رحیم آبفروش: ایام فاطمیه اوج فعالیت‌های هیأت‌های مذهبی در حوزه خانواده است

13 دی 1398 | قم

رحیم آبفروش: ایام فاطمیه اوج فعالیت‌های هیأت‌های مذهبی در حوزه خانواده است

دبیر جامعه ایمانی مشعر گفت: ایام فاطمیه اوج فعالیت‌های هیأت‌های مذهبی در حوزه خانواده است و شعار فاطمیه امسال نیز «مدیون لطف مادر این خانواده‌ایم»، بیان داده‌ شده است.

رحیم آبفروش: ایام فاطمیه اوج فعالیت‌های هیأت‌های مذهبی در حوزه خانواده است 

به گزارش روابط عمومی جامعه ایمانی مشعر، رحیم آب‌فروش بعد از ظهر امروز در پنجمین نشست صمیمانه جمعی از ستایشگران جوان آستان اهل بیت(ع) که در مجموعه فرهنگی یادمان شهدای هفتم تیر(سرچشمه) برگزار شد، با اشاره به اینکه در دیدار ستایش‌گران با رهبر انقلاب در سال گذشته ایشان به ارتقای ملاک‌ها تاکید داشتند، اظهار داشت: نباید درگیر بازی‌های کوچک باشیم بلکه باید ملاک‌های هیأت‌های انقلابی را تغییر دهیم.

وی ادامه داد: رهبر انقلاب به عنوان کلید راهبری برای این ارتقای کیفی موضوع خانواده را مطرح کردند و مباحثی ازجمله ازدواج دیرهنگام، کم فرزندی، ازدواج‌های سفید و ... را از اصلی‌ترین موضوعات در حوزه خانواده عنوان کردند.

دبیر جامعه ایمانی مشعر با بیان اینکه حضرت زهرا(س) محور فعالیت در حوزه خانواده در هیأت‌ها هستند، مطرح کرد: ایام فاطمیه نیز اوج فعالیت‌های هیأت‌های مذهبی در حوزه خانواده است و شعار فاطمیه امسال نیز «مدیون لطف مادر این خانواده‌ایم»، بیان داده‌ شده است.

وی با اشاره به اینکه نباید سلسله جلسات هم‌اندیشی ستایش‌گران قطع شود بلکه باید بصورت پایدار و منظم ادامه داشته باشد، عنوان کرد: تلاش کردیم با تمام سختی‌ها و ملالت‌ها این جمع را در راستای آرمان‌ها و اهداف انقلاب و امام راحل حفظ کنیم تا به نتایج مطلوب و مدنظر مقام معظم رهبری دست پیدا کنیم.

آب‌فروش با بیان اینکه در جلسات مختلف انتقادات و پیشنهادات مختلف را مورد بررسی قرار می‌دهیم، خاطرنشان کرد: در نظر داریم نشست پایانی در فصل زمستان که در 9 اسفندماه برگزار می‌شود پذیرای گروه گسترده‌تری از ستایش‌گران و ذاکرین اهل بیت(ع) باشیم. 

وی با اشاره به اینکه افراد بسیاری خواهان حضور و شرکت در این جلسه هستند، تصریح کرد: توقع داریم بحث‌ها و گفت‌وگوها در این جلسات یک افق مشترک را تشکیل دهد تا در نشست پایانی بتوانیم چنین افقی را بیان کنیم.

دبیر جامعه ایمانی مشعر با بیان اینکه محور اصلی فعالیت ما در حوزه جوانان است، یادآور شد: طبق پیش‌بینی‌های انجام شده در این همایش بایدها و نبایدهای ستایش‌گری اهل بیت(ع) و همچنین مردم داری و مردم یاری، رسالت ستایش‌گر تراز اهل بیت(ع) را مورد بررسی قرار می‌دهیم.

وی با اشاره به اینکه نباید راه سردار سلیمانی متوقف شود، ابراز کرد: تجلی غضب و حماسه باید خودش را در این واقعه نشان دهد و غیر از هیأت‌ها هیچ نهادی نمی‌تواند مسئولیت این رسالت سنگین را بر عهده بگیرد.

نظرات


استانی
برگزیده ها
حجت‌الاسلام محسن عباسی ولدی: هیأت‌ها گرو...

حجت‌الاسلام محسن عباسی ولدی: هیأت‌ها گروه‌های اندیشه‌ورز را در حوزه خانواده تشکیل دهند

یکی از کارشناسان رسانه ملی در حوزه خانواده با تاکید بر اینکه مطالبه‌گری و پشتیبانی فکری لازمه همه اقدامات هیأت است، گفت: هیأت باید در خط مقدم فعالیت‌های فرهنگی باشد و گروه‌های اندیشه‌ورز را در حوزه خانواده و بانوان تشکیل دهند.
06 دی، 1398 | قم

راه‌یافتگان به کتاب نهمین سوگواره عاشورا...

راه‌یافتگان به کتاب نهمین سوگواره عاشورایی پوستر هیأت مشخص شدند

به گزارش جامعه ایمانی مشعر، جلسه داوری نهمین سوگواره عاشورایی پوستر هیأت با حضور آقایان محمد علی کشاورز، محمد روح الامین و صابر شیخ رضایی در تاریخ ۲۸ آذرماه در مجموعه یادمان شهدای ۷ تیر (سرچشمه) تهران برگزار شد.
22 دی، 1399 | قم

فیروزفر: نخستین کتابخانه امام حسین(ع) شن...

فیروزفر: نخستین کتابخانه امام حسین(ع) شناسی دنیا در حسینیه اعظم زنجان است

شهردار زنجان گفت: نخستین کتابخانه امام حسین(ع) شناسی دنیا را در حسینیه اعظم زنجان داریم.
02 تیر، 1402

جلسه داوری پنجمین سوگواره عاشورایی پوستر...

جلسه داوری پنجمین سوگواره عاشورایی پوستر هیأت برگزار شد

به گزارش دبیرخانه سوگواره عاشورایی پوستر هیأت، جلسه داوری این سوگواره در روز جمعه، 24 دی ماه در تهران برگزار شد
26 دی، 1395

جایگاه (دکور) ویژه رمضان

جایگاه (دکور) ویژه رمضان

به گزارش روابط عمومی جامعه ایمانی مشعر، با توجه به استقبالی که هیأت‌ها محرم سال گذشته از بخش جایگاه (دکور) سایت داشتند واحد تولیدات رسانه‌ای مشعر بر آن شد تا دکوری ویژه رمضان آماده و در اختیار هیأت‌ها قرار دهد.
05 تیر، 1394

copyright

تمامی حقوق مادی و معنوی این وبسایت برای جامعه ایمانی مشعر محفوظ است و هر گونه کپی برداری بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد