رحیم‌پور ازغدی: کار هیئتی، جهادی، فداکارانه و بی‌توقع است

24 تیر 1397

رحیم‌پور ازغدی: کار هیئتی، جهادی، فداکارانه و بی‌توقع است

به گزارش روابط عمومی جامعه ایمانی مشعر، «حسن رحیم‌پور ازغدی» در سومین نشست ملّی هیئات شاخص جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی با موضوع هیأت و گفتمان خدمات اجتماعی و مطالبه‌گری برگزار شد

رحیم‌پور ازغدی: کار هیئتی، جهادی، فداکارانه و بی‌توقع است

وی افزود:

با تأکید بر ضرورت آگاهی افکار عمومی درباره خدمات جهادی و اجتماعی هیئات به مردم گفت: گرچه این وظیفه بر عهده نهادهای رسمی و حکومتی است، اما آنها خیلی از اوقات دیرتر از نهادهای مردمی همچون هیئات مذهبی به وظیفه خود عمل می‌کنند.

وی با اشاره به شعار «هر هیأت یک روستا» و تأکید بر جهادی بودن این شعار اظهار کرد: این شعار هیئات مذهبی را در جایگاه دینی و اهل بیتی خودشان می‌نشاند و در نتیجه در مسیر تمدن‌سازی گام بر می‌دارند.

کار هیئتی، جهادی، فداکارانه و بی توقع است

رحیم‌پور ازغدی تصریح کرد: زمانی بود که مفهوم کار هیئتی را، کار بی‌برنامه، بی‌نظم و بی‌تخصص جلوه می‌دادند و اینگونه برای دیگران تلقی می‌شد، اما در تعریف کار هیئتی باید بگویم منظور همان جمع‌هایی است که پرچم امام حسین (ع) را سر دست نگه می دارند، میان مردم حضور دارند و هیچ کاری هم به نهادهای حکومتی ندارد و به صورت جهادی و فداکارانه و بی هیچ توقعی پا در میدان می‌گذارند.

نظرات


استانی
برگزیده ها
بیانیه هیآت حسینی در آستانه ماه مبارک رم...

بیانیه هیآت حسینی در آستانه ماه مبارک رمضان

بحمدالله چند سال متوالی است که هیآت حسینی به تأسّی از وجود مبارک امام سجاد علیه‌السلام، مراسمات مناجات‌خوانی در شب‌های ماه مبارک رمضان را احیاء کرده‌اند.
30 فروردین، 1400 | قم

روضه حضرت زهرا(س) از زبان مبارک خودشان

روضه حضرت زهرا(س) از زبان مبارک خودشان

دیلمی می‏گوید: زهرا(س) ماجرای خود را به تفصیل بیان فرموده است
27 فروردین، 1392

حسین شریعتمداری: هیآت باید با عملیات جنگ...

حسین شریعتمداری: هیآت باید با عملیات جنگ روانی آشنا شوند

مدیر مسئول موسسه مطبوعاتی کیهان بر لزوم افزایش سطح آگاهی هیآت‌ در زمینه عملیات جنگ روانی برای شناسایی حق از باطل در هر دوره ای تاکید کرد.
12 تیر، 1398

حاج‌ قاسم‌ ساختن کار مداحان است / ما با...

حاج‌ قاسم‌ ساختن کار مداحان است / ما با قدرت نوکری می‌توانیم انقلابی در دنیا به پا کنیم

به گزارش جامعه ایمانی مشعر، حاج منصور ارضی در نشست صمیمی جمعی از ستایش‌گران جوان آستان اهل‌بیت(ع) که در مجموعه سرچشمه تهران برگزار شد
11 بهمن، 1399 | قم

بزرگداشت طراح پوسترهای «ما می‌توانیم» در...

بزرگداشت طراح پوسترهای «ما می‌توانیم» در اختتامیه سوگواره‌های عاشورایی عکس و پوستر هیات

مراسم بزرگداشت مرحوم احمدی‌سخا با حضور خانواده آن مرحوم در اختتامیه سومین سوگواره‌های عاشورایی عکس و پوستر هیأت برگزار خواهدشد.
22 اردیبهشت، 1394

copyright

تمامی حقوق مادی و معنوی این وبسایت برای جامعه ایمانی مشعر محفوظ است و هر گونه کپی برداری بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد