به مدت سه روز برگزار می‌شود؛ رویداد ملی سفینه النجاه در آستان قدس رضوی

25 مرداد 1401

به مدت سه روز برگزار می‌شود؛ رویداد ملی سفینه النجاه در آستان قدس رضوی

خادم هنرهیأت جامعه ایمانی مشعر گفت: رویداد ملی سفینه النجاه در سالن نمایشگاه‌های دائمی آستان قدس رضوی از تاریخ 26 مردادماه الی 28 مردادماه برگزار می‌شود.

به مدت سه روز برگزار می‌شود؛ رویداد ملی سفینه النجاه در آستان قدس رضوی

حجت الاسلام والمسلمین علی اصغر دشمیر در گفت‌وگو با خبرنگار مشعر با اشاره به برگزاری رویداد ملی سفینه النجاه از 26ام مردادماه در آستان قدس رضوی، اظهار داشت: این رویداد به تولید اثر حول محور سید الشهدا(ع) و امام رضا(ع) می‌پردازد.


وی با بیان اینکه حدود 400 هنرمند و با هدایت بیش از 30 استاد در این رویداد فعالیت دارند، مطرح کرد: فعالیت این هنرمندان در 10 قالب هنری مجموعه عکس داستانی، مستند کوتاه، پادکست، گرافیک متحرک، نقاشی، تصویرسازی، حروف نگاری، طراحی نشان، پوستر، طراحی پرچم و کتیبه است.


خادم هنرهیأت جامعه ایمانی مشعر با اشاره به اینکه این هنرمندان در سه روز و تا تاریخ 28مردادماه خلق اثر می‌کنند، عنوان کرد: این رویداد در سالن نمایشگاه‌های دائمی آستان قدس رضوی برگزار ‌می‌شود.
 وی افزود: برای شرکت در این رویداد از هنرمندان 28 استان کشور دعوت به عمل آمده است که بخشی از آن‌ها را نیز بانوان تشکیل داده‌اند.


دشمیر با بیان اینکه این کارگاه در راستای شبکه‌سازی هنرمندان و آشنایی بیش‌تر هنرمندان با یکدیگر است، خاطرنشان کرد: در این رویداد چند گام جدید را رقم زدیم. 


وی با اشاره به اینکه برای کمک به ارتقای خلق اثر تمام کارگاه‌ها در یک محل هستند و تمام مخاطبین با تمام هنرمندان و اساتید در ارتباط هستند، تصریح کرد: هدایت به سمت کار گروهی از دیگر اهداف این رویداد بوده و بسترسازی لازم برای فعالیت به صورت تیمی انجام شده است.              

                                                             
خادم هنرهیأت جامعه ایمانی مشعر در پایان یادآور شد: استاید برجسته‌ای در این رویداد شرکت خواهند کرد که در حوزه‌هایی نظیر منظر تیم‌سازی، ادبیات، داستان، تولید محتوا، ایده پردازی و ... فعالیت می‌کنند.

نظرات


استانی
یازدهمین مراسم وداع با ماه مبارک رمضان

یازدهمین مراسم وداع با ماه مبارک رمضان

شب وداع ۱۱
08 اردیبهشت، 1401 | قزوین

دومین نشست‌ صمیمانه ستایشگران‌ جوان اهل‌...

دومین نشست‌ صمیمانه ستایشگران‌ جوان اهل‌بیت(ع) استان‌خوزستان برگزار شد

دومین نشست‌ صمیمانه جمعی از ستایشگران‌جوان آستان اهل‌بیت(ع) استان‌خوزستان به همت جامعه ایمانی مشعر در این استان برگزار شد.
10 اسفند، 1400 | اهواز

برگزیده ها
حجت‌الاسلام والمسلمین عبدالحسین خسروپناه...

حجت‌الاسلام والمسلمین عبدالحسین خسروپناه: هیأت‌های مذهبی قابلیت پیوستن به دولت انقلابی را دارند

معاون علوم انسانی و هنر دانشگاه آزاد گفت: هیأت‌های مذهبی قابلیت پیوستن به دولت انقلابی را دارند اما باید دید که دولت انقلابی هم می‌تواند بستر پیوستن و بهره‌مندی از ظرفیت هیأت انقلابی را فراهم سازد.
24 تیر، 1400 | قم

واکنش حاج میثم مطیعی به اتفاقات اخیر کشو...

واکنش حاج میثم مطیعی به اتفاقات اخیر کشور

یک‌ ملت با چه‌زبانی بگوید که ما روبروی‌هم نخواهیم‌ ایستاد؟
27 مهر، 1401

نویسنده کتاب مثبت ۳: دشمن برای پیرشدن جم...

نویسنده کتاب مثبت ۳: دشمن برای پیرشدن جمعیت ایران دندان تیز کرده است

مراسم اختتامیه و قرعه‌کشی‌جوایز پویش‌ملی‌کتابخوانی مثبت۳ امروز جمعه ۳۰ اردیبهشت ماه در سینمافجر اسلامشهر برگزار شد.
01 خرداد، 1401

سی روز، سی گفتار

سی روز، سی گفتار

دهم: تكبر مانع تكامل
27 تیر، 1392

رحیم آبفروش: خروجی هیأت تراز انقلاب اسلا...

رحیم آبفروش: خروجی هیأت تراز انقلاب اسلامی انسان مجاهد و انقلابی خواهد بود

جانشین دبیر جامعه ایمانی مشعر گفت: هیأت تراز انقلاب اسلامی تربیت‌محور و انسان‌پرور است و خروجی آن انسان انقلابی خواهد بود که این انسان انقلابی هم قرار نیست
06 دی، 1397

copyright

تمامی حقوق مادی و معنوی این وبسایت برای جامعه ایمانی مشعر محفوظ است و هر گونه کپی برداری بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد