با تجلیل از مادر شهید عبدالصالح زارع؛ گردهمایی مدیران هیأت‌های محوری و برگزیده کشور به کار خود پایان داد

25 تیر 1400 | قم

با تجلیل از مادر شهید عبدالصالح زارع؛ گردهمایی مدیران هیأت‌های محوری و برگزیده کشور به کار خود پایان داد

سیزدهمین همایش مدیران هیأت‌های محوری و برگزیده کشور با تجلیل از مادر شهید عبدالصالح زارع و به همت جامعه ایمانی مشعر در شهر مقدس قم به کار خود پایان داد

با تجلیل از مادر شهید عبدالصالح زارع؛ گردهمایی مدیران هیأت‌های محوری و برگزیده کشور به کار خود پایان داد

به گزارش روابط‌عمومی جامعه ایمانی مشعر، سیزدهمین همایش مدیران هیأت‌های محوری و برگزیده کشور به مدت دو روز از روز گذشته پنج‌شنبه بیست و چهارم تیرماه در مجتمع یاوران مهدی قم برگزار شد.
در روز نخست این گردهمایی رحیم آبفروش دبیر جامعه ایمانی مشعر، حسین  حائری مسؤول پویش «یک وعده با علی(ع)»، حجت‌الاسلام والمسلمین ناصر رفیعی استاد حوزه و دانشگاه و سید احمد عبودتیان مدیرعامل بنیاد خاتم‌الاوصیا، حجت‌الاسلام والمسلمین وافی سخنران هیأت‌های مذهبی، حجت‌الاسلام والمسلمین عبدالحسین خسروپناه معاون دانشگاه آزاد و حجت‌الاسلام والمسلمین محمد قمی رئیس سازمان تبلیغات اسلامی و سید بشیر حسینی کارشناس حوزه رسانه به ایراد سخن پرداختند.
کمیسیون‌های تخصصی نیز با محوریت بیانات رهبری در دیدار تصویری با مداحان برگزار شد که کمیسیون نخست با موضوع «هیأت فرهنگ‌ساز، هیأت اجتماعی» و سخنرانی دکتر سیدحسین هاشمیان عضو هیأت علمی دانشگاه باقرالعلوم و حاج رحیم آبفروش جانشین دبیر جامعه ایمانی مشعر، کمیسیون دوم با موضوع «بایسته‌های مطلوب یک هیأت تراز» با سخنرانی حجت‌الاسلام والمسلمین سید حسین آقامیری سخنران هیأت‌های مذهبی و همچنین کمیسیون سوم با موضوع «بررسی لوازم رسانه هیأت» و با سخنرانی سید بشیر حسینی کارشناس حوزه رسانه دنبال شد.
همچنین پنج‌شنبه شب برنامه تربیون آزاد با حضور شرکت‌کنندگان در این همایش در مجتمع یاوران مهدی و با موضوع روابط متقابل و انتظارات هیأت از دولت انقلابی برگزار شد. 
روز دوم این همایش نیز با سخنرانی علیرضا زاکانی نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی، حاج حسین یکتا فرمانده قرارگاه جهادی امام رضا(ع)، حاج رحیم آبفروش جانشین دبیر جامعه ایمانی مشعر و سید ابوالحسن حسینی پژوهشگر عرصه هیأت برگزار شد.
سخنران پایانی این همایش مادر شهید عبدالصالح زارع بود که به بیان ویژگی‌های این شهید مدافع حرم پرداخت و اظهار کرد: عبدالصالح از دورانی جوانی رنگ و بوی شهادتی داشت و بنده در زمان خواستگاری برای او هم این موضوع را مطرح کرده بودم و در لحظه شهادت هم خبر شهادت به بنده الهام شد.
 بیانیه مدیران هیأت‌های مذهبی در بخش پایانی این همایش قرائت شد.
خاطرنشان می‌شود هم‌زمان با این همایش سومین همایش بانوان فعال در عرصه هیأت نیز به همت جامعه ایمانی مشعر در مجتمع یاوران و با حضور شخصیت‌های کشوری و سخنرانان مطرح برگزار شده است.


برچسب

همایش ، جامعه ایمانی مشعر ، مشعر ، هیئت ، هیأت

نظرات


استانی
برگزیده ها
جلسه داوری یازدهمین سوگواره عاشورایی پوس...

جلسه داوری یازدهمین سوگواره عاشورایی پوستر‌هیأت و دومین فراخوان تصویرسازی هیأت

جلسه داوری یازدهمین سوگواره عاشورایی پوستر‌هیأت و دومین فراخوان تصویرسازی هیأت برگزار‌شد در تاریخ 28آبان1401 در تهران برگزار شد.
28 آبان، 1401

سی روز، سی گفتار

سی روز، سی گفتار

هفدهم: شناخت و خاكساری
05 مرداد، 1392

به مدت سه روز برگزار می‌شود؛ رویداد ملی...

به مدت سه روز برگزار می‌شود؛ رویداد ملی سفینه النجاه در آستان قدس رضوی

خادم هنرهیأت جامعه ایمانی مشعر گفت: رویداد ملی سفینه النجاه در سالن نمایشگاه‌های دائمی آستان قدس رضوی از تاریخ 26 مردادماه الی 28 مردادماه برگزار می‌شود.
25 مرداد، 1401

محمدحسین طاهری: همایش اربعین؛ اجتماع فرم...

محمدحسین طاهری: همایش اربعین؛ اجتماع فرمانده گردان های فرهنگی در شب عملیات اربعین

دبیر دومین گردهمایی فعالان مردمی جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی از حضور بیش از ۳۰۰ شخصیت مذهبی در همایش‌های جامعه ایمانی مشعر یاد کرد و گفت: این همایش‌ها را به دور از همایش‌های ویترینی و تشریفات دنبال می‌کنیم تا بتوانیم به اهداف عملیاتی برسیم.
28 شهریور، 1398 | قم

ابتکار یک هنرمند در روایت حاج قاسم با سه...

ابتکار یک هنرمند در روایت حاج قاسم با سه نوع خطاطی

پورزارعی: زندگی حاج قاسم ابعاد مختلفی دارد لذا وقتی حاج قاسم در جنگ و میدان مبارزه است باید با خط ثلث ایشان را بنویسم؛ یا خط شکسته مخصوص زمان نمازشان است و معاشرت‌شان با کودکان را باید نستعلیق کرد.
03 دی، 1401

copyright

تمامی حقوق مادی و معنوی این وبسایت برای جامعه ایمانی مشعر محفوظ است و هر گونه کپی برداری بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد