گردهمایی فعالان هیئت‌های مذهبی سمنان برگزار می‌شود

24 آبان 1397

گردهمایی فعالان هیئت‌های مذهبی سمنان برگزار می‌شود

گردهمایی فعالان هیئت‌های مذهبی با محوریت سلسله نشست‌های معرفتی هیئت‌های استان سمنان به میزبانی شهرستان شاهرود برگزار می‌شود.

گردهمایی فعالان هیئت‌های مذهبی سمنان برگزار می‌شود

کمیل قندهاری مسئول جامعه ایمانی مشعر استان سمنان، اظهار داشت: گردهمایی فعالان هیئت‌های مذهبی با محوریت سلسله نشست‌های معرفتی هیئت‌های استان سمنان به میزبانی شهرستان شاهرود برگزار می‌شود.

مسئول جامعه ایمانی مشعر در استان سمنان تصریح کرد: گردهمایی فعالان هیئت‌های مذهبی استان سمنان با حضور حجت‌الاسلام احسان بی‌آزار تهرانی خطیب برجسته و کارشناس مسائل مذهبی، حاج رحیم آبفروش جانشین دبیر جامعه ایمانی مشعر و سید رضا نریمانی مداح برجسته اهل‌بیت (ع) برگزار می‌شود.

وی با بیان اینکه برگزاری گردهمایی فعالان هیئت‌های مذهبی استان سمنان در قالب سلسله نشست‌های معرفتی هیئت‌های استان است، افزود: سری اول سلسله نشست‌های معرفتی هیئت‌های استان سمنان در شهرستان‌های سمنان، شاهرود و دامغان و سری دوم آن قبل از ماه محرم در شهمیرزاد برگزار شد و سری سوم آن این بار به میزبانی شهرستان شاهرود برگزار می‌شود.

قندهاری با بیان اینکه گردهمایی فعالان هیئت‌های مذهبی استان سمنان، جمعه 25 آبان، در مسجد غربا شهرستان شاهرود برگزار خواهد شد، خاطرنشان کرد: گردهمایی فعالان هیئت‌های مذهبی استان سمنان پس از اقامه نماز جماعت مغرب و عشا برگزار می‌شود و عصر روز جمعه 25 آبان ماه نیز با حضور مهمانان دعوت‌شده دورهمی با فعالان هیئت‌های مذهبی استان برگزار خواهد شد.

وی با اشاره به هدف از برگزاری این آیین، افزود: بیان مسائل روز و مطالبات انقلاب اسلامی از هیئت‌های مذهبی و تبیین و تشریح و سخنرانی حول چهل‌سالگی انقلاب اسلامی از اهداف برگزاری گردهمایی فعالان هیئت‌های مذهبی استان سمنان به میزبانی شاهرود است.

مسئول جامعه ایمانی مشعر در استان سمنان گفت: سیاست جامعه ایمانی مشعر همگرایی و وحدت و همبستگی هیئت‌های فعال مذهبی و انقلابی کشور است.

نظرات


استانی
برگزیده ها
این مسجد با راه‌اندازی کارگاه پوشاک، 50...

این مسجد با راه‌اندازی کارگاه پوشاک، 50 نفر را شاغل کرد

مسجد نورباران اصفهان از سال ۹۶ با راه‌اندازی یک کارگاه، به تولید پوشاک سالم پرداخته است. آن‌ها مجموعه کاملی از لباس زیر مردانه و زنانه و نوزاد به علاوه حوله و جوراب را با جنس پنبه‌ تولید می‌کنند و 50 نفر را شاغل کردند.
18 مهر، 1401

حجت‌الاسلام امینی موحد خبرداد؛ آغاز پخش...

حجت‌الاسلام امینی موحد خبرداد؛ آغاز پخش زنده فصل چهارم برنامه «روایت هیأت» از شبکه افق

تهیه کننده برنامه روایت هیأت از آغاز پخش زنده فصل چهارم این برنامه از شبکه افق خبرداد و گفت: قسمت‌های اول و دوم روایت هیأت به موضوع مطالبات رهبر معظم انقلاب از ستایشگران اختصاص دارد که با حضور مداحان دنبال می‌شود.
29 دی، 1400

حجت‌الاسلام خسروپناه: برخی سریال‌های خان...

حجت‌الاسلام خسروپناه: برخی سریال‌های خانگی مروج مدل‌های غربی در جامعه هستند

یکی از پژوهشگران و اساتید حوزوی از ترویج مدل لباس‌های غربی در سریال‌های خانگی گلایه کرد و گفت: هر چند شاید برخی از پوشش‌ها در جامعه عادی نباشد
19 مرداد، 1398 | قم

حجت الاسلام تراشیون تشریح کرد؛ تاثیر نظا...

حجت الاسلام تراشیون تشریح کرد؛ تاثیر نظام سلطه در مباحث تربیتی

استاد حوزه و دانشگاه گفت: امروز نظام سلطه به مباحث تربیتی نیز ورود پیدا کرده است و کارکرد مراکز تربیتی را کاهش داده است.
02 تیر، 1402

کمیسیون های تخصصی همایش مدیران هیأت‌های...

کمیسیون های تخصصی همایش مدیران هیأت‌های محوری و برگزیده کشور برگزار شد

نشست کمیسیون های تخصصی پانزدهمین همایش مدیران هیات های محوری و برگزیده کشور عصر پنجشنبه در مجتمع یاوران مهدی(عج) قم برگزار شد.
09 تیر، 1401

copyright

تمامی حقوق مادی و معنوی این وبسایت برای جامعه ایمانی مشعر محفوظ است و هر گونه کپی برداری بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد