حجت‌الاسلام قمی: هیأت‌های حسینی پرچم‌دار جهاد تبیین هستند

14 خرداد 1401

حجت‌الاسلام قمی: هیأت‌های حسینی پرچم‌دار جهاد تبیین هستند

رئیس سازمان تبلیغات اسلامی گفت: هیأت‌های حسینی کانون و پرچم‌دار جهاد تبیین هستند که می‌توانند از ظرفیت بالای اثرگذاری مجلس عزاداری سیدالشهدا(ع) در این راستا استفاده کنند.

حجت‌الاسلام قمی: هیأت‌های حسینی پرچم‌دار جهاد تبیین هستند

به گزارش روابط عمومی جامعه ایمانی مشعر، حجت الاسلام والمسلمین محمد قمی پیش از ظهر پنج‌شنبه در دومین همایش ملی جمعی از ستایشگران جوان هیأت‌های کشور با عنوان الی الحبیب2 که در سالن جلسات غدیر مجتمع یاوران مهدی برگزار شد، با اشاره به اینکه اهل بیت(ع) موضوع اصلی در هیأت‌ها هستند، اظهار داشت: نباید در هیأت‌ها آنقدری به موضوعات سیاسی بپردازیم که اهل بیت(ع) را که موضوع اصلی هیأت‌ها هستند را فراموش کنیم.


وی با بیان اینکه حاج قاسم سلیمانی یکی از میوه‌های مکتب امام خمینی(ره) بود، مطرح کرد: نکته اصلی این مکتب توحید است و تمام نکات در کلمه «لا اله الا الله» خلاصه شده است.
رئیس سازمان تبلیغات اسلامی با اشاره به اینکه امام راحل عمق موضوعات را می‌دیدند، عنوان کرد: نمی‌شود جامعه‌ای در اندیشه توحید باشد ولی با شیطان بیعت کند، مبارزه امام راحل و مقام معظم رهبری با آمریکا نیز در همین راستا است.
وی با بیان اینکه وحدت یکی از نکات پیروزی بخش در این مبارزه است، خاطرنشان کرد: یکی از موضوعاتی که امروزه ایجاد نگرانی کرده موضوع تحریف مکتب امام راحل است که مقام معظم رهبری در دیدارهای 14 خرداد با بیان و رمزگشایی این مکتب در این راستا مقابله می‌کنند.


قمی با تاکید بر ضرورت جهاد تبیین، تصریح کرد: هیأت‌های حسینی کانون و پرچم‌دار جهاد تبیین هستند که می‌توانند از ظرفیت بالای اثرگذاری مجلس عزاداری سیدالشهدا(ع) در این راستا استفاده کنند.
وی با اشاره بر اینکه امیدآفرینی یکی از اصلی‌ترین موضوعات جهاد است، یادآور شد: امیدآفرینی به معنای واقعی باید صورت بگیرد یعنی مسیر حق مشخص و ایرادات در این مسیر نیز گفته شود .


رئیس سازمان تبلیغات اسلامی با بیان اینکه در کشور ما مردم نقش محوری را دارند، ابراز کرد: مردم سالاری یکی از موضوعات اصلی مکتب امام خمینی(ره) است و در کشور ما هر زمانی که مردم پای کار آمده‌اند شاهد پیروزی بوده‌ایم.
وی در پایان اضافه کرد: در موضوع جهاد تبیین نیز باید مردم و هیأت‌های حسینی پای کار بیایند تا وظیفه‌ای که مقام معظم رهبری بر گردن ما گذاشته‌اند به بهترین شکل به نتیجه برسد.

نظرات


استانی
برگزیده ها
مرتضی اعلایی عنوان کرد: تولید ۱۴۰ هزار ق...

مرتضی اعلایی عنوان کرد: تولید ۱۴۰ هزار قطعه محصول در ۱۵ کارگاه تولیدی

مدیر خانه هنری ماهد گفت: نیروهای مجموعه ماهد با اعتقاد به روضه‌های خانگی در قالب ۱۵ کارگاه تولیدی ۱۴۰ هزار قطعه محصول را با کیفیت بالا تولید و بسته‌بندی کردند و اگر این اعتقاد نبود این حجم از کار نسبت به زمان کوتاهی که در اختیار داشتند شدنی نبود.
12 مرداد، 1400 | تهران

صحبت‌های مهم حجت‌الاسلام پناهیان در مورد...

صحبت‌های مهم حجت‌الاسلام پناهیان در مورد حوادث اخیر کشور

آمادگی گروه‌های تروریستی نشان از نقشۀ از پیش‌‌طراحی‌شده دارد...
03 مهر، 1401

پیام تسلیت درگذشت استاد نادر طالب‌زاده

پیام تسلیت درگذشت استاد نادر طالب‌زاده

پیام تسلیت جامعه ایمانی مشعر در پی درگذشت زنده‌یاد استاد نادر طالب‌زاده
10 اردیبهشت، 1401

هنرمندان به آداب طراحی پوسترهای مذهبی تو...

هنرمندان به آداب طراحی پوسترهای مذهبی توجه کنند

تغییر اصطلاح ها از راه های نفوذ است
29 دی، 1397

copyright

تمامی حقوق مادی و معنوی این وبسایت برای جامعه ایمانی مشعر محفوظ است و هر گونه کپی برداری بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد