علی منصوری: انقلابیون از منطق انقلابی خود دفاع کنند

06 دی 1397

علی منصوری: انقلابیون از منطق انقلابی خود دفاع کنند

مسؤول کارگروه چهل سالگی جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی با تاکید بر اینکه انقلابیون باید از منطق انقلابی بودن خود دفاع کنند

علی منصوری: انقلابیون از منطق انقلابی خود دفاع کنند

وی افزود: دشمن توان خود را برای براندازی نظام بسیج کرده است و ما باید به دنبال ترویج منطق انقلابی در میان مردم باشیم و بتوانیم آن‌ها را با خود همراه کنیم تا بتوانیم مقابل دشمن ایستادگی کنیم.به گزارش جامعه ایمانی مشعر، علی منصوری ظهر امروز در دهمین گردهمایی هیأت‌های محوری و برگزیده کشور در سالن همایش‌های مجتمع یاوران مهدی(عج) قم طی سخنانی با اشاره به اینکه همه انقلاب‌های تاریخ سرانجام شکست خورده‌اند، اظهار کرد: اگر بتوانیم از این شکست‌ها تجربه‌های لازم را کسب کنیم نه فقط به شکست انقلاب فکر نخواهیم کرد بلکه جهانی شدن انقلاب نیز دست‌یافتنی‌تر می‌شود.
وی با بیان اینکه خداوند متعال در بزنگاه‌هایی مردم را آزمایش می‌کند، اضافه کرد: گاهی منطقی مقابل منطق انقلابی قرار می‌گیرد که می‌تواند مردم را نیز با خود همراه کند و با این ویژگی خود به منطق انقلابی هم ضربه بزند.
وی با تاکید بر اینکه انقلابیون باید از منطق انقلابی بودن خود دفاع کنند، تصریح کرد: اکنون انقلاب اسلامی در شرایط حساسی قرار دارد چراکه دشمن توان خود را برای براندازی نظام بسیج کرده است و ما باید به دنبال ترویج منطق انقلابی در میان مردم باشیم و بتوانیم آن‌ها را با خود همراه کنیم نه اینکه به دنبال تحمیل کردن منطق خود به آن‌ها باشیم در این صورت می‌توانیم مقابل دشمن ایستادگی کنیم.
منصوری حضور پرشور در صحنه را از ویژگی‌های مورد نیاز انقلابیون برشمرد و گفت: هیأت‌های مذهبی در عرصه‌های مختلف کشور به ویژه کمک به مردم و رفع مشکلات پیشتاز هستند و برای حفاظت از دستاوردهای فعلی نظام و حرکت به سمت افق‌های والاتر نباید اجازه دهند هیأت را از انقلاب جدا کنند.
وی ادامه داد: اکنون جنگ عجیب و کشنده‌ای همانند جنگ احزاب در راه است چراکه حجم هجمه‌های دشمن در مقابل داشته‌های ما قابل مقایسه نیست اما اگر انقلابی‌ها ایستادگی کنند در این جنگ نیز به پیروزی خواهیم رسید.
وی با بیان اینکه کارهای هیأت باید به انقلاب پیوند زده شود، تصریح کرد: هیأت‌های مذهبی مدیون انقلاب اسلامی هستند نگاه تاریخی فعلی که در مجالس مذهبی وجود دارد به برکت انقلاب پدید آمده است.
منصوری با اشاره به اینکه هیأت‌های مذهبی باید در پررنگ کردن مراسم 9 دی و راهپیمایی 22 بهمن مشارکت کنند، گفت: هیأت‌های مذهبی می‌توانند با نام و پرچم انقلاب در مناطق محروم اردوهای جهادی را برگزار کند؛ تربیت نیروهای انقلابی با استفاده از راه‌اندازی مهدکودک، مدرسه و دانشگاه اهدافی دور از ذهن نیست که باید به سمت آن حرکت کرد.
وی بر لزوم حضور هیأتی‌ها در فضای مجازی تاکید کرد و افزود: ایجاد کتابخانه‌هایی با منابع مناسب در محل هیأت‌ها می‌تواند کاربردهای بسیاری را برای قشر جوان و نوجوان به دنبال داشته باشد.

نظرات


استانی
یازدهمین مراسم وداع با ماه مبارک رمضان

یازدهمین مراسم وداع با ماه مبارک رمضان

شب وداع ۱۱
08 اردیبهشت، 1401 | قزوین

برگزیده ها
مشکینی: هیأت باید به‌سمت ارائه آموزش‌های...

مشکینی: هیأت باید به‌سمت ارائه آموزش‌های حوزه خانواده حرکت کند

لزوم گروه‌سازی و ارتباط‌گیری با جامعه از سوی مداح
26 مرداد، 1398

حجت‌الاسلام والمسلمین آقامیری: روضه خانگ...

حجت‌الاسلام والمسلمین آقامیری: روضه خانگی بهترین بستر برای شکل‌گیری تربیت حسینی است

یکی از اساتید حوزه علمیه گفت: ما فکر می‌کنیم باید اتفاقات خارق‌العاده‌ای رخ دهد تا فرزندانمان امام‌حسینی شوند در حالی که این تفکر اشتباه است و اگر ما روضه‌های خانگی را برپا کنیم و خود نسبت به روضه‌خوانی در منزل اهتمام داشته باشیم کودک ما حسینی می‌شود.
12 مرداد، 1400 | تهران

حجت الاسلام بهرامی: فرزند‌آوری با اصلاح...

حجت الاسلام بهرامی: فرزند‌آوری با اصلاح نگرش درباره معیشت و تاکید بر رزاقیت خداوند

حجت الاسلام بهرامی گفت: راهبرد قرآن برای فرزندآوری اصلاح نگرش نسبت به مشکلات مادی و معیشتی با تاکید بر رزاقیت خداوند است.
22 آبان، 1400

اعلامیه درگذشت حاج‌حجت‌الله‌کسری

اعلامیه درگذشت حاج‌حجت‌الله‌کسری

پیام تسلیت جامعه‌ایمانی‌مشعر در پی درگذشت حاج‌حجت‌الله‌کسری
29 شهریور، 1400

دکتر موسی نجفی: هیأت‌های مذهبی از هویت ش...

دکتر موسی نجفی: هیأت‌های مذهبی از هویت شیعی و اسلامی جامعه پاسداری کنند

رئیس پژوهشکده اندیشه سیاسی و تمدن اسلامی:هیأت‌های مذهبی از هویت شیعی و اسلامی جامعه پاسداری کنند
06 دی، 1397

copyright

تمامی حقوق مادی و معنوی این وبسایت برای جامعه ایمانی مشعر محفوظ است و هر گونه کپی برداری بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد