بزرگداشت طراح پوسترهای «ما می‌توانیم» در اختتامیه سوگواره‌های عاشورایی عکس و پوستر هیات

22 اردیبهشت 1394

بزرگداشت طراح پوسترهای «ما می‌توانیم» در اختتامیه سوگواره‌های عاشورایی عکس و پوستر هیات

مراسم بزرگداشت مرحوم احمدی‌سخا با حضور خانواده آن مرحوم در اختتامیه سومین سوگواره‌های عاشورایی عکس و پوستر هیأت برگزار خواهدشد.

بزرگداشت طراح پوسترهای «ما می‌توانیم» در اختتامیه سوگواره‌های عاشورایی عکس و پوستر هیات

 اختتامیه این سوگواره در صبح روز جمعه 25 اردیبهشت با تقدیر از صاحبان آثار برتر و سخنرانی حجت‌الاسلام و المسلمین علیرضا پناهیان و بزرگداشت مرحوم احمدی‌سخا  برگزار می‌شود. حسین احمدی سخا از فعالان حوزه گرافیک و طراح پوسترهای «ما میتوانیم» و «کتاب بخوانیم» بود که شب سیزده رجب امسال دعوت حق را لبیک گفت.

سومین سوگواره عاشورایی عکس و پوستر هیأت که از ابتدای محرم سال گذشته آغاز به‌کار کرده‌بود در تاریخ 25 اردیبهشت امسال کار خود را به پایان می‌رساند.

در فراخوان سومین سوگواره عاشورایی عکس و پوستر هیأت در بخش پوستر،  هزار پوستر و در قسمت عکس نیز 6 هزار عکس به دبیرخانه سوگواره‌های عاشورایی عکس و پوستر هیأت ارسال شد.

این سوگواره‌ها به همت جامعه ایمانی مشعر و با همراهی و همکاری سازمان هنری‌-رسانه‌ای اوج، مجمع فعالان اردوهای فرهنگی رحیل، کانون هنر شیعی و خانه طراحان انقلاب اسلامی برگزار شد.

طبق روال سال گذشته و بعد از برگزاری اختتامیه تا محرم سال بعد نمایشگاه آثار بر‌تر در استان‌های مختلف کشور به نمایش در خواهدآمد.

همچنین نشست تخصصی پوستر و عکس با حضور اساتید و داوران سوگواره آقایان مسعود نجابتی، سیدعباس میرهاشمی، جاسم غضبان پور، ابراهیم سلیمانی، محمدمهدی رحیمیان، حامد میرهاشمی، سیداحسان میرباقری، هادی گل‌محمدی، محمدحسن نیرومند، علی رضاییان، میثم اشعری ،مجتبی کوچکی و هادی معزی در تاریخ 24 اردیبهشت برگزار خواهدشد. همچنین آثار برگزیده سوگواره در صبح روز جمعه 25 اردیبهشت ماه توسط اساتید و داوران سوگواره به نقد و بررسی گذاشته خواهد شد تا عکاسان و طراحان برگزیده نقاط ضعف و قوت خود را شناسایی کنند.

نظرات


استانی
برگزیده ها
مسئول واحد خواهران جبهه فرهنگی انقلاب اس...

مسئول واحد خواهران جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی: امروز جبهه فرهنگی خواهران در هیات ها رسالت مهمی در صیانت از ارزش ها دارند

مسئول واحد خواهران جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی گفت: امروز جبهه فرهنگی خواهران در هیات ها رسالت مهمی در صیانت از ارزش ها دارند.
02 مرداد، 1401

اکبر شیخی: بسیاری از موسیقی‌های هیأت در...

اکبر شیخی: بسیاری از موسیقی‌های هیأت در تراز دین نیست

یکی از پژوهشگران حوزه موسیقی از آسیب‌هایی که موسیقی غربی در کشور به دنبال داشته، یاد کرد و گفت: بسیاری از موسیقی‌هایی که امروز در هیأت اجرا می‌شود در تراز دین مبین اسلام نیست و در این حوزه ما نیازمند یک بازنگری مبنایی، علمی و عملی جدی هستیم.
09 خرداد، 1400 | قم

حاج غلامرضا سازگار: سرنوشت مداحی کشور در...

حاج غلامرضا سازگار: سرنوشت مداحی کشور در دست ستایش‌گران جوان است

آفت‌هایی که مداحان باید از آن‌ها دوری جویند
26 مرداد، 1398 | قم

در آستانه ماه محرم؛ نشست خبری هشتمین سوگ...

در آستانه ماه محرم؛ نشست خبری هشتمین سوگواره عاشورایی عکس و پوستر هیأت برگزار شد .

فراخوان هشتمین سوگواره عاشورایی عکس و پوستر هیأت برگزار شد.
05 شهریور، 1398 | قم

با قرائت میثاق‌نامه‌ای؛هیأت‌های مذهبی به...

با قرائت میثاق‌نامه‌ای؛هیأت‌های مذهبی به ندای رهبری در حوزه خانواده لبیک گفتند

آغاز اجرای طرح‌های عملیاتی در حوزه خانواده در هیأت‌های مذهبی سراسر کشور
10 دی، 1398 | قم

copyright

تمامی حقوق مادی و معنوی این وبسایت برای جامعه ایمانی مشعر محفوظ است و هر گونه کپی برداری بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد