود.
23 شهریور، 1400

copyright

تمامی حقوق مادی و معنوی این وبسایت برای جامعه ایمانی مشعر محفوظ است و هر گونه کپی برداری بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد