هفتمین نشست صمیمانه جمعی از ستایشگران جوان اهل‌بیت(ع) برگزار شد

30 آبان 1400

هفتمین نشست صمیمانه جمعی از ستایشگران جوان اهل‌بیت(ع) برگزار شد

هفتمین نشست الی‌الحبیب با محور تقویت گفتمان جبهه ستایشگران اهل‌بیت(ع) و راه کارهای عملیاتی مقابله با جریان های انحرافی ستایشگری برگزار شد

هفتمین نشست صمیمانه جمعی از ستایشگران جوان اهل‌بیت(ع) برگزار شد

به گزارش روابط عمومی جامعه ایمانی مشعر، هفتمین نشست صمیمانه جمعی از ستایشگران جوان اهل‌بیت(ع) با محور تقویت گفتمان جبهه ستایشگران اهلبیت  و راه کارهای عملیاتی مقابله با جریان های انحرافی ستایشگری در آبان‌ماه در اردوگاه شهیدرجایی فریدونکنار برگزار گردید. 

بررسی مباحث علمی مرتبط با حوزه ستایشگری ، اهمیت نگاه جهانی به ستایشگری و تقویت جبهه گفتمان انقلاب اسلامی  در فضای بین‌الملل، آینده‌پژوهی در عرصه ستایشگری از دیگر مباحثی بود که در این نشست به آن پرداخته شد.

نظرات


استانی
برگزیده ها
عبدالملکی: میزان بهره مندی ثروتمندان و ب...

عبدالملکی: میزان بهره مندی ثروتمندان و بالا شهرنشین ها از یارانه، بیشتر از جنوب شهری هاست

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با اشاره به اینکه روش توزیع یارانه کاملا ناعادلانه است گفت: میزان بهره مندی ثروتمندان و بالا شهرنشین ها از یارانه بیشتر از جنوب شهری هاست.
21 اردیبهشت، 1401

ویژه نامه فاطمیه

ویژه نامه فاطمیه

تاریخ شهادت حضرت زهرا(س) به سه روایت اصلی نقل شده است. همواره این پرسش مطرح بوده است که کدام نقل از ایام شهادت آن حضرت به لحاظ تاریخی معتبر تر است؟
15 فروردین، 1392

یادداشت آقای رحمان نوازنی از البرز

یادداشت آقای رحمان نوازنی از البرز

3روز مانده تا دیدار ستایشگران اهل‌بیت(ع) با رهبرمعظم‌انقلاب
18 دی، 1401

منصور ارضی: مردم در کنار دوای مادی به دو...

منصور ارضی: مردم در کنار دوای مادی به دوای معنوی هم نیاز دارند

مداح پیشکسوت اهل‌بیت(ع) با تاکید بر اینکه مجلس و حرم امام حسین(ع) شفاخانه است، گفت: رعایت نکات بهداشتی لازم است و ما در مجالس خود به‌خوبی این نکات را رعایت می‌کنیم اما همانطور که مردم به دوای پزشکان نیاز دارند به دوای معنوی هم نیازمند هستند.
04 خرداد، 1400 | قم

سی روز، سی گفتار

سی روز، سی گفتار

هفدهم: شناخت و خاكساری
04 مرداد، 1392

copyright

تمامی حقوق مادی و معنوی این وبسایت برای جامعه ایمانی مشعر محفوظ است و هر گونه کپی برداری بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد