روز دوم پانزدهمین همایش هیأت‌های محوری و برگزیده کشور پیش از ظهر جمعه در مجتمع یاوران مهدی قم برگزار شد.

10 تیر 1401

روز دوم پانزدهمین همایش هیأت‌های محوری و برگزیده کشور پیش از ظهر جمعه در مجتمع یاوران مهدی قم برگزار شد.

امیرحسین خلجی در موضوع « حاضران به غایبان برسانند؛ ایده ها و طرح های غدیر» ما برای عید غدیر برگزاری جشن های خیابانی را در نظر گرفته ایم و لازم است شور و ولوله ای در خیابان ها به مناسبت غدیر به راه بیفتند.

روز دوم پانزدهمین همایش هیأت‌های محوری و برگزیده کشور پیش از ظهر جمعه در مجتمع یاوران مهدی قم برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی جامعه ابمانی مشعر، امیرحسین خلجی در موضوع « حاضران به غایبان برسانند؛ ایده ها و طرح های غدیر» ما برای عید غدیر برگزاری جشن های خیابانی را در نظر گرفته ایم و لازم است شور و ولوله ای در خیابان ها به مناسبت غدیر به راه بیفتند. 

کاشان؛ الگوی غدیری ها 
وی افزود: ما در کاشان در همایش های مربوط به غدیر از ظرفیت های هنری، ورزشی و غیره استفاده کرده ایم و صرفا به مسائل کلیشه ای اکتفا نکرده ایم؛ به طور مثال در سال های گذشته از کمدین های مشهور دعوت می کردیم تا استندآپ اجرا کنند. 
عضو مجموعه غدیر کاشان گفت: تاکید و اقدام بر احیای سنت های قدیمی دیگر اقدام ما بود که تکریم سادات در همین راستا انجام می شد. 
خلجی تاکید کرد: در ایامی می که ویروس منحوس کرونا وجود داشت، با همکاری شهرداری کاشان اتوبوسی تحت عنوان اتوبوس غدیر طراحی کردیم که به اجرای برنامه و رفتن در کنار مردم می پرداخت. 
عضو مجموعه غدیر کاشان اضافه کرد: در کنار همایش ها، غرفه های مختلفی بنا شد و تلاش کردیم که این غرفه ها بر شعارهای غدیر مبتنی باشد؛ مثلا با توجه به روایتی که می فرماید روز غدیر روز زینت است، آرایشگاه صلواتی را راه انداختیم؛ از ظرفیت نوجوان ها در این مراسم استفاده کردیم. 
خلجی بیان کرد: توجه ویژه به وقف غدیر موضوع دیگری بود که پیگیری کردیم و بحمدالله با استقبال خیرین کاشانی روبرو شد و یکی از شاخه های وقف، اطعام غدیر بود. این اطعام غدیر با فرهنگسازی های لازم در کاشان به راه افتاد.

نظرات


استانی
برگزیده ها
هیهات مناالذله برای سومین سال پیاپی انتخ...

هیهات مناالذله برای سومین سال پیاپی انتخاب شد

شعار و نشان‌نوشته هیهات مناالذله برای سومین سال پیاپی به عنوان شعر مشترک هیآت کشور در محرم 1437 انتخاب شد.
29 شهریور، 1394

نماینده مجلس شورای اسلامی: امروز هیچ فری...

نماینده مجلس شورای اسلامی: امروز هیچ فریضه ای مهم تر از حفظ جوانی جمعیت نیست

رئیس کمیسیون مشترک طرح جوانی جمعیت و حمایت از خانواده مجلس شورای اسلامی گفت: جبهه مردمی باید برای فرزندآوری و تحقق قانون جوانی جمعیت مطالبه گری کند.
01 خرداد، 1401

در قالب پویش علی یاوران ؛ 34 میلیون و 59...

در قالب پویش علی یاوران ؛ 34 میلیون و 592 هزار وعده غذایی توسط هیأت‌های مذهبی میان نیازمندان توزیع شد

مرحله مقدماتی رزمایش همدلی هیآت حسینی در قالب پویش «علی یاوران» ؛ ۳۴ میلیون و ۵۹۲ هزار وعده غذایی توسط هیأت‌های مذهبی میان نیازمندان توزیع شد
13 خرداد، 1399 | قم

تصاویر دیده‌نشده از حرمین‌عسكریین(ع)

تصاویر دیده‌نشده از حرمین‌عسكریین(ع)

هفت سال پیش در بیست و سومین روز از ماه محرم، اشغالگران و تروریستهای مزدور آنان، در جنایتی هولناك، در شهر سامره، حرم مطهر حضرت امام هادی(ع) و امام حسن عسكری(ع) را تخریب كردند و لعن و ننگ و نفرین ابدی را برای خویش خریدند.
01 بهمن، 1391

مدیر شبکه افق تاکید کرد : لزوم حرکت هیأت...

مدیر شبکه افق تاکید کرد : لزوم حرکت هیأت‌های مذهبی به سمت هویت‌سازی

رسانه نباید اقتضای خود را به هیأت تحمیل کند
24 خرداد، 1398

copyright

تمامی حقوق مادی و معنوی این وبسایت برای جامعه ایمانی مشعر محفوظ است و هر گونه کپی برداری بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد