دومین همایش فعالان عرصه هیأت و تجلیل از فعالان اربعین استان همدان

23 آبان 1397

دومین همایش فعالان عرصه هیأت و تجلیل از فعالان اربعین استان همدان

دومین همایش فعالان عرصه هیأت و تجلیل از فعالان اربعین استان همدان جمعه 25 آبان ساعت 9 صبح همزمان با سالروز شهادت یازدهمین پیشوای شیعیان، امام حسن عسکری(ع) در دانشگاه فرهنگیان مرکز شهید مقصودی برگزار می‌شود.

دومین همایش فعالان عرصه هیأت و تجلیل از فعالان اربعین استان همدان

به گزارش روابط عمومی جامعه ایمانی مشعر از همدان، جلال تلطفی ظهر امروز در نشست خبری با اصحاب رسانه استان همدان اظهار داشت: دومین همایش فعالان عرصه هیأت و تجلیل از فعالان اربعین استان همدان جمعه 25 آبان ساعت 9 صبح همزمان با سالروز شهادت یازدهمین پیشوای شیعیان، امام حسن عسکری(ع) در دانشگاه فرهنگیان مرکز شهید مقصودی برگزار می‌شود.

دبیر جامعه ایمانی مشعر در استان همدان گفت: این برنامه با همکاری ستاد بازسازی عتبات عالیات استان همدان، ستاد مردمی خدمت‌گزاران اربعین، قرارگاه خاتم الاوصیا و بسیج مداحان برگزار شده و مرتضی آقا تهرانی در آن سخنرانی می‌کند.

وی با تأکید بر لزوم جبهه سازی در حوزه فرهنگ بیان کرد: هدف از برگزاری این برنامه شبکه‌سازی، ایجاد جبهه و توانمندسازی ارکان اصلی هیأت های مذهبی است و به همین دلیل در حاشیه این برنامه کارگاه‌های آموزشی برگزار می‌شود.

دبیر جامعه ایمانی مشعر در استان همدان افزود: این کارگاه‌ها عصر همان روز برای سه قشر مداحان، روحانیون و مدیران هیأت ها به‌طور مجزا برگزارشده و 300 نفر در آن حضور می‌یابند.

تلطفی مطرح کرد: در کارگاه مداحان مهدی رسولی مداح کشوری، در کارگاه روحانیون حجت‌الاسلام سید حسین موسوی از فضلای حوزه و در کارگاه مدیران هیأت رحیم آب فروش دبیر جامعه ایمانی مشعر در کشور به بیان مباحث تخصصی می‌پردازد.

وی اعلام کرد: از دیگر برنامه‌های دومین همایش فعالان عرصه هیئت، تجلیل از فعالان عرصه خدمت به زائران اربعین حسینی شامل موکب‌های مستقر در استان و کربلای معلی و فعالان فرهنگی و مجریان طرح زیارت نیابتی از طرف شهداست و از 70 نفر تجلیل می‌شود.

نظرات


استانی
برگزیده ها
حجت‌الاسلام والمسلمین قمی: لزوم پرهیز از...

حجت‌الاسلام والمسلمین قمی: لزوم پرهیز از موازی‌کاری برای رسیدن به نتایج کلان

لزوم پرهیز از موازی‌کاری برای رسیدن به نتایج کلان/ایده‌های جدید برای تحقق ثبت مالی هیأت‌های مذهبی ارائه می‌شود
05 اردیبهشت، 1398

رسولی: تربیت با تسخیر دل‌ها رقم می‌خورد

رسولی: تربیت با تسخیر دل‌ها رقم می‌خورد

مداح وستایشگر آستان اهل‌بیت(ع) گفت: تربیت با تسخیر دل‌ها رقم می‌خورد و تا زمانی که نتوانیم دل‌ها را تحت تاثیر قرار دهیم در تربیت موفق نخواهیم شد.
01 تیر، 1402

مكان اعتكاف پيامبردر مسجدالنبي كجا بوده...

مكان اعتكاف پيامبردر مسجدالنبي كجا بوده است

ستون سرير يكي از ستون هاي قديمي مسجدالنبي است كه پيامبر در روزهايي كه در اين مسجد اعتكاف مي كرد بستر حصيري خود را آنجا پهن مي كرد.
31 اردیبهشت، 1392

جامعه منبری‌های جوان هیأت‌های حسینی برای...

جامعه منبری‌های جوان هیأت‌های حسینی برای اقامه جهاد تبیین هم‌عهد شدند

این نشست فصلی برای چهارمین‌بار به عنوان حرکت منبری‌های جوان هیأت‌های حسینی ششم اسفندماه با حضور چهره‌های شاخص منبر از استان‌های کشور برگزار شد،
05 اسفند، 1400

حجت الاسلام راجی: کشور ایران بالاترین رش...

حجت الاسلام راجی: کشور ایران بالاترین رشد امید به زندگی بانوان را داراست

استاد و پژوهشگر حوزه گفت: به گزارش بهداشت جهانی، کشور ایران بالاترین رشد امید به زندگی بانوان را داراست.
02 مرداد، 1401

copyright

تمامی حقوق مادی و معنوی این وبسایت برای جامعه ایمانی مشعر محفوظ است و هر گونه کپی برداری بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد