امیرحسین اسدی: وظیفه هر کسب و کاری نوآوری برای مکتب حسینی است

12 مرداد 1400 | تهران

امیرحسین اسدی: وظیفه هر کسب و کاری نوآوری برای مکتب حسینی است

یکی از کارشناسان حوزه کسب و کار از این کار به‌عنوان یک ایده موفق یاد کرد و گفت: این صندوقچه‌ها عظمت صنایع فرهنگی را به نمایش گذاشته و تاکید دارند که همچنان نوآوری در خدمت مذهب و فرهنگ است.

امیرحسین اسدی: وظیفه هر کسب و کاری نوآوری برای مکتب حسینی است

به گزارش روابط‌عمومی جامعه ایمانی مشعر، امیرحسین اسدی شب گذشته در مراسم رونمایی از صندوقچه روضه‌های خانگی که در آستان امامزاده صالح (ع) برگزار شد، با بیان اینکه وقف برای امام حسین علیه‌السلام چیزی جز عشق نیست، اظهار کرد: اساس کار آفرینی رفع نیازی از جامعه است و امروز نیاز مهم جامعه حرکت در مسیر امام حسین علیه السلام است و هر کسب و کاری وظیفه دارد برای این مکتب کار و نوآوری کند.
وی با بیان اینکه پشت وقف هر کدام از صندوقچه‌ها رازها و داستان‌هایی نفهته است، عنوان کرد: این صندوقچه‌ها عظمت صنایع فرهنگی را به نمایش گذاشته و تاکید دارند که همچنان نوآوری در خدمت مذهب و فرهنگ است و این نوآوری را متعلق به بزرگان و جوانانی می‌دانیم که برای روضه مسیر جدیدی را ایجاد کردند. 
این کارشناس حوزه کسب و کار با تاکید بر اینکه مجموعه ماهد با این صندوقچه‌ها روضه امام حسین علیه السلام را به خانه‌ها برده است، عنوان کرد: امیدواریم این حسنه جاری برای سالیان سال ماندگار شود و آیندگان هم از آن بهره‌ گیرند.


برچسب

صندوقچه روضه خانگی ، روضه خانگی

نظرات


استانی
برگزیده ها
پویش چهاردهم های چهارده تومانی

پویش چهاردهم های چهارده تومانی

قرار ما چهاردهم هرماه قمری، حداقل چهارده هزار تومان و حداکثر هرمقدار که در توان داشتید...
17 دی، 1401

یکتا: لزوم ورود بسیجی‌وار به عرصه اربعین

یکتا: لزوم ورود بسیجی‌وار به عرصه اربعین

مسئول جمعیت امام‌رضایی‌ها گفت: تجربه ثابت کرده است در هر حوزه‌ای که بسیجی‌وار وارد شده‌ایم، توانسته‌ایم به موفقیت برسیم و مشکلات را پشت سر بگذاریم.
04 شهریور، 1401

محمدحسین کشکولی: هیآت حسینی در استانها،...

محمدحسین کشکولی: هیآت حسینی در استانها، رسومات و تمایزهای بومی خود را برجسته کنند.

مدیر شبکه قرآن گفت: هیأت ها در روایت جلسات خود باید روی تمایزها دست بگذارند؛ استان‌های مختلف باید رسوم بومی خود در عزاداری را منعکس کنند و سعی نکنند مانند هیأت های پایتخت عزاداری های خود را منعکس کنند؛ تمایز بسیاری از استان ها بوم و اصالت آن ها است.
10 تیر، 1401

تل زینبیه در 92 سال قبل

تل زینبیه در 92 سال قبل

در حال حاضر بنايی به همين نام در سمت غرب صحن حرم امام حسين علیه السلام وجود دارد. کار تجديد بناي تل زينبيه در اين اواخر حدود سال 1398 هجری قمری انجام شد.
16 اردیبهشت، 1392

واکنش حجت‌الاسلام والمسلمین محسن قنبریان...

واکنش حجت‌الاسلام والمسلمین محسن قنبریان به حوادث اخیر کشور 

نظام اسلامی با این امنیت و استقرار، باید یادگرفته باشد بهتر از بارهای قبل کمیسیون حقیقت یاب و دادگاه برای قصور و تقصیرهای احتمالی برگزار کند و روشها را اصلاح کند.
05 مهر، 1401

copyright

تمامی حقوق مادی و معنوی این وبسایت برای جامعه ایمانی مشعر محفوظ است و هر گونه کپی برداری بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد