هیأت ملی در راستای توانمندسازی هیأتی ها ایجاد شده است.

09 تیر 1401

هیأت ملی در راستای توانمندسازی هیأتی ها ایجاد شده است.

مسئول دفتر اقتصاد جامعه ایمانی مشعر گفت: تشکیل هیأت ملی کمک می کند که تولیدکنندگان هیأتی کارهای خود را ارتقا دهند.

هیأت ملی در راستای توانمندسازی هیأتی ها ایجاد شده است.

به گزارش روابط عمومی جامعه ایمانی مشعر، حجت الاسلام والمسلمین حمزه معلی پیش از ظهر پنجشنبه در پانزدهمین همایش هیات های محوری و برگزیده کشور که در مجتمع یاوران مهدی قم برگزار شد، اظهار داشت: نمایشگاه دائمی تولیدکنندگان هیات می تواند به دیده شدن کارهای این تولیدکنندگان کمک کند.
وی افزود: برگزاری این نمایشگاه از طرف دیگر می تواند باعث شود که تولیدکنندگان هیاتی با شبکه های وسیع موجود در کشور متصل شوند.
مسئول دفتر اقتصادی جامعه ایمانی مشعر خاطرنشان کرد: بعد از تجمیع محصولات تولیدکنندگان هیاتی، ما یک بازاری تشکیل خواهیم تا در بستر مجازی این تولیدات در اختیار مشتری قرار گیرد؛ همچنین بخشی از این سود اگر به هیات برسد، می توان برای مشتری های هیاتی انگیزه ایجاد کرد تا با خرید کالا، همزمان به هیات کمک کنند.
حجت الاسلام والمسلمین معلی تاکید کرد: هیاتی ها باید تولیدات دوستان خود در هیآت را به دیگران معرفی کنند تا از این طریق به دوست و هم کیش خود خیر برسانند.
وی ادامه داد: ما یک مجمع اقتصادی را ایجاد کرده ایم که ذیل آن مجامع تخصصی شکل گرفته است و سه هیات ملی مهم از این قرار است: در حوزه نساجی با قریب به 30 فعال در این بخش کار آغاز شده و برای این عرصه یک فعال موفق در این بخش به عنوان مدیر انتخاب شده است. در عرصه قالیبافی هم هیات ملی شکل گرفته است؛ عرصه سوم که هیات ملی برای آن شکل گرفته است، عرصه بازیافت است که با وجود اینکه خام فروشی است، می تواند سود سرشاری داشته باشد.
مسئول دفتر اقتصادی جامعه ایمانی مشعر ابراز کرد: تشکیل هیات ملی کمک می کند که تولیدکنندگان هیاتی کارهای خود را ارتقا دهند. ما به دنبال این هستیم که برنامه هیات ملی را در سایر صنوف هم گسترش دهیم تا تمامی هیاتی ها بتوانند کنار هم یک زنجیره اقتصادی بزرگ در سطح ملی ایجاد کنند.
حجت الاسلام والمسلمین معلی عنوان کرد: در استان آذربایجان غربی 31 و خراسان 21 فعال اقتصادی داریم و دیگر شهرها نیز تعداد بالایی از افراد مشغول به کار هستند، اما برخی از استان ها هنوز کار خود را در زمینه اقتصادی آغاز نکرده اند که باید این اتفاق رقم بخورد.

نظرات


استانی
برگزیده ها
رحیم‌پور ازغدی: کار هیئتی، جهادی، فداکار...

رحیم‌پور ازغدی: کار هیئتی، جهادی، فداکارانه و بی‌توقع است

به گزارش روابط عمومی جامعه ایمانی مشعر، «حسن رحیم‌پور ازغدی» در سومین نشست ملّی هیئات شاخص جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی با موضوع هیأت و گفتمان خدمات اجتماعی و مطالبه‌گری برگزار شد
24 تیر، 1397

سردار سراج؛ تحلیل دلایل اغتشاشات این روز...

سردار سراج؛ تحلیل دلایل اغتشاشات این روزها

براساس وظیفه‌ای که دارید در جلسات هیأت خود، در خصوص اقدامات کشور و راهبردهایی که دشمن به کار گرفته است صحبت کنید.
07 آبان، 1401

دکتر اردبیلی: مشکل جامعه ما اجرای سیاست‌...

دکتر اردبیلی: مشکل جامعه ما اجرای سیاست‌های شعاری در خصوص فرزندآوری است

استاد حوزه و دانشگاه و پژوهشگر حوزه جمعیت: در قوانین، تسهیلاتی برای حل مشکلات فرزندآوری پیش‌بینی شده است اما مشکل اصلی ما فرهنگی است بر همین اساس انجام کارهای مردمی می تواند به عنوان پیشران فرهنگی باشد و شرایط را برای فرزندآوری بهتر کند.
20 آذر، 1400

استاد پناهیان: ولایت یعنی مردم‌سالاری حق...

استاد پناهیان: ولایت یعنی مردم‌سالاری حقیقی

حجت الاسلام علیرضا پناهیان: قبل از هرچیز، ولایت‌فقیه و کارکردهای اجتماعی آن‌را برای مردم تبیین کنید.
11 اسفند، 1401

copyright

تمامی حقوق مادی و معنوی این وبسایت برای جامعه ایمانی مشعر محفوظ است و هر گونه کپی برداری بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد