به مدت سه روز برگزار می‌شود؛ رویداد ملی سفینه النجاه در آستان قدس رضوی

25 مرداد 1401

به مدت سه روز برگزار می‌شود؛ رویداد ملی سفینه النجاه در آستان قدس رضوی

خادم هنرهیأت جامعه ایمانی مشعر گفت: رویداد ملی سفینه النجاه در سالن نمایشگاه‌های دائمی آستان قدس رضوی از تاریخ 26 مردادماه الی 28 مردادماه برگزار می‌شود.

به مدت سه روز برگزار می‌شود؛ رویداد ملی سفینه النجاه در آستان قدس رضوی

حجت الاسلام والمسلمین علی اصغر دشمیر در گفت‌وگو با خبرنگار مشعر با اشاره به برگزاری رویداد ملی سفینه النجاه از 26ام مردادماه در آستان قدس رضوی، اظهار داشت: این رویداد به تولید اثر حول محور سید الشهدا(ع) و امام رضا(ع) می‌پردازد.


وی با بیان اینکه حدود 400 هنرمند و با هدایت بیش از 30 استاد در این رویداد فعالیت دارند، مطرح کرد: فعالیت این هنرمندان در 10 قالب هنری مجموعه عکس داستانی، مستند کوتاه، پادکست، گرافیک متحرک، نقاشی، تصویرسازی، حروف نگاری، طراحی نشان، پوستر، طراحی پرچم و کتیبه است.


خادم هنرهیأت جامعه ایمانی مشعر با اشاره به اینکه این هنرمندان در سه روز و تا تاریخ 28مردادماه خلق اثر می‌کنند، عنوان کرد: این رویداد در سالن نمایشگاه‌های دائمی آستان قدس رضوی برگزار ‌می‌شود.
 وی افزود: برای شرکت در این رویداد از هنرمندان 28 استان کشور دعوت به عمل آمده است که بخشی از آن‌ها را نیز بانوان تشکیل داده‌اند.


دشمیر با بیان اینکه این کارگاه در راستای شبکه‌سازی هنرمندان و آشنایی بیش‌تر هنرمندان با یکدیگر است، خاطرنشان کرد: در این رویداد چند گام جدید را رقم زدیم. 


وی با اشاره به اینکه برای کمک به ارتقای خلق اثر تمام کارگاه‌ها در یک محل هستند و تمام مخاطبین با تمام هنرمندان و اساتید در ارتباط هستند، تصریح کرد: هدایت به سمت کار گروهی از دیگر اهداف این رویداد بوده و بسترسازی لازم برای فعالیت به صورت تیمی انجام شده است.              

                                                             
خادم هنرهیأت جامعه ایمانی مشعر در پایان یادآور شد: استاید برجسته‌ای در این رویداد شرکت خواهند کرد که در حوزه‌هایی نظیر منظر تیم‌سازی، ادبیات، داستان، تولید محتوا، ایده پردازی و ... فعالیت می‌کنند.

نظرات


استانی
برگزیده ها
چگونه از رنج‌های دنیا اجر ببریم؟

چگونه از رنج‌های دنیا اجر ببریم؟

اگر از رنج فرار کنی، بدتر می‌شود
23 مرداد، 1392

مكان اعتكاف پيامبردر مسجدالنبي كجا بوده...

مكان اعتكاف پيامبردر مسجدالنبي كجا بوده است

ستون سرير يكي از ستون هاي قديمي مسجدالنبي است كه پيامبر در روزهايي كه در اين مسجد اعتكاف مي كرد بستر حصيري خود را آنجا پهن مي كرد.
01 خرداد، 1392

یکتا: لزوم ورود بسیجی‌وار به عرصه اربعین

یکتا: لزوم ورود بسیجی‌وار به عرصه اربعین

مسئول جمعیت امام‌رضایی‌ها گفت: تجربه ثابت کرده است در هر حوزه‌ای که بسیجی‌وار وارد شده‌ایم، توانسته‌ایم به موفقیت برسیم و مشکلات را پشت سر بگذاریم.
04 شهریور، 1401

به همت جامعه ایمانی مشعر؛ مدیران هیأت‌ها...

به همت جامعه ایمانی مشعر؛ مدیران هیأت‌های محوری کشور در قم گردهم می‌آیند

سیزدهمین همایش مدیران هیأت‌های محوری و برگزیده کشور و سومین همایش بانوان فعال در عرصه هیأت ۲۴ و ۲۵ تیرماه به همت جامعه ایمانی مشعر در شهر مقدس قم برگزار می‌شود.
21 تیر، 1400 | قم

عبودتیان: حضور هیأت‌ها در عرصه اقتصاد کم...

عبودتیان: حضور هیأت‌ها در عرصه اقتصاد کم‌رنگ است

دستیار رئیس جمهور در امور مردمی‌سازی دولت گفت: باید پیوست رزم اقتصادی در هیأت‌ها باشد و به این موضوع توجه شود.
19 خرداد، 1402

copyright

تمامی حقوق مادی و معنوی این وبسایت برای جامعه ایمانی مشعر محفوظ است و هر گونه کپی برداری بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد