یادداشت آقای رحیم ابراهیمی از قم

19 دی 1401

یادداشت آقای رحیم ابراهیمی از قم

3روز مانده تا دیدار ستایشگران اهل‌بیت(ع) با رهبرمعظم‌انقلاب

یادداشت آقای رحیم ابراهیمی از قم

یادداشت آقای رحیم ابراهیمی از قم

همه‌ساله رهنمودهای حکیمانه و پدرانه و عمیق رهبر عزیزمان که برگرفته از نگاهی عالمانه و جهان‌بینانه است،
در سالروز میلاد حضرت صدیقه طاهره فاطمه زهرا (س) مسیر مقدس ستایشگری حضرات معصومین را برای مادحین اهل‌بیت(ع) هموار می‌نماید.

رهنمودهایی همچون جهاد تبیین ، آگاه‌سازی مردم ، مردم‌داری، انفاق ، فرهنگ‌سازی اسلامی ، سبک‌زندگی‌اسلامی و حجاب ، ترویج و گسترش مبانی قرآنی و اهلبیتی ، حفظ و تقویت نظام‌اسلامی ، تقویت فرهنگ مهدوی و انتظار ، پیوند‌دادن تاریخ‌زندگی اهل‌بیت(ع) به وقایع امروز ،
ایستادگی در مقابل ظالمین و مستکبرین دنیا، حفظِ قالب مدّاحی اصیل و شکل هیأت، انتخاب اشعار و سبک‌های مناسب و در شأن جلسات اهلبیت ، گسترش ادب‌اسلامی در جامعه، پرهیز از بدگویی و بدزبانی ، گسترش مطالعات معرفتی و تاریخی و ترویج ازدواج به هنگام و ...
در این دوران حساس و با توجه به تأثیر عمیق مجالس اهل‌بیت بر جامعه، ستایشگری اهلبیت و بیان و عمل به معارف دین مبین اسلام حقیقی و آگاه‌سازی مردم ، امری واجب می باشد.

 

نظرات


استانی
برگزیده ها
نذر خدمت

نذر خدمت

موکب سلامت
29 شهریور، 1400

جلسه داوری دهمین سوگواره عاشورایی عکس هی...

جلسه داوری دهمین سوگواره عاشورایی عکس هیأت برگزار شد

جلسه داوری دهمین سوگواره عاشورایی عکس هیأت با حضور آقایان سید عباس میرهاشمی، فرهاد سلیمانی و مهدی طاهری در مجموعه یادمان شهدای انقلاب (سرچشمه) تهران به همت دفتر هنرهیأت جامعه‌ایمانی‌مشعر برگزار شد.
17 آبان، 1400

حجت‌الاسلام والمسلمین وافی: هیأتی‌ها بای...

حجت‌الاسلام والمسلمین وافی: هیأتی‌ها باید به دنبال تعریف درست از جریان شعر اعتراض باشند

یکی از فعالان فرهنگی گفت: هیئتی‌ها باید به اصل گفتمان انقلاب اسلامی واقف، معتقد و باورمند باشند و بدانند که جریان شعر اعتراض شکل می‌گیرد و خوانده نیز خواهد شد اما باید با تعریف درست، مدیریت و کنترل شود.
06 دی، 1397

سی روز، سی گفتار

سی روز، سی گفتار

هشت: ماه فرصت‌ها
26 تیر، 1392

سومین نشست صمیمانه ستایشگران جوان آستان...

سومین نشست صمیمانه ستایشگران جوان آستان اهل‌بیت(ع) در تهران برگزار شد

جمعی از ستایشگران جوان آستان اهل‌بیت(ع) به همت جامعه ایمانی مشعر در قالب سومین نشست فصلی خود با موضوع تخصصی «خانواده» و به‌منظور جمع‌بندی راهکارهای مقابله با آسیب‌های اجتماعی در حوزه ستایشگری در شهر تهران گردهم آمدند.
25 خرداد، 1398 | تهران

copyright

تمامی حقوق مادی و معنوی این وبسایت برای جامعه ایمانی مشعر محفوظ است و هر گونه کپی برداری بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد