یکتا: لزوم ورود بسیجی‌وار به عرصه اربعین

04 شهریور 1401

یکتا: لزوم ورود بسیجی‌وار به عرصه اربعین

مسئول جمعیت امام‌رضایی‌ها گفت: تجربه ثابت کرده است در هر حوزه‌ای که بسیجی‌وار وارد شده‌ایم، توانسته‌ایم به موفقیت برسیم و مشکلات را پشت سر بگذاریم.

یکتا: لزوم ورود بسیجی‌وار به عرصه اربعین

به گزارش روابط عمومی جامعه ایمانی مشعر، حسین یکتا بعداز ظهر امروز پنج‌شنبه 3 شهریورماه در هفتمین گردهمایی فعالان مردمی اربعین که در شبستان بقیع مسجد مقدس جمکران برگزار شد، اظهار کرد: در حرکت اربعین امسال امیدواریم با استفاده از تجربیات سال‌های گذشته ، حرکت عظیم‌تری را رقم بزنیم.


وی با بیان اینکه باید با تمام قوا در این عرصه ورود کنیم، عنوان کرد: امروز تمام موکب داران اربعین دغدغه حمل و نقل و هزینه‌های آن را دارند.
مسئول جمعیت امام‌رضایی‌ها  ادامه داد: تجربه ثابت کرده است در هر حوزه‌ای که بسیجی‌وار وارد  میدان شده‌ایم، توانسته‌ایم به موفقیت برسیم و مشکلات را پشت سر بگذاریم؛ نمونه بارز آن نیز دوران دفاع مقدس است که در ابتدا بسیجی‌وار وارد شدیم سپس گردان‌ها، خط شکن‌ها و ... شکل گرفتند.


وی با اشاره به اینکه راهیان نور نیز از دیگر مثال‌های موفقیت در حرکت بسیجی است، مطرح کرد: حرکت عظیم اربعین از نظر محتوا، همبستگی، سیل عظیم عاشقان و ... از آرزوهای دیرین نظام جمهوری اسلامی بوده است.


یکتا با بیان اینکه هنوز عملیات اربعین آن‌طور که باید آغاز نشده است، خاطرنشان کرد: باید به سمتی پیش رویم تا تمام افراد از سراسر جهان به زیارت اربعین بیایند و امروز تازه ابتدای مسیر و راه هستیم.


وی با تاکید بر لزوم شکل‌گیری ستاد مرکزی و مردمی اربعین، تصریح کرد: تجربه ثابت کرده است در تمامی عرصه‌های فعالیت‌های مردمی، شاهد حمایت‌های مقام معظم رهبری نیز خواهیم بود.

نظرات


استانی
برگزیده ها
پویش برپایی «میز کتاب» سفیر حسین 3

پویش برپایی «میز کتاب» سفیر حسین 3

من هم #سفیر_حسین هستم...
06 تیر، 1401

بیانات آیت الله جوادی آملی در پی پیام تس...

بیانات آیت الله جوادی آملی در پی پیام تسلیت چهلمین روز رحلت آیت‌الله آقا مجتبی تهرانی

آیت‌الله جوادی آملی در پیام تسلیتی به مناسبت چهلمین روز رحلت آیت‌الله آقا مجتبی تهرانی گفت: آیت‌الله تهرانی عالم عاملی بود که توانست آنچه را که آموخته بود، در رفتارش منعکس کند.
26 بهمن، 1391

دومین همایش ملی جمعی از ستایشگران جوان ه...

دومین همایش ملی جمعی از ستایشگران جوان هیأت‌های کشور به کار خود پایان داد

دومین همایش ملی جمعی از ستایشگران جوان هیأت‌های کشور با عنوان الی الحبیب2 پس از دو روز به کار خود پایان داد.
14 خرداد، 1401

علی انسانی: روز مباهله میان شیعیان مغفول...

علی انسانی: روز مباهله میان شیعیان مغفول مانده است

شاعر پیشکسوت آیینی بر لزوم بزرگداشت روز مباهله تاکید کرد و گفت: با استفاده از اسناد تاریخی مرتبط با این روز که از اعتبار بسیار برخوردار است می‌توانیم بار دیگر حقانیت اهل‌بیت(ع) را به جهانیان یادآور شویم.
12 مرداد، 1400 | تهران

سخنان حجت‌الاسلام پورمحمدی در حوزه علمیه...

سخنان حجت‌الاسلام پورمحمدی در حوزه علمیه مروی درباره محکومیت کشتار شیعیان پاکستان

معاون سیاسی جامعه روحانیت مبارز با محکومیت کشتار شیعیان در پاکستان گفت:‌ مثلث استکبار، منحرفین و مرتجعین وابسته را باید از یکدیگر پاشید؛ جمهوری اسلامی ایران توانایی مقابله با آنها را دارد.
19 اسفند، 1391

copyright

تمامی حقوق مادی و معنوی این وبسایت برای جامعه ایمانی مشعر محفوظ است و هر گونه کپی برداری بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد