دومین همایش فعالان عرصه هیأت و تجلیل از فعالان اربعین استان همدان

24 آبان 1397

دومین همایش فعالان عرصه هیأت و تجلیل از فعالان اربعین استان همدان

دومین همایش فعالان عرصه هیأت و تجلیل از فعالان اربعین استان همدان جمعه 25 آبان ساعت 9 صبح همزمان با سالروز شهادت یازدهمین پیشوای شیعیان، امام حسن عسکری(ع) در دانشگاه فرهنگیان مرکز شهید مقصودی برگزار می‌شود.

دومین همایش فعالان عرصه هیأت و تجلیل از فعالان اربعین استان همدان

به گزارش روابط عمومی جامعه ایمانی مشعر از همدان، جلال تلطفی ظهر امروز در نشست خبری با اصحاب رسانه استان همدان اظهار داشت: دومین همایش فعالان عرصه هیأت و تجلیل از فعالان اربعین استان همدان جمعه 25 آبان ساعت 9 صبح همزمان با سالروز شهادت یازدهمین پیشوای شیعیان، امام حسن عسکری(ع) در دانشگاه فرهنگیان مرکز شهید مقصودی برگزار می‌شود.

دبیر جامعه ایمانی مشعر در استان همدان گفت: این برنامه با همکاری ستاد بازسازی عتبات عالیات استان همدان، ستاد مردمی خدمت‌گزاران اربعین، قرارگاه خاتم الاوصیا و بسیج مداحان برگزار شده و مرتضی آقا تهرانی در آن سخنرانی می‌کند.

وی با تأکید بر لزوم جبهه سازی در حوزه فرهنگ بیان کرد: هدف از برگزاری این برنامه شبکه‌سازی، ایجاد جبهه و توانمندسازی ارکان اصلی هیأت های مذهبی است و به همین دلیل در حاشیه این برنامه کارگاه‌های آموزشی برگزار می‌شود.

دبیر جامعه ایمانی مشعر در استان همدان افزود: این کارگاه‌ها عصر همان روز برای سه قشر مداحان، روحانیون و مدیران هیأت ها به‌طور مجزا برگزارشده و 300 نفر در آن حضور می‌یابند.

تلطفی مطرح کرد: در کارگاه مداحان مهدی رسولی مداح کشوری، در کارگاه روحانیون حجت‌الاسلام سید حسین موسوی از فضلای حوزه و در کارگاه مدیران هیأت رحیم آب فروش دبیر جامعه ایمانی مشعر در کشور به بیان مباحث تخصصی می‌پردازد.

وی اعلام کرد: از دیگر برنامه‌های دومین همایش فعالان عرصه هیئت، تجلیل از فعالان عرصه خدمت به زائران اربعین حسینی شامل موکب‌های مستقر در استان و کربلای معلی و فعالان فرهنگی و مجریان طرح زیارت نیابتی از طرف شهداست و از 70 نفر تجلیل می‌شود.

نظرات


استانی
برگزیده ها
اولین نشست فعالین و تولیدکنندگان هیأتی ق...

اولین نشست فعالین و تولیدکنندگان هیأتی قالی‌بافی جامعه ایمانی مشعر برگزار شد

در این جلسه تلفیقی(مجازی- حضوری) ضمن تشریح فعالیت‌های دفتر اقتصاد، فعالان و تولید‌کنندگان قالی دغدغه‌ها و مشکلات خود را بیان نمودند و با تصمیم جمعی، اولین هیأت ملی قالی‌بافی با حضور این بزرگواران کار خود را شروع کرد.
08 خرداد، 1401

حاج حسین یکتا: حل مشکلات امروز نیازمند ی...

حاج حسین یکتا: حل مشکلات امروز نیازمند یک حرکت نهضتی است

فعال اجتماعی و مذهبی، حل مشکلات امروز کشور را نیازمند یک حرکت نهضتی و عظیم مردمی دانست.
28 مرداد، 1397

حاج‌ قاسم‌ ساختن کار مداحان است / ما با...

حاج‌ قاسم‌ ساختن کار مداحان است / ما با قدرت نوکری می‌توانیم انقلابی در دنیا به پا کنیم

به گزارش جامعه ایمانی مشعر، حاج منصور ارضی در نشست صمیمی جمعی از ستایش‌گران جوان آستان اهل‌بیت(ع) که در مجموعه سرچشمه تهران برگزار شد
11 بهمن، 1399 | قم

سعید قاسمی از تنگه مرصاد تا دارالمومنین...

سعید قاسمی از تنگه مرصاد تا دارالمومنین خوی

لشکر رزمندگان دفاع مقدس اینبار در خوی
14 بهمن، 1401

یادداشت آقای مجتبی سرگزی از زاهدان

یادداشت آقای مجتبی سرگزی از زاهدان

6روز مانده تا دیدار ستایشگران اهل‌بیت(ع) با رهبرمعظم‌انقلاب
16 دی، 1401

copyright

تمامی حقوق مادی و معنوی این وبسایت برای جامعه ایمانی مشعر محفوظ است و هر گونه کپی برداری بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد