حجت الاسلام قمی: برای فرزندآوری از خود مردم کمک بخواهید

20 آذر 1400

حجت الاسلام قمی: برای فرزندآوری از خود مردم کمک بخواهید

قمی با اشاره به اهمیت موضوع فرزندآوری گفت: یکی از دلایل با افتخار پیوستن من به این پویش ان شا الله پرشور و مردمی این است که باور دارم درست ترین راه این است که مسائلی که به مردم باز می گردد را باید با خود مردم طرح کرد.

حجت الاسلام قمی: برای فرزندآوری از خود مردم کمک بخواهید

حجت الاسلام والمسلمین محمد قمی، رییس سازمان تبلیغات اسلامی در ابتدای آیین رونمایی از پویش ملی کتابخوانی مثبت سه با اشاره به اهمیت موضوع فرزندآوری گفت: یکی از دلایل با افتخار پیوستن من به این پویش ان شا الله پرشور و مردمی این است که باور دارم درست ترین راه این است که مسائلی که به مردم باز می گردد را باید با خود مردم طرح کرد.  من برای پویش کتاب به اندازه کافی همواره آمادگی دارم. 

رییس سازمان تبلیغات اسلامی با اشاره به موضوع کتاب مثبت 3 که به فرزندآوری می پردازد گفت: کتاب مثبت سه درباره یکی از مسأله های امروز مردم و جامعه ایرانی ست، نمی شود پیرامون این رویکرد که در مورد فرزندآوری است با مردم صحبت نکرد. 

حجت الاسلام قمی افزود: درست است که این یک مخاطره است. آینده نگران کننده ای است آینده ای که اکثریت مردم یک جامعه سالمند باشند ولی با ادبیات جمعیت با مردم حرف نزنیم بله باید در مورد زیبایی های فرزندآوری و جذابیت های خانواده پرجمعیت و ظرافت و شادابی افزون تر جامعه اگر تعداد فرزندانشان بیشتر شود باید صحبت شود. بر همین اساس باید در مورد فواید فرزند آوری و وجود شادابی و نشاط در خانواده پرجمعیت با مردم صحبت کرد. 
زندگی ها جذاب تر پررونق تر معنا دار تر و منجر به رشد بیشتر خواهد شد. اگر کسانی دلسوزانه روی پنجه های خود ایستادند و دو قدم جلوتر این جامعه را دیدند بهترین راه این است که با خود مردم این نگرانی را مطرح کنند کتاب مثبت سه بحث های مهمی را در خصوص مسأله فرزندآوری با مردم بازگو می کند. 
حجت الاسلام قمی عنوان کرد: باید قدردان همه کسانی باشیم که در راستای این پویش تلاش کرده اند. ان شا الله خداوند بهترین نعمت ها را نصیب کسانی کند که با این دغدغه مقدس و این کار رو به جلو، موفق و مملو از فرهیختگی، همراه هستند.

نظرات


استانی
برگزیده ها
روز جهانی مسجد

روز جهانی مسجد

از آن هنگام که ایرانیان دروازه دلهای خود را به روی آیین اسلام ناب محمدی گشودند ، هنرمندان این مرز و بوم بسیار کوشیدند تا متعالی ترین گونه هنر خود را درساخت بناهایی به کار گیرند که مأمن روح و دل و جان خسته آدمی است
30 مرداد، 1392

استاد پناهیان: ولایت یعنی مردم‌سالاری حق...

استاد پناهیان: ولایت یعنی مردم‌سالاری حقیقی

حجت الاسلام علیرضا پناهیان: قبل از هرچیز، ولایت‌فقیه و کارکردهای اجتماعی آن‌را برای مردم تبیین کنید.
11 اسفند، 1401

نخستین فراخوان حمایت از پایان نامه با مو...

نخستین فراخوان حمایت از پایان نامه با موضوع هیئات مذهبی منتشر شد

روابط عمومی جامعه ایمانی مشعر از حمایت پایان نامه‌های مقاطع کارشناسی ارشد، دکترا دانشگاه و سطح سه و چهار حوزه‌های علمیه با موضوعات مرتبط با هیأت‌های مذهبی خبر داد.
27 شهریور، 1397

زندگینامه حضرت حمزه سید الشهداء(علیه الس...

زندگینامه حضرت حمزه سید الشهداء(علیه السلام)

حمزه بن عبدالمطلب، عموى پیامبر گرامى اسلام بود، دو سال پیش از ولادت رسول خدا(صلى الله علیه وآله) دیده ‏به جهان گشود.
31 مرداد، 1392

سی روز، سی گفتار

سی روز، سی گفتار

شانزدهم: دعا و خواستن
03 مرداد، 1392

copyright

تمامی حقوق مادی و معنوی این وبسایت برای جامعه ایمانی مشعر محفوظ است و هر گونه کپی برداری بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد