برگزاری ۵ کمیسیون در نخستین روز شانزدهمین همایش مدیران هیأت

26 آبان 1401

برگزاری ۵ کمیسیون در نخستین روز شانزدهمین همایش مدیران هیأت

کمیسیون‌های پنج‌گانه به‌منظور ارائه تجربیات و الگونمایی در قالب گفت‌وگو در نخستین روز همایش مدیران هیأت‌های محوری و برگزیده کشور برگزار شد.

برگزاری ۵ کمیسیون در نخستین روز شانزدهمین همایش مدیران هیأت

به گزارش روابط عمومی جامعه ایمانی مشعر، کمیسیون‌های پنج‌گانه ارائه تجربیات و الگونمایی در قالب گفت‌وگو عصر امروز پنج‌شنبه ۲۶ آبان‌ماه در شانزدهمین همایش مدیران هیأت‌های محوری و برگزیده کشور در سالن همایش‌های غدیر مجتمع یاوران مهدی مسجد مقدس جمکران برگزار شد.


وافی


گفتنی است، کمسیون جایگاه هیأت و تربیت؛ ظرفیت‌های تربیتی هیأت توسط حجت‌الاسلام مجتبی وافی از کانون میثم تمار قم، کمیسیون هیأت، میدان تربیت؛ ظرفیت‌های تربیتی هیأت از مداحی و منبر تا خیریه و اردو توسط حجت‌الاسلام سید حسین موسوی از هیأت یامهدی(عج) اسلامشهر و کمیسیون هیأتی برای همه نسل‌ها؛ شناخت صحیح مخاطبان و نیازهای تربیتی آن‌ها به ویژه نوجوانان توسط حجت‌الاسلام مهدی مهدوی نژاد از هیأت انصار ولایت یزد برگزار شد.
همچنین کمیسیون‌ سنگر هیأت و نهادهای تربیت؛ هم افزایی تربیتی هیأت، خانواده، مسجد و مدرسه توسط حجت‌الاسلام ابراهیم فاطمی سیرت از مسجد صفا تهران و کمیسیون تربیت در بستر هیأت، نظام مسائل هیأت و تربیت؛ لوازم، موئلفه‌ها، بایدها و نبایدها، ابعاد و زوایا توسط حجت‌الاسلام حسین گلردی از کانون دانش پژوهان نخبه تهران نیز برگزار شدند.


برچسب

کمیسیون ، تجربه مانا ، هیأت ، تربیت ، جامعه ایمانی مشعر

نظرات


استانی
برگزیده ها
چهارمين نشست تخصصي شعر در بنياد دعبل

چهارمين نشست تخصصي شعر در بنياد دعبل

گزارش/ از جايگاه مخاطب در شعر تا شیوه مداحی حاج حسن خلج و حمید علیمی
03 شهریور، 1392

سردار قاسمی: اربعین یک حرکت و نهضت عظیم...

سردار قاسمی: اربعین یک حرکت و نهضت عظیم مردمی است

فرمانده قرارگاه جهادی حاج احمد متوسلیان گفت: اربعین یک حرکت و نهضت عظیم مردمی است و هرچه در این مسیر گام برداریم و خدمت‌رسانی کنیم کم است.
03 شهریور، 1401

آغاز نظرسنجی شعار مشترک مراسم معنوی اعتک...

آغاز نظرسنجی شعار مشترک مراسم معنوی اعتکاف

یکی از مناسبت‌های خاص، که در سالیان اخیر مورد استقبال ویژه مردم و خاصةً جوانان، قرارگرفته، ایام نورانی اعتکاف است،
27 بهمن، 1397

مراتب ششگانه استغفار از زبان امام علی(ع)...

مراتب ششگانه استغفار از زبان امام علی(ع) ا

باید دانست که استغفار غیر توبه است، زیرا توبه عبارت از پشیمانی است، البته با تصمیم بر ترک و برگشت نکردن به گناه، اما استغفار طلب مغفرت است.
03 مرداد، 1392

دبیر فرهنگی ستاد اربعین قرارگاه خاتم الا...

دبیر فرهنگی ستاد اربعین قرارگاه خاتم الاوصیا خبرداد طراحی سامانه‌ «ره توشه» برای به اشتراک‌گزاری ایده‌ها و تجربیات اربعینی

اولویت خدمت رسانی در داخل کشور و با تمرکز بر مرزهای خروجی در موج بازگشت است.
30 شهریور، 1398 | قم

copyright

تمامی حقوق مادی و معنوی این وبسایت برای جامعه ایمانی مشعر محفوظ است و هر گونه کپی برداری بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد