حجت الاسلام قمی: برای فرزندآوری از خود مردم کمک بخواهید

20 آذر 1400

حجت الاسلام قمی: برای فرزندآوری از خود مردم کمک بخواهید

قمی با اشاره به اهمیت موضوع فرزندآوری گفت: یکی از دلایل با افتخار پیوستن من به این پویش ان شا الله پرشور و مردمی این است که باور دارم درست ترین راه این است که مسائلی که به مردم باز می گردد را باید با خود مردم طرح کرد.

حجت الاسلام قمی: برای فرزندآوری از خود مردم کمک بخواهید

حجت الاسلام والمسلمین محمد قمی، رییس سازمان تبلیغات اسلامی در ابتدای آیین رونمایی از پویش ملی کتابخوانی مثبت سه با اشاره به اهمیت موضوع فرزندآوری گفت: یکی از دلایل با افتخار پیوستن من به این پویش ان شا الله پرشور و مردمی این است که باور دارم درست ترین راه این است که مسائلی که به مردم باز می گردد را باید با خود مردم طرح کرد.  من برای پویش کتاب به اندازه کافی همواره آمادگی دارم. 

رییس سازمان تبلیغات اسلامی با اشاره به موضوع کتاب مثبت 3 که به فرزندآوری می پردازد گفت: کتاب مثبت سه درباره یکی از مسأله های امروز مردم و جامعه ایرانی ست، نمی شود پیرامون این رویکرد که در مورد فرزندآوری است با مردم صحبت نکرد. 

حجت الاسلام قمی افزود: درست است که این یک مخاطره است. آینده نگران کننده ای است آینده ای که اکثریت مردم یک جامعه سالمند باشند ولی با ادبیات جمعیت با مردم حرف نزنیم بله باید در مورد زیبایی های فرزندآوری و جذابیت های خانواده پرجمعیت و ظرافت و شادابی افزون تر جامعه اگر تعداد فرزندانشان بیشتر شود باید صحبت شود. بر همین اساس باید در مورد فواید فرزند آوری و وجود شادابی و نشاط در خانواده پرجمعیت با مردم صحبت کرد. 
زندگی ها جذاب تر پررونق تر معنا دار تر و منجر به رشد بیشتر خواهد شد. اگر کسانی دلسوزانه روی پنجه های خود ایستادند و دو قدم جلوتر این جامعه را دیدند بهترین راه این است که با خود مردم این نگرانی را مطرح کنند کتاب مثبت سه بحث های مهمی را در خصوص مسأله فرزندآوری با مردم بازگو می کند. 
حجت الاسلام قمی عنوان کرد: باید قدردان همه کسانی باشیم که در راستای این پویش تلاش کرده اند. ان شا الله خداوند بهترین نعمت ها را نصیب کسانی کند که با این دغدغه مقدس و این کار رو به جلو، موفق و مملو از فرهیختگی، همراه هستند.

نظرات


استانی
برگزیده ها
حجت‌الاسلام قمی: هیأت‌های حسینی پرچم‌دار...

حجت‌الاسلام قمی: هیأت‌های حسینی پرچم‌دار جهاد تبیین هستند

رئیس سازمان تبلیغات اسلامی گفت: هیأت‌های حسینی کانون و پرچم‌دار جهاد تبیین هستند که می‌توانند از ظرفیت بالای اثرگذاری مجلس عزاداری سیدالشهدا(ع) در این راستا استفاده کنند.
14 خرداد، 1401

آبفروش: مداحان به عنوان تریبون دار در شه...

آبفروش: مداحان به عنوان تریبون دار در شهرستان‌ها، وظیفه جهاد تبیین دارند

دهمین نشست صمیمانه جمعی از ستایشگران جوانان اهل‌بیت(ع) تحت‌عنوان نشست «الی الحبیب» پیرامون «جهاد تبیین و نقش مداحان در اوضاع کنونی جامعه» در مجموعه سرچشمه تهران برگزار شد.
07 آبان، 1401

هفتمین نشست صمیمانه جمعی از ستایشگران جو...

هفتمین نشست صمیمانه جمعی از ستایشگران جوان اهل‌بیت(ع) برگزار شد

هفتمین نشست الی‌الحبیب با محور تقویت گفتمان جبهه ستایشگران اهل‌بیت(ع) و راه کارهای عملیاتی مقابله با جریان های انحرافی ستایشگری برگزار شد
01 آذر، 1400

اعلامیه درگذشت حجت‌الاسلام‌ هادی‌ابراهیم...

اعلامیه درگذشت حجت‌الاسلام‌ هادی‌ابراهیمی

پیام تسلیت جامعه‌ایمانی‌مشعر در پی درگذشت حجت‌الاسلام‌والمسلمین‌ هادی‌ابراهیمی
08 مهر، 1400

سی روز، سی گفتار

سی روز، سی گفتار

چهار: مراحل روزه‌داری
22 تیر، 1392

copyright

تمامی حقوق مادی و معنوی این وبسایت برای جامعه ایمانی مشعر محفوظ است و هر گونه کپی برداری بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد