دومین همایش فعالان عرصه هیأت و تجلیل از فعالان اربعین استان همدان

24 آبان 1397

دومین همایش فعالان عرصه هیأت و تجلیل از فعالان اربعین استان همدان

دومین همایش فعالان عرصه هیأت و تجلیل از فعالان اربعین استان همدان جمعه 25 آبان ساعت 9 صبح همزمان با سالروز شهادت یازدهمین پیشوای شیعیان، امام حسن عسکری(ع) در دانشگاه فرهنگیان مرکز شهید مقصودی برگزار می‌شود.

دومین همایش فعالان عرصه هیأت و تجلیل از فعالان اربعین استان همدان

به گزارش روابط عمومی جامعه ایمانی مشعر از همدان، جلال تلطفی ظهر امروز در نشست خبری با اصحاب رسانه استان همدان اظهار داشت: دومین همایش فعالان عرصه هیأت و تجلیل از فعالان اربعین استان همدان جمعه 25 آبان ساعت 9 صبح همزمان با سالروز شهادت یازدهمین پیشوای شیعیان، امام حسن عسکری(ع) در دانشگاه فرهنگیان مرکز شهید مقصودی برگزار می‌شود.

دبیر جامعه ایمانی مشعر در استان همدان گفت: این برنامه با همکاری ستاد بازسازی عتبات عالیات استان همدان، ستاد مردمی خدمت‌گزاران اربعین، قرارگاه خاتم الاوصیا و بسیج مداحان برگزار شده و مرتضی آقا تهرانی در آن سخنرانی می‌کند.

وی با تأکید بر لزوم جبهه سازی در حوزه فرهنگ بیان کرد: هدف از برگزاری این برنامه شبکه‌سازی، ایجاد جبهه و توانمندسازی ارکان اصلی هیأت های مذهبی است و به همین دلیل در حاشیه این برنامه کارگاه‌های آموزشی برگزار می‌شود.

دبیر جامعه ایمانی مشعر در استان همدان افزود: این کارگاه‌ها عصر همان روز برای سه قشر مداحان، روحانیون و مدیران هیأت ها به‌طور مجزا برگزارشده و 300 نفر در آن حضور می‌یابند.

تلطفی مطرح کرد: در کارگاه مداحان مهدی رسولی مداح کشوری، در کارگاه روحانیون حجت‌الاسلام سید حسین موسوی از فضلای حوزه و در کارگاه مدیران هیأت رحیم آب فروش دبیر جامعه ایمانی مشعر در کشور به بیان مباحث تخصصی می‌پردازد.

وی اعلام کرد: از دیگر برنامه‌های دومین همایش فعالان عرصه هیئت، تجلیل از فعالان عرصه خدمت به زائران اربعین حسینی شامل موکب‌های مستقر در استان و کربلای معلی و فعالان فرهنگی و مجریان طرح زیارت نیابتی از طرف شهداست و از 70 نفر تجلیل می‌شود.

نظرات


استانی
برگزیده ها
تشییع پیکر آیت الله مجتبی تهرانی

تشییع پیکر آیت الله مجتبی تهرانی

مراسم تشییع پیکر حضرت آیت‌الله مجتبی تهرانی فردا صبح همزمان با روز اربعین از مدرسه عالی شهید مطهری واقع در میدان بهارستان ساعت ۹ صبح برگزار خواهد شد.
13 دی، 1391

کشتار مسلمانان هند را متوقف کنید

کشتار مسلمانان هند را متوقف کنید

۱۲ دسامبر ۲۰۱۹ (۱۹ آذرماه ۱۳۹۸) حزب فعلی حاکم بر هند، قانونی در مجلس این کشور به تصویب می‌رساند که به موجب آن، کسانی که نمی‌توانند هندی بودن خود را با مدارکی که منوط به قبل جولای ۱۹۸۸ باشد اثبات کنند، از کشور هند اخراج می‌شوند.
17 اسفند، 1398

سی روز، سی گفتار

سی روز، سی گفتار

شش: خطر غرور
25 تیر، 1392

واکنش حاج محمدرضا‌ بذری به حوادث اخیر کش...

واکنش حاج محمدرضا‌ بذری به حوادث اخیر کشور

حجاب اصل است و دستور دین اسلام‌ است و حتی قانون و فرهنگ ماست، بنابراین حجاب نمی‌تواند نباشد. 
28 مهر، 1401

یادداشت آقای محمدجواد جامعی از سیستان و...

یادداشت آقای محمدجواد جامعی از سیستان و بلوچستان

5روز مانده تا دیدار ستایشگران اهل‌بیت(ع) با رهبرمعظم‌انقلاب
17 دی، 1401

copyright

تمامی حقوق مادی و معنوی این وبسایت برای جامعه ایمانی مشعر محفوظ است و هر گونه کپی برداری بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد