هفدهمین همایش مدیران هیأت‌های محوری و برگزیده کشور برگزار می‌شود

31 خرداد 1402

هفدهمین همایش مدیران هیأت‌های محوری و برگزیده کشور برگزار می‌شود

مسئول دفتر همایش های جامعه ایمانی مشعر گفت: هفدهمین همایش مدیران هیأت‌های محوری و برگزیده کشور با عنوان هیأت‌ و تربیت دو با محوریت اوقات فراغت به میزبانی استان زنجان برگزار می شود.

هفدهمین همایش مدیران هیأت‌های محوری و برگزیده کشور برگزار می‌شود

به گزارش روابط عمومی جامعه ایمانی مشعر، امید توسنگ در گفت و گویی اظهار کرد: هفدهمین همایش مدیران هیأت‌های محوری و برگزیده کشور با عنوان هیأت‌ و تربیت دو با محوریت اوقات فراغت و با حضور ۵۰۰ نفر از مدیران هفدهمین همایش مدیران هیأت‌ به میزبانی هیآت‌
مذهبی استان زنجان برگزار می شود.
وی ادامه داد: اساتید این همایش حجج اسلام سیدحسین مومنی، سیدمحمدانجوی نژاد، سیدعلیرضا تراشیون، سیدهادی حسینی اصل، محمدمهدی ماندگاری، محسن قنبریان، مهدی هادی، یاسر ماهری، محسن انبیایی و حامد تقدیری هستند.
مدیر دفتر همایش های جامعه ایمانی مشعر مطرح کرد: در دومین همایش هیأت‌ و تربیت مداحان برجسته کشوری ازجمله 
غلامرضا عینی فرد، ولی الله کلامی، مهدی سلحشور، مهدی رسولی و نماینده رئیس جمهور در امور مردمی سازی سید احمد عبودتیان نیز به عنوان اساتید حضور دارند.
وی در پایان خاطرنشان کرد: محورهای این همایش نیز موضوعاتی ازجمله اصول، مبانی و ملاحظات تربیتی در برنامه‌های اوقات فراغت نوجوانان، اردو و ظرفیت‌های تربیتی آن، ملاحظات اجرایی و تشکیلاتی هیأت‌ها در برنامه‌های اوقات فراغت، مدیریت هیجان نوجوان و برنامه‌های اوقات فراغت، ظرفیت اوقات فراغت و استعدادیابی و استعدادشناسی نوجوان، فضای مجازی و اوقات فراغت و راه‌های ایجاد جذابیت با رویکرد تربیتی در برنامه‌های اوقات فراغت را شامل می شود.

نظرات


استانی
برگزیده ها
سی روز، سی گفتار

سی روز، سی گفتار

شانزدهم: دعا و خواستن
03 مرداد، 1392

حاج مهدی سلحشور: نزدیک ترین رفیق فرزندان...

حاج مهدی سلحشور: نزدیک ترین رفیق فرزندانم هستم

اگر از تمام فرزندانم سوال کنید که رابطه آنها با من چطور است بی شک می گویند نزدیکترین رفیق ما پدرمان است.
20 آذر، 1400

نذر خدمت

نذر خدمت

موکب سلامت
29 شهریور، 1400

دعوت از هیآت مذهبی سراسر کشور برای شرکت...

دعوت از هیآت مذهبی سراسر کشور برای شرکت در پویش #سین_هشتم

بیش از صد هیأت مذهبی خدمات‌رسان در قالب پویش «سین هشتم» از هیآت مذهبی سراسر کشور برای بسیج آحاد مردم در راستای کمک به استان‌های سیل‌زده دعوت کردند.
09 فروردین، 1398

بازدید جمعی از ستایشگران مذهبی کشور از ر...

بازدید جمعی از ستایشگران مذهبی کشور از روستاهای محروم خوزستان

جمعی از ستایش‌گران جوان آستان اهل‌بیت(ع) سراسر کشور با همت جامعه ایمانی مشعر از روستاهای آسیب دیده از خشکسالی خوزستان بازدید کردند
05 مرداد، 1400 | خرمشهر

copyright

تمامی حقوق مادی و معنوی این وبسایت برای جامعه ایمانی مشعر محفوظ است و هر گونه کپی برداری بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد