برگزاری ۵ کمیسیون در نخستین روز شانزدهمین همایش مدیران هیأت

25 آبان 1401

برگزاری ۵ کمیسیون در نخستین روز شانزدهمین همایش مدیران هیأت

کمیسیون‌های پنج‌گانه به‌منظور ارائه تجربیات و الگونمایی در قالب گفت‌وگو در نخستین روز همایش مدیران هیأت‌های محوری و برگزیده کشور برگزار شد.

برگزاری ۵ کمیسیون در نخستین روز شانزدهمین همایش مدیران هیأت

به گزارش روابط عمومی جامعه ایمانی مشعر، کمیسیون‌های پنج‌گانه ارائه تجربیات و الگونمایی در قالب گفت‌وگو عصر امروز پنج‌شنبه ۲۶ آبان‌ماه در شانزدهمین همایش مدیران هیأت‌های محوری و برگزیده کشور در سالن همایش‌های غدیر مجتمع یاوران مهدی مسجد مقدس جمکران برگزار شد.


وافی


گفتنی است، کمسیون جایگاه هیأت و تربیت؛ ظرفیت‌های تربیتی هیأت توسط حجت‌الاسلام مجتبی وافی از کانون میثم تمار قم، کمیسیون هیأت، میدان تربیت؛ ظرفیت‌های تربیتی هیأت از مداحی و منبر تا خیریه و اردو توسط حجت‌الاسلام سید حسین موسوی از هیأت یامهدی(عج) اسلامشهر و کمیسیون هیأتی برای همه نسل‌ها؛ شناخت صحیح مخاطبان و نیازهای تربیتی آن‌ها به ویژه نوجوانان توسط حجت‌الاسلام مهدی مهدوی نژاد از هیأت انصار ولایت یزد برگزار شد.
همچنین کمیسیون‌ سنگر هیأت و نهادهای تربیت؛ هم افزایی تربیتی هیأت، خانواده، مسجد و مدرسه توسط حجت‌الاسلام ابراهیم فاطمی سیرت از مسجد صفا تهران و کمیسیون تربیت در بستر هیأت، نظام مسائل هیأت و تربیت؛ لوازم، موئلفه‌ها، بایدها و نبایدها، ابعاد و زوایا توسط حجت‌الاسلام حسین گلردی از کانون دانش پژوهان نخبه تهران نیز برگزار شدند.


برچسب

کمیسیون ، تجربه مانا ، هیأت ، تربیت ، جامعه ایمانی مشعر

نظرات


استانی
برگزیده ها
ساماندهی بیش از 6 هزار خادم زائر در ایام...

ساماندهی بیش از 6 هزار خادم زائر در ایام اربعین حسینی

فرمانده گردان لواءالخدمه‌الحسینیه کربلا از ساماندهی بیش از 6 هزار خادم زائر در اربعین حسینی یاد کرد و گفت: جوانان عراقی در قالب لواءالخدمه‌الحسینیه بدون هیچ چشم‌داشت مادی از هر فرصتی برای خدمت به زائران استفاده می‌کردند.
15 آذر، 1397

بیانیه هیآت حسینی در آستانه ماه مبارک رم...

بیانیه هیآت حسینی در آستانه ماه مبارک رمضان

بحمدالله چند سال متوالی است که هیآت حسینی به تأسّی از وجود مبارک امام سجاد علیه‌السلام، مراسمات مناجات‌خوانی در شب‌های ماه مبارک رمضان را احیاء کرده‌اند.
29 فروردین، 1400 | قم

مسئول واحد خواهران جبهه فرهنگی انقلاب اس...

مسئول واحد خواهران جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی: امروز جبهه فرهنگی خواهران در هیات ها رسالت مهمی در صیانت از ارزش ها دارند

مسئول واحد خواهران جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی گفت: امروز جبهه فرهنگی خواهران در هیات ها رسالت مهمی در صیانت از ارزش ها دارند.
01 مرداد، 1401

یادداشت آقای محمد یزدخواستی از اصفهان

یادداشت آقای محمد یزدخواستی از اصفهان

7روز مانده تا دیدار ستایشگران اهل‌بیت(ع) با رهبرمعظم‌انقلاب
14 دی، 1401

تهدید رواج مداحی استودیویی در هیأت‌ها

تهدید رواج مداحی استودیویی در هیأت‌ها

حاج حسین هوشیار: اگر از مداحی سخن می گوییم منظور از مداحی‌ای است که در چارچوب هیأت اجرا می‌شود.
20 اسفند، 1400

copyright

تمامی حقوق مادی و معنوی این وبسایت برای جامعه ایمانی مشعر محفوظ است و هر گونه کپی برداری بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد