هیأت‌ها به حل مشکلات اجتماعی توجه بیشتری داشته باشند

12 دی 1398 | قم

هیأت‌ها به حل مشکلات اجتماعی توجه بیشتری داشته باشند

حاج حسین یکتا: شهادت سردار سلیمانی در کنار ابومهدی المهندس به معنای وحدت ایران و عراق است

هیأت‌ها به حل مشکلات اجتماعی توجه بیشتری داشته باشند

حاج حسین یکتا:

شهادت سردار سلیمانی در کنار ابومهدی المهندس به معنای وحدت ایران و عراق است /هیأت‌ها به حل مشکلات اجتماعی توجه بیشتری داشته باشند

دبیر جمیت امام رضایی‌ها با اشاره به اینکه شهادت سردار سلیمانی در کنار ابومهدی المهندس به معنای وحدت ایران و عراق است، گفت: برکت خون سردار سلیمانی یک وحدت ملی عجیبی را امروز رقم زده است و در تمام شهرهای کشور شاهد حضور نسل‌های مختلف برای محکومیت ترور ایشان بودیم.


به گزارش روابط عمومی جامعه ایمانی مشعر، سردار حسین یکتا بعد از ظهر امروز در پنجمین نشست صمیمانه جمعی از ستایشگران جوان آستان اهل بیت(ع) که در سالن جلسات مجموعه فرهنگی یادمان شهدای هفتم تیر(سرچشمه) برگزار شد، با اشاره به اینکه نباید بگذاریم با شهادت سردار سلیمانی بذر ناامیدی در جامعه کاشته شود، اظهار کرد: امروز به همگان اثبات شد که شخصیت برجسته در جامعه مقاومت است نه شخصیت مذاکره؛ امروز پرچم مقاومت در جهان به اهتزاز درآمد.

وی با بیان اینکه از اول انقلاب شهدای بسیاری را داشته‌ایم، عنوان کرد: با شهدای دفاع مقدس توانستیم راه کربلا را باز کنیم و خون سردار سلیمانی نیز راه بیت المقدس را برای ما بازخواهد کرد.

دبیر جمیت امام رضایی‌ها با اشاره به اینکه شهادت سردار سلیمانی در کنار ابومهدی المهندس به معنای وحدت ایران و عراق است، مطرح کرد: برکت خون سردار سلیمانی یک وحدت ملی عجیبی را امروز رقم زده است و در تمام شهرهای کشور شاهد حضور نسل‌های مختلف برای محکومیت ترور ایشان بودیم.

وی از لزوم توصیه‌های اجتماعی یاد کرد و گفت: این موضوع همچنان جای کار دارد و باید کمربند را محکم ببندیم چراکه در این راستا موارد بسیاری وجود دارد و مردم درحال اذیت شدن هستند.

حاج حسین یکتا با بیان اینکه کار خدمات اجتماعی باید با جدیت بسیار بیشتری دنبال شود، خاطرنشان کرد: هرگاه در هیأت‌ها حل مشکلات مردم را اولویت قرار داده‌ایم شاهد افزایش کمک‌ها به آن هیأت نیز بودیم.

وی با اشاره به اینکه باید از انرژی متراکم در هیأت را مورد استفاده قرار دهیم، تصریح کرد: اگر این ظرفیت در اختیار دشمن بود به بهترین شکل از آن بهره می‌بردند ولی متاسفانه ما به حداقل‌ها راضی شده و آن چنان که باید و شاید از آن استفاده نمی‌کنیم.

دبیر جمیت امام رضایی‌ها افزود: هیأت‌ها در حوزه‌های سیاسی، اقتصادی و فرهنگی توانسته‌اند عملکرد خوبی را به ثبت برسانند ولی در حوزه اجتماعی نیازمند کار بیشتر هستیم.

نظرات


استانی
برگزیده ها
حجت‌الاسلام باباخانی: نخستین مهرواره برگ...

حجت‌الاسلام باباخانی: نخستین مهرواره برگزیدگان سال هیأت و تشکل‌های دینی جمهوری اسلامی ایران با عنوان "هوای نو" برگزار می‌شود

باباخانی اظهار داشت: رهبر معظم انقلاب فرهنگ را به مثابه هوا تشبیه کردند که برای تنفس لازم است.
11 آذر، 1400

حجت‌الاسلام والمسلمین موسوی: شبکه روضه‌ه...

حجت‌الاسلام والمسلمین موسوی: شبکه روضه‌های خانگی توسط بانوان راه‌اندازی شود/روضه‌های خانگی عاملی برای جلوگیری از آسیب‌هاست

عضو شورای راهبردی جامعه ایمانی مشعر استحکام بنیان خانواده و احیای تفکر حیات‌بخش عاشورا را مورد تأکید قرار داد و گفت: ظرفیت بانوان در روضه‌های خانگی باید مورد توجه قرار گیرد و شبکه‌ای از روضه‌های خانگی باید توسط بانوان راه‌اندازی شود.
06 دی، 1398 | قم

اختتامیه هفتمین سوگواره عاشورایی عکس و پ...

اختتامیه هفتمین سوگواره عاشورایی عکس و پوستر هیات

اختتامیه هفتمین سوگواره های عاشورایی عکس و پوستر هیأت با سخنرانی استاد نادرطالب زاده،شعرخوانی سید محمدجواد شرافت و حضور برگزیدگان، هنرمندان و عموم مردم
24 دی، 1397

صحبتهای حجت الاسلام مرتضی آقاطهرانی راجع...

صحبتهای حجت الاسلام مرتضی آقاطهرانی راجع به ماه رجب

خدای تعالی در آسمان هفتم فرشته‌ای قرار داده که به آن «داعی» گویند. چون ماه رجب در آید، این فرشته در هر شب آن تا بامداد بانگ بر زند که خوشا به حال یادکنند‌گان خدا!
03 مرداد، 1392

copyright

تمامی حقوق مادی و معنوی این وبسایت برای جامعه ایمانی مشعر محفوظ است و هر گونه کپی برداری بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد