عبودتیان: حضور هیأت‌ها در عرصه اقتصاد کم‌رنگ است

19 خرداد 1402

عبودتیان: حضور هیأت‌ها در عرصه اقتصاد کم‌رنگ است

دستیار رئیس جمهور در امور مردمی‌سازی دولت گفت: باید پیوست رزم اقتصادی در هیأت‌ها باشد و به این موضوع توجه شود.

عبودتیان: حضور هیأت‌ها در عرصه اقتصاد کم‌رنگ است

به گزارش روابط عمومی جامعه ایمانی مشعر، سیداحمد عبودتیان در "نخستین رویداد ملی هم‌افزایی فعالان اقتصادی هیأت" که به همت دفتر اقتصاد جامعه ایمانی مشعر برگزار شد، اظهار کرد: در گام دوم انقلاب اسلامی، هیأت و هیأتی‌ها به شیوه متفاوتی حضور پیدا کرده‌اند.
وی با اشاره به اینکه برخی از هیأتی‌ها با رویکردهای ویژه‌ای در عرصه جنگ اقتصادی ورود کرده‌اند، مطرح کرد: اگرچه همچنان جای کار بسیاری باقی است ولی همین‌که پس از 40 سال وارد این عرصه شدیم، اتفاق مطلوب و مبارکی است. 

دستیار رئیس جمهور در امور مردمی‌سازی دولت با بیان اینکه انقلاب اسلامی الگوهای ویژه‌ای در دنیا ایجاد کرده است، عنوان کرد: این الگوها در عرصه‌های مختلفی وجود داشته است ولی در عرصه اقتصادی می‌توان به تشکیل جهاد سازندگی، مواسات، اقتصاد صلواتی مانند اربعین حسینی و ... اشاره کرد.
وی با اشاره به اینکه امروز مهم‌ترین مشکل ما دولتی بودن اقتصاد جامعه است، خاطرنشان کرد: مقام معظم رهبری تاکید دارند که اقتصاد باید مردمی‌سازی شود و از هیأت‌ها برای ورود به این عرصه دعوت کرده‌اند.
عبودتیان با بیان اینکه فعالیت اقتصادی هیأت‌ها در ادامه مسیر اقدامات انقلاب اسلامی است، تصریح کرد: باید پیوست رزم اقتصادی در هیأت‌ها باشد و به این موضوع توجه شود.
وی با اشاره به اینکه هیأتی‌ها باید بدانند که به عرصه مهمی ورود کرده‌اند، یادآور شد: امروز در مقیاس جنگ اقتصادی، تعداد هیأتی‌هایی که به این عرصه ورود کرده‌اند کم هستند.
دستیار رئیس جمهور در امور مردمی‌سازی دولت با بیان اینکه تاکید مقام معظم رهبری برای در حل مشکلات به حضور مردم است، ابراز کرد: مسئله حلقه میانی یک الگوی ویژه ولی بدون پیچیدگی است.
وی با اشاره به اینکه الگوی مکتب انقلاب اسلامی از دو عنصر سادگی و فراگیری برخوردار است، باین کرد: باید در عرصه حلقه‌های میانی اقدامات بیش‌تری انجام دهیم، تا بتوانیم مشکلات را رفع کنیم.
لازم به ذکر است "نخستین رویداد ملی هم‌افزایی فعالان اقتصادی هیأت" به همت دفتر اقتصاد جامعه ایمانی مشعر در روزهای 18 و 19 خردادماه 1402 حضور 250 نفر از فعالین اقتصادی در قم برگزار شد.

نظرات


استانی
برگزیده ها
حاج حسین یکتا: کاروان های اربعین باید با...

حاج حسین یکتا: کاروان های اربعین باید با نگاه راهبردی سفرکنند

در اولین همایش ملی هیأت‌های فعال در عرصه اربعین نگاه راهبردی، ضرورت ساماندهی و مدیریت اربعین، دفاع از انقلاب اسلامی و توجه به اعتقادات شیعی در پیاده روی اربعین حسینی
21 آبان، 1394

حجت‌الاسلام حسینی: قدرت مقاومت عراق درحا...

حجت‌الاسلام حسینی: قدرت مقاومت عراق درحال گسترش است

هر کاری بدون ایران ابتر است
29 شهریور، 1398 | قم

استاد پناهیان: مداح نباید سیاسی باشد، بل...

استاد پناهیان: مداح نباید سیاسی باشد، بلکه باید متفکر باشد چرا که اگر تفکر باشد، طبیعتاً سیاست‌ هم می‌آید

حجت الاسلام و المسلمین علیرضا پناهیان گفت: مداحان، نوای دلنشین حساس‌ترین وقایع تاریخی هستند و باید آگاهی لازم نسبت به این وقایع را نیز داشته باشند.
14 خرداد، 1401

واکنش حجت‌الاسلام والمسلمین محسن قنبریان...

واکنش حجت‌الاسلام والمسلمین محسن قنبریان به حوادث اخیر کشور 

نظام اسلامی با این امنیت و استقرار، باید یادگرفته باشد بهتر از بارهای قبل کمیسیون حقیقت یاب و دادگاه برای قصور و تقصیرهای احتمالی برگزار کند و روشها را اصلاح کند.
05 مهر، 1401

یادداشت آقای مهدی قربانی از تبریز

یادداشت آقای مهدی قربانی از تبریز

1روز مانده تا دیدار ستایشگران اهل‌بیت(ع) با رهبر‌معظم‌انقلاب
21 دی، 1401

copyright

تمامی حقوق مادی و معنوی این وبسایت برای جامعه ایمانی مشعر محفوظ است و هر گونه کپی برداری بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد