عبودتیان: فعالان مردمی اربعین باید مطالبه‌گر باشند

02 شهریور 1401

عبودتیان: فعالان مردمی اربعین باید مطالبه‌گر باشند

دستیار ویژه رئیس جمهور در امر مردمی سازی دولت گفت: یکی از آفت‌هایی که به موضوع اربعین رسیده نگاه مقطعی به آن است که باید هرچه سریع‌تر اصلاح شود.

عبودتیان: فعالان مردمی اربعین باید مطالبه‌گر باشند

به گزارش روابط عمومی جامعه ایمانی مشعر، سید احمد عبودتیان عصر چهارشنبه 2 شهریورماه در پنجمین نشست تخصصی دبیران ستادهای مردمی اربعین که در ساختمان 313 مسجد مقدس جمکران برگزار شد،  با اشاره به اینکه مسائل مختلفی در موضوع اربعین اهمیت دارد، اظهار کرد: باید به موضوع اربعین یک رویکرد زیرساختی داشته باشیم تا بتوانیم جایگاه خودمان را پیدا کنیم.


وی با بیان اینکه باید مجمع مردمی اربعین در تمام استان‌ها شکل گیرد، عنوان کرد: یکی از آفت‌هایی که به موضوع اربعین رسیده نگاه مقطعی به آن است که باید هرچه سریع‌تر اصلاح شود.


دستیار رئیس جمهور در امر مردمی‌سازی دولت با اشاره به اینکه باید حفره‌ها را برای شبکه مردمی پیدا کنیم، مطرح کرد: یکی از موضوعات مهم امسال که باید ساماندهی شود، بحث حمل و نقل زائرین است.
وی با بیان اینکه باید با استفاده از ظرفیت‌های مردمی این ساماندهی‌ها را انجام دهیم، خاطرنشان کرد: اگر مردم در این موضوع پای کار نیایند هیچ‌گاه مشکل حمل و نقل برطرف نخواهد شد.


عبودتیان ادامه داد: گرمای بیش از حد هوا، شرایط امسال را بسیار سخت‌تر کرده است که امیدواریم منجر به فاجعه نشود.
وی با اشاره به اینکه امسال نخستین تجربه اربعین دولت جدید است که با این وسعت برگزار خواهد شد، تصریح کرد: دولت سیزدهم به دنبال خدمت‌رسانی است و ما وظیفه داریم مشکلات را به بهترین شکل برای آن‌ها معرفی و تبیین کنیم.


دستیار ویژه رئیس جمهور در امر مردمی‌سازی دولت با بیان اینکه فعالین مردمی اربعین باید با استفاده از ظرفیت رسانه‌ها معرفی شوند، یادآور شد: اگر این معرفی انجام شود، طبیعتا دولت نیز به حرف این فعالان گوش خواهد داد.

نظرات


استانی
برگزیده ها
واکنش حاج مهدی سلحشور به اتفاقات اخیر کش...

واکنش حاج مهدی سلحشور به اتفاقات اخیر کشور

امروز جنگ علیه جمهوری‌اسلامی به جنگ رسانه‌‌ای و روایت‌ها از اتفاقات مبدل‌شده‌است...
12 مهر، 1401

هیأتی‌ها در مزرعه خانوادگی، محصولات ارگا...

هیأتی‌ها در مزرعه خانوادگی، محصولات ارگانیک تولید می‌کنند

جوانان هیأت شهید اژه‌ای اصفهان، این روزها مزرعه خانوادگی خود را احیا کرده‌اند و با پرورش دام، زنبورداری و کشت گندم، جو، یونجه و گیاهان دارویی توانسته‌اند با تولید محصولات ارگانیک، نامی در بازار داخلی برای خود دست و پا کنند.
03 خرداد، 1401

نشست فعالین اقتصادی هیأتی عرصه صنایع تبد...

نشست فعالین اقتصادی هیأتی عرصه صنایع تبدیلی بازیافت در دفتر اقتصاد جامعه ایمانی مشعر برگزار شد.

در این جلسه فعالیت‌ها، چشم‌انداز و اهداف دفتر اقتصاد جامعه ایمانی مشعر تشریح و تبیین شد و در ادامه، فعالین اقتصادی در زمینه‌های بازیافت و صنایع تبدیلی که از هیأت‌های مختلف دور هم جمع‌شده‌بودند، نقطه‌نظرات و مشکلات و دغدغه‌مندی‌های خود را مطرح کردند.
17 خرداد، 1401

به همت جامعه ایمانی مشعر؛ مدیران هیأت‌ها...

به همت جامعه ایمانی مشعر؛ مدیران هیأت‌های محوری کشور در قم گردهم می‌آیند

سیزدهمین همایش مدیران هیأت‌های محوری و برگزیده کشور و سومین همایش بانوان فعال در عرصه هیأت ۲۴ و ۲۵ تیرماه به همت جامعه ایمانی مشعر در شهر مقدس قم برگزار می‌شود.
21 تیر، 1400 | قم

آغاز نظرسنجی شعار مشترک مراسم معنوی اعتک...

آغاز نظرسنجی شعار مشترک مراسم معنوی اعتکاف

یکی از مناسبت‌های خاص، که در سالیان اخیر مورد استقبال ویژه مردم و خاصةً جوانان، قرارگرفته، ایام نورانی اعتکاف است،
27 بهمن، 1397

copyright

تمامی حقوق مادی و معنوی این وبسایت برای جامعه ایمانی مشعر محفوظ است و هر گونه کپی برداری بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد