فیروزفر: نخستین کتابخانه امام حسین(ع) شناسی دنیا در حسینیه اعظم زنجان است

01 تیر 1402

فیروزفر: نخستین کتابخانه امام حسین(ع) شناسی دنیا در حسینیه اعظم زنجان است

شهردار زنجان گفت: نخستین کتابخانه امام حسین(ع) شناسی دنیا را در حسینیه اعظم زنجان داریم.

فیروزفر: نخستین کتابخانه امام حسین(ع) شناسی دنیا در حسینیه اعظم زنجان است

به گزارش روابط عمومی جامعه ایمانی مشعر، علی‌رضا فیروز فر در هفدهمین همایش مدیران هیأت‌های محوری و برگزیده کشوری که با عنوان هیأت و تربیت دو در حسینیه اعظم زنجان برگزار شد، ضمن تسلیت سالگرد شهادت شهید چمران، اظهار کرد: امروز تمام دستاوردهای انقلاب اسلامی به برکت قطره قطره خون شهدا است. 


وی با اشاره به اینکه باید قدردان و ادامه دهنده راه شهدا باشیم، مطرح کرد: حسینیه اعظم زنجان یکی از پایگاه‌های بزرگ تشیع است.


شهردار زنجان با بیان اینکه حسینه اعظم در گذشته فضایی 200 متری داشته است، عنوان کرد: امروز این حسینیه به فضای دو هکتاری و 20 هزار متری با کاربری‌های مختلف دست پیدا کرده است و تمام این توسعه‌ها با کمک‌ها و نذورات مردمی بوده است.
وی با اشاره به اینکه در طول مراسمات مختلفی در این حسینیه دنبال می‌شود، خاطرنشان کرد: همچنین نخستین کتابخانه امام حسین(ع) شناسی دنیا را در حسینیه اعظم زنجان داریم.


فیروز فر با بیان اینکه حسینیه اعظم از روح معنوی خوبی برخوردار است، تصریح کرد: امیدواریم اقداماتی که در این حسینیه دنبال می‌شود در ادامه گامی در جهت ظهور حضرت حجت(عج) باشد.

نظرات


استانی
برگزیده ها
سومین نشست صمیمانه ستایشگران جوان آستان...

سومین نشست صمیمانه ستایشگران جوان آستان اهل‌بیت(ع) در تهران برگزار شد

جمعی از ستایشگران جوان آستان اهل‌بیت(ع) به همت جامعه ایمانی مشعر در قالب سومین نشست فصلی خود با موضوع تخصصی «خانواده» و به‌منظور جمع‌بندی راهکارهای مقابله با آسیب‌های اجتماعی در حوزه ستایشگری در شهر تهران گردهم آمدند.
24 خرداد، 1398 | تهران

دکتر مقدم‌فر: نباید در اغتشاشات اخیر ساک...

دکتر مقدم‌فر: نباید در اغتشاشات اخیر ساکت‌باشیم

مشاور فرهنگی و رسانه‌ای فرمانده سپاه گفت: جریانات امروز در ادامه همان جریانات صدر اسلام است و نباید در این عرصه سکوت کنیم تا دشمن به پیش‌روی خود ادامه دهد.
26 آبان، 1401

حائری: «استودیو‌خوانی»، نه مداحی استودیو...

حائری: «استودیو‌خوانی»، نه مداحی استودیویی

علی اکبر حائری، ستایشگر اهل‌بیت(ع): شما وقتی استودیو خوانی میکنید روی لبه ی تیغ خوانندگی و مداحی قرار می گیرد.
27 اسفند، 1401

نشست خبری رویداد ملی هنری «جان فدا»

نشست خبری رویداد ملی هنری «جان فدا»

نشست خبری رویداد ملی هنری «جان فدا» به پاسداشت مقام شهید حاج قاسم سلیمانی و روایت بخشی از ابعاد شخصیتی این شهید والامقام با زبان هنر اختصاص دارد.
28 آذر، 1401

اجرای پویش ملی کتابخوانی «مثبت سه» با جا...

اجرای پویش ملی کتابخوانی «مثبت سه» با جایزه ارزنده "یک واحد آپارتمان در استان تهران"

دبیر پویش ملی کتابخوانی «مثبت سه» در نشست رابطان استانی این پویش گفت: قطعا این کتاب به تنهایی برطرف‌کننده بحران جمعیت نخواهد بود / تا چند سال آینده پنجره جمعیتی ایران بسته خواهد شد.
29 آبان، 1400

copyright

تمامی حقوق مادی و معنوی این وبسایت برای جامعه ایمانی مشعر محفوظ است و هر گونه کپی برداری بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد