عبودتیان: امروز هیأت‌ها به پایگاه‌های اصلی مقابله با شیطان تبدیل شده‌اند

01 تیر 1402

عبودتیان: امروز هیأت‌ها به پایگاه‌های اصلی مقابله با شیطان تبدیل شده‌اند

دستیار رئیس جمهور در امور مردمی‌سازی گفت: امروز هیأت‌ها به پایگاه‌های اصلی مقابله با شیطان تبدیل شده‌اند و دشمن نیز به این موضوع واقف است.

عبودتیان: امروز هیأت‌ها به پایگاه‌های اصلی مقابله با شیطان تبدیل شده‌اند

به گزارش روابط عمومی جامعه ایمانی مشعر، سیداحمد عبودتیان در هفدهمین همایش مدیران هیأت‌های محوری و برگزیده کشوری که با عنوان هیأت و تربیت دو در حسینیه اعظم زنجان برگزار شد، اظهار کرد: در اساس انقلاب اسلامی مهم‌ترین بستر تربیت اجتماعی، هیأت است.
وی با اشاره به اینکه هیأت غیر از مهم‌ترین بلکه تنهاترین عرصه تربیت اجتماعی است، مطرح کرد: امروز هیأت‌ها به پایگاه‌های اصلی مقابله با شیطان تبدیل شده‌اند و دشمن نیز به این موضوع واقف است.


دستیار رئیس جمهور در امور مردمی‌سازی با بیان اینکه الگوی تربیتی هیأت با هدف خداوند از خلقت انسان در یک راستا قرار دارد، عنوان کرد: هدف خداوند از خلقت انسان ظهور خلیفه الله بوده است که در هیأت نیز باید به دنبال تحقق این موضوع باشیم.
وی با اشاره به اینکه محصول تربیت انقلاب اسلامی شهید قاسم سلیمانی بود، خاطرنشان کرد: پس از شهادت سردار سلیمانی طبق افکارسنجی انجام شده 93 الی 97 درصد مردم نسبت به ایشان ارادت داشتند.


عبودتیان ادامه داد: این موضوع نشان می‌دهد اگر بتوانیم انسان انقلاب اسلامی تربیت کنیم با تمام سنگ اندازی‌ها اما همچنان مردم چنین انسانی را قبول دارند.
وی با بیان اینکه امروز مقام معظم رهبری به موضوع رشد تولید اشاره دارند، تصریح کرد: باتوجه به این تاکید باید هیأتی‌ها توجه خود را به مسائل اقتصادی اختصاص دهند.


دستیار رئیس جمهور در امور مردمی‌سازی با اشاره به اینکه هیأت جاذبه و کشش بسیاری دارد، یادآور کرد: با استفاده از این جاذبه می‌توان مشکلات بسیاری را رفع کرد.
وی با بیان اینکه هیأت‌ها می‌توانند در بسیاری از بحران‌ها ورود پیدا کنند، ابراز کرد: هیأت به عنوان مکتبی که با اهل بیت(ع) انس دارد می‌تواند گره‌های بسیاری از جامعه باز کند.

نظرات


استانی
برگزیده ها
حجت الاسلام امیری: لزوم هم‌افزایی در مسی...

حجت الاسلام امیری: لزوم هم‌افزایی در مسیر نصرت از امام زمان(عج).

یکی از اساتید حوزه علمیه بر لزوم هم‌افزایی در مسیر نصرت از امام زمان(عج) تاکید کرد.
29 تیر، 1401

قاطبه محصولات مداحی که از جریان استودیو‌...

قاطبه محصولات مداحی که از جریان استودیو‌خوانی مشاهده می‌شود از نوع مداحی است

اگر بخواهیم ادعا کنیم که از لحاظ فقهی، خواندن مطلق مداحی در استودیو حرام است چنین چیزی وجود ندارد اما آنجایی که استخدام ادوات موسیقی صورت بگیرد جای تأمل دارد.
20 اسفند، 1400

هیأتی‌ها در مزرعه خانوادگی، محصولات ارگا...

هیأتی‌ها در مزرعه خانوادگی، محصولات ارگانیک تولید می‌کنند

جوانان هیأت شهید اژه‌ای اصفهان، این روزها مزرعه خانوادگی خود را احیا کرده‌اند و با پرورش دام، زنبورداری و کشت گندم، جو، یونجه و گیاهان دارویی توانسته‌اند با تولید محصولات ارگانیک، نامی در بازار داخلی برای خود دست و پا کنند.
02 خرداد، 1401

آبفروش: نهضت سید الشهداء به دلیل حضور حم...

آبفروش: نهضت سید الشهداء به دلیل حضور حماسی بانوان حفظ شده است

دبیر جامعه ایمانی مشعر گفت: نهضت سید الشهداء به دلیل حضور حماسی بانوان حفظ شده است.
01 مرداد، 1401

نهمین نشست صمیمانه جمعی از ستایشگران جوا...

نهمین نشست صمیمانه جمعی از ستایشگران جوان آستان اهل بیت(ع) در مشهد برگزار شد.

نشست الی الحبیب 9 در تاریخ 22 و 23 تیر ماه در مشهد برگزار شد.
25 تیر، 1401

copyright

تمامی حقوق مادی و معنوی این وبسایت برای جامعه ایمانی مشعر محفوظ است و هر گونه کپی برداری بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد