در اختتامیه رویداد هنری لبخند خدا؛ بانوی پرچم‌دار فاطمه(س) مشخص شد .

17 اردیبهشت 1402

در اختتامیه رویداد هنری لبخند خدا؛ بانوی پرچم‌دار فاطمه(س) مشخص شد .

همزمان با آئین اختتامیه رویداد هنری لبخند خدا، پرچم گنبد حضرت‌ معصومه(س) به مدت یک سال به صورت امانت به یکی از بانوان هنرمند کشور اهدا شد.

در اختتامیه رویداد هنری لبخند خدا؛ بانوی پرچم‌دار فاطمه(س) مشخص شد .

به گزارش روابط عمومی خیمه‌بانوان‌هنرمندهیأتی، در طی رویداد هنری لبخند خدا، هر سال پیش از میلاد حضرت معصومه(س) یکی از بانوان هنرمند کشور باتوجه به فعالیت‌های یک‌ساله خود، به عنوان پرچم‌دار فاطمه (س) معرفی می‌شود.
در این فرآیند، پرچم گنبد حضرت معصومه(س) به مدت یک سال نزد او به امانت گذاشته می‌شود و سال بعد این پرچم به بانوی هنرمند دیگری سپرده می‌شود.


گفتنی است؛ برای نخستین بار این پرچم در اختتامیه رویداد هنری لبخند خدا در تاریخ ۱۵ اردیبهشت‌ماه، با حضور اساتید هنرمند در مراسمی در شبستان حضرت زهرا(س) حرم حضرت معصومه(س) به سرکار خانم مهناز صابرپور اهدا شد.


 

لازم به ذکر است؛ این آیین به منظور تجلیل از بانوان هنرمند کشور و نشان دادن ارزش آفرینی‌های این بانوان برگزار شده و این پرچم نیز نشان دهنده ارتباط و ارادت به حضرت معصومه(س) است که به عنوان یک امانت مقدس برای یک سال به دست پرچمدار فاطمه(س) سپرده می‌شود.

نظرات


استانی
برگزیده ها
آیت‌الله مجتبی کلهر تهرانی مشهور به آقا...

آیت‌الله مجتبی کلهر تهرانی مشهور به آقا مجتبی تهرانی دار فانی را وداع گفت.

این شاگرد امام خمینی(ره) ساعت یک بامداد امروز در بیمارستان تهران درگذشت.
13 دی، 1391

مدیران هیأت های محوری و برگزیده کشور در...

مدیران هیأت های محوری و برگزیده کشور در قم گرد هم می آیند.

پانزدهمین همایش مدیران هیأت های محوری و برگزیده کشور ۹ و ۱۰ تیر ماه به همت جامعه ایمانی مشعر در شهر مقدس قم برگزار می‌شود.
07 تیر، 1401

در حاشیه همایش الی الحبیب2؛ اساتید محمدع...

در حاشیه همایش الی الحبیب2؛ اساتید محمدعلی مجاهدی و سید احمد شمس تجلیل شدند

استاد محمدعلی مجاهدی و استاد سید احمد شمس در حاشیه دومین همایش ملی جمعی از ستایشگران جوان هیأت‌های کشور با عنوان الی الحبیب تجلیل شدند.
14 خرداد، 1401

copyright

تمامی حقوق مادی و معنوی این وبسایت برای جامعه ایمانی مشعر محفوظ است و هر گونه کپی برداری بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد