علی منصوری: انقلابیون از منطق انقلابی خود دفاع کنند

05 دی 1397

علی منصوری: انقلابیون از منطق انقلابی خود دفاع کنند

مسؤول کارگروه چهل سالگی جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی با تاکید بر اینکه انقلابیون باید از منطق انقلابی بودن خود دفاع کنند

علی منصوری: انقلابیون از منطق انقلابی خود دفاع کنند

وی افزود: دشمن توان خود را برای براندازی نظام بسیج کرده است و ما باید به دنبال ترویج منطق انقلابی در میان مردم باشیم و بتوانیم آن‌ها را با خود همراه کنیم تا بتوانیم مقابل دشمن ایستادگی کنیم.به گزارش جامعه ایمانی مشعر، علی منصوری ظهر امروز در دهمین گردهمایی هیأت‌های محوری و برگزیده کشور در سالن همایش‌های مجتمع یاوران مهدی(عج) قم طی سخنانی با اشاره به اینکه همه انقلاب‌های تاریخ سرانجام شکست خورده‌اند، اظهار کرد: اگر بتوانیم از این شکست‌ها تجربه‌های لازم را کسب کنیم نه فقط به شکست انقلاب فکر نخواهیم کرد بلکه جهانی شدن انقلاب نیز دست‌یافتنی‌تر می‌شود.
وی با بیان اینکه خداوند متعال در بزنگاه‌هایی مردم را آزمایش می‌کند، اضافه کرد: گاهی منطقی مقابل منطق انقلابی قرار می‌گیرد که می‌تواند مردم را نیز با خود همراه کند و با این ویژگی خود به منطق انقلابی هم ضربه بزند.
وی با تاکید بر اینکه انقلابیون باید از منطق انقلابی بودن خود دفاع کنند، تصریح کرد: اکنون انقلاب اسلامی در شرایط حساسی قرار دارد چراکه دشمن توان خود را برای براندازی نظام بسیج کرده است و ما باید به دنبال ترویج منطق انقلابی در میان مردم باشیم و بتوانیم آن‌ها را با خود همراه کنیم نه اینکه به دنبال تحمیل کردن منطق خود به آن‌ها باشیم در این صورت می‌توانیم مقابل دشمن ایستادگی کنیم.
منصوری حضور پرشور در صحنه را از ویژگی‌های مورد نیاز انقلابیون برشمرد و گفت: هیأت‌های مذهبی در عرصه‌های مختلف کشور به ویژه کمک به مردم و رفع مشکلات پیشتاز هستند و برای حفاظت از دستاوردهای فعلی نظام و حرکت به سمت افق‌های والاتر نباید اجازه دهند هیأت را از انقلاب جدا کنند.
وی ادامه داد: اکنون جنگ عجیب و کشنده‌ای همانند جنگ احزاب در راه است چراکه حجم هجمه‌های دشمن در مقابل داشته‌های ما قابل مقایسه نیست اما اگر انقلابی‌ها ایستادگی کنند در این جنگ نیز به پیروزی خواهیم رسید.
وی با بیان اینکه کارهای هیأت باید به انقلاب پیوند زده شود، تصریح کرد: هیأت‌های مذهبی مدیون انقلاب اسلامی هستند نگاه تاریخی فعلی که در مجالس مذهبی وجود دارد به برکت انقلاب پدید آمده است.
منصوری با اشاره به اینکه هیأت‌های مذهبی باید در پررنگ کردن مراسم 9 دی و راهپیمایی 22 بهمن مشارکت کنند، گفت: هیأت‌های مذهبی می‌توانند با نام و پرچم انقلاب در مناطق محروم اردوهای جهادی را برگزار کند؛ تربیت نیروهای انقلابی با استفاده از راه‌اندازی مهدکودک، مدرسه و دانشگاه اهدافی دور از ذهن نیست که باید به سمت آن حرکت کرد.
وی بر لزوم حضور هیأتی‌ها در فضای مجازی تاکید کرد و افزود: ایجاد کتابخانه‌هایی با منابع مناسب در محل هیأت‌ها می‌تواند کاربردهای بسیاری را برای قشر جوان و نوجوان به دنبال داشته باشد.

نظرات


استانی
برگزیده ها
«روایت هیأت» به پیشواز محرم می‌رود

«روایت هیأت» به پیشواز محرم می‌رود

نشست نقد و بررسی برنامه تلویزیونی روایت هیأت برگزار شد و در آن اعلام شد که فصل پنجم این برنامه به پیشواز ماه محرم و بررسی و ارائه راه‌حل برای مشکلات هیأت‌ها خواهد پرداخت.
23 اردیبهشت، 1401

حجت الاسلام رضا رؤیت عنوان کرد؛ لزوم اصل...

حجت الاسلام رضا رؤیت عنوان کرد؛ لزوم اصلاح نگاه جامعه به مسئله زن و خانواده

رییس بنیاد ملی خانواده گفت: باید نگاه جامعه نسبت به زن و خانواده تصحیح شود زیرا بسیاری از مشکلات موجود در اثر نگاه غلط به زن و خانواده در جامعه است.
16 مرداد، 1398

سعید قاسمی از تنگه مرصاد تا دارالمومنین...

سعید قاسمی از تنگه مرصاد تا دارالمومنین خوی

لشکر رزمندگان دفاع مقدس اینبار در خوی
13 بهمن، 1401

مداح الگو چه ویژگی‌هایی باید داشته باشد؟

مداح الگو چه ویژگی‌هایی باید داشته باشد؟

شاعر و استاد مداحی با تاکید بر اینکه نسل جوان امروز در حوزه مداحی نیازمند یک الگوی موفق است، گفت: متأسفانه امروز افراد زیادی نداریم که بتوانیم از آن‌ها به‌عنوان الگو برای نسل جدید نام ببریم
08 خرداد، 1400 | قم

برگزاری ۵ نشست تجربه مانا با حضور اساتید...

برگزاری ۵ نشست تجربه مانا با حضور اساتید در نخستین روز شانزدهمین همایش مدیران هیآت

نشست‌های پنج‌گانه تجربه مانا با حضور اساتید و کارشناسان برجسته در نخستین روز همایش مدیران هیأت‌های محوری و برگزیده کشور برگزار شد.
25 آبان، 1401

copyright

تمامی حقوق مادی و معنوی این وبسایت برای جامعه ایمانی مشعر محفوظ است و هر گونه کپی برداری بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد