برگزاری کمیسیون‌های تخصصی پیرامون تجربه‌های «مانا» در حوزه ستایشگری

09 خرداد 1400 | قم

برگزاری کمیسیون‌های تخصصی پیرامون تجربه‌های «مانا» در حوزه ستایشگری

ستایشگران جوان هیأت‌های مذهبی کشور با همراهی میثم مطیعی، ابوذر بیوکافی، سید رضا نریمانی، سعید کرمعلی، مهدی رسولی و یونس سبزی در کمیسیون‌های تخصصی پیرامون تجربه‌های مانا در حوزه ستایشگری بحث و گفت‌وگو کردند.

برگزاری کمیسیون‌های تخصصی پیرامون تجربه‌های «مانا» در حوزه ستایشگری

به گزارش جامعه ایمانی مشعر، نخستین همایش ملی جمعی از ستایشگران جوان هیأت‌های مذهبی کشور به همت جامعه ایمانی مشعر از صبح پنجم خردادماه کار خود را در شهر مقدس قم آغاز کرده و تا ظهر امروز 6 خردادماه ادامه داشته است.

 در نخستین روز برگزاری این همایش رحیم آبفروش جانشین دبیر جامعه ایمانی مشعر با محوریت تشریح اهداف همایش، حجت‌الاسلام والمسلمین میرزامحمدی استاد حوزه و دانشگاه با موضوع هنرمندی در بیان کیفیت واقعه، اکبر شیخی با موضوع جایگاه نغمات موسیقی و سید مهدی حسینی با موضوع تعامل مداح و شاعر به ایراد سخن پرداختند.

برپایی میزگرد بزرگداشت مرحوم حاج علی خورشیدی با حضور حجت‌الاسلام صادقی واعظ، غلامرضا فلاح و سید احمد رضا شمس به همراه تقدیر از خانواده مرحوم خورشیدی از دیگر برنامه‌های نخستین روز همایش ستایشگران جوان بوده است.

عصر نخستین روز برگزاری همایش نیز کمیسیون تخصصی «چگونگی استفاده از تاریخ در ستایشگری» با حضور میثم مطیعی و ابوذر بیوکافی و با دبیری حجت‌الاسلام محمدرضا رضایی، کمیسیون تخصصی «کیفیت ورود ستایشگران در عرصه‌های اجتماعی» با حضور سید رضا نریمانی و سعید کرمعلی و با دبیری حجت‌الاسلام سید حسین موسوی و همچنین کمیسیون تخصصی «هنر مضمون‌پردازی در نوحه» با دبیری حجت‌الاسلام علیرضا ربانی‌منش و حضور مهدی رسولی و یونس سبزی در سالن‌های مجتمع یاوران مهدی(عج) واقع در نزدیکی مسجد مقدس جمکران، برگزار شده است.

چهارشنبه شب نیز ستایشگران جوان مهمان حرم مطهر حضرت فاطمه معصومه(س) بوده و محفلی را در شبستان حضرت زهرا(س) حرم مطهر برپا کرده‌اند و در روز دوم این همایش حجت‌الاسلام والمسلمین علیرضا پناهیان و منصور ارضی به ایراد سخن پرداختند و از صادق آهنگران تجلیل به عمل آمد.

نظرات


استانی
برگزیده ها
این مسجد با راه‌اندازی کارگاه پوشاک، 50...

این مسجد با راه‌اندازی کارگاه پوشاک، 50 نفر را شاغل کرد

مسجد نورباران اصفهان از سال ۹۶ با راه‌اندازی یک کارگاه، به تولید پوشاک سالم پرداخته است. آن‌ها مجموعه کاملی از لباس زیر مردانه و زنانه و نوزاد به علاوه حوله و جوراب را با جنس پنبه‌ تولید می‌کنند و 50 نفر را شاغل کردند.
18 مهر، 1401

رحیم آبفروش: شرط تزریق دو دز واکسن برای...

رحیم آبفروش: شرط تزریق دو دز واکسن برای سفر اربعین برداشته شود

دبیر جامعه ایمانی مشعر گفت: حماسه اربعین بر پایه حضور جوانان شور گرفته است و اینکه بخواهیم این قشر را از اربعین جدا کنیم درست نیست. یا باید بستر واکسیناسیون این افراد فراهم یا همانند دیگر سفرها فقط به گرفتن تست کرونا اکتفا شود.
13 شهریور، 1400 | قم

تحلیل اساتید حوزه و دانشگاه از اقتصاد ار...

تحلیل اساتید حوزه و دانشگاه از اقتصاد اربعین

برخی از اساتید حوزه و دانشگاه به بیان دیدگاه خود پیرامون «اقتصاد اربعین» پرداختند.
30 شهریور، 1401

نماینده رهبری در عراق: اربعین رمز استمرا...

نماینده رهبری در عراق: اربعین رمز استمرار حرکت امام حسین(ع) است

مغرضان به دنبال خدشه‌دار کردن اربعین هستند
28 شهریور، 1398 | قم

copyright

تمامی حقوق مادی و معنوی این وبسایت برای جامعه ایمانی مشعر محفوظ است و هر گونه کپی برداری بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد