امیرحسین اسدی: وظیفه هر کسب و کاری نوآوری برای مکتب حسینی است

11 مرداد 1400 | تهران

امیرحسین اسدی: وظیفه هر کسب و کاری نوآوری برای مکتب حسینی است

یکی از کارشناسان حوزه کسب و کار از این کار به‌عنوان یک ایده موفق یاد کرد و گفت: این صندوقچه‌ها عظمت صنایع فرهنگی را به نمایش گذاشته و تاکید دارند که همچنان نوآوری در خدمت مذهب و فرهنگ است.

امیرحسین اسدی: وظیفه هر کسب و کاری نوآوری برای مکتب حسینی است

به گزارش روابط‌عمومی جامعه ایمانی مشعر، امیرحسین اسدی شب گذشته در مراسم رونمایی از صندوقچه روضه‌های خانگی که در آستان امامزاده صالح (ع) برگزار شد، با بیان اینکه وقف برای امام حسین علیه‌السلام چیزی جز عشق نیست، اظهار کرد: اساس کار آفرینی رفع نیازی از جامعه است و امروز نیاز مهم جامعه حرکت در مسیر امام حسین علیه السلام است و هر کسب و کاری وظیفه دارد برای این مکتب کار و نوآوری کند.
وی با بیان اینکه پشت وقف هر کدام از صندوقچه‌ها رازها و داستان‌هایی نفهته است، عنوان کرد: این صندوقچه‌ها عظمت صنایع فرهنگی را به نمایش گذاشته و تاکید دارند که همچنان نوآوری در خدمت مذهب و فرهنگ است و این نوآوری را متعلق به بزرگان و جوانانی می‌دانیم که برای روضه مسیر جدیدی را ایجاد کردند. 
این کارشناس حوزه کسب و کار با تاکید بر اینکه مجموعه ماهد با این صندوقچه‌ها روضه امام حسین علیه السلام را به خانه‌ها برده است، عنوان کرد: امیدواریم این حسنه جاری برای سالیان سال ماندگار شود و آیندگان هم از آن بهره‌ گیرند.


برچسب

صندوقچه روضه خانگی ، روضه خانگی

نظرات


استانی
برگزیده ها
حجت‌الاسلام والمسلمین سید هاشم الحیدری:...

حجت‌الاسلام والمسلمین سید هاشم الحیدری: امروز بحث ولایت و مرد میدان ولایت است

حاج قاسم فرمود "والله والله والله یکی از شئون عاقبت بخیری سربازی ولایت است" و من در خدمت حاج قاسم بوده و از نزدیک شاهد بودم که شهید سلیمانی مرد میدان ولایت بود نه مرد میدان جهاد.
10 آذر، 1400

سردبیر برنامه تلویزیونی روایت هیأت خبردا...

سردبیر برنامه تلویزیونی روایت هیأت خبرداد: اولین برنامه تخصصی تلویزیونی با موضوع کارکردهای هیأت آماده پخش می‌شود.

سردبیر برنامه تلویزیونی روایت هیأت گفت: برنامه تلویزیونی روایت هیأت همزمان با اربعین حسینی در 10 قسمت از شبکه افق پخش خواهد شد.
15 مهر، 1398 | قم

شورای عالی ستایش‌گران شکل می‌گیرد

شورای عالی ستایش‌گران شکل می‌گیرد

به گزارش جامعه ایمانی مشعر، احمد واعظی در ششمین نشست صمیمی جمعی از ستایش‌گران جوان آستان اهل‌بیت(ع) که در سرچشمه تهران برگزار شد
10 بهمن، 1399 | قم

یادداشت آقای مهدی تدینی از خوزستان

یادداشت آقای مهدی تدینی از خوزستان

1روز مانده تا دیدار ستایشگران اهل‌بیت(ع) با رهبر‌معظم‌انقلاب
20 دی، 1401

آبفروش: شبکه نورانی و پربرکت روضه‌های خا...

آبفروش: شبکه نورانی و پربرکت روضه‌های خانگی احیا شود.

دبیر جامعه ایمانی مشعر گفت: متاسفانه در دوران کرونا بسیاری از روضه‌های خانگی تعطیل شدند که امروز نیازمند احیای این شبکه هستیم.
31 تیر، 1401

copyright

تمامی حقوق مادی و معنوی این وبسایت برای جامعه ایمانی مشعر محفوظ است و هر گونه کپی برداری بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد