با تجلیل از مادر شهید عبدالصالح زارع؛ گردهمایی مدیران هیأت‌های محوری و برگزیده کشور به کار خود پایان داد

25 تیر 1400 | قم

با تجلیل از مادر شهید عبدالصالح زارع؛ گردهمایی مدیران هیأت‌های محوری و برگزیده کشور به کار خود پایان داد

سیزدهمین همایش مدیران هیأت‌های محوری و برگزیده کشور با تجلیل از مادر شهید عبدالصالح زارع و به همت جامعه ایمانی مشعر در شهر مقدس قم به کار خود پایان داد

با تجلیل از مادر شهید عبدالصالح زارع؛ گردهمایی مدیران هیأت‌های محوری و برگزیده کشور به کار خود پایان داد

به گزارش روابط‌عمومی جامعه ایمانی مشعر، سیزدهمین همایش مدیران هیأت‌های محوری و برگزیده کشور به مدت دو روز از روز گذشته پنج‌شنبه بیست و چهارم تیرماه در مجتمع یاوران مهدی قم برگزار شد.
در روز نخست این گردهمایی رحیم آبفروش دبیر جامعه ایمانی مشعر، حسین  حائری مسؤول پویش «یک وعده با علی(ع)»، حجت‌الاسلام والمسلمین ناصر رفیعی استاد حوزه و دانشگاه و سید احمد عبودتیان مدیرعامل بنیاد خاتم‌الاوصیا، حجت‌الاسلام والمسلمین وافی سخنران هیأت‌های مذهبی، حجت‌الاسلام والمسلمین عبدالحسین خسروپناه معاون دانشگاه آزاد و حجت‌الاسلام والمسلمین محمد قمی رئیس سازمان تبلیغات اسلامی و سید بشیر حسینی کارشناس حوزه رسانه به ایراد سخن پرداختند.
کمیسیون‌های تخصصی نیز با محوریت بیانات رهبری در دیدار تصویری با مداحان برگزار شد که کمیسیون نخست با موضوع «هیأت فرهنگ‌ساز، هیأت اجتماعی» و سخنرانی دکتر سیدحسین هاشمیان عضو هیأت علمی دانشگاه باقرالعلوم و حاج رحیم آبفروش جانشین دبیر جامعه ایمانی مشعر، کمیسیون دوم با موضوع «بایسته‌های مطلوب یک هیأت تراز» با سخنرانی حجت‌الاسلام والمسلمین سید حسین آقامیری سخنران هیأت‌های مذهبی و همچنین کمیسیون سوم با موضوع «بررسی لوازم رسانه هیأت» و با سخنرانی سید بشیر حسینی کارشناس حوزه رسانه دنبال شد.
همچنین پنج‌شنبه شب برنامه تربیون آزاد با حضور شرکت‌کنندگان در این همایش در مجتمع یاوران مهدی و با موضوع روابط متقابل و انتظارات هیأت از دولت انقلابی برگزار شد. 
روز دوم این همایش نیز با سخنرانی علیرضا زاکانی نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی، حاج حسین یکتا فرمانده قرارگاه جهادی امام رضا(ع)، حاج رحیم آبفروش جانشین دبیر جامعه ایمانی مشعر و سید ابوالحسن حسینی پژوهشگر عرصه هیأت برگزار شد.
سخنران پایانی این همایش مادر شهید عبدالصالح زارع بود که به بیان ویژگی‌های این شهید مدافع حرم پرداخت و اظهار کرد: عبدالصالح از دورانی جوانی رنگ و بوی شهادتی داشت و بنده در زمان خواستگاری برای او هم این موضوع را مطرح کرده بودم و در لحظه شهادت هم خبر شهادت به بنده الهام شد.
 بیانیه مدیران هیأت‌های مذهبی در بخش پایانی این همایش قرائت شد.
خاطرنشان می‌شود هم‌زمان با این همایش سومین همایش بانوان فعال در عرصه هیأت نیز به همت جامعه ایمانی مشعر در مجتمع یاوران و با حضور شخصیت‌های کشوری و سخنرانان مطرح برگزار شده است.


برچسب

همایش ، جامعه ایمانی مشعر ، مشعر ، هیئت ، هیأت

نظرات


استانی
برگزیده ها
دبیر ستاد اربعین خاتم الاوصیا(ع): مهمتری...

دبیر ستاد اربعین خاتم الاوصیا(ع): مهمترین برنامه سفر اربعین حسینی تبلیغ مقاومت شیعیان عراق باشد

در اولین همایش ملی هیأت های فعال در عرصه اربعین بیان شد مهمترین برنامه سفر اربعین حسینی تبلیغ مقاومت شیعیان عراق باشد
21 آبان، 1394

برگزاری کمیسیون‌های تخصصی در دوازدهمین ه...

برگزاری کمیسیون‌های تخصصی در دوازدهمین همایش مدیران هیأت‌های محوری و برگزیده کشور

پنج کمیسیون‌های تخصصی با موضوع‌های مرتبط با هیأت و سخنرانی اساتید و کارشناسان مجرب امشب در حاشیه دوازدهمین همایش مدیران هیأت‌های محوری و برگزیده کشور در شهر مقدس قم برگزار شد.
08 دی، 1398 | قم

رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران: عظمت و...

رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران: عظمت و نام ایران و ترویج متمدن وفرهنگ اسلامی ایرانی نیاز به نیروی انسانی دارد

قاضی‌زاده، رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: عظمت و نام ایران و ترویج تمدن وفرهنگ اسلامی ایرانی و تمدن شیعی در این دوره نیاز به نیروی انسانی دارد.
01 خرداد، 1401

یکتا: در فتنه کنونی باطن خیلی‌ها معلوم خ...

یکتا: در فتنه کنونی باطن خیلی‌ها معلوم خواهد شد

حسین یکتا: ایران اسلامی به در خانه ترسو ترین افراد جهان یعنی یهودی‌ها رسیده است که مقام معظم رهبری فرمودند نماز را در تل‌آویو خواهیم خواند و در دیدار با نخبگان فرمودند شما اضمحلال آمریکا و اسرائیل را خواهید دید که این بیانات باید تبیین شود.
07 آبان، 1401

امیرحسین اسدی: وظیفه هر کسب و کاری نوآور...

امیرحسین اسدی: وظیفه هر کسب و کاری نوآوری برای مکتب حسینی است

یکی از کارشناسان حوزه کسب و کار از این کار به‌عنوان یک ایده موفق یاد کرد و گفت: این صندوقچه‌ها عظمت صنایع فرهنگی را به نمایش گذاشته و تاکید دارند که همچنان نوآوری در خدمت مذهب و فرهنگ است.
12 مرداد، 1400 | تهران

copyright

تمامی حقوق مادی و معنوی این وبسایت برای جامعه ایمانی مشعر محفوظ است و هر گونه کپی برداری بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد