کشکولی: لزوم تعیین کرسی مردمی در ستاد ملی اربعین

04 شهریور 1401

کشکولی: لزوم تعیین کرسی مردمی در ستاد ملی اربعین

عضو هیئت امنای جامعه فعالان اربعین بر لزوم تعیین کرسی مردمی در ستاد ملی اربعین تاکید کرد.

کشکولی: لزوم تعیین کرسی مردمی در ستاد ملی اربعین

به گزارش روابط عمومی جامعه ایمانی مشعر، میثم کشکولی در هفتمین گردهمایی فعالان مردمی اربعین که در شبستان بقیع مسجد مقدس جمکران برگزار شد، با اشاره به اینکه مطالبات بسیاری برای اربعین امسال وجود دارد، اظهار کرد: مطالبه اصلی فعالان مردمی اربعین توسعه این مجموعه مردم نهاد است.


وی با بیان اینکه فعالان مردمی یک کرسی در ستاد ملی اربعین ندارند، عنوان کرد: پیش بینی ما حضور حدود 6 میلیون زائر در اربعین است که متاسفانه عدم ارتباط میان ستاد ملی و صف مردمی موجب عدم حل مشکلات شده است.
عضو هیئت امنای جامعه فعالان اربعین با اشاره به اینکه حرکت عظیم اربعین یک حرکت فرهنگی است، مطرح کرد: ستاد اربعین کشور نیز باید در عناوین فرهنگی برگزار شود، اما متاسفانه امروز ستاد ملی اربعین ذیل معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی برگزار می‌شود.


وی با بیان اینکه طبق فرموده مقام معظم رهبری اربعین ضامن کشور است، خاطرنشان کرد: مجموعه حاکمیت وظیفه سیاست‌گذاری، پشتیبانی و رفع مانع دارد ولی ستاد مردمی اربعین در کف میدان باید حرکت کند.
کشکولی با اشاره به اینکه اصلی‌ترین مشکل ما حمل و نقل و اتوبوس است، تصریح کرد: این مشکل در حوزه پروازها نیز وجود دارد .


وی با بیان اینکه تمام موکب‌ها بخش بهداشت و درمان دارند، یادآور شد: از دیگر مشکلات این موکب‌ها تامین دارو است.


عضو هیئت امنای جامعه فعالان اربعین افزود: متاسفانه عدم وجود دلار برای خرید در بازار و تامین اقلام مصرفی نیز مشکلاتی را به وجود آورده است.

نظرات


استانی
برگزیده ها
ويژه نامه روزهای آخر ماه شعبان به خصوص ج...

ويژه نامه روزهای آخر ماه شعبان به خصوص جمعه آخر

سه ماه رجب، ‌شعبان و ‌رمضان مورد عنايت الهي هستند. به حسب ظاهر ما در آخرين لحظات ماه شعبان هستيم. سخنانی از مرحوم حاج آقا مجتبی تهرانی در خصوصیات ماه شعبان تقدیم میشود:
11 تیر، 1392

عصر امام خمینی رحمه‌الله

عصر امام خمینی رحمه‌الله

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای طی سالیان متمادی پس از رحلت حضرت امام خمینی رحمه‌الله، ضمن حضور در جمع مردم عزادار در سالگرد آن رهبر فقید مهم‌ترین و بنیادین‌ترین مسائل كلان انقلاب اسلامی را طی بیاناتی مورد بحث و بررسی قرار می‌دهند.
13 خرداد، 1392

ام البنین همسر و مادر شهید

ام البنین همسر و مادر شهید

آنچه در زندگانی ام البنین با نام مهر و عاطفه جلوه می کند تنها مهر مادری نیست که این مهر در سینه هر مادری نسبت به فرزندان و دلبندانش شعله می کشد.
02 اردیبهشت، 1392

هیأتی‌ها با 10 میلیون تومان سرمایه اولیه...

هیأتی‌ها با 10 میلیون تومان سرمایه اولیه برای 850 نفر شغل ایجاد کردند

جمعی از جوانان هیأتی‌ برآمده از مجمع فرهنگی شهید اژه‌ای و هیأت این مجموعه، با سرمایه‌ اولیه 10 میلیون تومانی آن هم از کمک خانواده‌ها، کارخانه‌ای راه انداختند که این روزها برای 850 نفر شغل ایجاد کرده است.
27 فروردین، 1401

فراخوان انتخاب شعار محوری فاطمیه 1401

فراخوان انتخاب شعار محوری فاطمیه 1401

فراخوان پیشنهاد شعار به مناسبت ایام شهادت صدیقه طاهره(س)
03 آذر، 1401

copyright

تمامی حقوق مادی و معنوی این وبسایت برای جامعه ایمانی مشعر محفوظ است و هر گونه کپی برداری بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد