فعالان اقتصادی هیأتی عرصه نساجی در دفتر اقتصاد جامعه ایمانی مشعر گرد هم جمع شدند

05 تیر 1401

فعالان اقتصادی هیأتی عرصه نساجی در دفتر اقتصاد جامعه ایمانی مشعر گرد هم جمع شدند

نشست فعالان اقتصادی هیأتی عرصه نساجی و خیاطی در دفتر اقتصاد جامعه ایمانی مشعر برگزار شد.

فعالان اقتصادی هیأتی عرصه نساجی در دفتر اقتصاد جامعه ایمانی مشعر گرد هم جمع شدند

به گزارش روابط عمومی جامعه ایمانی مشعر، نشست فعالان اقتصادی هیأتی عرصه نساجی و خیاطی در دفتر اقتصاد جامعه ایمانی مشعر برگزار شد.
در این جلسه که با حضور بیش از 40 نفر فعال اقتصادی این عرصه به صورت تلفیقی (مجازی- حضوری) برگزار شد، فعالیت های پژوهشی  و میدانی، چشم انداز و اهداف دفتر اقتصاد جامعه ایمانی مشعر تشریح شد و در ادامه، فعالان اقتصادی در زمینه های خیاطی و نساجی که از هیأت های مختلف و از سرتاسر کشور دور هم جمع شده بودند، نقطه نظرات، مشکلات، دغدغه مندی ها و راهکارهای خود را مطرح کردند . در پی ارائه نظریات و راهکارها، جمع بندی آراء و نظرات هیأت ملی نساجی در سطح کشور راه اندازی شد. 

 حجت الاسلام معلی مسئول دفتر اقتصاد جامعه ایمانی مشعر در این نشست اظهار داشت: بنای برگزاری جلسات این چنینی و زحمت دادن به رفقای هیأتی این است که ما ضمن آشنایی از نزدیک با دوستان هیأتی، به این برسیم که ما 
می توانیم به پشتوانه هیأت ها، در روند اقتصادی کشور تغییرات مثبت انجام دهیم .
وی عنوان کرد: ما در زمینه اقتصاد هیأت پتانسیل خوبی داریم که می توانیم با ایجاد حلقه وصل بین هیأت ها و فعالان اقتصادی هیأت‌ها، زمینه رشد اقتصادی فردی و اجتماعی را در بستر هیأت فراهم کنیم . 
وی تصریح کرد: کار تشکیلاتی و اخلاق تشکیلاتی با اتکاء بر نظام ارزشی امام حسینی که در هیأت ها آموخته ایم در این راه می تواند کمک حال ما باشد . 

 معلی خاطرنشان کرد: حضور در هیأت ملی شرایطی دارد که اولین آن؛ قبول نظام ارزشی هیأتی در کار اقتصادی است که به سبب همین کار است که ما تمرکز خود را روی فعالان اقتصادی هیأت ها برده‌ایم . 
معلی خاطرنشان کرد: ما بنا داریم در زمینه و صنوف مختلف، هیأت‌های ملی را راه اندازی کنیم و عملکرد این هیأت خیلی در سایر هیأت ها موثر خواهد بود .

 


/انتهای خبر


برچسب

فعالین اقتصادی هیأتی عرصه نساجی ، اقتصاد هیأت ، اقتصاد ، دفتر اقتصاد ، فدک ، نساجی ، خیاطی ، جامعه ایمانی مشعر

نظرات


استانی
برگزیده ها
نخستین فراخوان حمایت از پایان نامه با مو...

نخستین فراخوان حمایت از پایان نامه با موضوع هیئات مذهبی منتشر شد

روابط عمومی جامعه ایمانی مشعر از حمایت پایان نامه‌های مقاطع کارشناسی ارشد، دکترا دانشگاه و سطح سه و چهار حوزه‌های علمیه با موضوعات مرتبط با هیأت‌های مذهبی خبر داد.
27 شهریور، 1397

نباید به هر قیمتی به دنبال مستمع جمع کرد...

نباید به هر قیمتی به دنبال مستمع جمع کردن باشیم

حاج مهدی خادم آذریان با بیان اینکه ما باید به دنبال عملیاتی کردن سخنان خود باشیم، اظهار کرد: اینکه فکر کنیم ما آسیب ناپذیریم یک پندار کاملا اشتباه است و آسیب پذیر بودن ربطی به علم، سواد و جایگاه ندارد و در هر شرایطی امکان دارد ما هم دچار آسیب شویم.
09 بهمن، 1400

حجت‌الاسلام مجتبی نام‌خواه: رفع نابرابری...

حجت‌الاسلام مجتبی نام‌خواه: رفع نابرابری‌های جامعه نیازمند امثال شهید حججی است

یکی از پژوهشگران حوزوی گفت: همانطور که اگر حججی‌ها نبودند در خارج از مرزها به نتیجه نمی‌رسیدیم اکنون هم در رفع نابرابری‌های درون جامعه نیازمند امثال شهید حججی هستیم
06 دی، 1397

صحبت‌های کربلایی سیدامیر حسینی درباره ات...

صحبت‌های کربلایی سیدامیر حسینی درباره اتفاقات اخیر

دعوا برای خانه خودمان است و ربطی به اجنبی ندارد.
10 مهر، 1401

صادق آهنگران: تلاش برای شهرت، مداح را از...

صادق آهنگران: تلاش برای شهرت، مداح را از نتیجه دور می‌کند

مداح جبهه‌های دفاع مقدس با تاکید بر اینکه پرداختن به مسائل مالی در مسیر مداحی برای اهل‌بیت(ع) چیزی جز خسران و ضرر به دنبال نخواهد داشت، گفت: هدف اصلی در این درگاه باید خدمت به اهل‌بیت(ع) باشد و اگر مسائلی همانند شهرت هدف قرار گیرد ما از نتیجه دور می‌کند.
09 خرداد، 1400 | قم

copyright

تمامی حقوق مادی و معنوی این وبسایت برای جامعه ایمانی مشعر محفوظ است و هر گونه کپی برداری بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد