حجت الاسلام ماندگاری: نگاه به عملکرد انقلاب اسلامی باید جهانی باشد

01 تیر 1402

حجت الاسلام ماندگاری: نگاه به عملکرد انقلاب اسلامی باید جهانی باشد

استاد حوزه و دانشگاه گفت: اگر نگاه ما به جهان باشد و تحولات جهانی را ببینیم، آن زمان نسبت به عملکرد انقلاب اسلامی رضایت خواهیم داشت.

حجت الاسلام ماندگاری: نگاه به عملکرد انقلاب اسلامی باید جهانی باشد

به گزارش روابط عمومی جامعه ایمانی مشعر، حجت الاسلام والمسلمین محمدمهدی ماندگاری در هفدهمین همایش مدیران هیأت‌های محوری و برگزیده کشوری که با عنوان هیأت و تربیت دو در حسینیه اعظم زنجان برگزار شد، اظهار کرد: در هیأت‌ها اهداف بسیاری دنبال می‌شود.
وی با اشاره به اینکه لازمه تحقق این اهداف اعتقاد و ایمان است، مطرح کرد: اگر اعتقاد و ایمان وجود داشته باشد، در هیأت در جهت فعالیت‌های تربیتی، جهادی و ... نیز اقدام می‌شود.
استاد حوزه و دانشگاه با بیان اینکه هیأت مکتبی از دلداگان اهل بیت(ع) است، عنوان کرد: تا زمانی که این ایمان به وجود نیاید نمی‌توان اقدامات دیگر را رقم زد.
وی با اشاره به اینکه تا زمانی‌که نگاه ما خرد باشد نمی‌توانیم اقدامات را جهانی برنامه‌ریزی کنیم، خاطرنشان کرد: اگر نگاه ما به جهان باشد و تحولات جهانی را ببینیم، آن زمان نسبت به عملکرد انقلاب اسلامی رضایت خواهیم داشت.
ماندگاری با بیان اینکه اصلا نباید به این نظام شک داشته باشیم، تصریح کرد: این نظام در راستای تحولات جهانی شکل گرفت و امروز می‌بینیم که موازنه قدرت در جهان تغییر پیدا کرده است.
وی با اشاره به اینکه ظهور حضرت حجت(عج) منتظر و نگاه جهانی می‌خواهد، یادآور شد: یکی از دستاوردهای بزرگ انقلاب اسلامی تربیت مدافع ولایت، مدافع وطن و مدافع حرم اهل بیت(ع) است.
استاد حوزه و دانشگاه با بیان اینکه انگیزه الهی در پیشبرد اهداف خیلی تاثیر دارد، ابراز کرد: امروز متاسفانه خداوند در امور اداره هیأت نیز کمرنگ شده است که باید این اتفاق اصلاح شود.
وی تاکید کرد: باید در تمام امور اداره کشور از انتخاب مداح و سخنران و ... ملاک اصلی رضایت خداوند باشد و تا زمانی که به این مهم توجه نشود به اهداف خود نخواهیم رسید.

نظرات


استانی
برگزیده ها
حجت‌الاسلام پناهیان: دریافت هزینه‌های دو...

حجت‌الاسلام پناهیان: دریافت هزینه‌های دولتی از زائر اربعین نوعی راهزنی است

شرمباد بر دولت‌مردی که نسبت به اربعین بی‌تفاوت باشد
28 شهریور، 1398 | قم

آبفروش: تربیت حماسی مردم غزه بازخوانی شو...

آبفروش: تربیت حماسی مردم غزه بازخوانی شود

دبیر جامعه ایمانی مشعر گفت: ماجرای تربیت حماسی را باید در مقاومت امروز مردم غزه بازخوانی کرد.
18 آبان، 1402

کارگاه تصحیح نشان هیأت

کارگاه تصحیح نشان هیأت

کارگاه تصحیح نشان هیأت جامعه‌ایمانی‌مشعر در ادامه برگزاری فراخوان نشان‌هیأت برگزار می‌کند
12 دی، 1395

«روایت هیأت» به پیشواز محرم می‌رود

«روایت هیأت» به پیشواز محرم می‌رود

نشست نقد و بررسی برنامه تلویزیونی روایت هیأت برگزار شد و در آن اعلام شد که فصل پنجم این برنامه به پیشواز ماه محرم و بررسی و ارائه راه‌حل برای مشکلات هیأت‌ها خواهد پرداخت.
23 اردیبهشت، 1401

پویش #سین_هشتم (کمک به سیل‌زدگان فروردین...

پویش #سین_هشتم (کمک به سیل‌زدگان فروردین 98)

پویش جمع آوری لوازم خانگی و مصالح ساختمانی و کمکهای نقدی برای سیل زدگان با مشارکت هیآت مذهبی سراسر کشور
08 فروردین، 1398

copyright

تمامی حقوق مادی و معنوی این وبسایت برای جامعه ایمانی مشعر محفوظ است و هر گونه کپی برداری بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد