از مجاهد مجروح سیل پل دختر تجلیل شد

14 تیر 1398

از مجاهد مجروح سیل پل دختر تجلیل شد

مراسم تجلیل از میلاد احسانی از مجاهدان جبهه انقلاب فرهنگی سیل و از حماسه‌سازان خدمت‌رسانی به سیل پل دختر در قم برگزار شد.

از مجاهد مجروح سیل پل دختر تجلیل شد

مراسم تجلیل از میلاد احسانی از مجاهدان جبهه انقلاب فرهنگی سیل و از حماسه‌سازان خدمت‌رسانی به سیل پل دختر در قم برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی جامعه ایمانی مشعر، آیین اختتامیه سومین اجلاس جامعه ایمانی مشعر امروز با بخش‌های متنوع و در قالبهای مختلف برگزار شد.

از جمله برنامه‌هایی که در حاشیه این آیین در مجتمع یاوران مهدی(عج) برگزار شد، آیین تجلیل از برادر مجاهد، میلاد احسانی و تجلیل از رابطان سیل پل‌دختر بود.

میثم کشکولی از فعالان جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی و از خادمان جهادگر سیل اخیر در این مراسم گفت: برادر مجاهد میلاد احسانی که در این سیل مجروح و به کما رفت و به تازگی از کما خارج شد از جمله مجاهدانی بود که حماسه بزرگی را در این منطقه خلق کردند.

وی افزود: مقام معظم رهبری فرمودند که من عبدالله والی را ندیدم ولی قطعا امثال عبدالله والی اثر وضعی در حفظ نظام دارند که باعث رفع فتنه از نظام می‌شوند؛ امثال میلاد احسانی نیز همین کارکرد را دارند.

وی گفت: میلاد احسانی کسی بود که برای تهیه اطلس غرب که آن را تکلیف خود میدانست امتحانات فوق‌لیسانس خود را نیز برگزار نکرد؛ او نیروی متخصصی بود که به هیچ کسی محتاج نبود و به همه امور فرهنگی و رسانه ای مسلط بود؛ وی تنها آلبوم دفاع مقدس استان لرستان را تولید کرد و نصب تابلوی شهدا در کوچه ها و منازل شهدا را انجام داد.

کشکولی یادآورشد: در ماجرای پل دختر نیز ضمن فعالیت سازماندهی و طراحی فعالیت جهادی، حوزه رسانه ای را راهبری می‌کرد؛ امیدواریم پس از آن سانحه دلخراش که در منطقه روی داد، سلامت این مجاهد نیز حاصل شود.

نظرات


استانی
برگزیده ها
راهپیمایی عظیم اربعین حسینی باید وحدت را...

راهپیمایی عظیم اربعین حسینی باید وحدت را تقویت کند

حجت الاسلام والمسلمین محمد مهدی ماندگاری روز پنجشنبه در گردهمایی مردمی جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی در عرصه اربعین در شبستان امام علی (ع) مسجد مقدس جمکران قم اظهار داشت: دراین راستا مراسم اربعین حسینی محل تسویه حساب سیاسی با دولت نیست.
18 مهر، 1397

حجت‌الاسلام والمسلمین پناهیان: اربعین زم...

حجت‌الاسلام والمسلمین پناهیان: اربعین زمینه‌ساز یک تمدن جهانی است

استاد حوزه و دانشگاه با بیان اینکه ابعاد تمدنی، روان‌شناختی، جامع‌شناختی و معنوی اربعین باید تبیین و تبلیغ شود، گفت: برخی از اربعینی‌ها و نیروهای انقلابی درک درستی از اربعین ندارند؛ اربعین زمینه‌ساز یک تمدن جهانی است و یک بعد فرادینی دارد.
12 شهریور، 1400 | قم

لزوم جهاد تبیین و روشنگری در بین آحاد جا...

لزوم جهاد تبیین و روشنگری در بین آحاد جامعه توسط هیآت‌مذهبی

قسمت دوم ویژه برنامه روایت هیأت، هشتم بهمن‌ماه از شبکه افق صداوسیمای‌جمهوری‌اسلامی‌ایران پخش شد.
08 بهمن، 1400

یکتا: لزوم ورود بسیجی‌وار به عرصه اربعین

یکتا: لزوم ورود بسیجی‌وار به عرصه اربعین

مسئول جمعیت امام‌رضایی‌ها گفت: تجربه ثابت کرده است در هر حوزه‌ای که بسیجی‌وار وارد شده‌ایم، توانسته‌ایم به موفقیت برسیم و مشکلات را پشت سر بگذاریم.
03 شهریور، 1401

عبودتیان: عزم رفع مشکلات زیرساختی اربعین...

عبودتیان: عزم رفع مشکلات زیرساختی اربعین در دولت وجود دارد

دستیار ویژه رئیس جمهور در امر مردمی‌سازی دولت گفت: دولت به دنبال افزایش زیرساخت‌های اربعین است.
03 شهریور، 1401

copyright

تمامی حقوق مادی و معنوی این وبسایت برای جامعه ایمانی مشعر محفوظ است و هر گونه کپی برداری بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد