مسئول واحد خواهران جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی: امروز جبهه فرهنگی خواهران در هیات ها رسالت مهمی در صیانت از ارزش ها دارند

01 مرداد 1401

مسئول واحد خواهران جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی: امروز جبهه فرهنگی خواهران در هیات ها رسالت مهمی در صیانت از ارزش ها دارند

مسئول واحد خواهران جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی گفت: امروز جبهه فرهنگی خواهران در هیات ها رسالت مهمی در صیانت از ارزش ها دارند.

مسئول واحد خواهران جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی: امروز جبهه فرهنگی خواهران در هیات ها رسالت مهمی در صیانت از ارزش ها دارند

به گزارش جامعه ایمانی مشعر، خانم سیدی‌پور در چهارمین همایش بانوان فعال در عرصه هیات در مجتمع یاوران مهدی (عج) با اشاره به تبیین وضعیت جبهه فرهنگی بانوان اظهار داشت: بانوان در جبهه فرهنگی دارای نقش بسیار مهم و سازنده‌ای هستند و این جبهه فرهنگی، دارای سربازان قوی و مومن و با اخلاصی است.
مسئول واحد خواهران جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی جامعه ایمانی مشعر افزود: امروز جبهه فرهنگی خواهران در هیئات رسالت مهمی در صیانت از ارزش ها دارند.
وی بیان کرد: این جبهه فرهنگی وظیفه دارند یکدیگر را بشناسند و ظرفیت ها را تقویت کنند و به یکدیگر تجربه‌هایشان را منتقل کنند و ببینند که تنها نیستند و حتی یک نفر محجبه می‌تواند جبهه‌ای ایجاد کند که تاثیر‌گذار باشد. ما می‌توانیم از دل وحدت و هم افزایی، قدرت معنوی و روحیه انقلابی بگیریم.
سیدی عنوان کرد: در فتنه 88 نگرانی های زیادی در مورد نفوذ دشمن و به خطر افتادن انقلاب و بروز جنگ وجود داشت، اما ما فصل الخطاب رهبری را داشتیم و داریم و تا وقتی متصل به نور ولایت هستیم هیچ اتفاقی نمی‌افتد.
وی خاطرنشان کرد: انقلابی‌ها حتی در فتنه‌ها چنان شعاعی ایجاد کردند که از آن شهید حججی‌ها، سربلند کردند، وقتی انقلاب برگرفته از ارزش‌های دینی و اخلاقی و اسلامی باشد، حتی در جریان فتنه‌ها نیز رویش‌های انقلابی زیادی خواهیم داشت.
مسئول واحد خواهران جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی جامعه ایمانی مشعر ادامه داد: این قدرت های معنوی به ما حال خوبی می‌دهند مانند سردار سلیمانی که توانست چنین موجی را به وجود بیاورد.
وی بیان کرد: در این فضایی که مسائل مختلف ناامیدی را فریاد می‌زند و مشکلات زیادی وجود دارد. هیئات نقش مهمی در ایجاد امید در جامعه دارند تا بتوانیم یک صدایی را در جامعه ایجاد کنیم و در این سفره‌ای که از سید الشهدا و ارزشهای عاشورا پهن است باید درس‌های مهمی بگیریم.
سیدی اظهار کرد: جبهه فرهنگی وظیفه دارد چتر خود را بالای سر همه اقشار حتی اقشار خاکستری پهن کند، حتی با این شرایط و مشکلات می توان با نام امام حسین (ع) چنین هم افزایی را به وجود آورد.
وی تصریح کرد: جوانان زیادی را می‌توان در قالب این هیئات جذب کرد و زمینه را فراهم کرد. این هنر انقلاب اسلامی و جبهه فرهنگی بوده که توانسته اکثریت را جذب کند و هیئات مذهبی رسالت مهمی را در جذب همه‌ی اقشار جامعه دارند.
مسئول واحد خواهران جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی جامعه ایمانی مشعر عنوان کرد: کوچکترین خدمت در دستگاه امام حسین اجر و پاداش زیادی دارد، گاهی بزرگترین مانع انسان این است که قدر خود را در این دستگاه نمی‌دانیم، به عنوان مُبلغ و روضه‌خوان همان انگیزه‌ای که به خودمان می‌دهیم و می‌تواند اثربخش باشد باید به جامعه تزریق کنیم.
وی گفت: از جمله جبهه های فرهنگی همین هیئات و مجالس خانگی سید الشهداست در این جلسات روح انسان‌ها را با نام امام حسین (ع) جلا می‌دهند، این‌ها در کاهش آسیب‌ها و رفع مشکلات و پایبندی به مبانی دینی و تعلق خاطر به انقلاب اسلامی تاثیر دارد، به شرط اینکه مراقب اهداف خودمان باشیم؛ در جبهه فرهنگی نه تنها یکدیگر را نمی‌زنند بلکه در کنار هم حرکت می‌کنند و هیچ کس ادعایی ندارد.
سیدی افزود: خودخواهی و منیت همان آفتی است که برکت را از بین می‌برد این اتحاد و وحدت کلمه به همه ما قدرت و قوتی می‌دهد که ما را در برابر دشمنان غیور می‌سازد.

نظرات


استانی
برگزیده ها
شب قدر در کلام مقام معظم رهبری

شب قدر در کلام مقام معظم رهبری

دلهاى خود را براى اتّصال و ارتباط با حضرت حق آماده کنید
06 مرداد، 1392

حجت‌الاسلام والمسلمین مرتضی وافی عنوان ک...

حجت‌الاسلام والمسلمین مرتضی وافی عنوان کرد؛ نیازهای اصلی هیأت‌های مذهبی برای رسیدن به تحول

سخنران هیأت‌های مذهبی ارتباط با مسجد، حوزه و مدرسه، ارزیابی دقیق، پرداختن به مقتل‌خوانی صحیح و مستند را عامل تحول هیأت دانست و گفت: درب حوزه‌های علمیه و آموزش و پروش باید به سوی هیأت‌های مذهبی باز باشد.
23 تیر، 1400 | قم

پیام استاد محمدعلی کشاورز در پی ارتحال ه...

پیام استاد محمدعلی کشاورز در پی ارتحال هنرمندمتعهد استاد احمدرضا دالوند

من هم دلم سوخت؛ از ارتحال هنرمندی که ولایت را شنیده و لذت ولایی‌بودن را چشیده بود.
21 آذر، 1397

دومین کنگره فصلی شعر کوتاه برگزار می‌شود

دومین کنگره فصلی شعر کوتاه برگزار می‌شود

به گزارش روابط عمومی جامعه ایمانی مشعر، فصل دوم کنگره فصلی شعر کوتاه تحت عنوان انصار الحسین علیه السلام به همت دفتر شعر جامعه ایمانی مشعر برگزار می‌شود.
06 مرداد، 1396

تولیت حوزه علمیه مروی: منبر پایگاه خوبی...

تولیت حوزه علمیه مروی: منبر پایگاه خوبی برای تبلیغ دین است

آیت الله تحریری گفت: منبر پایگاه خوبی برای تبلیغ دین است، اولین چیزی که در مقام تبلیغ باید بدانیم معرفت اولیای الهی است.
22 اردیبهشت، 1401

copyright

تمامی حقوق مادی و معنوی این وبسایت برای جامعه ایمانی مشعر محفوظ است و هر گونه کپی برداری بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد