برگزاری ۵ کمیسیون در نخستین روز شانزدهمین همایش مدیران هیأت

26 آبان 1401

برگزاری ۵ کمیسیون در نخستین روز شانزدهمین همایش مدیران هیأت

کمیسیون‌های پنج‌گانه به‌منظور ارائه تجربیات و الگونمایی در قالب گفت‌وگو در نخستین روز همایش مدیران هیأت‌های محوری و برگزیده کشور برگزار شد.

برگزاری ۵ کمیسیون در نخستین روز شانزدهمین همایش مدیران هیأت

به گزارش روابط عمومی جامعه ایمانی مشعر، کمیسیون‌های پنج‌گانه ارائه تجربیات و الگونمایی در قالب گفت‌وگو عصر امروز پنج‌شنبه ۲۶ آبان‌ماه در شانزدهمین همایش مدیران هیأت‌های محوری و برگزیده کشور در سالن همایش‌های غدیر مجتمع یاوران مهدی مسجد مقدس جمکران برگزار شد.


وافی


گفتنی است، کمسیون جایگاه هیأت و تربیت؛ ظرفیت‌های تربیتی هیأت توسط حجت‌الاسلام مجتبی وافی از کانون میثم تمار قم، کمیسیون هیأت، میدان تربیت؛ ظرفیت‌های تربیتی هیأت از مداحی و منبر تا خیریه و اردو توسط حجت‌الاسلام سید حسین موسوی از هیأت یامهدی(عج) اسلامشهر و کمیسیون هیأتی برای همه نسل‌ها؛ شناخت صحیح مخاطبان و نیازهای تربیتی آن‌ها به ویژه نوجوانان توسط حجت‌الاسلام مهدی مهدوی نژاد از هیأت انصار ولایت یزد برگزار شد.
همچنین کمیسیون‌ سنگر هیأت و نهادهای تربیت؛ هم افزایی تربیتی هیأت، خانواده، مسجد و مدرسه توسط حجت‌الاسلام ابراهیم فاطمی سیرت از مسجد صفا تهران و کمیسیون تربیت در بستر هیأت، نظام مسائل هیأت و تربیت؛ لوازم، موئلفه‌ها، بایدها و نبایدها، ابعاد و زوایا توسط حجت‌الاسلام حسین گلردی از کانون دانش پژوهان نخبه تهران نیز برگزار شدند.


برچسب

کمیسیون ، تجربه مانا ، هیأت ، تربیت ، جامعه ایمانی مشعر

نظرات


استانی
یازدهمین مراسم وداع با ماه مبارک رمضان

یازدهمین مراسم وداع با ماه مبارک رمضان

شب وداع ۱۱
08 اردیبهشت، 1401 | قزوین

دومین نشست‌ صمیمانه ستایشگران‌ جوان اهل‌...

دومین نشست‌ صمیمانه ستایشگران‌ جوان اهل‌بیت(ع) استان‌خوزستان برگزار شد

دومین نشست‌ صمیمانه جمعی از ستایشگران‌جوان آستان اهل‌بیت(ع) استان‌خوزستان به همت جامعه ایمانی مشعر در این استان برگزار شد.
10 اسفند، 1400 | اهواز

برگزیده ها
آیت الله خوشوقت به ملکوت اعلی پیوست

آیت الله خوشوقت به ملکوت اعلی پیوست

جامعه ایمانی مشعر به نقل از خبرگزاری فارس، آیت الله خوشوقت صبح امروز پس از گذشت 17 روز بستری در بیمارستان‌ سعودی به ملکوت اعلی پیوست.
02 اسفند، 1392

محمدحسین کشکولی: هیآت حسینی در استانها،...

محمدحسین کشکولی: هیآت حسینی در استانها، رسومات و تمایزهای بومی خود را برجسته کنند.

مدیر شبکه قرآن گفت: هیأت ها در روایت جلسات خود باید روی تمایزها دست بگذارند؛ استان‌های مختلف باید رسوم بومی خود در عزاداری را منعکس کنند و سعی نکنند مانند هیأت های پایتخت عزاداری های خود را منعکس کنند؛ تمایز بسیاری از استان ها بوم و اصالت آن ها است.
10 تیر، 1401

به همت جامعه ایمانی مشعر؛ ستایشگران جوان...

به همت جامعه ایمانی مشعر؛ ستایشگران جوان اهل‌بیت(ع) در تهران گردهم آمدند

جمعی از ستایشگران جوان اهل‌بیت(ع) طی نشستی با عنوان «الی‌الحبیب» به میزبانی جامعه ایمانی مشعر و با حضور برخی از پیشکسوتان مداحی در مورد راهکارهای تحقق مطالبات رهبری از مداحان به گفت‌وگو و تبادل نظر پرداختند.
09 بهمن، 1400

واکنش میثم مطیعی به حوادث اخیر کشور

واکنش میثم مطیعی به حوادث اخیر کشور

اندر عاقبت وطن‌فروش!
11 مهر، 1401

سی روز، سی گفتار

سی روز، سی گفتار

سه: روزه، ابزار تزكیه
22 تیر، 1392

copyright

تمامی حقوق مادی و معنوی این وبسایت برای جامعه ایمانی مشعر محفوظ است و هر گونه کپی برداری بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد