رحیم آبفروش: ایام فاطمیه اوج فعالیت‌های هیأت‌های مذهبی در حوزه خانواده است

13 دی 1398 | قم

رحیم آبفروش: ایام فاطمیه اوج فعالیت‌های هیأت‌های مذهبی در حوزه خانواده است

دبیر جامعه ایمانی مشعر گفت: ایام فاطمیه اوج فعالیت‌های هیأت‌های مذهبی در حوزه خانواده است و شعار فاطمیه امسال نیز «مدیون لطف مادر این خانواده‌ایم»، بیان داده‌ شده است.

رحیم آبفروش: ایام فاطمیه اوج فعالیت‌های هیأت‌های مذهبی در حوزه خانواده است 

به گزارش روابط عمومی جامعه ایمانی مشعر، رحیم آب‌فروش بعد از ظهر امروز در پنجمین نشست صمیمانه جمعی از ستایشگران جوان آستان اهل بیت(ع) که در مجموعه فرهنگی یادمان شهدای هفتم تیر(سرچشمه) برگزار شد، با اشاره به اینکه در دیدار ستایش‌گران با رهبر انقلاب در سال گذشته ایشان به ارتقای ملاک‌ها تاکید داشتند، اظهار داشت: نباید درگیر بازی‌های کوچک باشیم بلکه باید ملاک‌های هیأت‌های انقلابی را تغییر دهیم.

وی ادامه داد: رهبر انقلاب به عنوان کلید راهبری برای این ارتقای کیفی موضوع خانواده را مطرح کردند و مباحثی ازجمله ازدواج دیرهنگام، کم فرزندی، ازدواج‌های سفید و ... را از اصلی‌ترین موضوعات در حوزه خانواده عنوان کردند.

دبیر جامعه ایمانی مشعر با بیان اینکه حضرت زهرا(س) محور فعالیت در حوزه خانواده در هیأت‌ها هستند، مطرح کرد: ایام فاطمیه نیز اوج فعالیت‌های هیأت‌های مذهبی در حوزه خانواده است و شعار فاطمیه امسال نیز «مدیون لطف مادر این خانواده‌ایم»، بیان داده‌ شده است.

وی با اشاره به اینکه نباید سلسله جلسات هم‌اندیشی ستایش‌گران قطع شود بلکه باید بصورت پایدار و منظم ادامه داشته باشد، عنوان کرد: تلاش کردیم با تمام سختی‌ها و ملالت‌ها این جمع را در راستای آرمان‌ها و اهداف انقلاب و امام راحل حفظ کنیم تا به نتایج مطلوب و مدنظر مقام معظم رهبری دست پیدا کنیم.

آب‌فروش با بیان اینکه در جلسات مختلف انتقادات و پیشنهادات مختلف را مورد بررسی قرار می‌دهیم، خاطرنشان کرد: در نظر داریم نشست پایانی در فصل زمستان که در 9 اسفندماه برگزار می‌شود پذیرای گروه گسترده‌تری از ستایش‌گران و ذاکرین اهل بیت(ع) باشیم. 

وی با اشاره به اینکه افراد بسیاری خواهان حضور و شرکت در این جلسه هستند، تصریح کرد: توقع داریم بحث‌ها و گفت‌وگوها در این جلسات یک افق مشترک را تشکیل دهد تا در نشست پایانی بتوانیم چنین افقی را بیان کنیم.

دبیر جامعه ایمانی مشعر با بیان اینکه محور اصلی فعالیت ما در حوزه جوانان است، یادآور شد: طبق پیش‌بینی‌های انجام شده در این همایش بایدها و نبایدهای ستایش‌گری اهل بیت(ع) و همچنین مردم داری و مردم یاری، رسالت ستایش‌گر تراز اهل بیت(ع) را مورد بررسی قرار می‌دهیم.

وی با اشاره به اینکه نباید راه سردار سلیمانی متوقف شود، ابراز کرد: تجلی غضب و حماسه باید خودش را در این واقعه نشان دهد و غیر از هیأت‌ها هیچ نهادی نمی‌تواند مسئولیت این رسالت سنگین را بر عهده بگیرد.

نظرات


استانی
یازدهمین مراسم وداع با ماه مبارک رمضان

یازدهمین مراسم وداع با ماه مبارک رمضان

شب وداع ۱۱
08 اردیبهشت، 1401 | قزوین

دومین نشست‌ صمیمانه ستایشگران‌ جوان اهل‌...

دومین نشست‌ صمیمانه ستایشگران‌ جوان اهل‌بیت(ع) استان‌خوزستان برگزار شد

دومین نشست‌ صمیمانه جمعی از ستایشگران‌جوان آستان اهل‌بیت(ع) استان‌خوزستان به همت جامعه ایمانی مشعر در این استان برگزار شد.
10 اسفند، 1400 | اهواز

برگزیده ها
اکبر شیخی: موسیقی ایران را مدیون مذهب شی...

اکبر شیخی: موسیقی ایران را مدیون مذهب شیعه هستیم

لزوم آشنایی مداحان با نغمه‌های تغزیه و ردیف‌های ایرانی
24 خرداد، 1398

سومین نشست صمیمانه ستایشگران جوان آستان...

سومین نشست صمیمانه ستایشگران جوان آستان اهل‌بیت(ع) در تهران برگزار شد

جمعی از ستایشگران جوان آستان اهل‌بیت(ع) به همت جامعه ایمانی مشعر در قالب سومین نشست فصلی خود با موضوع تخصصی «خانواده» و به‌منظور جمع‌بندی راهکارهای مقابله با آسیب‌های اجتماعی در حوزه ستایشگری در شهر تهران گردهم آمدند.
25 خرداد، 1398 | تهران

نقد و بررسی کتاب "هیأت‌های عزاداری در جا...

نقد و بررسی کتاب "هیأت‌های عزاداری در جامعه ایران" صورت می‌گیرد

حضورحجت‌الاسلام‌و‌المسلمین دکتر اسلامی تنها و دکتر جبار رحمانی مولف کتاب، نقد و بررسی کتاب "هیأت‌های عزاداری در جامعه ایران" در قالب دوازدهمین "نشست هیأت‌پژوهی" برگزار می‌شود.
09 بهمن، 1397

دکتر مشکینی: در حوزه مسائل خانواده باید...

دکتر مشکینی: در حوزه مسائل خانواده باید آگاهانه و عالمانه عمل کنیم و انجام اقدامات غیر علمی تاثیر مناسب ندارد.

در حوزه خانواده باید آگاهانه و عالمانه عمل کردکارشناس مسائل اجتماعی گفت: در حوزه مسائل خانواده باید آگاهانه و عالمانه عمل کنیم و انجام اقدامات غیر علمی تاثیر مناسب ندارد.
17 مرداد، 1398

copyright

تمامی حقوق مادی و معنوی این وبسایت برای جامعه ایمانی مشعر محفوظ است و هر گونه کپی برداری بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد