مسئول واحد خواهران جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی: امروز جبهه فرهنگی خواهران در هیات ها رسالت مهمی در صیانت از ارزش ها دارند

02 مرداد 1401

مسئول واحد خواهران جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی: امروز جبهه فرهنگی خواهران در هیات ها رسالت مهمی در صیانت از ارزش ها دارند

مسئول واحد خواهران جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی گفت: امروز جبهه فرهنگی خواهران در هیات ها رسالت مهمی در صیانت از ارزش ها دارند.

مسئول واحد خواهران جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی: امروز جبهه فرهنگی خواهران در هیات ها رسالت مهمی در صیانت از ارزش ها دارند

به گزارش جامعه ایمانی مشعر، خانم سیدی‌پور در چهارمین همایش بانوان فعال در عرصه هیات در مجتمع یاوران مهدی (عج) با اشاره به تبیین وضعیت جبهه فرهنگی بانوان اظهار داشت: بانوان در جبهه فرهنگی دارای نقش بسیار مهم و سازنده‌ای هستند و این جبهه فرهنگی، دارای سربازان قوی و مومن و با اخلاصی است.
مسئول واحد خواهران جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی جامعه ایمانی مشعر افزود: امروز جبهه فرهنگی خواهران در هیئات رسالت مهمی در صیانت از ارزش ها دارند.
وی بیان کرد: این جبهه فرهنگی وظیفه دارند یکدیگر را بشناسند و ظرفیت ها را تقویت کنند و به یکدیگر تجربه‌هایشان را منتقل کنند و ببینند که تنها نیستند و حتی یک نفر محجبه می‌تواند جبهه‌ای ایجاد کند که تاثیر‌گذار باشد. ما می‌توانیم از دل وحدت و هم افزایی، قدرت معنوی و روحیه انقلابی بگیریم.
سیدی عنوان کرد: در فتنه 88 نگرانی های زیادی در مورد نفوذ دشمن و به خطر افتادن انقلاب و بروز جنگ وجود داشت، اما ما فصل الخطاب رهبری را داشتیم و داریم و تا وقتی متصل به نور ولایت هستیم هیچ اتفاقی نمی‌افتد.
وی خاطرنشان کرد: انقلابی‌ها حتی در فتنه‌ها چنان شعاعی ایجاد کردند که از آن شهید حججی‌ها، سربلند کردند، وقتی انقلاب برگرفته از ارزش‌های دینی و اخلاقی و اسلامی باشد، حتی در جریان فتنه‌ها نیز رویش‌های انقلابی زیادی خواهیم داشت.
مسئول واحد خواهران جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی جامعه ایمانی مشعر ادامه داد: این قدرت های معنوی به ما حال خوبی می‌دهند مانند سردار سلیمانی که توانست چنین موجی را به وجود بیاورد.
وی بیان کرد: در این فضایی که مسائل مختلف ناامیدی را فریاد می‌زند و مشکلات زیادی وجود دارد. هیئات نقش مهمی در ایجاد امید در جامعه دارند تا بتوانیم یک صدایی را در جامعه ایجاد کنیم و در این سفره‌ای که از سید الشهدا و ارزشهای عاشورا پهن است باید درس‌های مهمی بگیریم.
سیدی اظهار کرد: جبهه فرهنگی وظیفه دارد چتر خود را بالای سر همه اقشار حتی اقشار خاکستری پهن کند، حتی با این شرایط و مشکلات می توان با نام امام حسین (ع) چنین هم افزایی را به وجود آورد.
وی تصریح کرد: جوانان زیادی را می‌توان در قالب این هیئات جذب کرد و زمینه را فراهم کرد. این هنر انقلاب اسلامی و جبهه فرهنگی بوده که توانسته اکثریت را جذب کند و هیئات مذهبی رسالت مهمی را در جذب همه‌ی اقشار جامعه دارند.
مسئول واحد خواهران جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی جامعه ایمانی مشعر عنوان کرد: کوچکترین خدمت در دستگاه امام حسین اجر و پاداش زیادی دارد، گاهی بزرگترین مانع انسان این است که قدر خود را در این دستگاه نمی‌دانیم، به عنوان مُبلغ و روضه‌خوان همان انگیزه‌ای که به خودمان می‌دهیم و می‌تواند اثربخش باشد باید به جامعه تزریق کنیم.
وی گفت: از جمله جبهه های فرهنگی همین هیئات و مجالس خانگی سید الشهداست در این جلسات روح انسان‌ها را با نام امام حسین (ع) جلا می‌دهند، این‌ها در کاهش آسیب‌ها و رفع مشکلات و پایبندی به مبانی دینی و تعلق خاطر به انقلاب اسلامی تاثیر دارد، به شرط اینکه مراقب اهداف خودمان باشیم؛ در جبهه فرهنگی نه تنها یکدیگر را نمی‌زنند بلکه در کنار هم حرکت می‌کنند و هیچ کس ادعایی ندارد.
سیدی افزود: خودخواهی و منیت همان آفتی است که برکت را از بین می‌برد این اتحاد و وحدت کلمه به همه ما قدرت و قوتی می‌دهد که ما را در برابر دشمنان غیور می‌سازد.

نظرات


استانی
برگزیده ها
در جلسه مدرسه عالی هیأت بررسی شد؛ مولفه‌...

در جلسه مدرسه عالی هیأت بررسی شد؛ مولفه‌های کار تشکیلات در هیأت حسینی

سلسله نشست‌های هیأت و تشکیلات با موضوع مولفه‌های کار تشکیلاتی در هیأت حسینی در سالن جلسات جامعه ایمانی مشعر برگزار شد.
18 اردیبهشت، 1402

هیأتی‌هایی که با 10 میلیون تومان سرمایه،...

هیأتی‌هایی که با 10 میلیون تومان سرمایه، 55 نفر را شاغل کردند

جمعی از هیأتی‌های اصفهان که پای ثابت مجالس هیأت رزمندگان اسلام محبان اهل بیت (ع) بودند، در سال 1385 تجربه و سرمایه خود را روی هم گذاشتند و کارگاهی اقتصادی راه انداختند که امروز توسعه یافته است و از کنار آن ۵۵ خانواده نان می‌خورند.
02 اسفند، 1401

حاج عظیم ابراهیم پور: بانوان در تحکیم و...

حاج عظیم ابراهیم پور: بانوان در تحکیم و توسعه خیمه هیات و گفتنمان انقلاب اسلامی نقش بسیار موثری دارند

مسئول ستاد قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه کل کشور: بانوان کشور در تحکیم و توسعه خیمه هیات و گفتمان انقلاب اسلامی نقش بسیار موثری دارند.
02 مرداد، 1401

عصر امام خمینی رحمه‌الله

عصر امام خمینی رحمه‌الله

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای طی سالیان متمادی پس از رحلت حضرت امام خمینی رحمه‌الله، ضمن حضور در جمع مردم عزادار در سالگرد آن رهبر فقید مهم‌ترین و بنیادین‌ترین مسائل كلان انقلاب اسلامی را طی بیاناتی مورد بحث و بررسی قرار می‌دهند.
13 خرداد، 1392

کرامات حضرت معصومه(سلام الله علیها) از ز...

کرامات حضرت معصومه(سلام الله علیها) از زبان‌ خادمان حرم

ناراحتی کلیوی آزارم می‌داد و بعد از عکسبرداری مشخص شد که سنگ بزرگی در کلیه‌ام وجود دارد که باید با عمل جراحی، یا از طریق سنگ‌شکن از میان برداشته شود. به دکتر متخصص کلیه گفتم: نیازی به این کار نیست، چون ما خودمان دکتر داریم
20 شهریور، 1392

copyright

تمامی حقوق مادی و معنوی این وبسایت برای جامعه ایمانی مشعر محفوظ است و هر گونه کپی برداری بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد