رحیم آبفروش: ایام فاطمیه اوج فعالیت‌های هیأت‌های مذهبی در حوزه خانواده است

12 دی 1398 | قم

رحیم آبفروش: ایام فاطمیه اوج فعالیت‌های هیأت‌های مذهبی در حوزه خانواده است

دبیر جامعه ایمانی مشعر گفت: ایام فاطمیه اوج فعالیت‌های هیأت‌های مذهبی در حوزه خانواده است و شعار فاطمیه امسال نیز «مدیون لطف مادر این خانواده‌ایم»، بیان داده‌ شده است.

رحیم آبفروش: ایام فاطمیه اوج فعالیت‌های هیأت‌های مذهبی در حوزه خانواده است 

به گزارش روابط عمومی جامعه ایمانی مشعر، رحیم آب‌فروش بعد از ظهر امروز در پنجمین نشست صمیمانه جمعی از ستایشگران جوان آستان اهل بیت(ع) که در مجموعه فرهنگی یادمان شهدای هفتم تیر(سرچشمه) برگزار شد، با اشاره به اینکه در دیدار ستایش‌گران با رهبر انقلاب در سال گذشته ایشان به ارتقای ملاک‌ها تاکید داشتند، اظهار داشت: نباید درگیر بازی‌های کوچک باشیم بلکه باید ملاک‌های هیأت‌های انقلابی را تغییر دهیم.

وی ادامه داد: رهبر انقلاب به عنوان کلید راهبری برای این ارتقای کیفی موضوع خانواده را مطرح کردند و مباحثی ازجمله ازدواج دیرهنگام، کم فرزندی، ازدواج‌های سفید و ... را از اصلی‌ترین موضوعات در حوزه خانواده عنوان کردند.

دبیر جامعه ایمانی مشعر با بیان اینکه حضرت زهرا(س) محور فعالیت در حوزه خانواده در هیأت‌ها هستند، مطرح کرد: ایام فاطمیه نیز اوج فعالیت‌های هیأت‌های مذهبی در حوزه خانواده است و شعار فاطمیه امسال نیز «مدیون لطف مادر این خانواده‌ایم»، بیان داده‌ شده است.

وی با اشاره به اینکه نباید سلسله جلسات هم‌اندیشی ستایش‌گران قطع شود بلکه باید بصورت پایدار و منظم ادامه داشته باشد، عنوان کرد: تلاش کردیم با تمام سختی‌ها و ملالت‌ها این جمع را در راستای آرمان‌ها و اهداف انقلاب و امام راحل حفظ کنیم تا به نتایج مطلوب و مدنظر مقام معظم رهبری دست پیدا کنیم.

آب‌فروش با بیان اینکه در جلسات مختلف انتقادات و پیشنهادات مختلف را مورد بررسی قرار می‌دهیم، خاطرنشان کرد: در نظر داریم نشست پایانی در فصل زمستان که در 9 اسفندماه برگزار می‌شود پذیرای گروه گسترده‌تری از ستایش‌گران و ذاکرین اهل بیت(ع) باشیم. 

وی با اشاره به اینکه افراد بسیاری خواهان حضور و شرکت در این جلسه هستند، تصریح کرد: توقع داریم بحث‌ها و گفت‌وگوها در این جلسات یک افق مشترک را تشکیل دهد تا در نشست پایانی بتوانیم چنین افقی را بیان کنیم.

دبیر جامعه ایمانی مشعر با بیان اینکه محور اصلی فعالیت ما در حوزه جوانان است، یادآور شد: طبق پیش‌بینی‌های انجام شده در این همایش بایدها و نبایدهای ستایش‌گری اهل بیت(ع) و همچنین مردم داری و مردم یاری، رسالت ستایش‌گر تراز اهل بیت(ع) را مورد بررسی قرار می‌دهیم.

وی با اشاره به اینکه نباید راه سردار سلیمانی متوقف شود، ابراز کرد: تجلی غضب و حماسه باید خودش را در این واقعه نشان دهد و غیر از هیأت‌ها هیچ نهادی نمی‌تواند مسئولیت این رسالت سنگین را بر عهده بگیرد.

نظرات


استانی
برگزیده ها
حجت الاسلام بهرامی: فرزند‌آوری با اصلاح...

حجت الاسلام بهرامی: فرزند‌آوری با اصلاح نگرش درباره معیشت و تاکید بر رزاقیت خداوند

حجت الاسلام بهرامی گفت: راهبرد قرآن برای فرزندآوری اصلاح نگرش نسبت به مشکلات مادی و معیشتی با تاکید بر رزاقیت خداوند است.
21 آبان، 1400

حجت الاسلام قمی: برای فرزندآوری از خود م...

حجت الاسلام قمی: برای فرزندآوری از خود مردم کمک بخواهید

قمی با اشاره به اهمیت موضوع فرزندآوری گفت: یکی از دلایل با افتخار پیوستن من به این پویش ان شا الله پرشور و مردمی این است که باور دارم درست ترین راه این است که مسائلی که به مردم باز می گردد را باید با خود مردم طرح کرد.
19 آذر، 1400

سومین اجلاس رابطان جامعه ایمانی مشعر به...

سومین اجلاس رابطان جامعه ایمانی مشعر به کار خود پایان داد.

آیین اختتامیه سومین اجلاس رابطان جامعه ایمانی مشعر در قم برگزار شد.
14 تیر، 1398

به همت جامعه ایمانی مشعر؛ مدیران هیأت‌ها...

به همت جامعه ایمانی مشعر؛ مدیران هیأت‌های محوری کشور در قم گردهم می‌آیند

سیزدهمین همایش مدیران هیأت‌های محوری و برگزیده کشور و سومین همایش بانوان فعال در عرصه هیأت ۲۴ و ۲۵ تیرماه به همت جامعه ایمانی مشعر در شهر مقدس قم برگزار می‌شود.
20 تیر، 1400 | قم

یادداشت آقای کریم عبدالملکی از کرمانشاه

یادداشت آقای کریم عبدالملکی از کرمانشاه

4روز مانده تا دیدار ستایشگران اهل‌بیت(ع) با رهبرمعظم‌انقلاب
17 دی، 1401

copyright

تمامی حقوق مادی و معنوی این وبسایت برای جامعه ایمانی مشعر محفوظ است و هر گونه کپی برداری بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد