هیأت‌ها به حل مشکلات اجتماعی توجه بیشتری داشته باشند

13 دی 1398 | قم

هیأت‌ها به حل مشکلات اجتماعی توجه بیشتری داشته باشند

حاج حسین یکتا: شهادت سردار سلیمانی در کنار ابومهدی المهندس به معنای وحدت ایران و عراق است

هیأت‌ها به حل مشکلات اجتماعی توجه بیشتری داشته باشند

حاج حسین یکتا:

شهادت سردار سلیمانی در کنار ابومهدی المهندس به معنای وحدت ایران و عراق است /هیأت‌ها به حل مشکلات اجتماعی توجه بیشتری داشته باشند

دبیر جمیت امام رضایی‌ها با اشاره به اینکه شهادت سردار سلیمانی در کنار ابومهدی المهندس به معنای وحدت ایران و عراق است، گفت: برکت خون سردار سلیمانی یک وحدت ملی عجیبی را امروز رقم زده است و در تمام شهرهای کشور شاهد حضور نسل‌های مختلف برای محکومیت ترور ایشان بودیم.


به گزارش روابط عمومی جامعه ایمانی مشعر، سردار حسین یکتا بعد از ظهر امروز در پنجمین نشست صمیمانه جمعی از ستایشگران جوان آستان اهل بیت(ع) که در سالن جلسات مجموعه فرهنگی یادمان شهدای هفتم تیر(سرچشمه) برگزار شد، با اشاره به اینکه نباید بگذاریم با شهادت سردار سلیمانی بذر ناامیدی در جامعه کاشته شود، اظهار کرد: امروز به همگان اثبات شد که شخصیت برجسته در جامعه مقاومت است نه شخصیت مذاکره؛ امروز پرچم مقاومت در جهان به اهتزاز درآمد.

وی با بیان اینکه از اول انقلاب شهدای بسیاری را داشته‌ایم، عنوان کرد: با شهدای دفاع مقدس توانستیم راه کربلا را باز کنیم و خون سردار سلیمانی نیز راه بیت المقدس را برای ما بازخواهد کرد.

دبیر جمیت امام رضایی‌ها با اشاره به اینکه شهادت سردار سلیمانی در کنار ابومهدی المهندس به معنای وحدت ایران و عراق است، مطرح کرد: برکت خون سردار سلیمانی یک وحدت ملی عجیبی را امروز رقم زده است و در تمام شهرهای کشور شاهد حضور نسل‌های مختلف برای محکومیت ترور ایشان بودیم.

وی از لزوم توصیه‌های اجتماعی یاد کرد و گفت: این موضوع همچنان جای کار دارد و باید کمربند را محکم ببندیم چراکه در این راستا موارد بسیاری وجود دارد و مردم درحال اذیت شدن هستند.

حاج حسین یکتا با بیان اینکه کار خدمات اجتماعی باید با جدیت بسیار بیشتری دنبال شود، خاطرنشان کرد: هرگاه در هیأت‌ها حل مشکلات مردم را اولویت قرار داده‌ایم شاهد افزایش کمک‌ها به آن هیأت نیز بودیم.

وی با اشاره به اینکه باید از انرژی متراکم در هیأت را مورد استفاده قرار دهیم، تصریح کرد: اگر این ظرفیت در اختیار دشمن بود به بهترین شکل از آن بهره می‌بردند ولی متاسفانه ما به حداقل‌ها راضی شده و آن چنان که باید و شاید از آن استفاده نمی‌کنیم.

دبیر جمیت امام رضایی‌ها افزود: هیأت‌ها در حوزه‌های سیاسی، اقتصادی و فرهنگی توانسته‌اند عملکرد خوبی را به ثبت برسانند ولی در حوزه اجتماعی نیازمند کار بیشتر هستیم.

نظرات


استانی
برگزیده ها
هنرمندان به آداب طراحی پوسترهای مذهبی تو...

هنرمندان به آداب طراحی پوسترهای مذهبی توجه کنند

تغییر اصطلاح ها از راه های نفوذ است
29 دی، 1397

آرمینا هاساکیچ: وضعیت زنان در غرب گریه‌آ...

آرمینا هاساکیچ: وضعیت زنان در غرب گریه‌آور است

یکی از فعالان فرهنگی مسلمان گفت: ثروتمندان در غرب زنان زیبا را به عنوان عروسک‌هایی خریداری می‌کنند و زن تبدیل به کالای تبلیغاتی و جنسی‌شده و برخی از این راه ثروت کسب می‌کنند
08 دی، 1398 | قم

استاد پناهیان: مداح نباید سیاسی باشد، بل...

استاد پناهیان: مداح نباید سیاسی باشد، بلکه باید متفکر باشد چرا که اگر تفکر باشد، طبیعتاً سیاست‌ هم می‌آید

حجت الاسلام و المسلمین علیرضا پناهیان گفت: مداحان، نوای دلنشین حساس‌ترین وقایع تاریخی هستند و باید آگاهی لازم نسبت به این وقایع را نیز داشته باشند.
14 خرداد، 1401

سی روز، سی گفتار

سی روز، سی گفتار

چهار: مراحل روزه‌داری
22 تیر، 1392

بیانیه جامعه‌ مدرسین‌ حوزه‌ علمیه‌ قم در...

بیانیه جامعه‌ مدرسین‌ حوزه‌ علمیه‌ قم در پی حوادث اخیر

بیانیه جامعه‌ مدرسین‌ حوزه‌ علمیه‌ قم در حمایت از بیانات داهیانه رهبر معظم‌ انقلاب در تشریح نقشه‌های‌ شوم‌ دشمن، در حوادث‌ اخیر
14 مهر، 1401

copyright

تمامی حقوق مادی و معنوی این وبسایت برای جامعه ایمانی مشعر محفوظ است و هر گونه کپی برداری بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد