روز دوم پانزدهمین همایش هیأت‌های محوری و برگزیده کشور پیش از ظهر جمعه در مجتمع یاوران مهدی قم برگزار شد.

10 تیر 1401

روز دوم پانزدهمین همایش هیأت‌های محوری و برگزیده کشور پیش از ظهر جمعه در مجتمع یاوران مهدی قم برگزار شد.

امیرحسین خلجی در موضوع « حاضران به غایبان برسانند؛ ایده ها و طرح های غدیر» ما برای عید غدیر برگزاری جشن های خیابانی را در نظر گرفته ایم و لازم است شور و ولوله ای در خیابان ها به مناسبت غدیر به راه بیفتند.

روز دوم پانزدهمین همایش هیأت‌های محوری و برگزیده کشور پیش از ظهر جمعه در مجتمع یاوران مهدی قم برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی جامعه ابمانی مشعر، امیرحسین خلجی در موضوع « حاضران به غایبان برسانند؛ ایده ها و طرح های غدیر» ما برای عید غدیر برگزاری جشن های خیابانی را در نظر گرفته ایم و لازم است شور و ولوله ای در خیابان ها به مناسبت غدیر به راه بیفتند. 

کاشان؛ الگوی غدیری ها 
وی افزود: ما در کاشان در همایش های مربوط به غدیر از ظرفیت های هنری، ورزشی و غیره استفاده کرده ایم و صرفا به مسائل کلیشه ای اکتفا نکرده ایم؛ به طور مثال در سال های گذشته از کمدین های مشهور دعوت می کردیم تا استندآپ اجرا کنند. 
عضو مجموعه غدیر کاشان گفت: تاکید و اقدام بر احیای سنت های قدیمی دیگر اقدام ما بود که تکریم سادات در همین راستا انجام می شد. 
خلجی تاکید کرد: در ایامی می که ویروس منحوس کرونا وجود داشت، با همکاری شهرداری کاشان اتوبوسی تحت عنوان اتوبوس غدیر طراحی کردیم که به اجرای برنامه و رفتن در کنار مردم می پرداخت. 
عضو مجموعه غدیر کاشان اضافه کرد: در کنار همایش ها، غرفه های مختلفی بنا شد و تلاش کردیم که این غرفه ها بر شعارهای غدیر مبتنی باشد؛ مثلا با توجه به روایتی که می فرماید روز غدیر روز زینت است، آرایشگاه صلواتی را راه انداختیم؛ از ظرفیت نوجوان ها در این مراسم استفاده کردیم. 
خلجی بیان کرد: توجه ویژه به وقف غدیر موضوع دیگری بود که پیگیری کردیم و بحمدالله با استقبال خیرین کاشانی روبرو شد و یکی از شاخه های وقف، اطعام غدیر بود. این اطعام غدیر با فرهنگسازی های لازم در کاشان به راه افتاد.

نظرات


استانی
برگزیده ها
خانم اردبیلی: فرزندآوری جهادی در راه خدا...

خانم اردبیلی: فرزندآوری جهادی در راه خداست

فرهنگ‌سازی کلید حل مشکل جمعیت است
08 دی، 1398 | قم

پرچم متبرک رضوی در امامزاده صالح(علیه ال...

پرچم متبرک رضوی در امامزاده صالح(علیه السلام) به اهتزاز درمی‌آید

همزمان با آغاز دهه کرامت، سومین ویژه‌برنامه «زیر سایه خورشید» در پایتخت برگزار می‌شود و طی آن، خادمان حرم رضوی با حضور در امامزاده صالح تجریش پرچم متبرک آستان مقدس امام رضا(علیه السلام) را در این امامزاده به اهتزاز درمی‌آورند.
20 شهریور، 1392

عظیم ابراهیم پور: خادمی شهدا توفیق بزرگی...

عظیم ابراهیم پور: خادمی شهدا توفیق بزرگی است و آنچه که از معنویت خادمی شهدا گیرتان می آید را با هیچ چیز عوض نکنید.

وی با بیان اینکه دنیا در حال یک تحول عظیم بوده و این سرعت تحول هم بسیار بالا است گفت: کرونا را به دنیا آورند که معادلات جهانی را به نفع خودشان رقم بزنند و عقب ماندگی خود را در سالهای گذشته جبران کنند اما به خودشان برگشت.
12 آذر، 1400

به مدت سه روز برگزار می‌شود؛ رویداد ملی...

به مدت سه روز برگزار می‌شود؛ رویداد ملی سفینه النجاه در آستان قدس رضوی

خادم هنرهیأت جامعه ایمانی مشعر گفت: رویداد ملی سفینه النجاه در سالن نمایشگاه‌های دائمی آستان قدس رضوی از تاریخ 26 مردادماه الی 28 مردادماه برگزار می‌شود.
25 مرداد، 1401

برگزاری رویداد روز امید در آستانه ماه شع...

برگزاری رویداد روز امید در آستانه ماه شعبان با موضوع ولایت امام زمان(عج)

رویداد روز امید در آستانه ماه شعبان با موضوع ولایت امام زمان(عج) با حضور 130 هنرمند از سوی جامعه هنر هیات در مسجد مقدس جمکران برگزار می شود.
27 بهمن، 1401

copyright

تمامی حقوق مادی و معنوی این وبسایت برای جامعه ایمانی مشعر محفوظ است و هر گونه کپی برداری بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد