جناب آقای رحمانی: هر زائر ایرانی یک رسانه در عرصه اربعین است

29 شهریور 1398 | قم

جناب آقای رحمانی: هر زائر ایرانی یک رسانه در عرصه اربعین است

یکی از فعالان فرهنگی اربعین گفت: هر زائر یک رسانه است و یکی از کارهای زمین مانده در اربعین فعالیت فرهنگی است که امیدواریم با این پویش این مشکل را نیز برطرف کنیم.

جناب آقای رحمانی: هر زائر ایرانی یک رسانه در عرصه اربعین است

به گزارش روابط عمومی جامعه ایمانی مشعر، رحمانی ظهر امروز در مراسم افتتاحیه دومین گردهمایی فعالان مردمی جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی در عرصه اربعین و چهارمین همایش هیأت‌های فعال در عرصه اربعین که با همکاری مسجد مقدس جمکران در سالن جوانه‌های انتظار مسجد مقدس برگزار شد، با اشاره به اینکه سه پویش، چند اجتماع و سوگواره هنری قافله عاشقی را راه انداخته‌ایم، اظهار کرد: دشمن از حذف اربعین ناامید شده و به دنبال تحریف این حماسه است.
وی با بیان اینکه باید با استفاده از هنرمندان به تولید اثر در اربعین بپردازیم، عنوان کرد: این سوگواره در سه بخش، شعر، عکس و فیلم برگزار می‌شود که در قالب‌های انفرادی، کاروانی و گروهی برگزار می‌شود.
این فعال فرهنگی اربعین با اشاره به اینکه علاوه بر اهدای جوایز آثار برگزیده از شبکه‌های استانی پخش می‌شود، مطرح کرد: یکی از پویش‌ها، پویش پاک‌ترین مسیر است که برای زائرین نیز کار آسان، کم هزینه و پر اثری است.
وی با بیان اینکه پویش سفیر فرهنگی برای فعالان فرهنگی نیز به راه افتاده است، عنوان کرد: هر زائر یک رسانه است و یکی از کارهای زمین مانده در اربعین فعالیت فرهنگی است که امیدواریم با این پویش این مشکل را نیز برطرف کنیم.
این فعال فرهنگی اربعین افزود: پویش دیگر ما حرکت به عنوان نایب الزیاره یکی از شهدا است چراکه در وصیت‌نامه بسیاری از شهدا آرزوی زیارت کربلا وجود دارد و با این پویش یک خیر و انس با شهدا و خانواده‌های شهدا شکل می‌گیرد.

نظرات


استانی
برگزیده ها
آغاز ثبت نام بسته‌معرفتی ارتقای‌توانمندی...

آغاز ثبت نام بسته‌معرفتی ارتقای‌توانمندی‌ مدیران هیآت کشور ویژه‌ ایام فاطمیه 1440

سید حسین حاتمی معاون تولیدات محتوایی جامعه ایمانی مشعر قم گفت: ثبت نام شانزدهمین بسته معرفتی مدیران و هفدهمین بسته ارتقای توانمندی سخنران و ستایشگر هیأت‌های مذهبی کشور از تاریخ 6 دی‌ماه آغاز شد.
12 دی، 1397

برگزاری مجازی ششمین گردهمایی ملی «فعالان...

برگزاری مجازی ششمین گردهمایی ملی «فعالان اربعین»

مسئول دفتر همایش‌های جامعه ایمانی مشعر از برگزاری ششمین گردهمایی ملی «فعالان اربعین» به صورت مجازی برای موکب‌داران ایرانی و فعالان اربعین خبرداد.
11 شهریور، 1400 | قم

حجت الاسلام معلی: ظرفیت‌های حوزه و هیأت‌...

حجت الاسلام معلی: ظرفیت‌های حوزه و هیأت‌ها در دولت استفاده شود

رئیس اقتصاد مقاومتی حوزه‌های علمیه بر لزوم استفاده از ظرفیت حوزه‌های علمیه و هیأت‌ها در دولت تاکید کرد.
11 اسفند، 1401

واکنش حاج سعید حدادیان به حوادث اخیر کشو...

واکنش حاج سعید حدادیان به حوادث اخیر کشور

آن‌کسی که امروز چادر از سر ناموس شیعه برمی‌دارد، فردا عمامه از سر علمای ما هم برخواهد داشت.
12 مهر، 1401

سردار عزیز جعفری: مماشات با اغتشاش‌گران...

سردار عزیز جعفری: مماشات با اغتشاش‌گران پایان یابد

فرمانده سابق کل سپاه گفت: حاکمیت نباید بیش‌از این با مماشات با این افراد برخورد کند و هرچه سریع‌تر باید این بساط با برخورد قاطع جمع شود.
27 آبان، 1401

copyright

تمامی حقوق مادی و معنوی این وبسایت برای جامعه ایمانی مشعر محفوظ است و هر گونه کپی برداری بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد