یدالله بهتاش: خادمی امروز خود را مدیون برکات روضه‌های خانگی کودکی‌مان هستیم

12 مرداد 1400 | تهران

یدالله بهتاش: خادمی امروز خود را مدیون برکات روضه‌های خانگی کودکی‌مان هستیم

استاد پیشکسوت مداحی با تاکید بر لزوم احیای روضه‌های خانگی مطرح کرد: اکنون هم ما به یاد داریم که دوران کودکی خود را با حضور در روضه‌های خانگی سپری کردیم و به برکت این روضه‌هاست که امروز هم در راستای مسیر اهل‌بیت(ع) خدمت می‌کنیم.

یدالله بهتاش: خادمی امروز خود را مدیون برکات روضه‌های خانگی کودکی‌مان هستیم

به گزارش روابط عمومی جامعه ایمانی مشعر، یدالله بهتاش شب گذشته در مراسم رونمایی از صندوقچه روضه خانگی که در امامزاده صالح(ع) برگزار شد، با اشاره به روایتی از امام هشتم اظهار کرد: ایشان یابن شبیب فرمودند که در عزای ما محزون و در شادی ما شاد باشید و ولایت ما اهل‌بیت(ع) را داشته باشید چراکه هرکسی با آنچه که در دنیا دوست دارد در آخرت محشور خواهد شد.
وی اضافه کرد: در هنگام شادی و اندوه برای اهل‌بیت(ع) باید مراقب باشیم تا با کارهای ناپسند خود این بزرگواران را از خود نرنجانیم، امکان دارد ما زائر حرم امام رضا علیه السلام باشیم اما با اعمال ناپسند خود به ایشان ضربه بزنیم.
این استاد پیشکسوت مداحی با تاکید بر لزوم احیای روضه‌های خانگی مطرح کرد: اکنون هم ما به یاد داریم که دوران کودکی خود را با حضور در روضه‌های خانگی سپری کردیم و به برکت این روضه‌هاست که امروز هم در راستای مسیر اهل‌بیت(ع) خدمت می‌کنیم.
بهتاش با اشاره به اینکه در وضعیت خاص امروز برپایی روضه‌های خانگی، برای برخی افراد موجب یادآوری ارزش‌های فراموش شده می‌شود، گفت: بیرق امام حسین علیه السلام هیچ گاه بر زمین نمی‌ماند اما ما وظیفه داریم این مکتب را به همگان معرفی و برای گسترش پوشش پرچم تلاش کنیم.


برچسب

صندوقچه_روضه_خانگی

نظرات


استانی
برگزیده ها
روایت عبدالرضا هلالی از فعالیت "تکیه گاه...

روایت عبدالرضا هلالی از فعالیت "تکیه گاه آقا مرتضی علی(ع)"

هلالی گفت: این تکیه‌گاه به صورت مستمر و در مدت زمان ۵ ماه از افراد آسیب پذیر و کم بضاعت دعوت کرده تا در این مکان دور هم جمع شوند.
23 بهمن، 1400

حاج غلامرضا سازگار: سرنوشت مداحی کشور در...

حاج غلامرضا سازگار: سرنوشت مداحی کشور در دست ستایش‌گران جوان است

آفت‌هایی که مداحان باید از آن‌ها دوری جویند
26 مرداد، 1398 | قم

عبودتیان: حضور هیأت‌ها در عرصه اقتصاد کم...

عبودتیان: حضور هیأت‌ها در عرصه اقتصاد کم‌رنگ است

دستیار رئیس جمهور در امور مردمی‌سازی دولت گفت: باید پیوست رزم اقتصادی در هیأت‌ها باشد و به این موضوع توجه شود.
19 خرداد، 1402

سردار عزیز جعفری: مماشات با اغتشاش‌گران...

سردار عزیز جعفری: مماشات با اغتشاش‌گران پایان یابد

فرمانده سابق کل سپاه گفت: حاکمیت نباید بیش‌از این با مماشات با این افراد برخورد کند و هرچه سریع‌تر باید این بساط با برخورد قاطع جمع شود.
27 آبان، 1401

نماینده مجلس شورای اسلامی: امروز هیچ فری...

نماینده مجلس شورای اسلامی: امروز هیچ فریضه ای مهم تر از حفظ جوانی جمعیت نیست

رئیس کمیسیون مشترک طرح جوانی جمعیت و حمایت از خانواده مجلس شورای اسلامی گفت: جبهه مردمی باید برای فرزندآوری و تحقق قانون جوانی جمعیت مطالبه گری کند.
01 خرداد، 1401

copyright

تمامی حقوق مادی و معنوی این وبسایت برای جامعه ایمانی مشعر محفوظ است و هر گونه کپی برداری بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد