حجت‌الاسلام امینی موحد خبرداد؛ آغاز پخش زنده فصل چهارم برنامه «روایت هیأت» از شبکه افق

28 دی 1400

حجت‌الاسلام امینی موحد خبرداد؛ آغاز پخش زنده فصل چهارم برنامه «روایت هیأت» از شبکه افق

تهیه کننده برنامه روایت هیأت از آغاز پخش زنده فصل چهارم این برنامه از شبکه افق خبرداد و گفت: قسمت‌های اول و دوم روایت هیأت به موضوع مطالبات رهبر معظم انقلاب از ستایشگران اختصاص دارد که با حضور مداحان دنبال می‌شود.

حجت‌الاسلام امینی موحد خبرداد؛ آغاز پخش زنده فصل چهارم برنامه «روایت هیأت» از شبکه افق

به گزارش روابط عمومی جامعه ایمانی مشعر، حجت‌الاسلام میلاد امینی موحد در گفت‌وگو با خبرنگاران، با اشاره به اینکه فصل چهارم برنامه روایت هیأت از یکم بهمن از شبکه افق روی آنتن صدا و سیما می‌رود، اظهار کرد: این برنامه پیرامون موضوعات تخصصی حوزه هیأت با حضور مهمانان مرتبط با هیأت از جمله سخنرانان، مداحان، شاعران، مسئولان هیأت و پژوهشگران دنبال می‌شود.
وی اضافه کرد: هیأت به عنوان موتور پیشران فرهنگ مذهبی کشور نیازمند بررسی تخصصی است و بحث و بررسی کارکردها و توجه به فعالیت‌های شاخص هیأت به‌عنوان حلقه میانی به‌عنوان محوریت‌های اصلی برنامه روایت هیأت دنبال می‌شود. 
تهیه کننده برنامه روایت هیأت از شفیع شعله‌کار به‌عنوان مجری این برنامه یاد کرد و گفت: در دو قسمت آغازین فصل چهارمین برنامه روایت هیأت با توجه به دیدار سالیانه مداحان با رهبر معظم انقلاب اسلامی، موضوع به صورت تخصصی پیرامون مطالبات رهبری از جامعه ستایشگری خواهد بود و از جامعه مداحان مهمانی در این برنامه حضور خواهند یافت.
وی از ارتباط تصویری و تلفنی با شخصیت‌های مرتبط با موضوع در برنامه روایت هیأت خبرداد و گفت: این برنامه جمعه‌ها با حضور مجری و دو مهمان ساعت 20 الی 21 به صورت زنده پخش خواهد شد.


امینی موحد خاطرنشان کرد: «پای منبر» یکی از آیتم‌های برنامه روایت هیأت است که با استفاده از آن گزیده‌ای از منابر مرتبط با مناسبت‌ها به صورت کوتاه و گرافیکی به مخاطب ارائه می‌شود و در این برنامه آیتم هیأت‌نا را خواهیم داشت که به صورت گرافیکی آخرین اخبار هیأت‌ها منعکس می‌شود.


*دستاوردهای جهادی و اشتغال‌زایی هیأت‌ها منعکس می‌شود
وی از «هیأت گردی» به‌عنوان یکی دیگر از بخش‌های برنامه روایت هیأت یاد کرد و گفت: در این بخش قرار است دستاوردهای هیأت‌های مذهبی به ویژه در حوزه اشتغال‌زایی و فعالیت‌های جهادی را برای مخاطبان منعکس کنیم.
مشاور رسانه‌ای جامعه ایمانی مشعر با اشاره به اینکه فصل‌های قبلی برنامه روایت هیأت در عید نوروز، فاطمیه و محرم از شبکه افق پخش شده است، عنوان کرد: در فصل چهارم به دنبال این هستیم که برنامه را به صورت مستمر و متناوب دنبال و به یک مقطع زمانی محدود نشویم.
وی با بیان اینکه روایت هیأت نخستین برنامه تخصصی سیما در حوزه هیأت است، گفت: در سه فصل گذشته 80 مهمان در حوزه‌های سخنرانی، ستایشگری، شعر و ادب، اقتصاد هیأت و فعالیت‌های جهادی به برنامه دعوت شدند و ما مهمانان ایرانی و خارجی هم داشته‌ایم به‌عنوان نمونه مسئول هیأت امام حسین(ع) از آمریکا و مسئول یک هیأت لبنانی در برنامه حضور یافتند و بعد بین‌المللی برنامه را تقویت کردند.

امینی موحد از نشانی «revayateheyat» به‌عنوان آدرس مجازی برنامه روایت هیأت در اینستاگرام، آپارات و شبکه‌های اجتماعی یاد کرد و گفت: آرشیو این برنامه زنده علاوه بر تلوبیون در این بسترهای مجازی نیز قرار خواهد گرفت.
وی با بیان اینکه روایت هیأت در استودیو مثبت سه شبکه افق تهیه می‌شود و به همت گروه تلویزیونی روایت جهاد روی آنتن می‌رود، گفت: جمعی از فعالان رسانه‌ای جامعه ایمانی مشعر به‌عنوان توانمندان حوزه هیأت در تهیه این برنامه مشارکت می‌کنند.
تهیه کننده صدا و سیما با اشاره به استفاده از ظرفیت روانشناسان برای آماده‌سازی مهمانان در راستای رسیدن به یک گفت و گوی مفید عنوان کرد: استفاده از پژوهشگران و نویسندگان برای اجرای پلاتوهای موفق از دیگر ویژگی‌های برنامه روایت هیأت است.


برچسب

روایت هیأت ، هیأت ، شبکه افق ، جامعه ایمانی مشعر ، مشعر

نظرات


استانی
برگزیده ها
پیام تسلیت جامعه ایمانی مشعر در پی شهادت...

پیام تسلیت جامعه ایمانی مشعر در پی شهادت شهید سیدحمیدرضا هاشمی

شهادت فرمانده جوان و هیأتی اطلاعات سپاه زاهدان سرهنگ پاسدار شهید سیدحمیدرضا هاشمی معروف به سیدعلی موسوی
08 مهر، 1401

سردار عزیز جعفری: مماشات با اغتشاش‌گران...

سردار عزیز جعفری: مماشات با اغتشاش‌گران پایان یابد

فرمانده سابق کل سپاه گفت: حاکمیت نباید بیش‌از این با مماشات با این افراد برخورد کند و هرچه سریع‌تر باید این بساط با برخورد قاطع جمع شود.
26 آبان، 1401

برگزاری نشست هیأت‌پژوهی در مسجد مقدس جمک...

برگزاری نشست هیأت‌پژوهی در مسجد مقدس جمکران

راه‌کارهای الگوی تعامل بیشتر بین هیأت‌های مذهبی بررسی می‌شود.
23 فروردین، 1398

به میزبانی جامعه ایمانی مشعر؛ ستایشگران...

به میزبانی جامعه ایمانی مشعر؛ ستایشگران جوان هیأت‌های کشور در قم گردهم آمدند

جمعی از ستایشگران جوان هیأت‌های کشور به همت جامعه ایمانی مشعر در شهر مقدس قم گردهم آمده تا در حوزه مباحث تخصصی ستایشگری به گفت‌وگو و تبادل نظر بپردازند و بستر افزایش هم‌افزایی‌ها و تعاملات را فراهم سازند.
08 خرداد، 1400 | قم

سردار غفاری: در دفاع از امام و انقلاب از...

سردار غفاری: در دفاع از امام و انقلاب از فلسفه‌های قرآنی درس بگیریم

سردار سیدجواد غفاری، از سرداران جبهه مقاومت گفت: متأسفانه امروز از انقلاب اسلامی و امام خود با خجالت دفاع می‌کنیم که به هیچ وجه نباید این‌گونه باشد.
13 خرداد، 1401

copyright

تمامی حقوق مادی و معنوی این وبسایت برای جامعه ایمانی مشعر محفوظ است و هر گونه کپی برداری بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد