هیأت ملی در راستای توانمندسازی هیأتی ها ایجاد شده است.

09 تیر 1401

هیأت ملی در راستای توانمندسازی هیأتی ها ایجاد شده است.

مسئول دفتر اقتصاد جامعه ایمانی مشعر گفت: تشکیل هیأت ملی کمک می کند که تولیدکنندگان هیأتی کارهای خود را ارتقا دهند.

هیأت ملی در راستای توانمندسازی هیأتی ها ایجاد شده است.

به گزارش روابط عمومی جامعه ایمانی مشعر، حجت الاسلام والمسلمین حمزه معلی پیش از ظهر پنجشنبه در پانزدهمین همایش هیات های محوری و برگزیده کشور که در مجتمع یاوران مهدی قم برگزار شد، اظهار داشت: نمایشگاه دائمی تولیدکنندگان هیات می تواند به دیده شدن کارهای این تولیدکنندگان کمک کند.
وی افزود: برگزاری این نمایشگاه از طرف دیگر می تواند باعث شود که تولیدکنندگان هیاتی با شبکه های وسیع موجود در کشور متصل شوند.
مسئول دفتر اقتصادی جامعه ایمانی مشعر خاطرنشان کرد: بعد از تجمیع محصولات تولیدکنندگان هیاتی، ما یک بازاری تشکیل خواهیم تا در بستر مجازی این تولیدات در اختیار مشتری قرار گیرد؛ همچنین بخشی از این سود اگر به هیات برسد، می توان برای مشتری های هیاتی انگیزه ایجاد کرد تا با خرید کالا، همزمان به هیات کمک کنند.
حجت الاسلام والمسلمین معلی تاکید کرد: هیاتی ها باید تولیدات دوستان خود در هیآت را به دیگران معرفی کنند تا از این طریق به دوست و هم کیش خود خیر برسانند.
وی ادامه داد: ما یک مجمع اقتصادی را ایجاد کرده ایم که ذیل آن مجامع تخصصی شکل گرفته است و سه هیات ملی مهم از این قرار است: در حوزه نساجی با قریب به 30 فعال در این بخش کار آغاز شده و برای این عرصه یک فعال موفق در این بخش به عنوان مدیر انتخاب شده است. در عرصه قالیبافی هم هیات ملی شکل گرفته است؛ عرصه سوم که هیات ملی برای آن شکل گرفته است، عرصه بازیافت است که با وجود اینکه خام فروشی است، می تواند سود سرشاری داشته باشد.
مسئول دفتر اقتصادی جامعه ایمانی مشعر ابراز کرد: تشکیل هیات ملی کمک می کند که تولیدکنندگان هیاتی کارهای خود را ارتقا دهند. ما به دنبال این هستیم که برنامه هیات ملی را در سایر صنوف هم گسترش دهیم تا تمامی هیاتی ها بتوانند کنار هم یک زنجیره اقتصادی بزرگ در سطح ملی ایجاد کنند.
حجت الاسلام والمسلمین معلی عنوان کرد: در استان آذربایجان غربی 31 و خراسان 21 فعال اقتصادی داریم و دیگر شهرها نیز تعداد بالایی از افراد مشغول به کار هستند، اما برخی از استان ها هنوز کار خود را در زمینه اقتصادی آغاز نکرده اند که باید این اتفاق رقم بخورد.

نظرات


استانی
برگزیده ها
سهیل اسعد: راهپیمایی اربعین به‌عنوان تظا...

سهیل اسعد: راهپیمایی اربعین به‌عنوان تظاهرات بین‌المللی اعتراض‌آمیز دنبال شود

مکتب حسینی تنها راهکار رفع بحران‌های اجتماعی دنیاست
30 شهریور، 1398 | قم

امام علی(ع) بزرگ ترین مجاهد عرصه تبیین

امام علی(ع) بزرگ ترین مجاهد عرصه تبیین

حجت الاسلام والمسلمین صرامی گفت: بزرگ ترین مجاهد عرصه تبیین، امیرالمومنین علیه السلام هستند که مهم ترین موضوع تبلیغ، یعنی رسالت نبی مکرم اسلام صلوات الله علیه را تبلیغ و تبیین می کردند.
22 اردیبهشت، 1401

هیهات مناالذله برای سومین سال پیاپی انتخ...

هیهات مناالذله برای سومین سال پیاپی انتخاب شد

شعار و نشان‌نوشته هیهات مناالذله برای سومین سال پیاپی به عنوان شعر مشترک هیآت کشور در محرم 1437 انتخاب شد.
29 شهریور، 1394

سی روز، سی گفتار

سی روز، سی گفتار

هشت: ماه فرصت‌ها
26 تیر، 1392

حجت‌الاسلام والمسلمین بی‌آزار تهرانی: عش...

حجت‌الاسلام والمسلمین بی‌آزار تهرانی: عشق به امام حسین(ع) در روضه خانگی تجلی می‌یابد

تولیت آستان امامزاده صالح(ع) گفت: هر کسی که می‌خواهد امام حسینی باشد باید اهل روضه خانگی باشد چراکه عشق به امام حسین علیه السلام در روضه خانگی تجلی می‌یابد و روشن نگه داشتن چراغ روضه‌های خانگی بسیار ارزشمند است.
12 مرداد، 1400 | تهران

copyright

تمامی حقوق مادی و معنوی این وبسایت برای جامعه ایمانی مشعر محفوظ است و هر گونه کپی برداری بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد