به همت جامعه ایمانی مشعر؛ مدیران هیأت‌های محوری کشور در قم گردهم می‌آیند

21 تیر 1400 | قم

به همت جامعه ایمانی مشعر؛ مدیران هیأت‌های محوری کشور در قم گردهم می‌آیند

سیزدهمین همایش مدیران هیأت‌های محوری و برگزیده کشور و سومین همایش بانوان فعال در عرصه هیأت ۲۴ و ۲۵ تیرماه به همت جامعه ایمانی مشعر در شهر مقدس قم برگزار می‌شود.

به همت جامعه ایمانی مشعر؛ مدیران هیأت‌های محوری کشور در قم گردهم می‌آیند

روابط عمومی  مشعر، در گفت‌وگویی خبری، با اشاره به برگزاری سیزدهمین همایش مدیران هیأت‌های محوری و برگزیده کشور و سومین همایش بانوان فعال در عرصه هیأت اظهار کرد: این همایش‌ها پنج‌شنبه و جمعه هفته جاری هم‌زمان با 24 و 25 تیرماه در مسجد مقدس جمکران برگزار می‌شود.
وی با بیان اینکه برنامه‌های سیزدهمین همایش مدیران هیأت‌های محوری با شعار «هیأت، دولت، مردم؛ حقوق و تکالیف» دنبال می‌شود، تصریح کرد: حاج حسین یکتا از یادگاران دفاع مقدس، حجت الاسلام والمسلمین قمی ریاست سازمان تبلیغات کشور، حجت‌الاسلام و المسلمین سعیدی‌آریا سخنران هیأت‌های مذهبی، حجت‌الاسلام والمسلمین میرزا محمدی استاد حوزه و دانشگاه، سید بشیر حسینی استاد دانشگاه و سید احمد عبودتیان مسئول بنیاد فرهنگی خاتم الاوصیاء  در این همایش به ایراد سخن خواهند پرداخت‌.
مسئول دفتر همایش‌های جامعه ایمانی مشعر نیز خاطرنشان کرد: این برنامه با رعایت شیوه‌نامه‌های بهداشتی و حضور حداقلی مخاطبان دنبال خواهد شد.
وی ادامه داد: اساتید حاضر‌ در این دوره همایش‌ها پیرامون مطالبه‌گری هیأت از دولت، هیأت و حلقه‌های میانی، روابط متقابل هیأت و دولت، سیاست‌های برگزاری مراسم محرم و هیأت و مسئله احیای غدیر سخنرانی خواهند کرد.
وی با تاکید بر اینکه عموم مخاطبان حوزه هیأت می‌توانند از بستر رسانه همراه با سیزدهمین همایش مدیران هیأت‌های محوری کشور باشند، گفت: این همایش به صورت زنده با نشانی www1542org@ از شبکه‌ مجازی اینستاگرام و سایت ویدیویی آپارات منعکس می‌شود.


برچسب

همایش ، جامعه_ایمانی_مشعر ، جامعه ایمانی مشعر ، مشعر ، هیأت ، هیئت

نظرات


استانی
برگزیده ها
جایگاه (دکور) ویژه رمضان

جایگاه (دکور) ویژه رمضان

به گزارش روابط عمومی جامعه ایمانی مشعر، با توجه به استقبالی که هیأت‌ها محرم سال گذشته از بخش جایگاه (دکور) سایت داشتند واحد تولیدات رسانه‌ای مشعر بر آن شد تا دکوری ویژه رمضان آماده و در اختیار هیأت‌ها قرار دهد.
05 تیر، 1394

سی روز، سی گفتار

سی روز، سی گفتار

یك: معراج مهمان
27 تیر، 1392

برای کار فرهنگی باید به خدا پناه برد

برای کار فرهنگی باید به خدا پناه برد

حجت‌الاسلام محسن قرائتی در جلسه هم‌اندیشی با اهالی قلم،گفت: علمی فایده دارد که ثمره‌اش بندگی خدا باشد و هر قلمی ارزش ندارد، چراکه برخی قلم‌ها اسراف هستند
25 اردیبهشت، 1392

ابتکار یک هنرمند در روایت حاج قاسم با سه...

ابتکار یک هنرمند در روایت حاج قاسم با سه نوع خطاطی

پورزارعی: زندگی حاج قاسم ابعاد مختلفی دارد لذا وقتی حاج قاسم در جنگ و میدان مبارزه است باید با خط ثلث ایشان را بنویسم؛ یا خط شکسته مخصوص زمان نمازشان است و معاشرت‌شان با کودکان را باید نستعلیق کرد.
03 دی، 1401

حجت‌الاسلام والمسلمین حسینی: مردم عراق م...

حجت‌الاسلام والمسلمین حسینی: مردم عراق مشتاق خدمت به زائران ایرانی هستند

از فرماندهان جبهه مقاومت عراق گفت: مهم‌ترین موضوع ما اربعین است و ما نیز به دنبال این هستیم که بتوانیم زائران ایرانی را در اربعین داشته باشیم
13 شهریور، 1400 | قم

copyright

تمامی حقوق مادی و معنوی این وبسایت برای جامعه ایمانی مشعر محفوظ است و هر گونه کپی برداری بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد