«الی‌الحبیب» به جای بیان مشکل به دنبال راهکار است

09 بهمن 1400

«الی‌الحبیب» به جای بیان مشکل به دنبال راهکار است

حاج مهدی سلحشور با اشاره به اینکه روند برخی از جلسات این است که دغدغه‌ها و دردها بیان شود، اظهار کرد: اگر جلسات به بیان دردها متوقف شود حتما باختیم و نیاز است که به سمت راهکارها برویم

«الی‌الحبیب» به جای بیان مشکل به دنبال راهکار است

حاج مهدی سلحشور از ستایشگران اهلبیت علیهم‌السلام با اشاره به اینکه روند برخی از جلسات این است که دغدغه‌ها و دردها بیان شود، اظهار کرد: اگر جلسات به بیان دردها متوقف شود حتما باختیم و نیاز است که به سمت راهکارها برویم؛ اگر به دنبال عملیاتی کردن منویات رهبری هستیم باید هر کسی گوشه‌ای از کار را عهده‌دار شود و ماهیانه عملکرد خود را در جلسات حضوری و غیرحضوری در قالب کارگروه‌های تخصصی و ماموریت های مشخص در حوزه ستایشگری گزارش دهد.
سلحشور با بیان اینکه ما نیازمند یک سند بالادستی به نام فرمایشات امامین انقلاب نیازمند هستیم، اظهار کرد: این دو بزرگوار مهم‌ترین مسائل را بیان کردند و هیچ تردیدی نیست که این سند بالادستی نقشه راه ما است اما گروهی باید این مباحث را تفسیر و تبیین کنند تا با تبعیت از این گروه تفسیر و تبیین های متفاوت از فرمایشات رهبری ارائه نشود.
این مداح پیشکسوت اهل‌بیت(ع) خاطرنشان کرد: جمله هیأت، هیأت بماند و تعریف  افراد در مورد موسیقی پاپ از جمله مصادیقی است که در مورد آن می‌توان تفسیرهای متفاوتی ارائه کرد.
وی با بیان اینکه تعیین جبهه خودی و دشمن هم نیازمند یک کارشناسی دقیق است، تصریح کرد: زمانی که به یک تعریف مشترک برسیم باید اقتضائات یک کار جمعی و مشترک را نیز تعیین کنیم و وارد عرصه‌های عملیاتی شویم و بعد از آن تصمیم‌ها را به گفتمان فراگیر تبدیل کنیم.


برچسب

سلحشور ، مداحان ، الی الحبیب ، نشست الی الحبیب ، مشعر ، جامعه ایمانی مشعر

نظرات


استانی
برگزیده ها
نقد و بررسی کتاب "هیأت‌های عزاداری در جا...

نقد و بررسی کتاب "هیأت‌های عزاداری در جامعه ایران" صورت می‌گیرد

حضورحجت‌الاسلام‌و‌المسلمین دکتر اسلامی تنها و دکتر جبار رحمانی مولف کتاب، نقد و بررسی کتاب "هیأت‌های عزاداری در جامعه ایران" در قالب دوازدهمین "نشست هیأت‌پژوهی" برگزار می‌شود.
09 بهمن، 1397

حجت‌الاسلام والمسلمین حسینی: مردم عراق م...

حجت‌الاسلام والمسلمین حسینی: مردم عراق مشتاق خدمت به زائران ایرانی هستند

از فرماندهان جبهه مقاومت عراق گفت: مهم‌ترین موضوع ما اربعین است و ما نیز به دنبال این هستیم که بتوانیم زائران ایرانی را در اربعین داشته باشیم
13 شهریور، 1400 | قم

محمدحسین طاهری: یازدهمین همایش هیأت‌های...

محمدحسین طاهری: یازدهمین همایش هیأت‌های محوری کشور، با موضوع هیأت و خانواده برگزار می‌شود.

دبیر یازدهمین همایش هیأت‌های محوری و برگزیده کشور گفت: به دلیل اهمیت موضوع خانواده و تاکیدات مقام معظم رهبری در این خصوص، یازدهمین همایش هیأت‌های محوری کشور، با موضوع هیأت و خانواده برگزار می‌شود.
17 شهریور، 1398

مداح نباید فقط به دنبال ملی شدن باشد

مداح نباید فقط به دنبال ملی شدن باشد

حاج سعید حدادیان با بیان اینکه ما همه به دردها واقفیم، اظهار کرد: برای رفع مشکل باید به دنبال ارائه راهکار باشیم نه اینکه فقط دردها و مشکلات را بیان کنیم.
09 بهمن، 1400

سوگواره‌های عاشورایی عکس و پوستر هیأت بر...

سوگواره‌های عاشورایی عکس و پوستر هیأت برگزار می‌شود

دبیر سوگواره‌های عاشورایی عکس و پوستر هیأت به تشریح مختصات و شکل برگزاری این سوگواره‌ها پرداخت.
15 تیر، 1398

copyright

تمامی حقوق مادی و معنوی این وبسایت برای جامعه ایمانی مشعر محفوظ است و هر گونه کپی برداری بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد