ارجمند: چگونه از بازیافت کسب درآمد کنیم؟

18 خرداد 1402

ارجمند: چگونه از بازیافت کسب درآمد کنیم؟

مدیرعامل کارخانه پلیمر مدرن راه‌های کسب درآمد از بازیافت را تشریح کرد.

ارجمند: چگونه از بازیافت کسب درآمد کنیم؟

به گزارش روابط عمومی جامعه ایمانی مشعر، امین ارجمند مدیرعامل کارخانه پلیمر مدرن در "نخستین رویداد ملی هم‌افزایی فعالان اقتصادی هیأت" که به همت دفتر اقتصاد جامعه ایمانی مشعر برگزار شد، اظهار کرد: برای بازار مواد پلیمری هیچ مرجعی وجود ندارد.
وی با اشاره به اینکه سایت ایران ضایعات یک سایت شخصی است که بر اساس مبادلات شخصی قیمت را اعلام می‌کند، مطرح کرد: گرانول حاصل فرآیندی بر ضایعات پلاستیک است.
مدیرعامل کارخانه پلیمر مدرن با بیان اینکه تمام صنایعی که با پلاستیک کار می‌کنند، ضایعات دارند، عنوان کرد: این صنایع یکی از منابع مهم درآمدی هستند.
وی با اشاره به اینکه برای فروش باید از ظرفیت‌های مختلف استفاده کرد، خاطرنشان کرد: یکی از بهترین بسترها در این عرصه، نمایشگاه‌ها است چراکه به‌روزترین اطلاعات در نمایشگاه‌ها ارائه می‌شود.
ارجمند با بیان اینکه خرید و فروش پتروشیمی در بازار آزاد ممنوع است، تصریح کرد: می‌توان پتروشیمی در بورس کالا خریداری کرده و آن‌ها را به نومواد تبدیل کرد.
وی با اشاره به اینکه حداقل سرمایه مورد نیاز برای راه اندازی یک خط تولید گرانول 5 میلیارد تومان است، یادآور شد: اگر دستگاه سه شیفت کار نکند و از تهیه مواد اولیه برای دستگاه مطمئن نباشیم، قطعا به سودآوری نخواهیم رسید.
مدیرعامل کارخانه پلیمر مدرن با بیان اینکه قیمت گرانول با قیمت جهانی نفت تغییر پیدا می‌کند، ابراز کرد: درنتیجه برای سودآوری بیش‌تر و جلوگیری از ضرر باید خرید و فروش همراه با تحلیل بازار نفت انجام شود.
لازم به ذکر است "نخستین رویداد ملی هم‌افزایی فعالان اقتصادی هیأت" به همت دفتر اقتصاد جامعه ایمانی مشعر در روزهای 18 و 19 خردادماه 1402 حضور 250 نفر از فعالین اقتصادی در قم برگزار شد.

نظرات


استانی
برگزیده ها
سی روز، سی گفتار

سی روز، سی گفتار

دو: فصل خودسازی
22 تیر، 1392

تشییع پیکر آیت الله مجتبی تهرانی

تشییع پیکر آیت الله مجتبی تهرانی

مراسم تشییع پیکر حضرت آیت‌الله مجتبی تهرانی فردا صبح همزمان با روز اربعین از مدرسه عالی شهید مطهری واقع در میدان بهارستان ساعت ۹ صبح برگزار خواهد شد.
13 دی، 1391

اولین رویداد ملی «هجرت اشتغال‌آفرینی»

اولین رویداد ملی «هجرت اشتغال‌آفرینی»

در راستای ترویج فناوری‌اجتماعیِ زیست‌بوم‌ِملی اشتغال کشور
14 تیر، 1401

ابطحی: جهان جدیدی درحال شکل‌گیری است

ابطحی: جهان جدیدی درحال شکل‌گیری است

فعال نظامی در فلسطین گفت: هندسه قدرت جهانی در حال بهم خوردن و جهان جدیدی درحال شکل‌گیری است.
19 آبان، 1402

نخستین فراخوان حمایت از پایان نامه با مو...

نخستین فراخوان حمایت از پایان نامه با موضوع هیئات مذهبی منتشر شد

روابط عمومی جامعه ایمانی مشعر از حمایت پایان نامه‌های مقاطع کارشناسی ارشد، دکترا دانشگاه و سطح سه و چهار حوزه‌های علمیه با موضوعات مرتبط با هیأت‌های مذهبی خبر داد.
27 شهریور، 1397

copyright

تمامی حقوق مادی و معنوی این وبسایت برای جامعه ایمانی مشعر محفوظ است و هر گونه کپی برداری بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد