برگزاری رویداد روز امید در آستانه ماه شعبان با موضوع ولایت امام زمان(عج)

27 بهمن 1401

برگزاری رویداد روز امید در آستانه ماه شعبان با موضوع ولایت امام زمان(عج)

رویداد روز امید در آستانه ماه شعبان با موضوع ولایت امام زمان(عج) با حضور 130 هنرمند از سوی جامعه هنر هیات در مسجد مقدس جمکران برگزار می شود.

برگزاری رویداد روز امید در آستانه ماه شعبان با موضوع ولایت امام زمان(عج)

به گزارش روابط عمومی جامعه ایمانی مشعر؛ حجت الاسلام علی اصغر دشمیر، دبیر رویداد «روز امید» در گفت و گو با خبرنگاران از برگزاری رویداد روز امید با موضوع ولادت امام زمان(عج) با هدف امید به ظهور در مسجد مقدس جمکران خبر داد و گفت: 130 نفر از هنرمندان خانم آقا از سراسر کشور 26 تا 28 گردهم آمده اند تا در حوزه های تصویر سازی، طراحی پوستر، موشن گرافی؛ پادکست و حروف نگاری با موضوع ولادت امام زمان(عج) به تولید اثر بپردازند. 


حجت الاسلام دشمیر افزود: در این رویداد هنری اساتیدی چون صابر شیخ رضایی، صادق لطفی زاده، احسان جعفر پیشه، علی جعفر پیشه، مهدی سهرابی نصر، محمد مهدی نوری حضور دارند. 
دبیر رویداد «روز امید» خاطر نشان کرد: آثار تولید شده در این رویداد سه روزه در آستانه نیمه شعبان در فضای مجازی و بهصورت تبلیغات شهری انتشار می یابند. 
 

لازم به ذکر است؛ رویداد روز امید از سوی جامعه هنر هیأت و با همکاری مسجد مقدس جمکران برگزار می شود.

نظرات


استانی
برگزیده ها
دومین نشست فعالان هیأتی عرصه صنایع تبدیل...

دومین نشست فعالان هیأتی عرصه صنایع تبدیلی بازیافت در محل جامعه ایمانی مشعر برگزار گردید.

در این جلسه که با حضور 20 نفر از فعالان عرصه صنایع تبدیلی بازیافت برگزار شد، ضمن معرفی اعضای جدید و اعلام ظرفیت های موجود در زمینه تفکیک زیاله از مبدأ؛ مبنای انجام کار شبکه ای بازیافت زباله توسط هیأت ها نیز تشریح و تبیین شد.
22 تیر، 1401

آنچه هیأتیها باید در خصوص ارتباطگیری و ج...

آنچه هیأتیها باید در خصوص ارتباطگیری و جذب بدانند

آنچه هیاتیها باید در خصوص ارتباطگیری و جذب بدانند استاد دانشگاه به تشریح عوامل مهم و عملی در جذب و ارتباطگیری در هیآت پرداخت.
13 تیر، 1398

فراخوان طراحی نشان نوشته شعار مشترک هیآت...

فراخوان طراحی نشان نوشته شعار مشترک هیآت مذهبی کشور در فاطمیه 1440

بدیهی است نشان نوشته برگزیده، در فاطمیه امسال به شکل گسترده ای در سطح هیآت ، مجالس حسینی و فضاسازی های عمومی سراسر کشور مورد استفاده قرار خواهد گرفت. ‌
20 دی، 1397

از مجاهد مجروح سیل پل دختر تجلیل شد

از مجاهد مجروح سیل پل دختر تجلیل شد

مراسم تجلیل از میلاد احسانی از مجاهدان جبهه انقلاب فرهنگی سیل و از حماسه‌سازان خدمت‌رسانی به سیل پل دختر در قم برگزار شد.
15 تیر، 1398

copyright

تمامی حقوق مادی و معنوی این وبسایت برای جامعه ایمانی مشعر محفوظ است و هر گونه کپی برداری بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد