عبودتیان: امروز هیأت‌ها به پایگاه‌های اصلی مقابله با شیطان تبدیل شده‌اند

02 تیر 1402

عبودتیان: امروز هیأت‌ها به پایگاه‌های اصلی مقابله با شیطان تبدیل شده‌اند

دستیار رئیس جمهور در امور مردمی‌سازی گفت: امروز هیأت‌ها به پایگاه‌های اصلی مقابله با شیطان تبدیل شده‌اند و دشمن نیز به این موضوع واقف است.

عبودتیان: امروز هیأت‌ها به پایگاه‌های اصلی مقابله با شیطان تبدیل شده‌اند

به گزارش روابط عمومی جامعه ایمانی مشعر، سیداحمد عبودتیان در هفدهمین همایش مدیران هیأت‌های محوری و برگزیده کشوری که با عنوان هیأت و تربیت دو در حسینیه اعظم زنجان برگزار شد، اظهار کرد: در اساس انقلاب اسلامی مهم‌ترین بستر تربیت اجتماعی، هیأت است.
وی با اشاره به اینکه هیأت غیر از مهم‌ترین بلکه تنهاترین عرصه تربیت اجتماعی است، مطرح کرد: امروز هیأت‌ها به پایگاه‌های اصلی مقابله با شیطان تبدیل شده‌اند و دشمن نیز به این موضوع واقف است.


دستیار رئیس جمهور در امور مردمی‌سازی با بیان اینکه الگوی تربیتی هیأت با هدف خداوند از خلقت انسان در یک راستا قرار دارد، عنوان کرد: هدف خداوند از خلقت انسان ظهور خلیفه الله بوده است که در هیأت نیز باید به دنبال تحقق این موضوع باشیم.
وی با اشاره به اینکه محصول تربیت انقلاب اسلامی شهید قاسم سلیمانی بود، خاطرنشان کرد: پس از شهادت سردار سلیمانی طبق افکارسنجی انجام شده 93 الی 97 درصد مردم نسبت به ایشان ارادت داشتند.


عبودتیان ادامه داد: این موضوع نشان می‌دهد اگر بتوانیم انسان انقلاب اسلامی تربیت کنیم با تمام سنگ اندازی‌ها اما همچنان مردم چنین انسانی را قبول دارند.
وی با بیان اینکه امروز مقام معظم رهبری به موضوع رشد تولید اشاره دارند، تصریح کرد: باتوجه به این تاکید باید هیأتی‌ها توجه خود را به مسائل اقتصادی اختصاص دهند.


دستیار رئیس جمهور در امور مردمی‌سازی با اشاره به اینکه هیأت جاذبه و کشش بسیاری دارد، یادآور کرد: با استفاده از این جاذبه می‌توان مشکلات بسیاری را رفع کرد.
وی با بیان اینکه هیأت‌ها می‌توانند در بسیاری از بحران‌ها ورود پیدا کنند، ابراز کرد: هیأت به عنوان مکتبی که با اهل بیت(ع) انس دارد می‌تواند گره‌های بسیاری از جامعه باز کند.

نظرات


استانی
برگزیده ها
اولین همایش ملی هیأت های فعال در عرصه ار...

اولین همایش ملی هیأت های فعال در عرصه اربعین

پنجشنبه21 و جمعه22 آبانماه 1394 در قم برگزار خواهد شد؛ اولین همایش ملی هیأت های فعال در عرصه اربعین
18 آبان، 1394

آبفروش: روح مردمی حرکت اربعین حفظ شود

آبفروش: روح مردمی حرکت اربعین حفظ شود

دبیر جامعه فعالان مردمی اربعین بر لزوم حفظ روح مردمی حرکت اربعین تاکید کرد.
04 شهریور، 1401

حجت‌الاسلام والمسلمین صالحی: مسئولان دول...

حجت‌الاسلام والمسلمین صالحی: مسئولان دولتی درخواست مردم برای حضور در اربعین عراق را جدی بگیرند

دبیر جامعه فعالان مردمی اربعین گفت: اکنون سفرهای بسیاری به کشورهای مختلف درحال انجام است اما متأسفانه نوبت زائران اربعین که می‌شود سفرها لغو می‌شود درحالی‌که یک جمعیت چندین میلیون نفری در ایران، خواستار حضور در اربعین عراق هستند.
13 شهریور، 1400 | قم

فیروزفر: نخستین کتابخانه امام حسین(ع) شن...

فیروزفر: نخستین کتابخانه امام حسین(ع) شناسی دنیا در حسینیه اعظم زنجان است

شهردار زنجان گفت: نخستین کتابخانه امام حسین(ع) شناسی دنیا را در حسینیه اعظم زنجان داریم.
02 تیر، 1402

راه‌یافتگان به کتاب نهمین سوگواره عاشورا...

راه‌یافتگان به کتاب نهمین سوگواره عاشورایی پوستر هیأت مشخص شدند

جلسه داوری نهمین سوگواره عاشورایی پوستر هیأت با حضور آقایان محمد علی کشاورز، محمد روح الامین و صابر شیخ رضایی در تاریخ 28 آذرماه در مجموعه یادمان شهدای 7 تیر (سرچشمه) تهران برگزار شد.
22 دی، 1399 | قم

copyright

تمامی حقوق مادی و معنوی این وبسایت برای جامعه ایمانی مشعر محفوظ است و هر گونه کپی برداری بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد