آبفروش: شبکه نورانی و پربرکت روضه‌های خانگی احیا شود.

01 مرداد 1401

آبفروش: شبکه نورانی و پربرکت روضه‌های خانگی احیا شود.

دبیر جامعه ایمانی مشعر گفت: متاسفانه در دوران کرونا بسیاری از روضه‌های خانگی تعطیل شدند که امروز نیازمند احیای این شبکه هستیم.

آبفروش: شبکه نورانی و پربرکت روضه‌های خانگی احیا شود.

به گزارش روابط عمومی جامعه ایمانی مشعر، رحیم آبفروش پیش از ظهر جمعه در ششمین نشست جمعی از منبری‌های جوان هیأت‌های کشور که در قرارگاه منتظران شهادت پلاک۳۱۳ جنب مسجد مقدس جمکران قم برگزار شد، با اشاره به طرح روضه خانگی، اظهار کرد: روضه خانگی شبکه نورانی و پربرکت ارزشمندی است که می‌تواند اثرگذاری بسیار بالایی داشته باشد. 


وی با بیان حدیثی از امام صادق(ع) مبنی بر اینکه خانه‌ای که در آن روضه خوانده نشود مانند قبور است، مطرح کرد: سنت اصیل روضه‌های خانگی نباید برخی دخالت‌ها خراب شود.


دبیر جامعه ایمانی مشعر با اشاره به اینکه تبلیغ روضه‌ خواندن‌های رایگان یک حرکت اشتباه است، عنوان کرد: اگرچه ما با صله‌های بالا نیز مخالف هستیم ولی همین که یک خانواده از مخارج خود حتی بخش کوچکی را برای روضه اختصاص دهد یک نعمت بزرگ است.
وی با بیان اینکه متاسفانه برخی از روضه‌های خانگی قدمت‌دار در دوران کرونا تعطیل شدند، خاطرنشان کرد: به دنبال بهانه‌ای هستیم که مجددا این روضه‌های خانگی آغاز به کار کنند.

نظرات


استانی
برگزیده ها
حجت‌الاسلام کردمیهن: برای قدم به قدم زوا...

حجت‌الاسلام کردمیهن: برای قدم به قدم زوار باید برنامه‌ریزی شود

یکی از فعالان اربعین گفت: در مسیر اربعین برای قدم به قدم زوار برنامه وجود دارد و باید عطر و معرفت امام حسین(ع) را بپوشیم، ببوییم، حس کنیم و با درک کامل به کربلا برسیم.
29 شهریور، 1398 | قم

واکنش حاج میثم مطیعی به اتفاقات اخیر کشو...

واکنش حاج میثم مطیعی به اتفاقات اخیر کشور

یک‌ ملت با چه‌زبانی بگوید که ما روبروی‌هم نخواهیم‌ ایستاد؟
27 مهر، 1401

نماینده مجلس شورای اسلامی: امروز هیچ فری...

نماینده مجلس شورای اسلامی: امروز هیچ فریضه ای مهم تر از حفظ جوانی جمعیت نیست

رئیس کمیسیون مشترک طرح جوانی جمعیت و حمایت از خانواده مجلس شورای اسلامی گفت: جبهه مردمی باید برای فرزندآوری و تحقق قانون جوانی جمعیت مطالبه گری کند.
01 خرداد، 1401

در میزگرد بزرگداشت حاج علی خورشیدی مطرح...

در میزگرد بزرگداشت حاج علی خورشیدی مطرح شد: احساس بی‌نیازی از اساتید آفت بزرگی برای مداحی است

حجت‌الاسلام صادقی واعظ در میزگرد بزرگداشت مرحوم حاج علی خورشیدی گفت: امروز یکی از بزرگ‌ترین آفت‌های مداحی احساس بی‌نیازی از اساتید و پیشکسوتان است
09 خرداد، 1400 | قم

سردار قاسمی: اربعین یک حرکت و نهضت عظیم...

سردار قاسمی: اربعین یک حرکت و نهضت عظیم مردمی است

فرمانده قرارگاه جهادی حاج احمد متوسلیان گفت: اربعین یک حرکت و نهضت عظیم مردمی است و هرچه در این مسیر گام برداریم و خدمت‌رسانی کنیم کم است.
03 شهریور، 1401

copyright

تمامی حقوق مادی و معنوی این وبسایت برای جامعه ایمانی مشعر محفوظ است و هر گونه کپی برداری بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد