نادعلی: فروش، اصلی‌ترین بخش تولید است

20 خرداد 1402

نادعلی: فروش، اصلی‌ترین بخش تولید است

مشاور و مدرس امور بازاریابی و فروش حرفه‌ای گفت: در حوزه کسب و کار، کشور ایران یک کشور تولیدی است ولی به دلیل اینکه در بحث فروش مشکل داریم، تولیدکنندگان با شکست مواجه می‌شوند.

نادعلی: فروش، اصلی‌ترین بخش تولید است

به گزارش روابط عمومی جامعه ایمانی مشعر، امیر نادعلی مشاور و مدرس امور بازاریابی و فروش حرفه‌ای در "نخستین رویداد ملی هم‌افزایی فعالان اقتصادی هیأت" که به همت دفتر اقتصاد جامعه ایمانی مشعر برگزار شد، اظهار کرد: دنیای فروش دنیای گسترده‌ای است.
وی با اشاره به اینکه فروش بخش اصلی و مهم کسب و کار است، عنوان کرد: در حوزه کسب و کار، کشور ایران یک کشور تولیدی است ولی به دلیل اینکه در بحث فروش مشکل داریم، تولیدکنندگان با شکست مواجه می‌شوند.مشاور و مدرس امور بازاریابی و فروش حرفه‌ای با بیان اینکه دیزاین و بسته‌بندی محصول نیز اهمیت بسیاری دارد، مطرح کرد: باید قیمت و کیفیت در این موضوع مدنظر قرار بگیرد و بررسی شود که در بازار چند رقیب داریم و در این رقابت کجای کار هستیم.
وی با اشاره به اینکه خوب، دشمن عالی است، خاطرنشان کرد: در حوزه تولید هر زمانی که نتیجه بگیریم خوب هستیم، در پیشرفت متوقف خواهیم شد و هیچ زمانی به عالی نخواهیم رسید.
نادعلی با بیان اینکه در زمان‌هایی تبلیغات می‌تواند به نفع رقبا باشد، تصریح کرد: اگر تبلیغات زیاد باشد ولی در بازار محصول به صورت گسترده برای فروش وجود نداشته باشد، تبلیغات ما منجر به فروش محصولات رقبا خواهد شد.
وی با اشاره به اینکه بزرگ‌ترین سرمایه هر شرکت و مجموعه‌ای منابع انسانی است، یادآور شد: در مجموعه تولیدی باید تعارفات را کنار گذاشته و به دنبال بهره‌وری هرچه بیش‌تر باشیم.
لازم به ذکر است "نخستین رویداد ملی هم‌افزایی فعالان اقتصادی هیأت" به همت دفتر اقتصاد جامعه ایمانی مشعر در روزهای 18 و 19 خردادماه 1402 حضور 250 نفر از فعالین اقتصادی در قم برگزار شد.

نظرات


استانی
برگزیده ها
آبفروش: مداحان به عنوان تریبون دار در شه...

آبفروش: مداحان به عنوان تریبون دار در شهرستان‌ها، وظیفه جهاد تبیین دارند

دهمین نشست صمیمانه جمعی از ستایشگران جوانان اهل‌بیت(ع) تحت‌عنوان نشست «الی الحبیب» پیرامون «جهاد تبیین و نقش مداحان در اوضاع کنونی جامعه» در مجموعه سرچشمه تهران برگزار شد.
07 آبان، 1401

در چهاردهمین نشست هیأت‌پژوهی مطرح شد : م...

در چهاردهمین نشست هیأت‌پژوهی مطرح شد : مداحان به سمت مرثیه‌خوانی عالمانه سوق داده شوند.

حجت‌الاسلام واضحی آشتیانی: مداحان به سمت مرثیه‌خوانی عالمانه سوق داده شوند/رجبی دوانی: نشست‌های هیأت‌پژوهی لبیک گفتن به فرمان رهبری است
09 اردیبهشت، 1398

پیام تسلیت رهبر انقلاب در پی درگذشت آیت‌...

پیام تسلیت رهبر انقلاب در پی درگذشت آیت‌الله مجتبی تهرانی

در پی ارتحال آیت الله حاج آقا مجتبی تهرانی، رهبر معظم انقلاب اسلامی در پیام تسلیتی، درگذشت آن عالم عامل ربانی و معلم اخلاق را ضایعه‌ای برای حوزه‌ی علمیه و روحانیت و جامعه‌ی مذهبی تهران خواندند و این مصیبت را به بازماندگان بیت شریف ایشان تسلیت گفتند.
13 دی، 1391

یادداشت آقای رحیم ابراهیمی از قم

یادداشت آقای رحیم ابراهیمی از قم

3روز مانده تا دیدار ستایشگران اهل‌بیت(ع) با رهبرمعظم‌انقلاب
19 دی، 1401

رحیم آبفروش: ایام فاطمیه اوج فعالیت‌های...

رحیم آبفروش: ایام فاطمیه اوج فعالیت‌های هیأت‌های مذهبی در حوزه خانواده است

دبیر جامعه ایمانی مشعر گفت: ایام فاطمیه اوج فعالیت‌های هیأت‌های مذهبی در حوزه خانواده است و شعار فاطمیه امسال نیز «مدیون لطف مادر این خانواده‌ایم»، بیان داده‌ شده است.
13 دی، 1398 | قم

copyright

تمامی حقوق مادی و معنوی این وبسایت برای جامعه ایمانی مشعر محفوظ است و هر گونه کپی برداری بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد