سید ابوالحسن حسینی عنوان کرد؛ نشریه «عین»؛ فرصتی برای بررسی هیأت با نگاه‌های علمی

24 تیر 1400 | قم

سید ابوالحسن حسینی عنوان کرد؛ نشریه «عین»؛ فرصتی برای بررسی هیأت با نگاه‌های علمی

یکی از پژوهشگران عرصه هیأت با اشاره به چاپ نشریه «عین» با موضوعات مرتبط با هیأت گفت: این نشریه، نشریه هیأت‌های مذهبی است و فعالان و پژوهشگران هیأت می‌توانند در تامین محتوای نشریه مشارکت داشته باشند.

سید ابوالحسن حسینی عنوان کرد؛ نشریه «عین»؛ فرصتی برای بررسی هیأت با نگاه‌های علمی

به گزارش روابط‌عمومی جامعه ایمانی مشعر، سید ابوالحسن حسینی ظهر امروز در دومین روز برگزاری سیزدهمین همایش مدیران هیأت‌های محوری و برگزیده کشور که به همت جامعه ایمانی مشعر در قم برگزار شد، با بیان اینکه پدیده هیأت یک پدیده علمی است و باید از نظر علمی مورد بررسی قرار گیرد، اظهار کرد: هیأت‌ها در رسانه‌های سمعی و بصیری جایگاه مطلوبی دارند اما هیچگاه رسانه مکتوب نداشته‌اند درحالی‌که ظرفیت تفکر در رسانه‌های مکتوب بیشتر است و در این راستا ما نشریه «عین» را راه‌اندازی کردیم که مخاطب آن در مرحله نخست هیأتی‌ها و‌ در مرحله دوم مخاطبان هیأت هستند.
وی از انتشار ۲۳ یادداشت در آخرین شماره نشریه «عین» یاد کرد و افزود: در شماره جدید که برای محرم بیرون می‌آید موضوع هیأت و رسانه را مورد بررسی قرار دادیم.
این پژوهشگر عرصه هیأت با تاکید بر اینکه هیأت و فرهنگ‌سازی موضوع آخرین شماره چاپ شده نشریه «عین» بوده است، تصریح کرد: در این شماره به تاکیدات رهبری در این‌ راستا پرداخته شده است.
وی با اشاره به اینکه نشریه عین نشریه همه هیأت‌های مذهبی سراسر کشور است، مطرح کرد: ما در حوزه تامین محتوا مشکل داریم چراکه به دنبال محتواهای ناب هستیم، امروز هم یک تیم داوری تعیین کردیم تا یادداشت‌های کیفی را در این نشریه منتشر کنیم.


برچسب

همایش ، جامعه ایمانی مشعر ، مشعر ، هیئت ، هیأت

نظرات


استانی
برگزیده ها
سی روز، سی گفتار

سی روز، سی گفتار

چهار: مراحل روزه‌داری
22 تیر، 1392

از مقام مادر شهید محمد معماریان تجلیل شد

از مقام مادر شهید محمد معماریان تجلیل شد

در آئین اختتامیه چهارمین همایش بانوان فعال در عرصه هیأت در مجتمع یاوران مهدی(عج)، از خانم اشرف السادات منتظری تجلیل به عمل آمد.
03 مرداد، 1401

اطلاعیه مهم

اطلاعیه مهم

مطالبه جامعه هیأت‌های حسینی از دولت جهت رفع فوری و کامل موانع و مشکلات پیش‌روی پیام‌رسان‌های داخلی و تأمین زیرساخت‌های فنی لازم جهت توسعه این پیام‌رسان‌ها و اعتماد و تکیه به جوانان متعهد و متخصص داخلی
04 مهر، 1401

برای کار فرهنگی باید به خدا پناه برد

برای کار فرهنگی باید به خدا پناه برد

حجت‌الاسلام محسن قرائتی در جلسه هم‌اندیشی با اهالی قلم،گفت: علمی فایده دارد که ثمره‌اش بندگی خدا باشد و هر قلمی ارزش ندارد، چراکه برخی قلم‌ها اسراف هستند
25 اردیبهشت، 1392

حجت الاسلام علوی: عدم توجه به تربیت، جام...

حجت الاسلام علوی: عدم توجه به تربیت، جامعه را ناکارآمد خواهد کرد

استاد حوزه علمیه با بیان اینکه برای استفاده از ظرفیت‌ها نیازمند افراد کارآمد هستیم، گفت: این افراد کارآمد باید در سنین نوجوانی تربیت شوند و اگر این تربیت‌ انجام نشود شاهد خیل عظیم افراد ناکارآمد خواهیم بود.
26 آبان، 1401

copyright

تمامی حقوق مادی و معنوی این وبسایت برای جامعه ایمانی مشعر محفوظ است و هر گونه کپی برداری بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد