جناب آقای رحمانی: هر زائر ایرانی یک رسانه در عرصه اربعین است

28 شهریور 1398 | قم

جناب آقای رحمانی: هر زائر ایرانی یک رسانه در عرصه اربعین است

یکی از فعالان فرهنگی اربعین گفت: هر زائر یک رسانه است و یکی از کارهای زمین مانده در اربعین فعالیت فرهنگی است که امیدواریم با این پویش این مشکل را نیز برطرف کنیم.

جناب آقای رحمانی: هر زائر ایرانی یک رسانه در عرصه اربعین است

به گزارش روابط عمومی جامعه ایمانی مشعر، رحمانی ظهر امروز در مراسم افتتاحیه دومین گردهمایی فعالان مردمی جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی در عرصه اربعین و چهارمین همایش هیأت‌های فعال در عرصه اربعین که با همکاری مسجد مقدس جمکران در سالن جوانه‌های انتظار مسجد مقدس برگزار شد، با اشاره به اینکه سه پویش، چند اجتماع و سوگواره هنری قافله عاشقی را راه انداخته‌ایم، اظهار کرد: دشمن از حذف اربعین ناامید شده و به دنبال تحریف این حماسه است.
وی با بیان اینکه باید با استفاده از هنرمندان به تولید اثر در اربعین بپردازیم، عنوان کرد: این سوگواره در سه بخش، شعر، عکس و فیلم برگزار می‌شود که در قالب‌های انفرادی، کاروانی و گروهی برگزار می‌شود.
این فعال فرهنگی اربعین با اشاره به اینکه علاوه بر اهدای جوایز آثار برگزیده از شبکه‌های استانی پخش می‌شود، مطرح کرد: یکی از پویش‌ها، پویش پاک‌ترین مسیر است که برای زائرین نیز کار آسان، کم هزینه و پر اثری است.
وی با بیان اینکه پویش سفیر فرهنگی برای فعالان فرهنگی نیز به راه افتاده است، عنوان کرد: هر زائر یک رسانه است و یکی از کارهای زمین مانده در اربعین فعالیت فرهنگی است که امیدواریم با این پویش این مشکل را نیز برطرف کنیم.
این فعال فرهنگی اربعین افزود: پویش دیگر ما حرکت به عنوان نایب الزیاره یکی از شهدا است چراکه در وصیت‌نامه بسیاری از شهدا آرزوی زیارت کربلا وجود دارد و با این پویش یک خیر و انس با شهدا و خانواده‌های شهدا شکل می‌گیرد.

نظرات


استانی
برگزیده ها
هیأتی‌ها در مزرعه خانوادگی، محصولات ارگا...

هیأتی‌ها در مزرعه خانوادگی، محصولات ارگانیک تولید می‌کنند

جوانان هیأت شهید اژه‌ای اصفهان، این روزها مزرعه خانوادگی خود را احیا کرده‌اند و با پرورش دام، زنبورداری و کشت گندم، جو، یونجه و گیاهان دارویی توانسته‌اند با تولید محصولات ارگانیک، نامی در بازار داخلی برای خود دست و پا کنند.
02 خرداد، 1401

اولین نشست فعالین و تولیدکنندگان هیأتی ق...

اولین نشست فعالین و تولیدکنندگان هیأتی قالی‌بافی جامعه ایمانی مشعر برگزار شد

در این جلسه تلفیقی(مجازی- حضوری) ضمن تشریح فعالیت‌های دفتر اقتصاد، فعالان و تولید‌کنندگان قالی دغدغه‌ها و مشکلات خود را بیان نمودند و با تصمیم جمعی، اولین هیأت ملی قالی‌بافی با حضور این بزرگواران کار خود را شروع کرد.
07 خرداد، 1401

آیت الله شب زنده دار: تبلیغ روحانیون در...

آیت الله شب زنده دار: تبلیغ روحانیون در راستای رضایت خداوند باشد

اگر در مقام تبلیغ تنها و تنها رضایت خداوند را مدنظر قراردهیم، خداوند متعال نیز اثربخشی را به کلام ما عنایت می‌کنند.
31 تیر، 1401

تصاویر دیده‌نشده از حرمین‌عسكریین(ع)

تصاویر دیده‌نشده از حرمین‌عسكریین(ع)

هفت سال پیش در بیست و سومین روز از ماه محرم، اشغالگران و تروریستهای مزدور آنان، در جنایتی هولناك، در شهر سامره، حرم مطهر حضرت امام هادی(ع) و امام حسن عسكری(ع) را تخریب كردند و لعن و ننگ و نفرین ابدی را برای خویش خریدند.
30 دی، 1391

دومین همایش ملی جمعی از ستایشگران جوان ه...

دومین همایش ملی جمعی از ستایشگران جوان هیأت‌های کشور در قم آغاز برگزار شد.

به همت جامعه ایمانی مشعر؛ دومین همایش ملی جمعی از ستایشگران جوان هیأت‌های کشور در قم با عنوان الی الحبیب2 در سالن جلسات غدیر مجتمع یاوران مهدی مسجد مقدس جمکران برگزار شد.
13 خرداد، 1401

copyright

تمامی حقوق مادی و معنوی این وبسایت برای جامعه ایمانی مشعر محفوظ است و هر گونه کپی برداری بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد