تلاش دشمنان برای ضربه زدن به وحدت ایران و عراق

18 مهر 1397

تلاش دشمنان برای ضربه زدن به وحدت ایران و عراق

حضور اهل سنت ایران در زیارت اربعین

تلاش دشمنان برای ضربه زدن به وحدت ایران و عراق

به گزارش روابط عمومی جامعه ایمانی مشعر، گردهمایی فعالان مردمی جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی در عرصه اربعین پنجشنبه شب در مسجد مقدس جمکران برگزار شد.

رحیم آبفروش در ابتدای این گردهمایی با اشاره به خواسته فعالان عرصه اربعین اظهار کرد: منطقی ترین و به حق ترین و جدی ترین خواسته دلسوختگان اربعینی حذف ویزای دائمی بین ایران و عراق است، متاسفانه وقتی چنین مطالبه به حقی را بی پاسخ می‌بینیم، دلزده می‌شویم.

وی ادامه داد: مقام معظم رهبری در خصوص اربعین فرمایشات مهمی بیان کردند، ایشان فرمودند که دنیای اسلام نیازی عمیق به این پدیده عظیم دارد، کلامی به جز معجزه توصیف کننده اربعین نیست و ناسپاسی است که این فرصت عظیم را از دست بدهیم.

جانشین دبیر جامعه ایمانی مشعر افزود: مسؤولان ما باید با هر مسؤول خاطی که عزت و شرافت ملت ایران و بزرگ منشی زائران ایرانی را در مسیر اربعین خدشه دار می‌کند، برخورد داشته باشند، متاسفانه عده ای شرافت و عزت کشور را به بازی گرفته اند.

 

تلاش دشمنان برای ضربه زدن به وحدت ایران و عراق

آبفروش وحدت میان مردم ایران و مردم عراق را خاری در چشم دشمن دانست و تصریح کرد: ناآرامی‌ها در بصره در همان اتاقی طراحی شد که ناآرامی‌های دی ماه سال 96 در کشورمان را طراحی کرد.

وی افزود: امام خمینی(ره) به قدرت مردم در ساحت حکومت اسلامی اعتقاد داشتند، بسیاری از مشکلات با مدد اهل‌بیت(ع) و اجتماع دلدادگان به اهل‌بیت(ع) حل خواهد شد.

 

نظرات


استانی
برگزیده ها
آبفروش: مداحان به عنوان تریبون دار در شه...

آبفروش: مداحان به عنوان تریبون دار در شهرستان‌ها، وظیفه جهاد تبیین دارند

دهمین نشست صمیمانه جمعی از ستایشگران جوانان اهل‌بیت(ع) تحت‌عنوان نشست «الی الحبیب» پیرامون «جهاد تبیین و نقش مداحان در اوضاع کنونی جامعه» در مجموعه سرچشمه تهران برگزار شد.
06 آبان، 1401

جامعه منبری‌های جوان هیأت‌های حسینی برای...

جامعه منبری‌های جوان هیأت‌های حسینی برای اقامه جهاد تبیین هم‌عهد شدند

این نشست فصلی برای چهارمین‌بار به عنوان حرکت منبری‌های جوان هیأت‌های حسینی ششم اسفندماه با حضور چهره‌های شاخص منبر از استان‌های کشور برگزار شد،
05 اسفند، 1400

سید ابوالحسن حسینی عنوان کرد؛ نشریه «عین...

سید ابوالحسن حسینی عنوان کرد؛ نشریه «عین»؛ فرصتی برای بررسی هیأت با نگاه‌های علمی

یکی از پژوهشگران عرصه هیأت با اشاره به چاپ نشریه «عین» با موضوعات مرتبط با هیأت گفت: این نشریه، نشریه هیأت‌های مذهبی است و فعالان و پژوهشگران هیأت می‌توانند در تامین محتوای نشریه مشارکت داشته باشند.
23 تیر، 1400 | قم

مداحان جوان حتماً بخوانند...

مداحان جوان حتماً بخوانند...

رسم زمینه خوانی رو به فراموشی است یادداشتی از شاعر و مداح اهلبیت امیر عباسی
26 مرداد، 1392

هیأتی‌هایی که با 10 میلیون تومان سرمایه،...

هیأتی‌هایی که با 10 میلیون تومان سرمایه، 55 نفر را شاغل کردند

جمعی از هیأتی‌های اصفهان که پای ثابت مجالس هیأت رزمندگان اسلام محبان اهل بیت (ع) بودند، در سال 1385 تجربه و سرمایه خود را روی هم گذاشتند و کارگاهی اقتصادی راه انداختند که امروز توسعه یافته است و از کنار آن ۵۵ خانواده نان می‌خورند.
01 اسفند، 1401

copyright

تمامی حقوق مادی و معنوی این وبسایت برای جامعه ایمانی مشعر محفوظ است و هر گونه کپی برداری بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد