حجت‌الاسلام قمی: هیأت‌های حسینی پرچم‌دار جهاد تبیین هستند

14 خرداد 1401

حجت‌الاسلام قمی: هیأت‌های حسینی پرچم‌دار جهاد تبیین هستند

رئیس سازمان تبلیغات اسلامی گفت: هیأت‌های حسینی کانون و پرچم‌دار جهاد تبیین هستند که می‌توانند از ظرفیت بالای اثرگذاری مجلس عزاداری سیدالشهدا(ع) در این راستا استفاده کنند.

حجت‌الاسلام قمی: هیأت‌های حسینی پرچم‌دار جهاد تبیین هستند

به گزارش روابط عمومی جامعه ایمانی مشعر، حجت الاسلام والمسلمین محمد قمی پیش از ظهر پنج‌شنبه در دومین همایش ملی جمعی از ستایشگران جوان هیأت‌های کشور با عنوان الی الحبیب2 که در سالن جلسات غدیر مجتمع یاوران مهدی برگزار شد، با اشاره به اینکه اهل بیت(ع) موضوع اصلی در هیأت‌ها هستند، اظهار داشت: نباید در هیأت‌ها آنقدری به موضوعات سیاسی بپردازیم که اهل بیت(ع) را که موضوع اصلی هیأت‌ها هستند را فراموش کنیم.


وی با بیان اینکه حاج قاسم سلیمانی یکی از میوه‌های مکتب امام خمینی(ره) بود، مطرح کرد: نکته اصلی این مکتب توحید است و تمام نکات در کلمه «لا اله الا الله» خلاصه شده است.
رئیس سازمان تبلیغات اسلامی با اشاره به اینکه امام راحل عمق موضوعات را می‌دیدند، عنوان کرد: نمی‌شود جامعه‌ای در اندیشه توحید باشد ولی با شیطان بیعت کند، مبارزه امام راحل و مقام معظم رهبری با آمریکا نیز در همین راستا است.
وی با بیان اینکه وحدت یکی از نکات پیروزی بخش در این مبارزه است، خاطرنشان کرد: یکی از موضوعاتی که امروزه ایجاد نگرانی کرده موضوع تحریف مکتب امام راحل است که مقام معظم رهبری در دیدارهای 14 خرداد با بیان و رمزگشایی این مکتب در این راستا مقابله می‌کنند.


قمی با تاکید بر ضرورت جهاد تبیین، تصریح کرد: هیأت‌های حسینی کانون و پرچم‌دار جهاد تبیین هستند که می‌توانند از ظرفیت بالای اثرگذاری مجلس عزاداری سیدالشهدا(ع) در این راستا استفاده کنند.
وی با اشاره بر اینکه امیدآفرینی یکی از اصلی‌ترین موضوعات جهاد است، یادآور شد: امیدآفرینی به معنای واقعی باید صورت بگیرد یعنی مسیر حق مشخص و ایرادات در این مسیر نیز گفته شود .


رئیس سازمان تبلیغات اسلامی با بیان اینکه در کشور ما مردم نقش محوری را دارند، ابراز کرد: مردم سالاری یکی از موضوعات اصلی مکتب امام خمینی(ره) است و در کشور ما هر زمانی که مردم پای کار آمده‌اند شاهد پیروزی بوده‌ایم.
وی در پایان اضافه کرد: در موضوع جهاد تبیین نیز باید مردم و هیأت‌های حسینی پای کار بیایند تا وظیفه‌ای که مقام معظم رهبری بر گردن ما گذاشته‌اند به بهترین شکل به نتیجه برسد.

نظرات


استانی
برگزیده ها
نقاره می زنند...مریضی به لطف بانو شفا گر...

نقاره می زنند...مریضی به لطف بانو شفا گرفت

صبح نورانی معجزه به برکت بانویی با کرامت از جنس عشق بر زندگی دخترکی که روحش آماده پرواز بود تابیدن گرفت و حیاتی دوباره را به وی هدیه داد.
16 شهریور، 1392

حجت‌الاسلام والمسلمین آقامیری: روضه خانگ...

حجت‌الاسلام والمسلمین آقامیری: روضه خانگی بهترین بستر برای شکل‌گیری تربیت حسینی است

یکی از اساتید حوزه علمیه گفت: ما فکر می‌کنیم باید اتفاقات خارق‌العاده‌ای رخ دهد تا فرزندانمان امام‌حسینی شوند در حالی که این تفکر اشتباه است و اگر ما روضه‌های خانگی را برپا کنیم و خود نسبت به روضه‌خوانی در منزل اهتمام داشته باشیم کودک ما حسینی می‌شود.
12 مرداد، 1400 | تهران

فراخوان انتخاب شعار محوری فاطمیه 1401

فراخوان انتخاب شعار محوری فاطمیه 1401

فراخوان پیشنهاد شعار به مناسبت ایام شهادت صدیقه طاهره(س)
03 آذر، 1401

شب هشتم محرم، به عنوان شب ویژه شهدا برگز...

شب هشتم محرم، به عنوان شب ویژه شهدا برگزار شد

مسئول موسسه تفحص سیره شهدا بر لزوم توجه بیشتر و ویژه هیأت ها در شب هشتم محرم امسال به عنوان شب انس بیشتر با شهدا تاکید کرد.
28 مرداد، 1397

جایگاه (دکور) ویژه رمضان

جایگاه (دکور) ویژه رمضان

به گزارش روابط عمومی جامعه ایمانی مشعر، با توجه به استقبالی که هیأت‌ها محرم سال گذشته از بخش جایگاه (دکور) سایت داشتند واحد تولیدات رسانه‌ای مشعر بر آن شد تا دکوری ویژه رمضان آماده و در اختیار هیأت‌ها قرار دهد.
05 تیر، 1394

copyright

تمامی حقوق مادی و معنوی این وبسایت برای جامعه ایمانی مشعر محفوظ است و هر گونه کپی برداری بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد