از مجاهد مجروح سیل پل دختر تجلیل شد

15 تیر 1398

از مجاهد مجروح سیل پل دختر تجلیل شد

مراسم تجلیل از میلاد احسانی از مجاهدان جبهه انقلاب فرهنگی سیل و از حماسه‌سازان خدمت‌رسانی به سیل پل دختر در قم برگزار شد.

از مجاهد مجروح سیل پل دختر تجلیل شد

مراسم تجلیل از میلاد احسانی از مجاهدان جبهه انقلاب فرهنگی سیل و از حماسه‌سازان خدمت‌رسانی به سیل پل دختر در قم برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی جامعه ایمانی مشعر، آیین اختتامیه سومین اجلاس جامعه ایمانی مشعر امروز با بخش‌های متنوع و در قالبهای مختلف برگزار شد.

از جمله برنامه‌هایی که در حاشیه این آیین در مجتمع یاوران مهدی(عج) برگزار شد، آیین تجلیل از برادر مجاهد، میلاد احسانی و تجلیل از رابطان سیل پل‌دختر بود.

میثم کشکولی از فعالان جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی و از خادمان جهادگر سیل اخیر در این مراسم گفت: برادر مجاهد میلاد احسانی که در این سیل مجروح و به کما رفت و به تازگی از کما خارج شد از جمله مجاهدانی بود که حماسه بزرگی را در این منطقه خلق کردند.

وی افزود: مقام معظم رهبری فرمودند که من عبدالله والی را ندیدم ولی قطعا امثال عبدالله والی اثر وضعی در حفظ نظام دارند که باعث رفع فتنه از نظام می‌شوند؛ امثال میلاد احسانی نیز همین کارکرد را دارند.

وی گفت: میلاد احسانی کسی بود که برای تهیه اطلس غرب که آن را تکلیف خود میدانست امتحانات فوق‌لیسانس خود را نیز برگزار نکرد؛ او نیروی متخصصی بود که به هیچ کسی محتاج نبود و به همه امور فرهنگی و رسانه ای مسلط بود؛ وی تنها آلبوم دفاع مقدس استان لرستان را تولید کرد و نصب تابلوی شهدا در کوچه ها و منازل شهدا را انجام داد.

کشکولی یادآورشد: در ماجرای پل دختر نیز ضمن فعالیت سازماندهی و طراحی فعالیت جهادی، حوزه رسانه ای را راهبری می‌کرد؛ امیدواریم پس از آن سانحه دلخراش که در منطقه روی داد، سلامت این مجاهد نیز حاصل شود.

نظرات


استانی
برگزیده ها
سومین نشست صمیمانه ستایشگران جوان آستان...

سومین نشست صمیمانه ستایشگران جوان آستان اهل‌بیت(ع) در تهران برگزار شد

جمعی از ستایشگران جوان آستان اهل‌بیت(ع) به همت جامعه ایمانی مشعر در قالب سومین نشست فصلی خود با موضوع تخصصی «خانواده» و به‌منظور جمع‌بندی راهکارهای مقابله با آسیب‌های اجتماعی در حوزه ستایشگری در شهر تهران گردهم آمدند.
25 خرداد، 1398 | تهران

ساماندهی بیش از 6 هزار خادم زائر در ایام...

ساماندهی بیش از 6 هزار خادم زائر در ایام اربعین حسینی

فرمانده گردان لواءالخدمه‌الحسینیه کربلا از ساماندهی بیش از 6 هزار خادم زائر در اربعین حسینی یاد کرد و گفت: جوانان عراقی در قالب لواءالخدمه‌الحسینیه بدون هیچ چشم‌داشت مادی از هر فرصتی برای خدمت به زائران استفاده می‌کردند.
16 آذر، 1397

حجت الاسلام والمسلمین میرزا محمدی: مادحی...

حجت الاسلام والمسلمین میرزا محمدی: مادحین اهل بیت(ع) توسط دست گلچین الهی انتخاب شده‌اند

وی افزود: باید مراقب باشیم درگیر شهوت شهرت نشویم
13 دی، 1398 | قم

برگزاری ۵ کمیسیون در نخستین روز شانزدهمی...

برگزاری ۵ کمیسیون در نخستین روز شانزدهمین همایش مدیران هیأت

کمیسیون‌های پنج‌گانه به‌منظور ارائه تجربیات و الگونمایی در قالب گفت‌وگو در نخستین روز همایش مدیران هیأت‌های محوری و برگزیده کشور برگزار شد.
26 آبان، 1401

سردار سراج؛ تحلیل دلایل اغتشاشات این روز...

سردار سراج؛ تحلیل دلایل اغتشاشات این روزها

براساس وظیفه‌ای که دارید در جلسات هیأت خود، در خصوص اقدامات کشور و راهبردهایی که دشمن به کار گرفته است صحبت کنید.
07 آبان، 1401

copyright

تمامی حقوق مادی و معنوی این وبسایت برای جامعه ایمانی مشعر محفوظ است و هر گونه کپی برداری بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد