بزرگداشت طراح پوسترهای «ما می‌توانیم» در اختتامیه سوگواره‌های عاشورایی عکس و پوستر هیات

22 اردیبهشت 1394

بزرگداشت طراح پوسترهای «ما می‌توانیم» در اختتامیه سوگواره‌های عاشورایی عکس و پوستر هیات

مراسم بزرگداشت مرحوم احمدی‌سخا با حضور خانواده آن مرحوم در اختتامیه سومین سوگواره‌های عاشورایی عکس و پوستر هیأت برگزار خواهدشد.

بزرگداشت طراح پوسترهای «ما می‌توانیم» در اختتامیه سوگواره‌های عاشورایی عکس و پوستر هیات

 اختتامیه این سوگواره در صبح روز جمعه 25 اردیبهشت با تقدیر از صاحبان آثار برتر و سخنرانی حجت‌الاسلام و المسلمین علیرضا پناهیان و بزرگداشت مرحوم احمدی‌سخا  برگزار می‌شود. حسین احمدی سخا از فعالان حوزه گرافیک و طراح پوسترهای «ما میتوانیم» و «کتاب بخوانیم» بود که شب سیزده رجب امسال دعوت حق را لبیک گفت.

سومین سوگواره عاشورایی عکس و پوستر هیأت که از ابتدای محرم سال گذشته آغاز به‌کار کرده‌بود در تاریخ 25 اردیبهشت امسال کار خود را به پایان می‌رساند.

در فراخوان سومین سوگواره عاشورایی عکس و پوستر هیأت در بخش پوستر،  هزار پوستر و در قسمت عکس نیز 6 هزار عکس به دبیرخانه سوگواره‌های عاشورایی عکس و پوستر هیأت ارسال شد.

این سوگواره‌ها به همت جامعه ایمانی مشعر و با همراهی و همکاری سازمان هنری‌-رسانه‌ای اوج، مجمع فعالان اردوهای فرهنگی رحیل، کانون هنر شیعی و خانه طراحان انقلاب اسلامی برگزار شد.

طبق روال سال گذشته و بعد از برگزاری اختتامیه تا محرم سال بعد نمایشگاه آثار بر‌تر در استان‌های مختلف کشور به نمایش در خواهدآمد.

همچنین نشست تخصصی پوستر و عکس با حضور اساتید و داوران سوگواره آقایان مسعود نجابتی، سیدعباس میرهاشمی، جاسم غضبان پور، ابراهیم سلیمانی، محمدمهدی رحیمیان، حامد میرهاشمی، سیداحسان میرباقری، هادی گل‌محمدی، محمدحسن نیرومند، علی رضاییان، میثم اشعری ،مجتبی کوچکی و هادی معزی در تاریخ 24 اردیبهشت برگزار خواهدشد. همچنین آثار برگزیده سوگواره در صبح روز جمعه 25 اردیبهشت ماه توسط اساتید و داوران سوگواره به نقد و بررسی گذاشته خواهد شد تا عکاسان و طراحان برگزیده نقاط ضعف و قوت خود را شناسایی کنند.

نظرات


استانی
یازدهمین مراسم وداع با ماه مبارک رمضان

یازدهمین مراسم وداع با ماه مبارک رمضان

شب وداع ۱۱
08 اردیبهشت، 1401 | قزوین

برگزیده ها
پویش چهاردهم های چهارده تومانی

پویش چهاردهم های چهارده تومانی

قرار ما چهاردهم هرماه قمری، حداقل چهارده هزار تومان و حداکثر هرمقدار که در توان داشتید...
17 دی، 1401

صحبتهای حجت الاسلام مرتضی آقاطهرانی راجع...

صحبتهای حجت الاسلام مرتضی آقاطهرانی راجع به ماه رجب

خدای تعالی در آسمان هفتم فرشته‌ای قرار داده که به آن «داعی» گویند. چون ماه رجب در آید، این فرشته در هر شب آن تا بامداد بانگ بر زند که خوشا به حال یادکنند‌گان خدا!
04 مرداد، 1392

پبام تسلیت جامعه ایمانی مشعر در پی ارتحا...

پبام تسلیت جامعه ایمانی مشعر در پی ارتحال علامه‌حسن‌حسن‌زاده‌آملی(ره)

ارتحال‌ملکوتی عالم‌برجسته علامه‌حسن‌حسن‌زاده‌آملی(ره) موجب تأثر و تحسّر فراوان ‌گردید.
04 مهر، 1400

حجت الاسلام تقدیری: هیأت باید یک نهاد تر...

حجت الاسلام تقدیری: هیأت باید یک نهاد تربیتی و اثرگذار باشد.

رئیس سازمان مدارس صدرا گفت: ما به هیات باید به عنوان یک ساختار تربیتی و اثرگذار نگاه کنیم؛ هیات یک قرارگاه اصلی جهاد تبیین است.
10 تیر، 1401

واکنش استاد میرزامحمدی به اتفاقات اخیر ک...

واکنش استاد میرزامحمدی به اتفاقات اخیر کشور

اغتشاشگران به‌دنبال دلسوزی و دفاع از صیانت زن مسلمان نیستند، بلکه آن را بهانه‌ای برای ضربه زدن به جمهوری اسلامی قرار داده‌اند.
11 مهر، 1401

copyright

تمامی حقوق مادی و معنوی این وبسایت برای جامعه ایمانی مشعر محفوظ است و هر گونه کپی برداری بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد