بزرگداشت طراح پوسترهای «ما می‌توانیم» در اختتامیه سوگواره‌های عاشورایی عکس و پوستر هیات

21 اردیبهشت 1394

بزرگداشت طراح پوسترهای «ما می‌توانیم» در اختتامیه سوگواره‌های عاشورایی عکس و پوستر هیات

مراسم بزرگداشت مرحوم احمدی‌سخا با حضور خانواده آن مرحوم در اختتامیه سومین سوگواره‌های عاشورایی عکس و پوستر هیأت برگزار خواهدشد.

بزرگداشت طراح پوسترهای «ما می‌توانیم» در اختتامیه سوگواره‌های عاشورایی عکس و پوستر هیات

 اختتامیه این سوگواره در صبح روز جمعه 25 اردیبهشت با تقدیر از صاحبان آثار برتر و سخنرانی حجت‌الاسلام و المسلمین علیرضا پناهیان و بزرگداشت مرحوم احمدی‌سخا  برگزار می‌شود. حسین احمدی سخا از فعالان حوزه گرافیک و طراح پوسترهای «ما میتوانیم» و «کتاب بخوانیم» بود که شب سیزده رجب امسال دعوت حق را لبیک گفت.

سومین سوگواره عاشورایی عکس و پوستر هیأت که از ابتدای محرم سال گذشته آغاز به‌کار کرده‌بود در تاریخ 25 اردیبهشت امسال کار خود را به پایان می‌رساند.

در فراخوان سومین سوگواره عاشورایی عکس و پوستر هیأت در بخش پوستر،  هزار پوستر و در قسمت عکس نیز 6 هزار عکس به دبیرخانه سوگواره‌های عاشورایی عکس و پوستر هیأت ارسال شد.

این سوگواره‌ها به همت جامعه ایمانی مشعر و با همراهی و همکاری سازمان هنری‌-رسانه‌ای اوج، مجمع فعالان اردوهای فرهنگی رحیل، کانون هنر شیعی و خانه طراحان انقلاب اسلامی برگزار شد.

طبق روال سال گذشته و بعد از برگزاری اختتامیه تا محرم سال بعد نمایشگاه آثار بر‌تر در استان‌های مختلف کشور به نمایش در خواهدآمد.

همچنین نشست تخصصی پوستر و عکس با حضور اساتید و داوران سوگواره آقایان مسعود نجابتی، سیدعباس میرهاشمی، جاسم غضبان پور، ابراهیم سلیمانی، محمدمهدی رحیمیان، حامد میرهاشمی، سیداحسان میرباقری، هادی گل‌محمدی، محمدحسن نیرومند، علی رضاییان، میثم اشعری ،مجتبی کوچکی و هادی معزی در تاریخ 24 اردیبهشت برگزار خواهدشد. همچنین آثار برگزیده سوگواره در صبح روز جمعه 25 اردیبهشت ماه توسط اساتید و داوران سوگواره به نقد و بررسی گذاشته خواهد شد تا عکاسان و طراحان برگزیده نقاط ضعف و قوت خود را شناسایی کنند.

نظرات


استانی
برگزیده ها
جامعه منبری‌های جوان هیأت‌های حسینی برای...

جامعه منبری‌های جوان هیأت‌های حسینی برای اقامه جهاد تبیین هم‌عهد شدند

این نشست فصلی برای چهارمین‌بار به عنوان حرکت منبری‌های جوان هیأت‌های حسینی ششم اسفندماه با حضور چهره‌های شاخص منبر از استان‌های کشور برگزار شد،
05 اسفند، 1400

مستند زندگی حاج علی خورشیدی رونمایی شد

مستند زندگی حاج علی خورشیدی رونمایی شد

یادنامه و مستند زندگی حاج علی خورشیدی طی مراسمی به همت کارگروه تاریخ شفاهی دفتر ستایشگری جامعه ایمانی مشعر با حضور نمایندگان بیوت مراجع، سخنرانان، مداحان، مسئولین هیآت مذهبی، خانواده و دوستان این مداح پیشکسوت قمی در مسجد مقدس جمکران رونمایی شد.
28 بهمن، 1400

حجت‌الاسلام محمد قمی: باید در گام دوم ان...

حجت‌الاسلام محمد قمی: باید در گام دوم انقلاب اسلامی به مسئله خانواده و سبک زندگی توجه ویژه شود.

رییس سازمان تبلیغات کشور با بیان اینکه در گام اول انقلاب اسلامی در حوزه سبک زندگی و خانواده ضعف داشتیم گفت: باید در گام دوم انقلاب اسلامی به مسئله خانواده و سبک زندگی توجه ویژه شود.
16 مرداد، 1398

سی روز، سی گفتار

سی روز، سی گفتار

هفدهم: شناخت و خاكساری
04 مرداد، 1392

بیانیه آیت‌الله مکارم شیرازی پیرامون حوا...

بیانیه آیت‌الله مکارم شیرازی پیرامون حوادث اخیر کشور

بر همه مسئولان لازم است با شفاف کردن فضا، اطلاع‌رسانی به موقع و بیان خدمات و توانمندی‌ها در کنار خطاها و کاستی‌ها، فرصت را از دروغگویان و کینه‌توزان بگیرند.
04 مهر، 1401

copyright

تمامی حقوق مادی و معنوی این وبسایت برای جامعه ایمانی مشعر محفوظ است و هر گونه کپی برداری بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد