عبودتیان: فعالان مردمی اربعین باید مطالبه‌گر باشند

01 شهریور 1401

عبودتیان: فعالان مردمی اربعین باید مطالبه‌گر باشند

دستیار ویژه رئیس جمهور در امر مردمی سازی دولت گفت: یکی از آفت‌هایی که به موضوع اربعین رسیده نگاه مقطعی به آن است که باید هرچه سریع‌تر اصلاح شود.

عبودتیان: فعالان مردمی اربعین باید مطالبه‌گر باشند

به گزارش روابط عمومی جامعه ایمانی مشعر، سید احمد عبودتیان عصر چهارشنبه 2 شهریورماه در پنجمین نشست تخصصی دبیران ستادهای مردمی اربعین که در ساختمان 313 مسجد مقدس جمکران برگزار شد،  با اشاره به اینکه مسائل مختلفی در موضوع اربعین اهمیت دارد، اظهار کرد: باید به موضوع اربعین یک رویکرد زیرساختی داشته باشیم تا بتوانیم جایگاه خودمان را پیدا کنیم.


وی با بیان اینکه باید مجمع مردمی اربعین در تمام استان‌ها شکل گیرد، عنوان کرد: یکی از آفت‌هایی که به موضوع اربعین رسیده نگاه مقطعی به آن است که باید هرچه سریع‌تر اصلاح شود.


دستیار رئیس جمهور در امر مردمی‌سازی دولت با اشاره به اینکه باید حفره‌ها را برای شبکه مردمی پیدا کنیم، مطرح کرد: یکی از موضوعات مهم امسال که باید ساماندهی شود، بحث حمل و نقل زائرین است.
وی با بیان اینکه باید با استفاده از ظرفیت‌های مردمی این ساماندهی‌ها را انجام دهیم، خاطرنشان کرد: اگر مردم در این موضوع پای کار نیایند هیچ‌گاه مشکل حمل و نقل برطرف نخواهد شد.


عبودتیان ادامه داد: گرمای بیش از حد هوا، شرایط امسال را بسیار سخت‌تر کرده است که امیدواریم منجر به فاجعه نشود.
وی با اشاره به اینکه امسال نخستین تجربه اربعین دولت جدید است که با این وسعت برگزار خواهد شد، تصریح کرد: دولت سیزدهم به دنبال خدمت‌رسانی است و ما وظیفه داریم مشکلات را به بهترین شکل برای آن‌ها معرفی و تبیین کنیم.


دستیار ویژه رئیس جمهور در امر مردمی‌سازی دولت با بیان اینکه فعالین مردمی اربعین باید با استفاده از ظرفیت رسانه‌ها معرفی شوند، یادآور شد: اگر این معرفی انجام شود، طبیعتا دولت نیز به حرف این فعالان گوش خواهد داد.

نظرات


استانی
برگزیده ها
حجت‌الاسلام راجی: ملت جاهل بازیچه دست دش...

حجت‌الاسلام راجی: ملت جاهل بازیچه دست دشمن خواهد شد

خطاب بایدها در بیانیه گام دوم خانواده‌ها هستند
06 دی، 1398 | قم

مراسم «شب وداع» با ماه رمضان در قزوین

مراسم «شب وداع» با ماه رمضان در قزوین

مراسم شب وداع با ماه مبارک رمضان با همکاری 36 هیئت مذهبی و فرهنگی قزوین بیست و هشتم ماه مبارک رمضان همزمان با سه‌شنبه 15 مرداد ماه در قزوین برگزار می‌شود.
14 مرداد، 1392

نامه یک مداح به یک کارگردان سینما

نامه یک مداح به یک کارگردان سینما

محمد صادق آهنگران؛ مداح اهل بیت نامه‌ای را خطاب به مسعود ده‌نمکی نوشته که متن کامل آن در ادامه می‌آید:
24 بهمن، 1391

دومین همایش فعالان عرصه هیأت و تجلیل از...

دومین همایش فعالان عرصه هیأت و تجلیل از فعالان اربعین استان همدان

دومین همایش فعالان عرصه هیأت و تجلیل از فعالان اربعین استان همدان جمعه 25 آبان ساعت 9 صبح همزمان با سالروز شهادت یازدهمین پیشوای شیعیان، امام حسن عسکری(ع) در دانشگاه فرهنگیان مرکز شهید مقصودی برگزار می‌شود.
23 آبان، 1397

دومین نشست فعالان هیأتی عرصه صنایع تبدیل...

دومین نشست فعالان هیأتی عرصه صنایع تبدیلی بازیافت در محل جامعه ایمانی مشعر برگزار گردید.

در این جلسه که با حضور 20 نفر از فعالان عرصه صنایع تبدیلی بازیافت برگزار شد، ضمن معرفی اعضای جدید و اعلام ظرفیت های موجود در زمینه تفکیک زیاله از مبدأ؛ مبنای انجام کار شبکه ای بازیافت زباله توسط هیأت ها نیز تشریح و تبیین شد.
21 تیر، 1401

copyright

تمامی حقوق مادی و معنوی این وبسایت برای جامعه ایمانی مشعر محفوظ است و هر گونه کپی برداری بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد