با تجلیل از مادر شهید عبدالصالح زارع؛ گردهمایی مدیران هیأت‌های محوری و برگزیده کشور به کار خود پایان داد

25 تیر 1400 | قم

با تجلیل از مادر شهید عبدالصالح زارع؛ گردهمایی مدیران هیأت‌های محوری و برگزیده کشور به کار خود پایان داد

سیزدهمین همایش مدیران هیأت‌های محوری و برگزیده کشور با تجلیل از مادر شهید عبدالصالح زارع و به همت جامعه ایمانی مشعر در شهر مقدس قم به کار خود پایان داد

با تجلیل از مادر شهید عبدالصالح زارع؛ گردهمایی مدیران هیأت‌های محوری و برگزیده کشور به کار خود پایان داد

به گزارش روابط‌عمومی جامعه ایمانی مشعر، سیزدهمین همایش مدیران هیأت‌های محوری و برگزیده کشور به مدت دو روز از روز گذشته پنج‌شنبه بیست و چهارم تیرماه در مجتمع یاوران مهدی قم برگزار شد.
در روز نخست این گردهمایی رحیم آبفروش دبیر جامعه ایمانی مشعر، حسین  حائری مسؤول پویش «یک وعده با علی(ع)»، حجت‌الاسلام والمسلمین ناصر رفیعی استاد حوزه و دانشگاه و سید احمد عبودتیان مدیرعامل بنیاد خاتم‌الاوصیا، حجت‌الاسلام والمسلمین وافی سخنران هیأت‌های مذهبی، حجت‌الاسلام والمسلمین عبدالحسین خسروپناه معاون دانشگاه آزاد و حجت‌الاسلام والمسلمین محمد قمی رئیس سازمان تبلیغات اسلامی و سید بشیر حسینی کارشناس حوزه رسانه به ایراد سخن پرداختند.
کمیسیون‌های تخصصی نیز با محوریت بیانات رهبری در دیدار تصویری با مداحان برگزار شد که کمیسیون نخست با موضوع «هیأت فرهنگ‌ساز، هیأت اجتماعی» و سخنرانی دکتر سیدحسین هاشمیان عضو هیأت علمی دانشگاه باقرالعلوم و حاج رحیم آبفروش جانشین دبیر جامعه ایمانی مشعر، کمیسیون دوم با موضوع «بایسته‌های مطلوب یک هیأت تراز» با سخنرانی حجت‌الاسلام والمسلمین سید حسین آقامیری سخنران هیأت‌های مذهبی و همچنین کمیسیون سوم با موضوع «بررسی لوازم رسانه هیأت» و با سخنرانی سید بشیر حسینی کارشناس حوزه رسانه دنبال شد.
همچنین پنج‌شنبه شب برنامه تربیون آزاد با حضور شرکت‌کنندگان در این همایش در مجتمع یاوران مهدی و با موضوع روابط متقابل و انتظارات هیأت از دولت انقلابی برگزار شد. 
روز دوم این همایش نیز با سخنرانی علیرضا زاکانی نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی، حاج حسین یکتا فرمانده قرارگاه جهادی امام رضا(ع)، حاج رحیم آبفروش جانشین دبیر جامعه ایمانی مشعر و سید ابوالحسن حسینی پژوهشگر عرصه هیأت برگزار شد.
سخنران پایانی این همایش مادر شهید عبدالصالح زارع بود که به بیان ویژگی‌های این شهید مدافع حرم پرداخت و اظهار کرد: عبدالصالح از دورانی جوانی رنگ و بوی شهادتی داشت و بنده در زمان خواستگاری برای او هم این موضوع را مطرح کرده بودم و در لحظه شهادت هم خبر شهادت به بنده الهام شد.
 بیانیه مدیران هیأت‌های مذهبی در بخش پایانی این همایش قرائت شد.
خاطرنشان می‌شود هم‌زمان با این همایش سومین همایش بانوان فعال در عرصه هیأت نیز به همت جامعه ایمانی مشعر در مجتمع یاوران و با حضور شخصیت‌های کشوری و سخنرانان مطرح برگزار شده است.


برچسب

همایش ، جامعه ایمانی مشعر ، مشعر ، هیئت ، هیأت

نظرات


استانی
یازدهمین مراسم وداع با ماه مبارک رمضان

یازدهمین مراسم وداع با ماه مبارک رمضان

شب وداع ۱۱
08 اردیبهشت، 1401 | قزوین

دومین نشست‌ صمیمانه ستایشگران‌ جوان اهل‌...

دومین نشست‌ صمیمانه ستایشگران‌ جوان اهل‌بیت(ع) استان‌خوزستان برگزار شد

دومین نشست‌ صمیمانه جمعی از ستایشگران‌جوان آستان اهل‌بیت(ع) استان‌خوزستان به همت جامعه ایمانی مشعر در این استان برگزار شد.
10 اسفند، 1400 | اهواز

برگزیده ها
سوگواره‌های عاشورایی عکس و پوستر هیأت بر...

سوگواره‌های عاشورایی عکس و پوستر هیأت برگزار می‌شود

دبیر سوگواره‌های عاشورایی عکس و پوستر هیأت به تشریح مختصات و شکل برگزاری این سوگواره‌ها پرداخت.
15 تیر، 1398

سی روز، سی گفتار

سی روز، سی گفتار

یازدهم: سفره‌ی رمضان
29 تیر، 1392

سخنان حجت‌الاسلام پورمحمدی در حوزه علمیه...

سخنان حجت‌الاسلام پورمحمدی در حوزه علمیه مروی درباره محکومیت کشتار شیعیان پاکستان

معاون سیاسی جامعه روحانیت مبارز با محکومیت کشتار شیعیان در پاکستان گفت:‌ مثلث استکبار، منحرفین و مرتجعین وابسته را باید از یکدیگر پاشید؛ جمهوری اسلامی ایران توانایی مقابله با آنها را دارد.
19 اسفند، 1391

ندای"ملک داعی"و جواب آن درماه رجب

ندای"ملک داعی"و جواب آن درماه رجب

خوشا به حال تسبیح کنندگان خدا، خوشا به حال فرمانبرداران خدا. خدای متعال می فرماید: همنشین کسی هستم که با من همنشینی کند، فرمانبردار کسی هستم که فرمانبردارم باشد و بخشندۀ خواهان بخشایش هستم.
21 اردیبهشت، 1392

سومین اجلاس رابطان جامعه ایمانی مشعر به...

سومین اجلاس رابطان جامعه ایمانی مشعر به کار خود پایان داد.

آیین اختتامیه سومین اجلاس رابطان جامعه ایمانی مشعر در قم برگزار شد.
15 تیر، 1398

copyright

تمامی حقوق مادی و معنوی این وبسایت برای جامعه ایمانی مشعر محفوظ است و هر گونه کپی برداری بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد