اولین همایش ملی هیأت های فعال در عرصه اربعین

18 آبان 1394

اولین همایش ملی هیأت های فعال در عرصه اربعین

پنجشنبه21 و جمعه22 آبانماه 1394 در قم برگزار خواهد شد؛ اولین همایش ملی هیأت های فعال در عرصه اربعین

اولین همایش ملی هیأت های فعال در عرصه اربعین

به گزارش روابط عمومی جامعه ایمانی مشعر، اولین همایش ملی هیأت‌های فعال در عرصه اربعین با حضور مدیران بیش از سیصد هیأت فعال در عرصه پیاده روی اربعین از سراسر کشور در شهر مقدس قم برگزار خواهد شد.

این همایش که به همت جامعه ایمانی مشعر برگزار می‌شود، پنجشنبه و جمعه، بیست و یکم و بیست و دوم آبان ماه با سخنرانی حجج اسلام و المسلمین علیرضا پناهیان، مرتضی آقاتهرانی، سید هاشم الحیدری، داوود صالحی و آقایان حاج حسین یکتا و سعید قاسمی برگزار می‌شود. در این همایش قرار است سخنرانان با موضوعات «پیاده‌روی اربعین و گفتمان انقلاب اسلامی»، «پیاده‌روی اربعین و هیأت تراز انقلاب اسلامی»، «مدیریت بحران اربعین»، «بستر عظیم تربیتی پیاده‌روی اربعین»، «پیاده‌روی اربعین در امتداد ظهور» و... به سخنرانی بپردازند.

شرکت‌کنندگان در این همایش، شام پنجشنبه، میهمان هيأت شباب الامام الخمینی(ره) خواهند بود. در این هیأت حجت الاسلام و المسلمین کاشانی به سخنرانی خواهند پرداخت.

غیر از کمیسیون‌های تخصصی و حضور در هیأت شباب الامام الخمینی؛ تقدیر از فعالان پیاده‌روی اربعین، برپایی نمایشگاه تخصصی اربعین، اهداي «بسته محتوایی اربعین» و صدور بیانیه برخی از حاشيه‌هاي پنجمین همايش هيأت‌هاي محوري و برگزيده کشور خواهد بود. برای تهیه «بیانیه هیأت‌های فعال در عرصه اربعین»، ضمن رصد و بررسی و تحلیل فضای جامعه و نقاط قوت و ضعف و فرصت‌ها و تهدیدهای پیشِ روی پیاده‌روی اربعین حسینی؛ محورهای آن از کارشناسان و شرکت‌کنندگان در همایش فراخوان، بررسی و جمع‌بندی خواهد شد.


گفتنی است «جامعه ایمانی مشعر» حلقه‌ای دوستانه برای حضور هیأت‌های کشور عزیزمان است که با پیوستن روزافزون هیأت‌های حسینی می‌رود تا محفلی بزرگ برای همدلی و هم‌سویی همه هیأت‌های سراسر کشور باشد. مهم‌ترین تأثیر این جامعه بزرگ ایمانی، ایجاد فرصت‌های یکسان برای تمام هیأت‌ها در سراسر کشور است که امکان پیشرفت کمی و کیفی هم افزایی و نزدیک شدن هر چه بیشتر همه اعضا را برای نیل به جایگاه هیأت تراز انقلاب اسلامی فراهم می‌کند.

نظرات


استانی
برگزیده ها
اعلامیه درگذشت حاج‌حجت‌الله‌کسری

اعلامیه درگذشت حاج‌حجت‌الله‌کسری

پیام تسلیت جامعه‌ایمانی‌مشعر در پی درگذشت حاج‌حجت‌الله‌کسری
29 شهریور، 1400

راهنمای دفاتر علماء و مراجع منتشر شد

راهنمای دفاتر علماء و مراجع منتشر شد

نشریه «راهنما» در تازه‌ترین شماره خود، فهرستی از شماره تلفن‌های دفاتر مراجع معظم تقلید را منتشر کرده است.
19 فروردین، 1394

هیأتی‌ها وارد چرخه تولید شدند تا جوانان...

هیأتی‌ها وارد چرخه تولید شدند تا جوانان کارمند نشوند!

مسئولین هیأت محبین خمسه طیبه در استان اصفهان، همواره تلاش دارند تا با راهنمایی جوانان آنان را به سمت تولید سوق دهند و مانع کارمندی آنان شوند تا اینکه خودشان دست به کار شدند و کارگاه تولیدی به راه انداختند.
24 اردیبهشت، 1401

سبکی که ماندگار شود و در دهان‌ها بچرخد،...

سبکی که ماندگار شود و در دهان‌ها بچرخد، بهترین سبک است

گفتگو با استاد غلامرضا سازگار، پیرغلام و شاعر اهلبیت درباره نوحه
21 مرداد، 1392

مرتضی اعلایی عنوان کرد: تولید ۱۴۰ هزار ق...

مرتضی اعلایی عنوان کرد: تولید ۱۴۰ هزار قطعه محصول در ۱۵ کارگاه تولیدی

مدیر خانه هنری ماهد گفت: نیروهای مجموعه ماهد با اعتقاد به روضه‌های خانگی در قالب ۱۵ کارگاه تولیدی ۱۴۰ هزار قطعه محصول را با کیفیت بالا تولید و بسته‌بندی کردند و اگر این اعتقاد نبود این حجم از کار نسبت به زمان کوتاهی که در اختیار داشتند شدنی نبود.
12 مرداد، 1400 | تهران

copyright

تمامی حقوق مادی و معنوی این وبسایت برای جامعه ایمانی مشعر محفوظ است و هر گونه کپی برداری بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد