مرتضی اعلایی عنوان کرد: تولید ۱۴۰ هزار قطعه محصول در ۱۵ کارگاه تولیدی

12 مرداد 1400 | تهران

مرتضی اعلایی عنوان کرد: تولید ۱۴۰ هزار قطعه محصول در ۱۵ کارگاه تولیدی

مدیر خانه هنری ماهد گفت: نیروهای مجموعه ماهد با اعتقاد به روضه‌های خانگی در قالب ۱۵ کارگاه تولیدی ۱۴۰ هزار قطعه محصول را با کیفیت بالا تولید و بسته‌بندی کردند و اگر این اعتقاد نبود این حجم از کار نسبت به زمان کوتاهی که در اختیار داشتند شدنی نبود.

مرتضی اعلایی عنوان کرد: تولید ۱۴۰ هزار قطعه محصول در ۱۵ کارگاه تولیدی

به گزارش روابط‌عمومی جامعه ایمانی مشعر، مرتضی اعلایی شب گذشته در مراسم رونمایی از صندوقچه روضه‌های خانگی که در آستان امامزاده صالح (ع) برگزار شد، اظهار کرد: روضه‌هایی که 1400 سال است دست به دست می‌شود همچنان باقی خواهد ماند و صاحبان آنها حافظان روضه‌ها خواهند بود اما این مهم است که از این اجر بزرگ در کارنامه چه چیزی ثبت شده است.
وی با بیان اینکه هیچکدام از ما هیچگاه روضه‌های خانگی دوران کودکی را از یاد نمی‌بریم، عنوان کرد: نیروهای مجموعه ماهد با اعتقاد به روضه‌های خانگی در قالب 15 کارگاه تولیدی 140 هزار قطعه محصول را تولید و بسته‌بندی کردند و اگر این اعتقاد نبود این حجم از کار نسبت به زمان کوتاهی که در اختیار داشتند شدنی نبود.
مدیر هسته هنری ماهد عنوان کرد: صندوقچه روضه‌های خانگی یک حرکت مردمی برای احیای روضه‌های خانگی است به همین علت برای ارائه این صندوقچه‌ها به سراغ سازمان خاصی نرفتیم هر چند که سفارش‌های سازمانی وجود داشت اما تلاش کردیم تا مردمی بودن این حرکت را حفظ کنیم.
وی ضمن تقدیر از همراهی مطلوب جامعه ایمانی مشعر و هیات های مذهبی عنوان کرد: تلاش ما بر این است تا حرکت آغاز شده متوقف نشود بلکه بهانه‌ای برای شروع یک جریان سازی باشد.


برچسب

روضه ، صندوقچه روضه خانگی ، روضه خانگی

نظرات


استانی
برگزیده ها
محمدی: امروز معادله جدیدی در منطقه در حا...

محمدی: امروز معادله جدیدی در منطقه در حال رقم خوردن است

نویسنده و تحلیل‌گر مسائل فلسطین گفت: یک جنگ طولانی، پیچیده و سخت را در پیش خواهیم داشت و می‌دانیم که در این جنگ مصیبت، خون و شهادت خواهیم داشت ولی در پایان نصرت الهی نصیب ما خواهد شد.
19 آبان، 1402

حجت الاسلام تراشیون: اقدامات تربیتی نیاز...

حجت الاسلام تراشیون: اقدامات تربیتی نیازمند کار فعالانه است

استاد حوزه علمیه گفت: باید برای موفقیت در حوزه تربیتی، اقدامات فعلانه انجام دهیم.
26 آبان، 1401

واکنش استاد ابوالقاسم علیدوست به اتفاقات...

واکنش استاد ابوالقاسم علیدوست به اتفاقات اخیر

این حرکات محکوم و هیچ تزلزلی در باور و کنش توده عظیم ایجاد نمی‌کند.
07 مهر، 1401

فراخوان مسابقه گرافیک محیطی با موضوع شعا...

فراخوان مسابقه گرافیک محیطی با موضوع شعار هیهات منا الذله

جامعه ایمانی مشعر اقدام به فراخوان مسابقه گرافیک محیطی با موضوع شعار «هیهات منا الذله» کرده است
14 تیر، 1394

copyright

تمامی حقوق مادی و معنوی این وبسایت برای جامعه ایمانی مشعر محفوظ است و هر گونه کپی برداری بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد