فعالان اقتصادی هیأتی عرصه نساجی در دفتر اقتصاد جامعه ایمانی مشعر گرد هم جمع شدند

05 تیر 1401

فعالان اقتصادی هیأتی عرصه نساجی در دفتر اقتصاد جامعه ایمانی مشعر گرد هم جمع شدند

نشست فعالان اقتصادی هیأتی عرصه نساجی و خیاطی در دفتر اقتصاد جامعه ایمانی مشعر برگزار شد.

فعالان اقتصادی هیأتی عرصه نساجی در دفتر اقتصاد جامعه ایمانی مشعر گرد هم جمع شدند

به گزارش روابط عمومی جامعه ایمانی مشعر، نشست فعالان اقتصادی هیأتی عرصه نساجی و خیاطی در دفتر اقتصاد جامعه ایمانی مشعر برگزار شد.
در این جلسه که با حضور بیش از 40 نفر فعال اقتصادی این عرصه به صورت تلفیقی (مجازی- حضوری) برگزار شد، فعالیت های پژوهشی  و میدانی، چشم انداز و اهداف دفتر اقتصاد جامعه ایمانی مشعر تشریح شد و در ادامه، فعالان اقتصادی در زمینه های خیاطی و نساجی که از هیأت های مختلف و از سرتاسر کشور دور هم جمع شده بودند، نقطه نظرات، مشکلات، دغدغه مندی ها و راهکارهای خود را مطرح کردند . در پی ارائه نظریات و راهکارها، جمع بندی آراء و نظرات هیأت ملی نساجی در سطح کشور راه اندازی شد. 

 حجت الاسلام معلی مسئول دفتر اقتصاد جامعه ایمانی مشعر در این نشست اظهار داشت: بنای برگزاری جلسات این چنینی و زحمت دادن به رفقای هیأتی این است که ما ضمن آشنایی از نزدیک با دوستان هیأتی، به این برسیم که ما 
می توانیم به پشتوانه هیأت ها، در روند اقتصادی کشور تغییرات مثبت انجام دهیم .
وی عنوان کرد: ما در زمینه اقتصاد هیأت پتانسیل خوبی داریم که می توانیم با ایجاد حلقه وصل بین هیأت ها و فعالان اقتصادی هیأت‌ها، زمینه رشد اقتصادی فردی و اجتماعی را در بستر هیأت فراهم کنیم . 
وی تصریح کرد: کار تشکیلاتی و اخلاق تشکیلاتی با اتکاء بر نظام ارزشی امام حسینی که در هیأت ها آموخته ایم در این راه می تواند کمک حال ما باشد . 

 معلی خاطرنشان کرد: حضور در هیأت ملی شرایطی دارد که اولین آن؛ قبول نظام ارزشی هیأتی در کار اقتصادی است که به سبب همین کار است که ما تمرکز خود را روی فعالان اقتصادی هیأت ها برده‌ایم . 
معلی خاطرنشان کرد: ما بنا داریم در زمینه و صنوف مختلف، هیأت‌های ملی را راه اندازی کنیم و عملکرد این هیأت خیلی در سایر هیأت ها موثر خواهد بود .

 


/انتهای خبر


برچسب

فعالین اقتصادی هیأتی عرصه نساجی ، اقتصاد هیأت ، اقتصاد ، دفتر اقتصاد ، فدک ، نساجی ، خیاطی ، جامعه ایمانی مشعر

نظرات


استانی
برگزیده ها
اجرای پویش ملی کتابخوانی «مثبت سه» با جا...

اجرای پویش ملی کتابخوانی «مثبت سه» با جایزه ارزنده "یک واحد آپارتمان در استان تهران"

دبیر پویش ملی کتابخوانی «مثبت سه» در نشست رابطان استانی این پویش گفت: قطعا این کتاب به تنهایی برطرف‌کننده بحران جمعیت نخواهد بود / تا چند سال آینده پنجره جمعیتی ایران بسته خواهد شد.
30 آبان، 1400

شورای عالی ستایش‌گران شکل می‌گیرد

شورای عالی ستایش‌گران شکل می‌گیرد

به گزارش جامعه ایمانی مشعر، احمد واعظی در ششمین نشست صمیمی جمعی از ستایش‌گران جوان آستان اهل‌بیت(ع) که در سرچشمه تهران برگزار شد
11 بهمن، 1399 | قم

5 و 6 دی‌ماه؛ بانوان فعال در عرصه هیأت د...

5 و 6 دی‌ماه؛ بانوان فعال در عرصه هیأت در قم گردهم می‌آیند

دومین همایش بانوان فعال در عرصه هیأت طی روزهای پنج‌شنبه و جمعه هفته جاری هم‌زمان با ۵ و ۶ دی‌ماه در سالن وصال مجتمع یاوران مهدی(عج) قم برگزار می‌شود.
03 دی، 1398 | قم

یکتا: هیئات مذهبی در خط مقدم جبهه جنگ کن...

یکتا: هیئات مذهبی در خط مقدم جبهه جنگ کنونی هستند

به گزارش روابط عمومی جامعه ایمانی مشعر، «حسین یکتا» از فعالان مطرح فرهنگی و اجتماعی کشور در سومین نشست ملّی هیئات شاخص جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی با موضوع هیأت و گفتمان خدمات اجتماعی و مطالبه گری برگزار شد
24 تیر، 1397

جلسه داوری پنجمین سوگواره عاشورایی پوستر...

جلسه داوری پنجمین سوگواره عاشورایی پوستر هیأت برگزار شد

به گزارش دبیرخانه سوگواره عاشورایی پوستر هیأت، جلسه داوری این سوگواره در روز جمعه، 24 دی ماه در تهران برگزار شد
26 دی، 1395

copyright

تمامی حقوق مادی و معنوی این وبسایت برای جامعه ایمانی مشعر محفوظ است و هر گونه کپی برداری بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد