به همت جامعه ایمانی مشعر؛ مدیران هیأت‌های محوری کشور در قم گردهم می‌آیند

21 تیر 1400 | قم

به همت جامعه ایمانی مشعر؛ مدیران هیأت‌های محوری کشور در قم گردهم می‌آیند

سیزدهمین همایش مدیران هیأت‌های محوری و برگزیده کشور و سومین همایش بانوان فعال در عرصه هیأت ۲۴ و ۲۵ تیرماه به همت جامعه ایمانی مشعر در شهر مقدس قم برگزار می‌شود.

به همت جامعه ایمانی مشعر؛ مدیران هیأت‌های محوری کشور در قم گردهم می‌آیند

روابط عمومی  مشعر، در گفت‌وگویی خبری، با اشاره به برگزاری سیزدهمین همایش مدیران هیأت‌های محوری و برگزیده کشور و سومین همایش بانوان فعال در عرصه هیأت اظهار کرد: این همایش‌ها پنج‌شنبه و جمعه هفته جاری هم‌زمان با 24 و 25 تیرماه در مسجد مقدس جمکران برگزار می‌شود.
وی با بیان اینکه برنامه‌های سیزدهمین همایش مدیران هیأت‌های محوری با شعار «هیأت، دولت، مردم؛ حقوق و تکالیف» دنبال می‌شود، تصریح کرد: حاج حسین یکتا از یادگاران دفاع مقدس، حجت الاسلام والمسلمین قمی ریاست سازمان تبلیغات کشور، حجت‌الاسلام و المسلمین سعیدی‌آریا سخنران هیأت‌های مذهبی، حجت‌الاسلام والمسلمین میرزا محمدی استاد حوزه و دانشگاه، سید بشیر حسینی استاد دانشگاه و سید احمد عبودتیان مسئول بنیاد فرهنگی خاتم الاوصیاء  در این همایش به ایراد سخن خواهند پرداخت‌.
مسئول دفتر همایش‌های جامعه ایمانی مشعر نیز خاطرنشان کرد: این برنامه با رعایت شیوه‌نامه‌های بهداشتی و حضور حداقلی مخاطبان دنبال خواهد شد.
وی ادامه داد: اساتید حاضر‌ در این دوره همایش‌ها پیرامون مطالبه‌گری هیأت از دولت، هیأت و حلقه‌های میانی، روابط متقابل هیأت و دولت، سیاست‌های برگزاری مراسم محرم و هیأت و مسئله احیای غدیر سخنرانی خواهند کرد.
وی با تاکید بر اینکه عموم مخاطبان حوزه هیأت می‌توانند از بستر رسانه همراه با سیزدهمین همایش مدیران هیأت‌های محوری کشور باشند، گفت: این همایش به صورت زنده با نشانی www1542org@ از شبکه‌ مجازی اینستاگرام و سایت ویدیویی آپارات منعکس می‌شود.


برچسب

همایش ، جامعه_ایمانی_مشعر ، جامعه ایمانی مشعر ، مشعر ، هیأت ، هیئت

نظرات


استانی
برگزیده ها
سرلشکر جعفری: نقش‌آفرینی مردم در مسائل ا...

سرلشکر جعفری: نقش‌آفرینی مردم در مسائل اجتماعی دستاورد هیأت‌ها در گام دوم انقلاب باشد

فرمانده قرارگاه فرهنگی و اجتماعی حضرت بقیه‌الله(عج) حرکت هیأت‌های مذهبی به سمت خدمات اجتماعی را اقدامی بزرگ و قابل تقدیری دانست
07 اردیبهشت، 1398

حجت‌الاسلام سید محمد حسین راجی :سرانه مک...

حجت‌الاسلام سید محمد حسین راجی :سرانه مکان‌های عبادی اقلیت‌ها دو برابر سرانه مسلمانان است

یکی از پژوهشگران حوزوی با بیان اینکه سرانه مکان‌های عبادی اقلیت‌ها دو برابر سرانه مکان‌های عبادی مسلمانان است، گفت: ارامنه در مجالس آمریکا کرسی مستقل ندارند
07 دی، 1397

نظرسنجی شعار مشترک هیآت در ایام فاطمیه97

نظرسنجی شعار مشترک هیآت در ایام فاطمیه97

از هیآت خواسته می‌شود ضمن حفظ آرم ‌و نشان ‌و شعار و علم ‌و بیرق ‌و استقلال ‌خود این شعار را هم درگوشه تولیدات خود درج کرده و درمحتوای هیأت مدنظر قراردهند.
01 دی، 1397

سوگواره‌های عاشورایی عکس و پوستر هیأت بر...

سوگواره‌های عاشورایی عکس و پوستر هیأت برگزار می‌شود

دبیر سوگواره‌های عاشورایی عکس و پوستر هیأت به تشریح مختصات و شکل برگزاری این سوگواره‌ها پرداخت.
15 تیر، 1398

رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران: عظمت و...

رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران: عظمت و نام ایران و ترویج متمدن وفرهنگ اسلامی ایرانی نیاز به نیروی انسانی دارد

قاضی‌زاده، رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: عظمت و نام ایران و ترویج تمدن وفرهنگ اسلامی ایرانی و تمدن شیعی در این دوره نیاز به نیروی انسانی دارد.
01 خرداد، 1401

copyright

تمامی حقوق مادی و معنوی این وبسایت برای جامعه ایمانی مشعر محفوظ است و هر گونه کپی برداری بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد