نادعلی: فروش، اصلی‌ترین بخش تولید است

19 خرداد 1402

نادعلی: فروش، اصلی‌ترین بخش تولید است

مشاور و مدرس امور بازاریابی و فروش حرفه‌ای گفت: در حوزه کسب و کار، کشور ایران یک کشور تولیدی است ولی به دلیل اینکه در بحث فروش مشکل داریم، تولیدکنندگان با شکست مواجه می‌شوند.

نادعلی: فروش، اصلی‌ترین بخش تولید است

به گزارش روابط عمومی جامعه ایمانی مشعر، امیر نادعلی مشاور و مدرس امور بازاریابی و فروش حرفه‌ای در "نخستین رویداد ملی هم‌افزایی فعالان اقتصادی هیأت" که به همت دفتر اقتصاد جامعه ایمانی مشعر برگزار شد، اظهار کرد: دنیای فروش دنیای گسترده‌ای است.
وی با اشاره به اینکه فروش بخش اصلی و مهم کسب و کار است، عنوان کرد: در حوزه کسب و کار، کشور ایران یک کشور تولیدی است ولی به دلیل اینکه در بحث فروش مشکل داریم، تولیدکنندگان با شکست مواجه می‌شوند.مشاور و مدرس امور بازاریابی و فروش حرفه‌ای با بیان اینکه دیزاین و بسته‌بندی محصول نیز اهمیت بسیاری دارد، مطرح کرد: باید قیمت و کیفیت در این موضوع مدنظر قرار بگیرد و بررسی شود که در بازار چند رقیب داریم و در این رقابت کجای کار هستیم.
وی با اشاره به اینکه خوب، دشمن عالی است، خاطرنشان کرد: در حوزه تولید هر زمانی که نتیجه بگیریم خوب هستیم، در پیشرفت متوقف خواهیم شد و هیچ زمانی به عالی نخواهیم رسید.
نادعلی با بیان اینکه در زمان‌هایی تبلیغات می‌تواند به نفع رقبا باشد، تصریح کرد: اگر تبلیغات زیاد باشد ولی در بازار محصول به صورت گسترده برای فروش وجود نداشته باشد، تبلیغات ما منجر به فروش محصولات رقبا خواهد شد.
وی با اشاره به اینکه بزرگ‌ترین سرمایه هر شرکت و مجموعه‌ای منابع انسانی است، یادآور شد: در مجموعه تولیدی باید تعارفات را کنار گذاشته و به دنبال بهره‌وری هرچه بیش‌تر باشیم.
لازم به ذکر است "نخستین رویداد ملی هم‌افزایی فعالان اقتصادی هیأت" به همت دفتر اقتصاد جامعه ایمانی مشعر در روزهای 18 و 19 خردادماه 1402 حضور 250 نفر از فعالین اقتصادی در قم برگزار شد.

نظرات


استانی
برگزیده ها
حجت‌الاسلام کردمیهن: برای قدم به قدم زوا...

حجت‌الاسلام کردمیهن: برای قدم به قدم زوار باید برنامه‌ریزی شود

یکی از فعالان اربعین گفت: در مسیر اربعین برای قدم به قدم زوار برنامه وجود دارد و باید عطر و معرفت امام حسین(ع) را بپوشیم، ببوییم، حس کنیم و با درک کامل به کربلا برسیم.
28 شهریور، 1398 | قم

چگونه از رنج‌های دنیا اجر ببریم؟

چگونه از رنج‌های دنیا اجر ببریم؟

اگر از رنج فرار کنی، بدتر می‌شود
22 مرداد، 1392

در آستانه ماه محرم؛ نشست خبری هشتمین سوگ...

در آستانه ماه محرم؛ نشست خبری هشتمین سوگواره عاشورایی عکس و پوستر هیأت برگزار شد .

فراخوان هشتمین سوگواره عاشورایی عکس و پوستر هیأت برگزار شد.
04 شهریور، 1398 | قم

هفتمین همایش هیأت‌های فعال در عرصه اربعی...

هفتمین همایش هیأت‌های فعال در عرصه اربعین در قم برگزار می‌شود

هفتمین همایش هیأت‌های فعال در عرصه اربعین، در تاریخ سوم و چهارم شهریورماه ۱۴۰۱ در قم، مسجد مقدس جمکران، شبستان بقیع برگزار می‌شود.
01 شهریور، 1401

عبودتیان: امروز هیأت‌ها به پایگاه‌های اص...

عبودتیان: امروز هیأت‌ها به پایگاه‌های اصلی مقابله با شیطان تبدیل شده‌اند

دستیار رئیس جمهور در امور مردمی‌سازی گفت: امروز هیأت‌ها به پایگاه‌های اصلی مقابله با شیطان تبدیل شده‌اند و دشمن نیز به این موضوع واقف است.
01 تیر، 1402

copyright

تمامی حقوق مادی و معنوی این وبسایت برای جامعه ایمانی مشعر محفوظ است و هر گونه کپی برداری بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد