علی منصوری: انقلابیون از منطق انقلابی خود دفاع کنند

06 دی 1397

علی منصوری: انقلابیون از منطق انقلابی خود دفاع کنند

مسؤول کارگروه چهل سالگی جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی با تاکید بر اینکه انقلابیون باید از منطق انقلابی بودن خود دفاع کنند

علی منصوری: انقلابیون از منطق انقلابی خود دفاع کنند

وی افزود: دشمن توان خود را برای براندازی نظام بسیج کرده است و ما باید به دنبال ترویج منطق انقلابی در میان مردم باشیم و بتوانیم آن‌ها را با خود همراه کنیم تا بتوانیم مقابل دشمن ایستادگی کنیم.به گزارش جامعه ایمانی مشعر، علی منصوری ظهر امروز در دهمین گردهمایی هیأت‌های محوری و برگزیده کشور در سالن همایش‌های مجتمع یاوران مهدی(عج) قم طی سخنانی با اشاره به اینکه همه انقلاب‌های تاریخ سرانجام شکست خورده‌اند، اظهار کرد: اگر بتوانیم از این شکست‌ها تجربه‌های لازم را کسب کنیم نه فقط به شکست انقلاب فکر نخواهیم کرد بلکه جهانی شدن انقلاب نیز دست‌یافتنی‌تر می‌شود.
وی با بیان اینکه خداوند متعال در بزنگاه‌هایی مردم را آزمایش می‌کند، اضافه کرد: گاهی منطقی مقابل منطق انقلابی قرار می‌گیرد که می‌تواند مردم را نیز با خود همراه کند و با این ویژگی خود به منطق انقلابی هم ضربه بزند.
وی با تاکید بر اینکه انقلابیون باید از منطق انقلابی بودن خود دفاع کنند، تصریح کرد: اکنون انقلاب اسلامی در شرایط حساسی قرار دارد چراکه دشمن توان خود را برای براندازی نظام بسیج کرده است و ما باید به دنبال ترویج منطق انقلابی در میان مردم باشیم و بتوانیم آن‌ها را با خود همراه کنیم نه اینکه به دنبال تحمیل کردن منطق خود به آن‌ها باشیم در این صورت می‌توانیم مقابل دشمن ایستادگی کنیم.
منصوری حضور پرشور در صحنه را از ویژگی‌های مورد نیاز انقلابیون برشمرد و گفت: هیأت‌های مذهبی در عرصه‌های مختلف کشور به ویژه کمک به مردم و رفع مشکلات پیشتاز هستند و برای حفاظت از دستاوردهای فعلی نظام و حرکت به سمت افق‌های والاتر نباید اجازه دهند هیأت را از انقلاب جدا کنند.
وی ادامه داد: اکنون جنگ عجیب و کشنده‌ای همانند جنگ احزاب در راه است چراکه حجم هجمه‌های دشمن در مقابل داشته‌های ما قابل مقایسه نیست اما اگر انقلابی‌ها ایستادگی کنند در این جنگ نیز به پیروزی خواهیم رسید.
وی با بیان اینکه کارهای هیأت باید به انقلاب پیوند زده شود، تصریح کرد: هیأت‌های مذهبی مدیون انقلاب اسلامی هستند نگاه تاریخی فعلی که در مجالس مذهبی وجود دارد به برکت انقلاب پدید آمده است.
منصوری با اشاره به اینکه هیأت‌های مذهبی باید در پررنگ کردن مراسم 9 دی و راهپیمایی 22 بهمن مشارکت کنند، گفت: هیأت‌های مذهبی می‌توانند با نام و پرچم انقلاب در مناطق محروم اردوهای جهادی را برگزار کند؛ تربیت نیروهای انقلابی با استفاده از راه‌اندازی مهدکودک، مدرسه و دانشگاه اهدافی دور از ذهن نیست که باید به سمت آن حرکت کرد.
وی بر لزوم حضور هیأتی‌ها در فضای مجازی تاکید کرد و افزود: ایجاد کتابخانه‌هایی با منابع مناسب در محل هیأت‌ها می‌تواند کاربردهای بسیاری را برای قشر جوان و نوجوان به دنبال داشته باشد.

نظرات


استانی
برگزیده ها
چگونه از رنج‌های دنیا اجر ببریم؟

چگونه از رنج‌های دنیا اجر ببریم؟

اگر از رنج فرار کنی، بدتر می‌شود
23 مرداد، 1392

دکتر مقدم‌فر: نباید در اغتشاشات اخیر ساک...

دکتر مقدم‌فر: نباید در اغتشاشات اخیر ساکت‌باشیم

مشاور فرهنگی و رسانه‌ای فرمانده سپاه گفت: جریانات امروز در ادامه همان جریانات صدر اسلام است و نباید در این عرصه سکوت کنیم تا دشمن به پیش‌روی خود ادامه دهد.
27 آبان، 1401

مرتضی اعلایی عنوان کرد: تولید ۱۴۰ هزار ق...

مرتضی اعلایی عنوان کرد: تولید ۱۴۰ هزار قطعه محصول در ۱۵ کارگاه تولیدی

مدیر خانه هنری ماهد گفت: نیروهای مجموعه ماهد با اعتقاد به روضه‌های خانگی در قالب ۱۵ کارگاه تولیدی ۱۴۰ هزار قطعه محصول را با کیفیت بالا تولید و بسته‌بندی کردند و اگر این اعتقاد نبود این حجم از کار نسبت به زمان کوتاهی که در اختیار داشتند شدنی نبود.
12 مرداد، 1400 | تهران

حجت الاسلام بهرامی: فرزند‌آوری با اصلاح...

حجت الاسلام بهرامی: فرزند‌آوری با اصلاح نگرش درباره معیشت و تاکید بر رزاقیت خداوند

حجت الاسلام بهرامی گفت: راهبرد قرآن برای فرزندآوری اصلاح نگرش نسبت به مشکلات مادی و معیشتی با تاکید بر رزاقیت خداوند است.
22 آبان، 1400

در کارگاه تجربه مانا بررسی شد هیأت‌ها چگ...

در کارگاه تجربه مانا بررسی شد هیأت‌ها چگونه از ظرفیت بانوان بهره‌مند شوند؟

خادمان هیأت‌های انصار ولایت و میثاق با شهدا در کارگاه تجربه مانا دوازدهمین همایش مدیران هیأت‌های محوری و برگزیده کشور به بیان تجربیات خود در راستای استفاده از ظرفیت بانوان در عرصه هیأت پرداختند.
07 دی، 1398 | قم

copyright

تمامی حقوق مادی و معنوی این وبسایت برای جامعه ایمانی مشعر محفوظ است و هر گونه کپی برداری بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد