حجت الاسلام انجوی نژاد: اقتضائات جامعه در برنامه‌ریزی‌ها رعایت شود

02 تیر 1402

حجت الاسلام انجوی نژاد: اقتضائات جامعه در برنامه‌ریزی‌ها رعایت شود

استاد حوزه و دانشگاه گفت: پیش از هر برنامه‌ریزی باید اقتضائات جامعه، شهر، نیازهای مردم، نوع تفکرات و ... مورد سنجش و ارزیابی قرار بگیرد.

حجت الاسلام انجوی نژاد: اقتضائات جامعه در برنامه‌ریزی‌ها رعایت شود

به گزارش روابط عمومی جامعه ایمانی مشعر، حجت الاسلام والمسلمین انجوی نژاد در هفدهمین همایش مدیران هیأت‌های محوری و برگزیده کشوری که با عنوان هیأت و تربیت دو در حسینیه اعظم زنجان برگزار شد، اظهار کرد: هیأت یکی از ابزار تربیت انسان‌ها است.
وی با اشاره به اینکه این ابزار باید در طول سال فعال باشد، مطرح کرد: برای استفاده از این ابزار باید علم لازم نیز میان هیأتی‌ها وجود داشته باشد.
استاد حوزه و دانشگاه با بیان اینکه اقتضائات زمانه باید در نکات تربیتی دیده شود، عنوان کرد: ازجمله اقتضائات امروز تولید صدایی است که به گوش تمام دنیا برسد.
انجوی نژاد با اشاره به اینکه اداره هیأت الزامات خود را دارد، خاطرنشان کرد: برای امور تربیتی نیز نیازمند الزامات دیگری هستیم که نباید با الزامات اداره هیأت یکی شوند.
وی با بیان اینکه باید برای موفقیت ابتدا صحنه بازی خود را بسازیم، تصریح کرد: پیش از هر برنامه‌ریزی باید اقتضائات جامعه، شهر، نیازهای مردم، نوع تفکرات و ... مورد سنجش و ارزیابی قرار بگیرد.
استاد حوزه و دانشگاه با اشاره به اینکه فضاسازی مهم‌ترین بخش برگزاری مراسمات است، یادآور شد: فضاسازی باید متناسب با مکان هیأت باشد چراکه اگر این تناسب رعایت نشود در مواردی منجر به سوژه تمسخر شدن تبدیل می‌شود.

نظرات


استانی
برگزیده ها
مراسم عزاداری ایام فاطمیه در حضور رهبر م...

مراسم عزاداری ایام فاطمیه در حضور رهبر معظم انقلاب

مراسم سوگواری و عزاداری ایام شهادت حضرت فاطمة‌الزهرا (س) طبق روال همه ساله از سوی رهبر معظم انقلاب به مدت پنج شب برگزار می‌شود.
23 فروردین، 1392

یادداشت آقای مصطفی مروانی از خوزستان

یادداشت آقای مصطفی مروانی از خوزستان

2روز مانده تا دیدار ستایشگران اهل‌بیت(ع) با رهبرمعظم‌انقلاب
20 دی، 1401

تخریب مقام ابراهیم(ع) توسط تروریست‌ها

تخریب مقام ابراهیم(ع) توسط تروریست‌ها

مخالفان دولت سوریه از تخریب و انفجار مقام حضرت ابراهیم(ع) توسط گروه ترویستی النصره در شهر الرقه خبر دادند.
29 اردیبهشت، 1392

مستند زندگی حاج علی خورشیدی رونمایی شد

مستند زندگی حاج علی خورشیدی رونمایی شد

یادنامه و مستند زندگی حاج علی خورشیدی طی مراسمی به همت کارگروه تاریخ شفاهی دفتر ستایشگری جامعه ایمانی مشعر با حضور نمایندگان بیوت مراجع، سخنرانان، مداحان، مسئولین هیآت مذهبی، خانواده و دوستان این مداح پیشکسوت قمی در مسجد مقدس جمکران رونمایی شد.
29 بهمن، 1400

مدیر شبکه افق: ایده‌های هیأت‌های مذهبی د...

مدیر شبکه افق: ایده‌های هیأت‌های مذهبی در حوزه رسانه دنبال می‌شود

مدیر شبکه افق با بیان اینکه ایده‌های رسانه‌ای هیأت‌های مذهبی با محوریت شبکه افق و همکاری جامعه ایمانی مشعر دنبال می‌شود، گفت: شبکه افق در تلاش است تا بتواند از ظرفیت قابل توجه هیأت‌های مذهبی به شیوه مطلوب استفاده کند.
30 شهریور، 1398 | قم

copyright

تمامی حقوق مادی و معنوی این وبسایت برای جامعه ایمانی مشعر محفوظ است و هر گونه کپی برداری بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد