حجت الاسلام میرزامحمدی: فاطمیه بهترین فرصت برای تبیین جایگاه زن و خانواده است

27 آبان 1401

حجت الاسلام میرزامحمدی: فاطمیه بهترین فرصت برای تبیین جایگاه زن و خانواده است

استاد حوزه علمیه با اشاره به وقایع و حوادث اخیر، اظهار کرد: همیشه از تهدیدها تولید فرصت داشته‌ایم. 

حجت الاسلام میرزامحمدی: فاطمیه بهترین فرصت برای تبیین جایگاه زن و خانواده است

به گزارش روابط عمومی جامعه ایمانی مشعر، حجت‌الاسلام محمد میرزامحمدی ظهر جمعه ۲۷آبان‌ماه در دومین روز از شانزدهمین همایش مدیران هیأت‌های محوری و برگزیده کشور که در شهر مقدس قم برگزار شد، با اشاره به وقایع و حوادث اخیر، اظهار کرد: همیشه از تهدیدها تولید فرصت داشته‌ایم. 


این استاد حوزه با تأکید بر این‌که نباید از ظرفیت حضرت زهراء(س) غافل شویم، بیان کرد: امسال باید حتماً فرصت فاطمیه غنیمت شمرده شود، چرا که در طول انقلاب نیز برکات بسیاری از حضرت زهراء(س) شامل حال ما شده‌است.
وی با بیان اینکه پاشنه آشیل دشمن در شرایط فعلی در موضوع زن است، خاطرنشان کرد: دشمن در حوزه تبلیغات، شعار و عملکرد، زن را محور قرار‌داده‌است.


میرزامحمدی با اشاره به جایگاه حضرت زهراء(س) در اسلام، تصریح کرد: فاطمیه بهترین فرصت برای تبیین جایگاه زن و خانواده در اسلام و خنثی‌کردن توطئه‌های دشمن است.
وی یادآور شد: برای تثبیت دستاوردهای نظام و جمع‌کردن بساط اغتشاشگران حرکت‌دادن دسته‌های عزاداری در ایام فاطمیه اثرگذاری بسیاری دارد.


وی با بیان این‌که نباید در مقابل عمامه‌پرانی سکوت داشته‌باشیم، ابراز کرد: از تمام طلبه‌ها تقاضا‌ دارم حتی افرادی که هنوز ملبس نشده‌اند، عمامه به سر بگذارند چرا که امروز فرصت ویژه نشان‌دادن سربازی امام‌زمان(عج) است.
میرزامحمدی افزود: وقتی دشمن حرکت عظیم نیروهای انقلابی را ببیند قطعاً سیلی محکمی خواهد خورد. 

نظرات


استانی
برگزیده ها
واکنش استاد میرزامحمدی به اتفاقات اخیر ک...

واکنش استاد میرزامحمدی به اتفاقات اخیر کشور

اغتشاشگران به‌دنبال دلسوزی و دفاع از صیانت زن مسلمان نیستند، بلکه آن را بهانه‌ای برای ضربه زدن به جمهوری اسلامی قرار داده‌اند.
11 مهر، 1401

مداح نباید فقط به دنبال ملی شدن باشد

مداح نباید فقط به دنبال ملی شدن باشد

حاج سعید حدادیان با بیان اینکه ما همه به دردها واقفیم، اظهار کرد: برای رفع مشکل باید به دنبال ارائه راهکار باشیم نه اینکه فقط دردها و مشکلات را بیان کنیم.
09 بهمن، 1400

حاج خدایار بهرامی: فرهنگ‌سازی باید به‌عن...

حاج خدایار بهرامی: فرهنگ‌سازی باید به‌عنوان اولویت هیأت‌های مذهبی دنبال شود

مؤسس هیأت عاشقان ولایت با تاکید بر اینکه هیأت‌های مذهبی باید در حوزه رفع آسیب‌های اجتماعی و فرهنگی ورود کنند، گفت: اگر فعالیت‌های فرهنگی دنبال نشود داشته‌های فعلی خود را نیز از دست خواهیم داد
18 مرداد، 1398 | قم

حجت‌الاسلام والمسلمین محمد قمی: هر چه بگ...

حجت‌الاسلام والمسلمین محمد قمی: هر چه بگویند مراعات می‌کنیم اما تعظیم شعائر را کم‌رنگ نمی‌کنیم

رئیس سازمان تبلیغات اسلامی با تاکید بر اینکه هیأتی‌ها مسؤولیت‌پذیر و قانون‌مند هستند و هر چه رهبری بگویند تبعیت می‌کنند، گفت: امسال اجازه نمی‌دهیم یک هیأت هم تعطیل شود و هر کاری می‌کنیم تا بستر برگزاری هیأت با رعایت شیوه‌نامه‌های بهداشتی فراهم شود.
24 تیر، 1400 | قم

copyright

تمامی حقوق مادی و معنوی این وبسایت برای جامعه ایمانی مشعر محفوظ است و هر گونه کپی برداری بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد