برگزاری کمیسیون‌های تخصصی پیرامون تجربه‌های «مانا» در حوزه ستایشگری

08 خرداد 1400 | قم

برگزاری کمیسیون‌های تخصصی پیرامون تجربه‌های «مانا» در حوزه ستایشگری

ستایشگران جوان هیأت‌های مذهبی کشور با همراهی میثم مطیعی، ابوذر بیوکافی، سید رضا نریمانی، سعید کرمعلی، مهدی رسولی و یونس سبزی در کمیسیون‌های تخصصی پیرامون تجربه‌های مانا در حوزه ستایشگری بحث و گفت‌وگو کردند.

برگزاری کمیسیون‌های تخصصی پیرامون تجربه‌های «مانا» در حوزه ستایشگری

به گزارش جامعه ایمانی مشعر، نخستین همایش ملی جمعی از ستایشگران جوان هیأت‌های مذهبی کشور به همت جامعه ایمانی مشعر از صبح پنجم خردادماه کار خود را در شهر مقدس قم آغاز کرده و تا ظهر امروز 6 خردادماه ادامه داشته است.

 در نخستین روز برگزاری این همایش رحیم آبفروش جانشین دبیر جامعه ایمانی مشعر با محوریت تشریح اهداف همایش، حجت‌الاسلام والمسلمین میرزامحمدی استاد حوزه و دانشگاه با موضوع هنرمندی در بیان کیفیت واقعه، اکبر شیخی با موضوع جایگاه نغمات موسیقی و سید مهدی حسینی با موضوع تعامل مداح و شاعر به ایراد سخن پرداختند.

برپایی میزگرد بزرگداشت مرحوم حاج علی خورشیدی با حضور حجت‌الاسلام صادقی واعظ، غلامرضا فلاح و سید احمد رضا شمس به همراه تقدیر از خانواده مرحوم خورشیدی از دیگر برنامه‌های نخستین روز همایش ستایشگران جوان بوده است.

عصر نخستین روز برگزاری همایش نیز کمیسیون تخصصی «چگونگی استفاده از تاریخ در ستایشگری» با حضور میثم مطیعی و ابوذر بیوکافی و با دبیری حجت‌الاسلام محمدرضا رضایی، کمیسیون تخصصی «کیفیت ورود ستایشگران در عرصه‌های اجتماعی» با حضور سید رضا نریمانی و سعید کرمعلی و با دبیری حجت‌الاسلام سید حسین موسوی و همچنین کمیسیون تخصصی «هنر مضمون‌پردازی در نوحه» با دبیری حجت‌الاسلام علیرضا ربانی‌منش و حضور مهدی رسولی و یونس سبزی در سالن‌های مجتمع یاوران مهدی(عج) واقع در نزدیکی مسجد مقدس جمکران، برگزار شده است.

چهارشنبه شب نیز ستایشگران جوان مهمان حرم مطهر حضرت فاطمه معصومه(س) بوده و محفلی را در شبستان حضرت زهرا(س) حرم مطهر برپا کرده‌اند و در روز دوم این همایش حجت‌الاسلام والمسلمین علیرضا پناهیان و منصور ارضی به ایراد سخن پرداختند و از صادق آهنگران تجلیل به عمل آمد.

نظرات


استانی
برگزیده ها
آبفروش: مبلغین آماده اتفاقات مختلف در ما...

آبفروش: مبلغین آماده اتفاقات مختلف در ماه رمضان باشند

دبیر جامعه ایمانی مشعر گفت: باید مبلغین و روحانیون برای اتفاقات مختلف در ماه رمضان امسال آمادگی لازم را داشته باشند.
10 اسفند، 1401

حجت الاسلام ماندگاری: نگاه به عملکرد انق...

حجت الاسلام ماندگاری: نگاه به عملکرد انقلاب اسلامی باید جهانی باشد

استاد حوزه و دانشگاه گفت: اگر نگاه ما به جهان باشد و تحولات جهانی را ببینیم، آن زمان نسبت به عملکرد انقلاب اسلامی رضایت خواهیم داشت.
01 تیر، 1402

سردار سراج؛ تحلیل دلایل اغتشاشات این روز...

سردار سراج؛ تحلیل دلایل اغتشاشات این روزها

براساس وظیفه‌ای که دارید در جلسات هیأت خود، در خصوص اقدامات کشور و راهبردهایی که دشمن به کار گرفته است صحبت کنید.
06 آبان، 1401

در آستانه ماه محرم؛ نشست خبری هشتمین سوگ...

در آستانه ماه محرم؛ نشست خبری هشتمین سوگواره عاشورایی عکس و پوستر هیأت برگزار شد .

فراخوان هشتمین سوگواره عاشورایی عکس و پوستر هیأت برگزار شد.
04 شهریور، 1398 | قم

شعار مشترک هیآت مذهبی در فاطمیه 1440

شعار مشترک هیآت مذهبی در فاطمیه 1440

" با رمز یا زهرا (س) حماسه آفریدیم"
19 دی، 1397

copyright

تمامی حقوق مادی و معنوی این وبسایت برای جامعه ایمانی مشعر محفوظ است و هر گونه کپی برداری بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد